Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS

Гурток "Азбука почуттів"

Гармонійний розвиток особистості передбачає гармонійний розвиток всіх почуттів людини. Вміння бачити, чути, говорити, відчувати дане від народження, але тільки наполегливий розвиток цих почуттів дає можливість стати творцем, самореалізуватися у будь-якій сфері діяльності.   

Головна мета цієї програми – залучення дітей до світу мистецтв і формування естетичного відношення до життя у процесі художньої творчості. Поряд з цим дітей готують до сприйняття кіномистецтва.

 

Програма передбачає знайомство з можливостями та властивостями різних матеріалів і техніки, формування навичок роботи пензлем, фарбами, клеєм, глиною та іншими матеріалами. Залучення до культури слова, формування та вміння висловлювати свої думки.

Принцип роботи – взаємодія у навчанні особистої творчості та художнього сприйняття.

Завдання – розвиток творчих здібностей дитини засобами кіно.

Програма курсу розрахована для дітей віком 6-10 років.

Навчання у гуртку не потребує спеціальної підготовки та знань. Навчальний матеріал адаптований до занять з вихованцями різного рівня підготовленості.

По закінченні цього курсу можна перейти до поглибленого вивчення кіномистецтва у гуртках анімації, ігрового і документального кіно та інших напрямків. 

 

 

Останні відеороліки