Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS

Статті

Лист про організацію щорічного обласного фестивалю дитячих театральних колективів закладів освіти „Театральна мозаїка” у 2016 році

Про організацію
щорічного обласного фестивалю
дитячих театральних колективів 
закладів освіти „Театральна мозаїка”
 
Відповідно до наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 19 січня 2016 року № 28/0/212-16 „Про затвердження Плану обласних та участі у всеукраїнських, міжнародних організаційно-масових заходах дітей та учнівської молоді на 2016 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) та Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на 2016 рік (обласних та всеукраїнських)”, з метою підтримки талановитої молоді та популяризації дитячої театральної творчості комунальним позашкільним навчальним закладом „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради” (далі – Кіноцентр) з 19 по 22 березня поточного року планується проведення щорічного обласного фестивалю дитячих театральних колективів закладів освіти „Театральна мозаїка” (далі – Фестиваль) відповідно до інформаційно-методичних рекомендацій, що додаються.
 
 
Для участі у Фестивалі необхідно  до 1 березня 2016 року надіслати заявку на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та в паперовому    вигляді на адресу: 49044, м. Дніпропетровськ, пр. Карла Маркса, 32 відповідно до зразка, що додається.
Збереження життя та здоров’я учасників Фестивалю забезпечують керівники колективів.
Витрати на відрядження здійснюються за рахунок організації, що відряджає.