Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS


Бесплатный модуль социальных закладок для joomla.

Статті

Підсумки обласного фестивалю дитячих театральних колективів закладів освіти "Театральна мозаїка" 2016

Вітаємо переможців
та учасників 
обласного фестивалю дитячих театральних колективів закладів освіти
„Театральна мозаїка” 2016 
 

З метою піднесення рівня національно-патріотичного і художньо-естетичного виховання підростаючого покоління Дніпропетровської області засобами театрального мистецтва, виявлення, розвитку і підтримки творчо обдарованих дітей та учнівської молоді, популяризації дитячої театральної творчості та формування національної творчої еліти з 19 по 22 березня 2016 року відбувся обласний фестиваль дитячих театральних колективів закладів освіти „Театральна мозаїка” (далі – Фестиваль).

Організаторами Фестивалю є департамент освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та комунальний позашкільний навчальний заклад „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”.

Традиційно свої обійми для учасників фестивалю гостинно розкрив комунальний заклад культури „Культурно-дозвіллєвий комплекс „Кайдацький” Дніпропетровської міської ради”, який очолює Олег Анатолійович Климентьєв, режисер народного театру „Чародій”.

Заявки на участь у Фестивалі цього року подали 47 дитячих театральних колективів закладів освіти області, які представили творчість понад 600 вихованців загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, шкіл-інтернатів, позашкільних навчальних закладів  міст Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Апостолове, Зеленодольськ, Новомосковськ, Нікополь, Павлоград, Синельникове, Тернівка, а також Дніпропетровського, Криничанського, Новомосковського, Синельниківського, Солонянського районів Дніпропетровської області. 

(Завантажити фото)

 

Творчі колективи представили роботи за різноманітними жанровими спрямуваннями: драма, комедія, трагедія, моновистава, лялькова вистава, СТЕМ, мюзикл, казка. Також цього року до уваги глядачів і журі було запропоновано дві вистави англійською мовою. Вік учасників фестивалю від 6 до 18 років включно.

Оцінювало роботи юних обдарувань професійне журі, до складу якого увійшли провідні фахівці у галузі культури і театрального мистецтва.

Голова журі – Ніна Петрівна Кондратьєва – голова предметно-циклової комісії режисерських дисциплін, викладач режисури та акторської майстерності, режисури театралізованих заходів, музичного оформлення вистав Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв. Члени журі: Олег Анатолійович Климентьєв – режисер народного театру „Чародій”, директор комунального закладу культури ,,Культурно-дозвіллєвий комплекс ,,Кайдацький” Дніпропетровської міської ради”; Олександр Володимирович Герасименко – режисер студії „Театральний проект”; Ігор Якович Трахт – головний режисер Палацу студентів Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара, режисер народного театру-студії „Маски”; Олександр Михайлович Дишук – провідний фахівець обласного методичного центру клубної роботи та народної творчості; Володимир Борисович Новіков – викладач режисерських дисциплін Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв; Тетяна Миколаївна Сторожук – заступник директора Дніпропетровського академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка. 

Журі Фестивалю визначило переможців, враховуючи художній рівень репертуару, режисерський задум і засоби його втілення, рівень виконавської майстерності, якість сценографії (декорації, костюми, грим, світло), музичне і шумове оформлення, рівень сценічної культури. 

Переможцями Фестивалю, що здобули звання „Краща акторська робота” стали:

1. РОДІОН ГАСАНОВ, естрадний театр «Елен», Центр позашкільної роботи та валеологічного виховання дітей  (м. Павлоград), керівник Ватуля Олена Олексіївна;

2. КАРІНА ШАРАЄВА, гурток театральної майстерності «Маленький принц»,  Апостолівський Будинок дитячої творчості (м. Апостолове), керівник Ковальчук Вікторія Валеріївна;

3. АНАСТАСІЯ ШАРАЄВА, гурток театральної майстерності «Маленький принц»,  Апостолівський Будинок дитячої творчості (м. Апостолове), керівник Ковальчук Вікторія Валеріївна;

4. ЄЛІЗАВЕТА ДОБРОВОЛЬСЬКА, гурток театральної майстерності «Маленький принц»,  Апостолівський Будинок дитячої творчості (м. Апостолове), керівник Ковальчук Вікторія Валеріївна;

5. АЛІНА КАПУСТА, гурток театральної майстерності «Маленький принц»,  Апостолівський Будинок дитячої творчості (м. Апостолове), керівник Ковальчук Вікторія Валеріївна;

6. КАТЕРИНА ЛИПКА, гурток театральної майстерності «Маленький принц»,  Апостолівський Будинок дитячої творчості (м. Апостолове), керівник Ковальчук Вікторія Валеріївна;

7. ВЛАДИСЛАВА СИТНІКОВА, театральна студія «Мрія», комунальний позашкільний навчальний заклад „Дитячо-юнацький центр художньої та технічної творчості” Дніпропетровської міської ради (м. Дніпропетровськ), керівники Лагода Валерія Олегівна, Можлянська Анастасія Юріївна;

8. АННА РЕНКОВА, Театр юного глядача «Сузір’я», комунальний заклад „Центр позашкільної роботи та дитячої творчості ім. О. Кошового” Дніпродзержинської міської ради (м. Дніпродзержинськ), керівники Єрьомін Сергій Олександрович, Прожейко Маіса Василівна;

9. ПОЛІНА СІВАК, Театр юного глядача «Сузір’я», комунальний заклад „Центр позашкільної роботи та дитячої творчості ім. О. Кошового” Дніпродзержинської міської ради (м. Дніпродзержинськ), керівники Єрьомін Сергій Олександрович, Прожейко Маіса Василівна;

10. АРТЕМ МОСКАЛЕЦЬ, театральна студія «Глобус», комунальний заклад освіти „Спеціалізована багатопрофільна школа № 23 з поглибленим вивченням англійської мови” Дніпропетровської міської ради (м. Дніпропетровськ), керівник Плешкановська Олена Володимирівна;

11. КИРИЛО НЕДОШОПА, театральна студія «Глобус», комунальний заклад освіти „Спеціалізована багатопрофільна школа № 23 з поглибленим вивченням англійської мови” Дніпропетровської міської ради (м. Дніпропетровськ), керівник Плешкановська Олена Володимирівна;

12. АННА СЕЛІНА, театральна студія «Глобус», комунальний заклад освіти „Спеціалізована багатопрофільна школа № 23 з поглибленим вивченням англійської мови” Дніпропетровської міської ради (м. Дніпропетровськ), керівник Плешкановська Олена Володимирівна;

13. ВОЛОДИМИР НАДУТЧЕНКО, зразкова театральна студія «Дебют», комунальний позашкільний навчальний заклад „Нікопольський будинок дитячої та юнацької творчості” (м. Нікополь), керівник Саллінен Ірина Василівна;

14. АНАСТАСІЯ ІВАНЧЕНКО, зразкова театральна студія «Дебют», комунальний позашкільний навчальний заклад „Нікопольський будинок дитячої та юнацької творчості” (м. Нікополь), керівник Саллінен Ірина Василівна;

15. АННА РАФАЛЬСЬКА, зразкова театральна студія «Дебют», комунальний позашкільний навчальний заклад „Нікопольський будинок дитячої та юнацької творчості” (м. Нікополь), керівник Саллінен Ірина Василівна;

16. ОЛЕКСІЙ КАЛЕНІЧЕНКО, зразкова театральна студія «Дебют», комунальний позашкільний навчальний заклад „Нікопольський будинок дитячої та юнацької творчості” (м. Нікополь), керівник Саллінен Ірина Василівна;

17. ЄГОР ГАРМАШ, театральна студія «Велика перерва», комунальний позашкільний навчальний заклад „Нікопольський будинок дитячої та юнацької творчості” (м. Нікополь), керівник Лагутіна Ірина Василівна;

18. ОЛЕКСАНДР ГОНЧАРОВ, театральна студія «Велика перерва», комунальний позашкільний навчальний заклад „Нікопольський будинок дитячої та юнацької творчості” (м. Нікополь), керівник Лагутіна Ірина Василівна

19. АНДРІЙ ЛАГУТІН, театральна студія «Велика перерва», комунальний позашкільний навчальний заклад „Нікопольський будинок дитячої та юнацької творчості” (м. Нікополь), керівник Лагутіна Ірина Василівна;

20. ВЕРОНІКА ЧЕРНЯВСЬКА, театральна студія «Велика перерва», комунальний позашкільний навчальний заклад „Нікопольський будинок дитячої та юнацької творчості” (м. Нікополь), керівник Лагутіна Ірина Василівна;

21. КАТЕРИНА ЯРОШЕНКО, театральна студія «Велика перерва», комунальний позашкільний навчальний заклад „Нікопольський будинок дитячої та юнацької творчості” (м. Нікополь), керівник Лагутіна Ірина Василівна;

22. АНАСТАСІЯ ТАМАРОВСЬКА, театр-студія «Десятий квартал» навчально-виховне об’єднання ліцей новітніх інформаційних технологій (м. Дніпродзержинськ), керівник Солянік Людмила Віліївна;

23. СОФІЯ ДУБОВИЧ, театр-студія «Десятий квартал» навчально-виховне об’єднання ліцей новітніх інформаційних технологій (м. Дніпродзержинськ), керівник Солянік Людмила Віліївна;

24. МАРГАРИТА ЗАЄЦЬ, шкільна театральна студія «Браво»,  комунальний заклад освіти „Середня загальноосвітня школа № 45” (м. Дніпропетровськ) керівник Соколова Наталія Олександрівна;

25. ПОЛІНА БЕРЕЖНА, гурток «Мистецтво слова і театр», „Навчально-виховний комплекс” Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – академічний ліцей № 15 м. Дніпродзержинська” (м. Дніпродзержинськ), керівник Богасевич Євгенія Вікторівна;

26. АУРІКА ДОБРОУМЕНКО, театр-студія «Золотий ключик», комунальний заклад „Центр дитячої творчості м. Тернівка” (м. Тернівка), керівник Кокшарова Олександра Сергіївна;

27. КСЕНІЯ УШАКОВА, театральний гурток «Діалог», комунальний позашкільний навчальний заклад „Центр дитячої та юнацької творчості „Гармонія” (м. Кривий Ріг), керівник Удовенко Віктор Федорович;

28. МІЛЕНА ГРЕЧУХА, гурток «Весёлый английский», „Центр дитячої та юнацької творчості „Сонях”  (м. Кривий Ріг), керівник Кореневич Марія Володимирівна;

29. НАЗАР БОЙКО, гурток «Весёлый английский», „Центр дитячої та юнацької творчості „Сонях”  (м. Кривий Ріг), керівник Кореневич Марія Володимирівна;

30. НІКА ВЕРЕМЕЙЧИК, театральна студія «Ліцедії», комунальний позашкільний навчальний заклад „Палац дитячо-юнацької творчості Центрально-Міського району” (м. Кривий Ріг), керівник Мотрюк Люся Михайлівна;

31. ТИХОН ДОБРЯНСЬКИЙ, театральна студія «Ліцедії», комунальний позашкільний навчальний заклад „Палац дитячо-юнацької творчості Центрально-Міського району” (м. Кривий Ріг), керівник Мотрюк Люся Михайлівна;

32. ЄГОР ДОБРЯНСЬКИЙ, театральна студія «Ліцедії», комунальний позашкільний навчальний заклад „Палац дитячо-юнацької творчості Центрально-Міського району” (м. Кривий Ріг), керівник Мотрюк Люся Михайлівна;

33. АНАСТАСІЯ ШИНКАРЮК, театральний гурток «Журавка», комунальний заклад „Будинок дитячої творчості м. Дніпродзержинська” (м. Дніпродзержинськ), керівник Буренко Антоніна Григорівна;

34. АНДРІЙ ФЕОКТИСТОВ, колектив «Буратіно» гуртка «Театр ляльок», комунальний заклад „Будинок дитячої творчості м. Дніпродзержинська” (м.Діпродзержинськ), керівник Макарова Наталя Юхимівна;

35. КАТЕРИНА ПЕРОВА, колектив «Натхнення», комунальний заклад „Будинок дитячої творчості м. Дніпродзержинська” (м. Дніпродзержинськ), керівник Штефан Світлана Миколаївна;

36. МИХАЙЛО РУМ’ЯНЦЕВ, колектив «Натхнення», комунальний заклад „Будинок дитячої творчості м. Дніпродзержинська” (м. Дніпродзержинськ), керівник Штефан Світлана Миколаївна;

37. МАКСИМ ЯКОВЛЄВ, театральна студія «Успіх», комунальний позашкільний навчальний заклад „Центр позашкільної роботи № 1” Дніпропетровської міської ради (м. Дніпропетровськ), керівник Соломончук Ірина Віталіївна;

38. ЄГОР ВАХРАМЄЄВ, театральна студія «Успіх», комунальний позашкільний навчальний заклад „Центр позашкільної роботи № 1” Дніпропетровської міської ради (м. Дніпропетровськ), керівник Соломончук Ірина Віталіївна;

39. ВАЛЕРІЙ СТЕРНАД, театральна студія «Успіх», комунальний позашкільний навчальний заклад „Центр позашкільної роботи № 1” Дніпропетровської міської ради (м. Дніпропетровськ), керівник Соломончук Ірина Віталіївна;

40. АНАСТАСІЯ КУЩЕНКОтеатральна студія «Д.Ж.Е.М.», комунальний позашкільний навчальний заклад „Центр позашкільної роботи № 1” Дніпропетровської міської ради (м. Дніпропетровськ), керівник Марадуда Валерія Олегівна;

41. АЛІСА БУРЛАКОВА, театральна студія «Новий день», комунальний позашкільний навчальний заклад „Дитячо-юнацький центр художньої та технічної творчості” Дніпропетровської міської ради (м. Дніпропетровськ), керівник Клінкова Любов Василівна;

42. МАРИНА СІЛЬЧЕНКО, зразковий художній колектив «Театральна студія «Данко», комунальний позашкільний навчальний заклад Міський Палац дитячо-юнацької творчості „Горицвіт” (м. Кривий Ріг), Шаблій Любов Анатоліївна, Юрченко Олена Валентинівна;

43. РОСТИСЛАВ ОМЕЛЬЧЕНКО, зразковий художній колектив «Театральна студія «Данко»,  комунальний позашкільний навчальний заклад Міський Палац дитячо-юнацької творчості „Горицвіт” (м. Кривий Ріг), Шаблій Любов Анатоліївна, Юрченко Олена Валентинівна;

44. КСЕНІЯ БІЛОУС, колектив «Малий театр», комунальний заклад освіти „Середня загальноосвітня школа № 112” Дніпропетровської міської ради (м. Дніпропетровськ), керівник Ранюк Тетяна Петрівна;

45. АРІНА ЖИЛА, театр-студія «МИ», Дніпропетровський  дитячо-молодіжний  центр (м. Дніпропетровськ), керівник Міневріна Ірина Іванівна;

46. ВІКТОРІЯ ЧОРНА, театр-студія «МИ», Дніпропетровський  дитячо-молодіжний  центр (м. Дніпропетровськ), керівник Міневріна Ірина Іванівна;

47. МАКСИМ ОСТАПЕНКО, театр естрадної мініатюри «Інтермедія», Міський Палац дітей та юнацтва (м. Дніпропетровськ), керівник Кисельова Анна Дмитріївна;

48. ОЛЕКСІЙ БАЙДАЦЬКИЙ, театр естрадної мініатюри «Інтермедія», Міський Палац дітей та юнацтва (м. Дніпропетровськ), керівник Кисельова Анна Дмитріївна;

49. СОФІЯ САЛЯЄВА, театр естрадної мініатюри «Інтермедія», Міський Палац дітей та юнацтва (м. Дніпропетровськ), керівник Кисельова Анна Дмитріївна;

50. АННА МАСЛОВА, колектив «Голос рідного краю», комунальний заклад освіти Раївська середня загальноосвітня школа-інтернет (с. Раївка, Синельниківський район), керівник Мороз Ірина Володимирівна.

Переможцями Фестивалю, що здобули звання „Кращий театральний колектив” стали:

1. Театр юного глядача «Сузір’я»,  комунальний заклад „Центр позашкільної роботи та дитячої творчості ім. О. Кошового” Дніпродзержинської міської ради (м. Дніпродзержинськ), керівники Єрьомін Сергій Олександрович, Прожейко Маіса Василівнаі;

2. Театральна студія «Глобус»,  комунальний заклад освіти „Спеціалізована багатопрофільна школа № 23 з поглибленим вивченням англійської мови” Дніпропетровської міської ради (м. Дніпропетровськ), керівник Плешкановська Олена Володимирівна;

3. Зразкова театральна студія «Дебют»,  комунальний позашкільний навчальний заклад „Нікопольський будинок дитячої та юнацької творчості” (м. Нікополь), керівник Саллінен Ірина Василівна;

4. Театральна студія «Велика перерва»,  комунальний позашкільний навчальний заклад „Нікопольський будинок дитячої та юнацької творчості” (м. Нікополь), керівник Лагутіна Ірина Василівна;

5. Театральний гурток «Діалог»,  комунальний позашкільний навчальний заклад „Центр дитячої та юнацької творчості „Гармонія” (м. Кривий Ріг), керівник Удовенко Віктор Федорович;

6. Театральна студія «Ліцедії»,  комунальний позашкільний навчальний заклад „Палац дитячо-юнацької творчості Центрально-Міського району”  (м. Кривий Ріг), керівник Мотрюк Люся Михайлівна;

7. Театральна студія «Аншлаг»,  Криворізький навчально-виховний комплекс №35 „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - багатопрофільний ліцей „Імпульс” (м. Кривий Ріг), керівники Левченко Вікторія Вікторівна, Мавріна Катерина Аркадіївна;

8. Колектив «Буратіно» гуртка «Театр ляльок», комунальний заклад „Будинок дитячої творчості м. Дніпродзержинська” (м.Діпродзержинськ), керівник Макарова Наталя Юхимівна;

9. Театральна студія «Ванильные качели», комунальний позашкільний навчальний заклад Міський палац дитячо-юнацької творчості „Горицвіт” (м. Кривий Ріг), керівники Морозова-Попова Євгенія Михайлівна, Яцишина Ольга Сергіївна;

10. Театр-студія «МИ», молодша група, Дніпропетровський дитячо-молодіжний центр (м. Дніпропетровськ), керівник Міневріна Ірина Іванівна;

11. Театр естрадної мініатюри «Інтермедія», Міський Палац дітей та юнацтва (м. Дніпропетровськ), керівник Кисельова Анна Дмитріївна.

Найвищу нагороду – „Гран-прі фестивалю” цього року отримав гурток «Молодіжний театр», комунальний позашкільний навчальний заклад „Центр художньо – естетичної творчості учнівської молоді”, м. Перещепине Новомосковського району, Дніпропетровської області”, керівник Бейник Світлана Іванівна. 

Цей колектив, матиме рекомендації журі Фестивалю на участь в обласному конкурсі „Обдаровані діти – надія України” у номінації „Театральне мистецтво”.

Переможці та учасники Фестивалю були нагороджені дипломами і пам’ятними подарунками.

Бажаємо всім учасникам фестивалю „Театральна мозаїка” 2016 творчого натхнення і майбутніх перемог!