Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS


Бесплатный модуль социальных закладок для joomla.

Статті

ПРЕС - РЕЛІЗ про проведення урочистого нагородження переможців обласного конкурсу творчості юних журналістів “Юнтелепрес”

ПРЕС - РЕЛІЗ

про проведення урочистого нагородження переможців

обласного конкурсу

творчості юних журналістів “Юнтелепрес”

 

21 травня 2016 року о 10-00 у приміщенні Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти  відбулося урочисте нагородження переможців обласного конкурсу творчості юних журналістів “Юнтелепрес” та педагогів, які підготували переможців.

Організаторами Конкурсу є департамент освіти і науки обласної державної адміністрації та комунальний позашкільний навчальний заклад “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”.

Темою цьогорічного Конкурсу стала визначна дата в історії нашої молодої Держави -  25-річчя Незалежності України. Наразі ця тема є нагальною, адже кращі сини України вимушені доводити власну незалежність на передових АТО,  а справжні патріоти  - на інформаційних фронтах.

Учасниками Конкурсу цього року стали більш ніж 380 юних авторів   з 17 регіонів Дніпропетровської області, які подали до оргкомітету Конкурсу 175 творчих доробків у  таких номінаціях: “Текст для друкованого ЗМІ”, “Телесюжет”, “Радіопередача”, “Фоторепортаж”, “Газета”.  Це безперечний доказ небайдужості та справжнього патріотизму нового покоління українців, яким притаманне почуття гідності громадянина.

(Завантажити фото)

 

Високий рівень більшості конкурсних робіт та серйозна робота педагогів, творчих наставників юних обдарувань дає впевненість в майбутньому  української журналістики.

Конкурсні роботи  у номінаціях  оцінювало професійне журі, до складу якого увійшли члени обласних організацій творчих спілок України, діячі літератури та журналістики.

В цьому році переможцями визнано:

1. У номінації “Текст для друкованого ЗМІ” (старша вікова група):

І місце

Пазаненко Анастасію, ученицю комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 35 м. Дніпродзержинська” (керівник
Парамонова Л.І.);

ІІ місце

Москаленко Наталію, ученицю комунального закладу освіти “Хорошівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з музично-хореографічним профілем” Петропавлівської райдержадміністрації (керівник Ларченко Ю.О.);

Дорофеєва Костянтина, вихованця Школи юного журналіста при комунальному позашкільному навчальному закладі “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”  (керівник Абросімова Н.С.);

 

 

ІІІ місце

Папічеву Юлію, ученицю комунального закладу освіти “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3” Марганецької міської ради (керівник Полянська Т.А.);

Гайдук Лілію, ученицю комунального закладу освіти “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу” Марганецької міської ради (керівник Єщенко І.Ф.);

Подавалкіну Марію, ученицю Криворізького гуманітарно-технічного ліцею № 129 Криворізької міської ради (керівник Ліснича В.М.).

2. У номінації “Текст для друкованого ЗМІ” (середня вікова група):

І місце

Болебрух Катерину, вихованці Школи юного журналіста при комунальному позашкільному навчальному закладі “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”  (керівник Абросімова Н.С.);

ІІ місце

Касьянову Юлію, вихованку Школи юного журналіста при комунальному позашкільному навчальному закладі “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради (керівник Абросімова Н.С.);

Лазарева Вадима, вихованцю Комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради” (керівник     Мосолова Е.В.);

ІІІ місце

Кузьменко Тетяну, ученицю комунального закладу освіти “Гвардійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Новомосковської райдержадміністрації (керівник Снігур Н.В.);

Чмиха Віталія, учня комунального закладу освіти “Хорошівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з музично-хореографічним профілем” Петропавлівської райдержадміністрації (керівник Ларченко Ю.О.);

Тішко Анастасію, ученицю комунального закладу освіти “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 з поглибленим вивченням інформатики у 8-11 класах” Марганецької міської ради (керівник Ждан Л.А.).

3. У номінації “Телесюжет”:

І місце

Клименка Володимира, Лук’яненка Данила, Терентьєву Марію, Бичкова Дениса, учнів комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 122 “загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” Дніпропетровської міської ради  (керівник         Голубнича І.М.);

 

 

 

ІІ місце

Оксамитну Марію, Куліш Анастасію, учениць Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 69 Криворізької міської ради (керівник Григоренко М.В.);

Матченка Богдана, учня комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 44 м. Дніпродзержинська” (керівник             Шелаєва Н.В.);

ІІІ місце

Шкарупу Таісію, вихованку комунального позашкільного навчального закладу “Палац творчості дітей та юнацтва” м. Павлоград (керівник      Мяліцина М.І.);

Колектив учнів 10-А класу комунального закладу освіти “Навчально–виховний комплекс № 148 “Планета Щастя” Дніпропетровської міської ради (керівник Пінчукова М.С.);

Поскрьобишеву Валерію, Супрун Валерію, Малого Олександра, учнів  комунального закладу освіти “Криничанська середня загальноосвітня школа” Криничанської райдержадміністрації (керівник Янченко Л.Я.).

4. У номінації “Радіопередача”:

І місце – не присуджено;     

ІІ місце

Хром Юлію,вихованку комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної освіти “Зміна” м. Кривого Рогу (керівник Охрімчук Н.В.);

Долнікова Даніїла, Воронова Ярослава, Воронову Олександру, Домаранську Анастасію, Гончара Івана, учнів Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 73 Криворізької міської ради (керівники Аршулик Т.М., Воронова А.М.)

ІІІ місце

Гайдук Анну, Зуб Поліну, Гарькаву Поліну, Павліченко Олексія, вихованці комунального позашкільного навчального закладу “Міський палац дитячої та юнацької творчості “Горицвіт” м. Кривий Ріг (керівник         Федорова О.О.);

Мосьпан Ангеліну, Клименка Володимира, Терентьєву Марію, учнів комунального закладу освіти “Навчально – виховний комплекс № 122 “загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” Дніпропетровської міської ради (керівник Голубнича І.М.)

5. У номінації “Фоторепортаж” (старша вікова група) :

І місце

Кучму Соф’ю, ученицю комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 73” Дніпропетровської міської ради” (керівник Петьков С.Г.),

ІІ місце

Фат Вікторію, ученицю комунального закладу “Новомиколаївська середня загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ступенів” Верхньодніпровської райдержадміністрації (керівник Піддубна В.Ю.);

Полтавцеву Ксенію, ученицю комунального закладу освіти “Навчально – виховний комплекс № 148 “Планета Щастя” Дніпропетровської міської ради (керівник Пінчукова М.С.);

ІІІ місце

Скіпочку Анну, ученицю комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 47 з поглибленним вивченням іноземних мов та фізико-математичного профілю” Дніпропетровської міської ради (керівник            Нефьодова Т.М.);

Пруденка Кирила, ученя комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 42” Дніпропетровської міської ради (керівник Пасічник О.В.);

Греченко Марію, ученицю Криворізької загальноосвітньої школи                      І-ІІІ ступенів № 102 Криворізької міської ради (керівник Вербицька О.А.).

6. У номінації “Фоторепортаж” (середня вікова група) :

І місце

Талаш Олену, вихованку комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості” м. Тернівка (керівник Легень М.І.);

ІІ місце

Семиліта Івана, учня комунального закладу освіти “Миролюбівська середня загальноосвітня школа”, вихованеця кіностудії “Родовід” районного Будинку школяра Синельниківського району (керівник Мороз В.Д.);

Кузніцова Андрія, ученя комунального закладу освіти “Навчально–виховний комплекс № 122 “загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” Дніпропетровської міської ради (керівник Голубнича І.М.); 

ІІІ місце

Вагіна Олександра, ученя комунального закладу освіти “Навчально–виховне об’єднання технічного профілю № 79 “Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад – позашкільний навчальний заклад” Дніпропетровської міської ради (керівник Чинчик Ж.В.);

Петрушевську Катерину, ученицю комунального закладу освіти “Криничанська середня загальноосвітня школа” Криничанської райдержадміністрації (керівник Янченко Л.В.)

Ткач Дар’ю, Митрука Іллю, Твердохліба Олександра, Соломку Вікторію, Гуржій Тетяну, Синицю Єлизавету – учнів колективу гуртка “Медіа культура” комунального закладу освіти “Кислянська середня загальноосвітня школа” Синельниківської райдержадміністрації (керівник Павленко О.В.).

7. У номінації “Газета” :

І місце

Алісову Єлизавету, Бушинську Анастасію, Коника Гліба, Котельву Аліну, Левонюк Вікторію, Радівілову Олександру, Слободянюк Валерію, Федорінову Олександру, Юдіну Анастасію – колектив загальношкільного альманаху “60-та паралель” Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 60 Криворізької міської ради (керівник Тетеря Л.С.);

Матченка Богдана, Матченко Діану, Горобченко Діану, Бутиліну Анастасію – колектив газети “Вітамін – 44” комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 44 м. Дніпродзержинська” (керівник
Біла О.В.);

ІІ місце

Старусьову Альвіну, Романову Анастасію, Василевську Олену, Комозу Ксенію, Руденко Поліну, Ященко Вікторію, Черепяну Вікторію, Юрченка Богдана, Калюжну Аліну, Душкевич Карину, Цвіда Антона – колектив газети “ТСН”  комунального позашкільного навчального закладу “Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району” м. Кривий Ріг (керівник Кузьменко А.М.);

Тітову Вікторію, Босюк Дарину, Федорову Олександру, Омельницьку Анну, Фіщину Єлизавету – колектив журналу “71 кілометр” Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 71 Криворізької міської ради (керівник  Смирнова О.С.)  

ІІІ місце

Смішко Дарину, Козулю Анастасію, Єлістратову Анастасію, Бойченко Дар’ю, Ващенко Тетяну, Травнікову Яну – колектив газети “Веселкова гармонія” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої та юнацької творчості “Гармонія” м. Кривий Ріг (керівник Павлюк Н.Л.);

Мосьпан Ангеліну, Кравченко Євгенію, Турлюн Марію, Клименка Володимира, Лук’яненка Данила, Терентьєву Марію, Бичкова Дениса, Подрухіна Олега, Тітова Семена, Сороцьку Валерію – колектив газети “Вести школьные” комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс    № 122 “загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” Дніпропетровської міської ради (керівник   Голубнича І.М.);

Пацуєву Євгенію, Швець Анну, Криворучко Діану, Ужву Кирила – колектив газети “Де-факто” комунального закладу освіти “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5” Марганецької міської ради (керівник Лучкова А.С.);

Попову Марію, Семенова Володимира, Малоок Діану, Степанець Свтлану, Овсяннікову Ольгу, Соломку Ярославу – колектив журналу “Гімн+Аз і я” Криворізької Тернівської гімназії (керівник Дорошенко Л.В.).

Ми вітаємо переможців! Бажаємо всім творчого натхнення! Організаційний комітет обласного конкурсу юних журналістів “Юнтелепрес 2017” з нетерпінням чекає  на цікаві роботи!