Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS

Статті

Наказ про проведення обласного дитячо-юнацького фестивалю екранних мистецтв „Дніпровські погостини” у 2015 році

 
 
На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 16 червня 2015 року № 641 „Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах”, департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 29 грудня 2014 року  № 841/0/212-14 „Про затвердження орієнтовного Плану обласних та участі у всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходах з дітьми та учнівською молоддю на 2015 рік за основними напрямками позашкільної освіти”, з метою популяризації дитячої творчості, обміну досвідом роботи з кіно творчості та підвищення рівня національно-патріотичного виховання  дітей та учнівської молоді засобами аудіовізуальних мистецтв.
 
 
 
НАКАЗУЮ:
 
1. Директорові комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровському обласному дитячо-юнацькому кіноцентру „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради” Кучмі О.І. забезпечити проведення обласного дитячо-юнацького фестивалю екранних мистецтв „Дніпровські погостини” (далі – Фестиваль) 06 грудня 2015 року у приміщенні Дніпропетровського міського телетеатру (вул. Рогальова, 9).
2. Затвердити програму проведення, склад журі обласного Фестивалю та склад студій запрошених до участі у Фестивалі (додатки 1, 2, 3).
3. Провести фінансування  Фестивалю за рахунок КФК 070802 „Методична робота, інші заходи у сфері народної освіти” комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровському обласному дитячо-юнацькому кіноцентру „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради” відповідно до затвердженого кошторису (додаток 4).
4. Керівникам органів управління освітою (за згодою):
4.1. Вжити організаційних заходів щодо участі дітей та учнівської молоді у Фестивалі.
4.2. Провести інструктаж з техніки безпеки під час перебування дітей у дорозі та під час проведення заходу.
4.3. Покласти відповідальність за життя та здоров’я дітей у дорозі та під час проведення Фестивалю на супроводжуючих осіб.
4.4. Витрати на проїзд дітей та відрядження супроводжуючих віднести за рахунок організацій, які відряджають, або за рахунок коштів, не заборонених законодавством.
5. Завідувачу інформаційного прес-сектору комунального вищого навчального закладу „Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” Дніпропетровської обласної ради Заржицькій Е.І.                         (за згодою) висвітлити в засобах масової інформації хід організації, проведення та результати Фестивалю.
6. Координацію роботи по виконанню цього наказу покласти на головного спеціаліста відділу дошкільної, позашкільної освіти та соціального захисту Федорченко К.Є., контроль – на начальника управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти Середню В.Г.