Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS


Бесплатный модуль социальных закладок для joomla.

Статті

Про підсумки щорічного обласного фестивалю-конкурсу журналістики «Юнтелепрес»

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

 НАКАЗ

 

        17.05.2013                    м. Дніпропетровськ               № 394/0/212-13

Про підсумки щорічного
обласного  фестивалю-конкурсу
журналістики «Юнтелепрес»

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 785 «Про затвердження державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти до 2014 року», регіональної  цільової соціальної програми «Освіта Дніпропетровщини на 2013-2015 роки», затвердженої рішенням Дніпропетровської обласної ради                                   від 21.12.2012 № 389-17/VІ, наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 25.03.2013 № 223/0/212-13 «Про проведення щорічного обласного фестивалю-конкурсу журналістики «Юнтелепрес», з метою виявлення, розвитку та підтримки творчо  обдарованих  дітей у березні-травні  2013  року   був   проведений   відповідний обласний фестиваль-конкурс, присвячений Року дитячої творчості. 

Виходячи з вищезазначеного, 

НАКАЗУЮ:

     1. Взяти до відома аналітичну довідку про підсумки щорічного обласного  фестивалю-конкурсу журналістики «Юнтелепрес», присвяченого Року дитячої творчості (далі – Фестиваль-конкурс) (додаток 1).  

     2. Затвердити протокол засідання журі Фестивалю-конкурсу, що додається. 

     3. Нагородити переможців Фестивалю-конкурсу грамотами   департаменту  освіти   і  науки  облдержадміністрації та  цінними подарунками,   відповідно до протоколу журі Фестивалю-конкурсу.

     4. Нагородити грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації вчителів, керівників дитячих творчих об’єднань, що  підготували переможців Фестивалю-конкурсу, за активну роботу по розвитку  творчо обдарованих дітей області, залучення їх до Фестивалю-конкурсу, згідно зі списком (додаток  2).    

      5. Директору комунального позашкільного навчального закладу «Дніпропетровський  обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка»    Кучмі О.І.:

     5.1. Організувати та провести нагородження переможців грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації та цінними подарунками.       

     5.2. Організувати та провести нагородження грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації вчителів, керівників дитячих творчих     об’єднань, що підготували переможців, за активну роботу по розвитку творчо обдарованих дітей області, залучення їх до Фестивалю-конкурсу.

    6.  Координацію    роботи    по   виконанню    цього   наказу   покласти   на завідувача сектором позашкільної освіти та виховної  роботи Федорченко К.Є.,   контроль - на начальника  управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти Середню В.Г.

Директор департаменту

освіти і науки облдержадміністрації                                                  О.І.ДЕМЧИК

 

          Додаток  1
          до наказу  департаменту
          освіти і науки облдержадміністрації
                                                                           від 17.05.2013    № 394/0/212-13   

 Аналітична довідка

про  підсумки щорічного обласного  фестивалю-конкурсу журналістики «Юнтелепрес»,

присвяченого Року дитячої творчості.      

На виконання  Державної цільової програми розвитку позашкільної освіти до 2014 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 785, з метою залучення дітей та учнівської молоді до соціальної активності у громадському, культурному, економічному житті села, міста, області, держави, світу; виявлення і підтримки обдарованих дітей; формування у них почуття гідності громадянина; виховання інтелектуально й духовно розвиненого підростаючого покоління – майбутнього народу України у   березні-травні 2013 року був проведений щорічний обласний  фестиваль-конкурс журналістики «Юнтелепрес».

           Цього року Фестиваль-конкурс був присвячений Року дитячої творчості і проведений за номінаціями «Текст для друкованого ЗМІ», «Телесюжет», «Радіопередача», «Фоторепортаж», «Газета». У ньому взяли участь 356 юних обдарувань віком від 13 до 18 років з 16 регіонів області, які надіслали на конкурс 119 робіт. Учасники конкурсів - учні шкіл, вихованці позашкільних навчальних закладів.

         Дитячі творчі доробки оцінювало професійне журі, до складу якого увійшли члени обласних організацій творчих спілок України, діячі літератури та журналістики.

         Підсумки Фестивалю-конкурсу підведені у двох вікових категоріях – старшій та  середній, за винятком номінацій «Газета» та «Телесюжет».

        Активну участь у щорічному обласному фестивалі-конкурсі журналістики «Юнтелепрес» взяли обдаровані діти міст Кривого Рогу, Дніпродзержинська,  Марганця, Новомосковська, Орджонікідзе, Павлограда, Синельникового, Тернівки, Апостолівського, Васильківського, Дніпропетровського, Криворізького, Нікопольського, Новомосковського, Синельниківського,  Томаківського районів.

          Журі Фестивалю-конкурсу відзначило високий рівень більшості  конкурсних робіт і серйозну роботу педагогів, творчих наставників юних обдарувань.

 

Завідувач сектором

позашкільної освіти та

виховної роботи                                                                 К. Є. ФЕДОРЧЕНКО

                                                                           

ЗАТВЕРДЖЕНО
                                                                           Наказ  департаменту
                                                             освіти і науки облдержадміністрації
                                                             від 17.05.2013 № 394/0/212-13 
                                                                                                   О.І.ДЕМЧИК

 П Р О Т О К О Л  

засідання журі щорічного обласного фестивалю-конкурсу журналістики «Юнтелепрес», присвяченого Року дитячої творчості.      

23  квітня 2013 року                 м. Дніпропетровськ

Склад журі:

  Абросімова Н.С., головний редактор-директор видання «Чорнобилець Придніпров’я», керівник Дніпропетровської обласної школи юних журналістів,

голова журі щорічного обласного фестивалю-конкурсу журналістики «Юнтелепрес», присвяченого Року дитячої творчості ;

члени журі:

          Гарченко  Г.М., член Національної Спілки письменників України, поет;

Зеленська Л.В., оглядач творчого об’єднання соціальних, економічних і політичних програм Дніпропетровської обласної державної телерадіокомпанії, член Національної спілки журналістів України;

Луценко В.А., прозаїк, член Національної спілки письменників України;

Стрижка І.С., старший редактор, оглядач творчого об’єднання соціальних, економічних і політичних програм Дніпропетровської обласної державної телерадіокомпанії, член Національної спілки журналістів України;

секретар журі:

  Рибалка Т.А., методист комунального позашкільного навчального закладу «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка».

Присутні  всі члени журі.

Головувала:

Абросімова Н.С., голова  журі.   

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про підсумки щорічного обласного фестивалю-конкурсу журналістики «Юнтелепрес», присвяченого Року дитячої творчості.      

СЛУХАЛИ:

Абросімова Н.С., голова журі, проаналізувала участь регіонів області у конкурсі,  дала характеристику творчим роботам юних журналістів. 

ВИСТУПИЛИ:

           Гарченко Г.М., Зеленська Л.В., Луценко В.А., Стрижка І.С.  проаналізували конкурсні роботи юних журналістів, висловили свої пропозиції щодо підсумків Фестивалю-конкурсу за номінаціями та у вікових групах, відзначили педагогів – творчих наставників юних журналістів.       

 УХВАЛИЛИ: 

1. У номінації «Текст для друкованого ЗМІ» (старша вікова група) присудити :

І місце

Івановій Євгенії, учениці Криворізької ЗОШ №121 м. Кривого Рогу (педагог Вірченко І.І.); 

ІІ місце

Мазур Юлії, вихованці Міського палацу дитячо-юнацької творчості «Горицвіт» м. Кривого Рогу (педагог Зубко Л.І.); 

ІІІ місце

Галт Наталі, учениці Криворізької СШ № 118 м. Кривого Рогу (педагог Кобренюк О.О.);

Ковтун Галині, учениці Лошкарівської ЗОШ Нікопольського району (педагог Мудренко І.Ф.). 

2. У номінації «Текст для друкованого ЗМІ» (середня вікова група) присудити:

І місце

Лисенко Марії, вихованці КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості Дзержинського району» м. Кривого Рогу (педагог  Калянніков А.К.);  

ІІ місце

Лучінському Іллі, вихованцю Будинку творчості дітей та юнацтва м. Орджонікідзе (педагог Коваленко Л. О.);

ІІІ місце

 Лопошинській Дар’ї, учениці Широчанської ЗОШ Апостолівського району (педагог Лопошинська О.В.).  

3. У номінації «Телесюжет» присудити:

І місце

Зубовій Олені, Тахаутдіновій Олександрі, Фесенкові Дмитру, Петренко Ірині, вихованцям КПНЗ «Центр позашкільної освіти «Зміна» м. Кривого Рогу (педагог Охрімчук Н.В.).

ІІ місце – не присуджувати;

ІІІ місце – не присуджувати.

4. У номінації «Радіопередача» (старша вікова група) присудити:

І місце

Грабчак Олені, Бевз Богдані, Завгородньому Станіславу, учням СЗОШ №44 м. Дніпродзержинська (педагог Біла О.В.); 

ІІ місце – не присуджувати;

ІІІ місце – не присуджувати.

5. У номінації «Радіопередача» (середня вікова група) присудити:

І місце

Терещенко Єлизаветі, Струбчевській Катерині, Будькові Дмитру, учням Криворізької ЗОШ №73 м. Кривого Рогу (педагог Аршулик Т.М.);

ІІ місце

Старостіній Євгенії, Чоботаренко Яні, Торгунаковій Лізі, Нацентовій Катерині, вихованкам КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості «Гармонія» м. Кривого Рогу (педагог Горіна О.С.);

ІІІ місце – не присуджувати.

6. У номінації «Фоторепортаж» (старша вікова група) присудити :

 І місце

Яковіну Богдану, учню Синельниківської  ЗОШ №1 м. Синельникового (педагог Рябова Є.Ф.);     

ІІ місце

Педик Катерині, учениці Дебальцівського НВК Васильківського району (педагог Каращук К.І.); 

ІІІ місце – не присуджувати.

7. У номінації «Фоторепортаж» (середня вікова група) присудити :

І місце

Коваленко Валерії, вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва м. Орджонікідзе (педагог Коваленко Л. О.);    

І місце

Доничу Андрію, учню Перещепинської ЗОШ №1 Новомосковського району (педагог Троніна А.В.); 

ІІ місце – не присуджувати;

ІІІ місце – не присуджувати.

8. У номінації «Газета» присудити :

 І місце

Колективу газети «Вітамін 44» (Грабчак Олені, Буй Світлані, Вобленко Єлизаветі, Матченкові Богдану) СЗШ №44 м. Дніпродзержинська (педагог   Біла О.В.);   

ІІ місце

Мисюрі Альоні, учениці Чумаківської ЗОШ Томаківського району (педагог Соболь І.О.);

Колективу газети «Репортер» (Яценко Анні, Ворощук Аліні, Кушнір Аліні, Терещенкові Івану)  Раївської СЗШ-інтернату Синельниківського району (педагог Терещенко О.В.);

ІІІ місце

Колективу загальношкільного альманаху «60-та паралель» Криворізької ЗОШ № 60 м. Кривого Рогу (педагог Тетеря Л.С.);

ІІІ місце

Колективу учнівської газети «Пульс колегіуму» (гол. ред. Горловий Дмитро) колегіуму № 11 м. Новомосковська (педагог Походєєва Л.О.);

Колективу газети «Акулята пера» (Дядюрі Катерині, Зуєнко Ірині, Нагорній Антоніні, Переході Яні, Пічугиній Вікторії, Пічугиній Крістіні) КПНЗ «Палац творчості дітей та юнацтва» м. Павлограда (педагог Голота Д.В.);

Споденець Вікторії, учениці Горянівської СЗОШ Дніпропетровського району (педагог Кеня В.А.);

         Колективу газети «П’ятий елемент» (Утьомовій Аліні, Погореловій Анні, Івашкіній Марії, Чумікову Данилу), учням СЗОШ № 5 м. Тернівки (педагог Заворотна Т.В.);

         Колективу газети «Наша перша» Перещепинської ЗОШ № 1 Новомосковського району (педагог Базя Ю.С.).       

9. Рекомендувати до нагородження грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації та цінними подарунками переможців щорічного обласного фестивалю-конкурсу журналістики «Юнтелепрес» (І, ІІ, ІІІ місця) у номінаціях «Текст для друкованого ЗМІ», «Телесюжет», «Радіопередача», «Фоторепортаж», «Газета».

10.  Рекомендувати до нагородження грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації педагогів, які підготували переможців щорічного обласного фестивалю-конкурсу журналістики «Юнтелепрес».    

Голова журі                                                                                  Н.С.  Абросімова

Члени журі                                                                                       Г. М. Гарченко

                                                                                                          Л.В. Зеленська

                                                                                                           І.С. Стрижка

                                                                                                           В.А. Луценко

Секретар журі                                                                                   Т.А. Рибалка

                             

                               Додаток  2
                                                                           до наказу  департаменту
                                                             освіти і науки облдержадміністрації
                                                             від 17.05.2013 № 394/0/212-13  

 

С П И С О К

вчителів, керівників творчих об’єднань 

  для нагородження  грамотами

 департаменту освіти і   науки облдержадміністрації

 

 Каращук Катерина Іванівна, керівник гуртка «Журналіст» Дебальцівського НВК Васильківського району;

Рябова Єлизавета Федорівна, педагог Синельниківської ЗОШ № 1 м.Синельникового;       

Троніна Аріна Василівна, вчитель економіки Перещепинської ЗОШ № 1 Новомосковського району;

Коваленко Лариса Олексіївна, керівник гуртка Будинку творчості дітей та юнацтва м. Орджонікідзе;

Біла Ольга Володимирівна, головний редактор газети «Вітамін 44»  СЗОШ № 44 м. Дніпродзержинська;

Горіна Олеся Станіславівна, керівник гуртка «Медіа культура» КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості «Гармонія» м. Кривого Рогу;

Аршулик Тетяна  Миколаївна, вчитель української мови та літератури Криворізької ЗОШ № 73 м. Кривого Рогу;

Охрімчук Наталія Володимирівна, керівник гуртка КПНЗ «Центр позашкільної освіти «Зміна» м. Кривого Рогу;

Лопошинська Оксана Василівна, вчитель української мови та літератури Широчанської ЗОШ Апостолівського району;

Калянніков Анатолій Костянтинович, керівник гуртка КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості Дзержинського району» м. Кривого Рогу;

Мудренко Ірина Федорівна, вчитель української мови та літератури Лошкарівської ЗОШ Нікопольського району;

Кобренюк Олена Олександрівна, вчитель малювання Криворізької        СШ №118 м. Кривого Рогу;

Зубко Людмила Іванівна, керівник гуртка Міського палацу дитячо-юнацької творчості «Горицвіт» м. Кривого Рогу;

Вірченко Ірина Ігорівна, вчитель російської мови Криворізької           ЗОШ №121 м. Кривого Рогу;

         Соболь Інна Олександрівна, вчитель української мови та літератури Чумаківської ЗОШ Томаківського району;

         Тетеря Людмила Сергіївна, вчитель зарубіжної літератури Криворізької ЗОШ № 60 м. Кривого Рогу;

         Терещенко Олена Володимирівна, вихователь КПНЗ Раївської СЗОШ-інтернату Синельниківського району;

 

Голота Дарина Вадимівна, керівник творчого об’єднання «Юнпрес» КПНЗ «Палац творчості дітей та юнацтва» м. Павлограда;

         Походєєва Людмила Олександрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи колегіуму № 11 м. Новомосковська;

         Заворотна Тетяна Володиимрівна, вчитель української мови та літератури СЗОШ № 5 м. Тернівки;

         Кеня Валентина Анатоліївна, Горянівської СЗОШ Дніпропетровського району;

Базя Юлія Сергіївна, вчитель української мови та літератури Перещепинської ЗОШ № 1 Новомосковського району.

          

Завідувач сектором

позашкільної освіти та

виховної роботи                                                                  К. Є. ФЕДОРЧЕНКО