Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS


Бесплатный модуль социальных закладок для joomla.

Статті

ПІДСУМКИ "Собори наших душ"

Додаток 1
до наказу департаменту освіти 
і науки облдержадміністрації
від 25.03. 2015 № 198/0/212-15
 
АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА
про підсумки обласного конкурсу творчості
юних літераторів, художників, композиторів „Собори наших душ” 
(номінації „Проза”, „Поезія”, „Живопис”, 
„Нетрадиційний живопис”, „Графіка”, „Комп’ютерна графіка”, 
„Академічна музика”, „Популярна музика”)
 
З метою піднесення рівня патріотичного виховання підростаючого покоління області засобами літератури, музики й образотворчого мистецтва, виявлення, розвитку, підтримки і популяризації творчо обдарованих дітей та учнівської молоді, формування національної творчої еліти  протягом грудня 2014 року – лютого 2015 року був проведений обласний конкурс творчості юних літераторів, художників, композиторів „Собори наших душ”                 (далі – Конкурс) у два етапи: І етап – районний (міський), ІІ етап – обласний, у номінаціях „Проза”, „Поезія”, „Живопис”, „Нетрадиційний живопис”, „Графіка”, „Комп’ютерна графіка”, „Академічна музика”, „Популярна музика”, у трьох вікових категоріях – старшій, середній, молодшій.
Цього року Конкурс присвячений 70-річчю Перемоги над нацистськими окупантами та завершення війни у Європі. 
Учасники Конкурсу – школярі, вихованці позашкільних навчальних закладів, музичних, художніх шкіл і студій області, члени обласної Спілки творчо обдарованих дітей.
У всіх регіонах області відбулись І етапи Конкурсу, в яких взяли участь більше 3 тисяч учнів віком від 6 до 18 років. У ІІ етапі Конкурсу взяли участь 988 обдарованих дітей з усіх регіонів області. До обласного оргкомітету Конкурсу було надіслано більше 2 тисяч творчих доробків юних літераторів, 947 образотворчих робіт юних художників, 81 музичний твір юних композиторів.
На Конкурс були представлені різні за жанром образотворчі роботи, і літературні, музичні твори, які засвідчили високий культурний, моральний і духовний рівень підростаючого покоління області, патріотизм і повагу до історії рідної держави учасників Конкурсу.
Активну участь у Конкурсі взяли учні міст Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Кривого Рогу, Вільногірська, Жовті Води, Марганця, Новомосковська, Орджонікідзе, Верхньодніпровського, Дніпропетровського, Межівського, Нікопольського, Новомосковського, Покровського, Софіївського, Томаківського, Юр’ївського районів.
Дитячі творчі доробки оцінювало професійне журі, до складу якого увійшли члени обласних організацій творчих спілок України, діячі літератури і мистецтва. Журі Конкурсу був відзначений високий рівень більшості конкурсних творів і робіт, серйозна робота педагогів, творчих наставників юних літераторів, художників, композиторів області.
 
 
Таблиця
участі регіонів у ІІ етапі обласного конкурсу
творчості юних літераторів, художників, композиторів 
„Собори наших душ”
 
 
№ з/п
Назва міст і районів Учасники/переможці  
Юні літератори Юні художники Юні композитори Всього
1 2 3 4 5 6
1 м. Дніпропетровськ   88/15 190/16 29/17 307/48
2. м. Дніпродзержинськ 17/ 2 9/1 - 26/3
3. м. Кривий Ріг 21/5 30/9 2/1 53/15 
4. м. Вільногірськ 14/- 7/1 - 21/1
5. м. Жовті Води 4/1 8/1 - 12/2
6. м. Марганець 6/- 16/4   3/1 25/5
7. м. Нікополь - 5/- - 5/-
8. м. Новомосковськ 12/1 13/- 1/ - 26/1
9. м. Орджонікідзе 13/2 10/2 - 23/4
10. м. Павлоград 6/- 30/5 2/1 38/6
11. м. Першотравенськ 8- 7/- 2/- 17/-
12. м. Синельникове 6/- 9/- - 15/-
13. м. Тернівка 4/ - 13/- - 17/-
14. Апостолівський район - 2/- - 2/-
15. Васильківський район 6/- 2/- - 8/-
16. Верхньодніпровський район 5/- 11/3 - 16/3
17. Дніпропетровський район 9/- 24/2 1/- 34/2
18. Криворізький район - 23/1 - 23/1
19. Криничанський район 2/- 5/- 1/- 8/-
20. Магдалинівський район 7/1 3/- - 10/1 
21. Межівський район 11/1 10/2 - 21/3
22. Нікопольський район 36/2 37/1 - 73/3
23. Новомосковський район 7/1 13/1 - 20/2 
24. Павлоградський район 4/- 4/1 - 8/1
25. Петропавлівський район 1/- - - 1/-
26. Петриківський район 5/- 6/- - 11/-
27. Покровський район 10/- 9/1 - 19/1
28. П’ятихатський район 4/- 11/1 - 15/1
29. Синельниківський район 13/- 8/- - 21/-
30. Солонянський район 14/- 8/- - 22/-
31. Софіївський район 10/- 16/1 - 26/1
32. Томаківський район 19/2 19/- - 38/2
33. Царичанський район 3/- - - 3/-
34. Широківський район 1/- 2/1 - 3/1
35. Юр’ївській район 8/2 12/2 2/- 22/4
36. КПНЗ „ДОДЮК „Веснянка” ДОР” 1/1 12/4 - 13/5
ВСЬОГО 375/36 584/60 43/20 1002/116
 
Головний спеціаліст сектору
позашкільної освіти та виховної роботи                    В.О.ГОРБАНЬ

 
 
Додаток 2
до наказу департаменту освіти
і науки облдержадміністрації
від 25.03.2015 № 198/0/212-15
 
СПИСОК
переможців обласного конкурсу творчості 
юних літераторів, художників, композиторів „Собори наших душ” 
для нагородження грамотами департаменту освіти і науки 
облдержадміністрації і цінними подарунками

 
1. АВЕРІНА 
Альона гуртківець Центру науково-технічної творчості                   м. Марганець;
 
2. АНДРЕЙЧИК 
Богдан учень комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 34” Дніпропетровської міської ради;
 
3. БАЙДАК 
Жанна учениця 11 класу навчально-виховного комплексу № 35 „Імпульс”  Саксаганського району міста Кривого Рогу;
 
4. БАЦМАН 
Анастасія гуртківець комунального позашкільного навчального закладу „Центр позашкільної роботи № 2” Дніпропетровської міської ради;
 
5. БЕРЕДА 
Уляна гуртківець комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”;
 
 6. БЕРЕСТОВСЬКА 
Марія учениця Юр’ївської середньої загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Юр'ївської районної ради Дніпропетровської області;
 
7. БІЛА 
Анна учениця Криворiзької педагогічної гімназії Криворізької міської ради Дніпропетровської області;
 
8. БІРКО 
Маргарита гуртківець комунального позашкільного навчального закладу „Палац творчості дітей та юнацтва” Павлоградської міської ради;
 
9. БОБАЧЕНКО 
Олександра учениця 7 класу комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 65” Дніпропетровської міської ради;
 
10. БОГДАН 
Євгенія учениця Криворізького науково-технічного металургійного ліцею №81 Криворізької міської ради Дніпропетровської області;
 
11. БОЙКО 
Альона учениця Павлоградської загальноосвітньої школи № 15 та Юр’ївської районної дитячої музичної школи (Вербуватівська філія);
 
12. БОРОВИК 
Олена гуртківець Верхівцевського Будинку дітей та юнацтва Верхньодніпровського району;
 
13. БРУКОВА 
Юлія учениця комунального закладу Новоолександрівської середньої загальноосвітньої школи Дніпропетровського району;
 
14. БУБЛІЙ
Марія учениця Марганецької загальноосвітньої школи № 12 і Марганецької дитячої музичної школи м. Марганець;
 
15. ВАРАВА 
Данило гуртківець комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”;
 
16. ВАСИЛЕНКО 
Христина гуртківець Центру позашкільної роботи та дитячої творчості міста Дніпродзержинська;
 
17. ВЕРГЕЛЮК 
Олександр учень 6 класу комунального закладу освіти „Гімназія № 3” Дніпропетровської міської ради;
 
18. ВОРОНКІНА 
Ірина учениця 4 класу Юр’ївської середньої загальноосвітньої школи Юр’ївського району;
 
19. ВОРОНОВА 
Катерина гуртківець Будинку творчості дітей та юнацтва Амур-Нижньодніпровського району міста Дніпропетровська;
20. ГАВРИЛКО 
Ксенія учениця комунального закладу освіти середньої загальноосвітньої школи № 12 з профільними класами 
міста Жовті Води;
 
21. ГАЛУШКА 
Валерія учениця 7 класу комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 120” Дніпропетровської міської ради;
 
22. ГАРВАТ 
Марина учениця районного комунального закладу освіти Межівського аграрного ліцею-інтернату Межівського району;
 
23. ГОРЛОВА 
Поліна гуртківець Дитячо-юнацького центру художньої та технічної творчості Кіровського району міста Дніпропетровська;
 
24. ГРИВА
Анастасія гуртківець клубу школярів „Веселка” Красногвардійської філії Міського дитячо-молодіжного центру Дніпропетровської міської ради;
 
25. ГРОСОВА 
Єлизавета учениця комунального закладу освіти „Спеціалізована школа № 55 інформаційно-технологічного профілю” Дніпропетровської міської ради і Дніпропетровської дитячої музичної школи № 10;
 
26. ГУЛАК 
Марина учениця 9 класу Криворізької гімназії № 95 Криворізької міської ради Дніпропетровської області;
 
27. ДАВИДЮК 
Дмитро учень Новософіївської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Нікопольської районної ради Дніпропетровської області;
 
28. ДЕМЯНЕНКО 
Анастасія учениця комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 27” Дніпропетровської міської ради;
 
29. ДЕНИСЕНКО 
Ганна гуртківець Палацу творчості дітей та юнацтва                        міста Павлограда;
 
30. ДЕРКАЧ 
Марина учениця 5 класу комунального закладу „Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – гімназія      №11 міста Дніпродзержинська” Дніпродзержинської міської ради;
 
31. ДЖЕНКОВА 
Марія учениця комунального закладу освіти „Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 22 з поглибленим вивченням іноземної мови” Дніпропетровської міської ради і Дніпропетровської дитячої музичної школи № 7;
 
32. ДІДЕНКО 
Анастасія гуртківець комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”;
 
33. ДОБРИК 
Давид гуртківець Центру дитячо-юнацької творчості Криворізького району;
 
34. ДОРОШЕНКО 
Дар’я гуртківець Межівського районного будинку дитячої та юнацької творчості;
 
35. ДУРАС 
Анна учениця 4 класу комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 120” Дніпропетровської міської ради;
 
36. ЄВТУШЕНКО 
Ольга учениця Комісарівської загальноосвітньої школи П’ятихатського району;
 
37. ЄКІМОВ 
Макар учень комунального закладу освіти „Навчально-виховний комплекс № 41 „середня загальноосвітня школа вільного розвитку – дошкільний навчальний заклад” Дніпропетровської міської ради і Дніпропетровської дитячої музичної школи № 17;
 
38. ЄФРЕМКІН 
Георгій учень комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 21” Дніпропетровської міської ради і Дніпропетровської дитячої музичної школи № 3;
 
39. ЖДАН 
Іван гуртківець Центру науково-технічної творчості 
міста Марганець;
 
40. ЗАОЗЕРНА
Олександра учениця 11 класу комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 132” Дніпропетровської міської ради, вихованка Міського Палацу дітей та юнацтва міста Дніпропетровська;
 
41. ЗВОНИК 
Богдан учень 11 класу комунального закладу освіти ліцею природничо-наукового навчання Жовтоводської міської ради Дніпропетровської області;
 
42. КАЛІБЕРДА 
Ксенія учениця Тернівської школи естетичного виховання Павлоградського району; 
 
43. КАТАМАДЗЕ 
Анна гуртківець Будинку дитячої творчості Дніпропетровського району;
 
44. КИРИЧЕНКО 
Антон гуртківець Центру дитячо-юнацької творчості „Ріднокрай” Інгулецького району міста Кривого Рогу;
 
45. КІСЕЛЬ 
Софія учениця комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 34” Дніпропетровської міської ради;
 
46. КОВТУН 
Альона учениця 6 класу середньої загальноосвітньої школи № 18 загальноосвітнього навчального закладу І – ІІІ ступенів міста Новомосковська;
 
47. КОНДРАТЕНКО 
Анна гуртківець Центру дитячої та юнацької творчості Самарського району міста Дніпропетровська;
 
48. КОПИРІНА 
Владислава гуртківець Палацу творчості дітей та юнацтва міста Павлограда;
 
49. КОПИЛОВА 
Альбіна учениця Криворізької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 23 Криворізької міської ради Дніпропетровської області;
 
50. КОРОЛЬОВА 
Софія гуртківець Центру дитячо-юнацької творчості „Сонях” Саксаганського району міста Кривого Рогу;
 
51. КОРНЄЄВ 
Стас гуртківець Верхівцевського Будинку дітей та юнацтва Верхньодніпровського району;
 
52. КОХАНЮК 
Анастасія учениця 3 класу комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 93” Дніпропетровської міської ради;
 
53. КРИВОШЕЯ 
Софія учениця 5 класу Томаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Томаківської районної ради Дніпропетровської області;
 
54. КУДРЯ 
Карина гуртківець станції юних техніків Дзержинського району міста Кривого Рогу;
 
55. КУЗНЕЦОВА 
Ярослава гуртківець Міського палацу дитячо-юнацької творчості „Горицвіт” міста Кривого Рогу;
 
56. КУЗЬМЕНКО 
Тетяна учениця 7 класу Гвардійської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Новомосковського району;
 
57. КУЛИНИЧЕНКО 
Дар’я учениця 10 класу комунального закладу „Навчально -виховний комплекс „Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” №24 міста Дніпродзержинська”;
 
58. КУПРІК 
Олександра учениця комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 1” Дніпропетровської міської ради і Дніпропетровської дитячої музичної школи № 3;
 
59. КУРАКОВА 
Катерина учениця комунального закладу освіти „Спеціалізована школа 
№ 44 природничо-медичного профілю” Дніпропетровської міської ради і Дніпропетровської дитячої музичної школи № 10;
 
60. ЛИТВИН 
Марина учениця Видвиженівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступеня Новомосковської районної ради Дніпропетровської області;
 
61. ЛОГВИНЕНКО 
Єлизавета учениця закладу освіти „Середня загальносвітня школа                № 45” Дніпропетровської міської ради і Дніпропетровської дитячої музичної школи № 10;
 
62. ЛУКІН 
Олександр учень 10 класу Криворізької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 41 Криворізької міської ради Дніпропетровської області;
 
63. МАЗУРКЕВИЧ 
Валентина учениця Софіївської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1 Софіївської районної ради Дніпропетровської області;
 
64. МАКАРЕНКО 
Тетяна вихованка гуртка „Юні журналісти” комунального позашкільного навчального закладу „Будинок дитячої та юнацької творчості” міста Орджонікідзе;
 
65. МАКАРОВА 
Анна учениця комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 121” Дніпропетровської міської ради і Дніпропетровської дитячої музичної школи № 10;
 
66. МАКОВЕЦЬКА 
Дар’я гуртківець Центру – комплексу позашкільної роботи                          міста Марганець;
 
67. МАЛАХОВА 
Аліса учениця комунального закладу освіти „Навчально-виховний комплекс № 111 „спеціалізована школа – дошкільний навчальний заклад” Дніпропетровської міської ради і Дніпропетровської дитячої музичної школи № 3;
 
68. МАНШИЛІНА 
Євгенія учениця 9 класу комунального закладу освіти „Навчально-виховний комплекс № 57 „загальноосвітній навчальний заклад 
І ступеня – гімназія” Дніпропетровської міської ради;
 
69. МАРЕНИЧ 
Катерина учениця комунального закладу Широківської середньої загальноосвітньої школи № 2 загальноосвітнього закладу І – ІІІ ступенів Широківського району;
 
70. МАТЯШ 
Олександр гуртківець комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”;
 
71. МИХАЛЬО 
Анастасія учениця комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 69” Дніпропетровської міської ради і Дніпропетровської дитячої музичної школи № 16;
 
72. МОСІЮК 
Ярослав учень 3 класу комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 84” Дніпропетровської міської ради;
 
 
 
 
73. НОЛБАТ 
Софія вихованка колективу „Весна” комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”;
 
74. НОСАНЬ 
Єгор учень 8 класу комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 121” Дніпропетровської міської ради;
 
75. ОМЕЛЬНИЦЬКА 
Юлія гуртківець Центру позашкільної роботи № 2 Жовтневого району міста Дніпропетровська;
 
76. ОРЛЕНКО 
Анастасія учень 3 класу комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 84” Дніпропетровської міської ради;
 
77. ПЕРЕБИТЮК 
Аліна гуртківець Палацу дитячої та юнацької творчості Верхньодніпровського району;
 
78. ПЕТРОВ 
Аркадій учень комунального закладу освіти „Навчально-виховний комплекс № 139 „загальноосвітній навчальний заклад  –  центр творчості „Дума” Дніпропетровської міської ради і Дніпропетровської дитячої музичної школи № 10;
 
79. ПЛЮТА 
Діана гуртківець Центру позашкільної роботи та валеологічного виховання дітей міста Павлограда;
 
80. ПОЛТАВЕЦЬ 
Карина учениця Преображенської неповної середньої загальноосвітньої школи Юр’ївського району;
 
81. ПОПЛІНСЬКИЙ 
Максим учень комунального закладу освіти „Спеціалізована школа № 134 гуманістичного навчання та виховання” Дніпропетровської міської ради і Дніпропетровської дитячої музичної школи № 17;
 
82. ПРОЦЕНКО 
Вікторія вихованка гуртка „Юні журналісти” Будинку творчості дітей та юнацтва міста Орджонікідзе;
 
 
 
83. ПРУДКО 
Ірина гуртківець Центру позашкільної роботи № 1 Бабушкінського району міста Дніпропетровська;
 
84. ПУГАЧ 
Світлана учениця 10 класу комунального закладу освіти „Навчально-виховний комплекс № 57 „загальноосвітній навчальний заклад 
І ступеня – гімназія” Дніпропетровської міської ради;
 
85. ПУГОЛОВКО 
Максим учень навчально-виховного комплексу № 148 Кіровського району міста Дніпропетровська і Дніпропетровської дитячої музичної школи № 3;
 
86. ПУШКАРЧУК 
Ярослав гуртківець Міського палацу дитячо-юнацької творчості „Горицвіт” міста Кривого Рогу;
 
87. РУСІНА 
Валерія учениця комунального закладу освіти „Навчально-виховний комплекс № 139 „загальноосвітній навчальний заклад - центр творчості „Дума” Дніпропетровської міської ради і Дніпропетровської дитячої музичної школи № 11;
 
88. САВИЦЬКА 
Катерина гуртківець Міського палацу дитячо-юнацької творчості „Горицвіт” міста Кривого Рогу;
 
89. САПКО 
Карина гуртківець Центру дитячо-юнацької творчості „Сонях” Саксаганського району міста Кривого Рогу;
 
90. СІРЯКОВ 
Кирило учень Кам’янської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Нікопольської районної ради Дніпропетровської області;
 
91. СКЛЯРЕНКО 
Назар гуртківець Центру-комплексу позашкільної роботи 
міста Марганець;
 
92. СКОК 
Ольга учениця комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 69” Дніпропетровської міської ради;
 
93. СОЛОІД 
Ольга учениця Вільногірської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 2 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області;
 
94. СТАВИЦЬКА 
Юлія учениця комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 14” Дніпропетровської міської ради;
 
95. СТЕПАНЕНКО 
Вікторія учениця 10 класу закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 45” Дніпропетровської міської ради;
 
96. ТКАЧ 
Катерина гуртківець Палацу творчості дітей та юнацтва                           міста Павлограда;
 
97. ТКАЧ 
Ольга вихованка гуртка „Калинова мова” Центру дитячої та юнацької творчості „Дружба” Довгинцівського району міста Кривого Рогу;
 
98. ТРУБЧАНІНОВА Катерина гуртківець Будинку творчості дітей та юнацтва міста Орджонікідзе;
 
99. ТУЧІНА 
Марія гуртківець клубу школярів „Веселка” Красногвардійської філії Міського дитячо-молодіжного центру Дніпропетровської міської ради;
 
100. УСЕНКО 
Наталя гуртківець Центру позашкільної роботи № 1 Бабушкінського району міста Дніпропетровська;
 
101. ФІЛАТОВА 
Ганна гуртківець Центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді Амур-Нижньодніпровського району міста Дніпропетровська;
 
102. ФОМЕНКО 
Анастасія гуртківець клубу школярів „Веселка” Красногвардійської філії Міського дитячо-молодіжного центру Дніпропетровської міської ради;
103. ХАРКОВСЬКА 
Наталія учениця 11 класу комунального закладу освіти „Спеціалізована багатопрофільна школа № 23 з поглибленим вивченням англійської мови” Дніпропетровської міської ради;
 
104. ЦВІРКУН
Діана учениця навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів №1 – Покровська гімназія”     Покровського району;
 
105. ЧЕРЕЧЕЧА 
Марк гуртківець Міського Палацу дітей та юнацтва                            міста Дніпропетровська;
 
106. ЧЕСНОКОВ 
Денис учень 4 класу Олександрівського навчально-виховного комплексу Юр’ївського району;
 
107. ЧМИРЬ 
Марія учениця 11 класу комунального закладу освіти  „Навчально-виховний комплекс № 57 „загальноосвітній навчальний заклад 
І ступеня – гімназія” Дніпропетровської міської ради;
 
108. ШАЛЯ 
Софія учениця 8 класу районного комунального закладу освіти „Преображенська середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів” Межівського району;
 
109. ШАРАПОВА 
Данієла вихованка комунального позашкільного мистецького навчального закладу „Криворізька міська школа мистецтв № 2”;
 
110. ШЕВЧЕНКО 
Ілля учень комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 48” Дніпропетровської міської ради і Дніпропетровської дитячої музичної школи № 3;
 
111. ШЕВЧЕНКО 
Марія учениця 4 класу Томаківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 2 Томаківської районної ради Дніпропетровської області;
 
112. ШКУРЕНКО 
Катерина учениця комунального закладу „Середня загальноосвітня школа № 8 міста Орджонікідзе Дніпропетровської області”;
 
113. ШТЕПА 
Поліна учениця 9 класу комунального закладу освіти „Навчально-виховний комплекс № 57  „загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – гімназія” Дніпропетровської міської ради;
 
114. ЯКОВЛЄВА 
Вікторія учениця 3 класу Гупалівської загальноосвітньої школи 
І – ІІІ ступенів Магдалинівської районної ради Дніпропетровської області;
 
115. ЯРЕСЬКО 
Каріна гуртківець школи образотворчого мистецтва „Суцвіття” Центру позашкільної роботи № 1 Бабушкінського району міста Дніпропетровська;
 
116. ЯЦУК 
Денис учень 3 класу Південної загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Нікопольського району Дніпропетровської області.
 
 
 
 
 
Головний спеціаліст сектору
позашкільної освіти та виховної роботи          В.О.ГОРБАНЬ
 
Додаток 3
до наказу департаменту освіти
і науки облдержадміністрації
від 25.03.2015 № 198/0/212-15
 
СПИСОК
  активних учасників обласного конкурсу творчості 
юних літераторів, художників, композиторів „Собори наших душ” 
 для нагодження грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації
 
1. АСТАНІНА 
Анна учениця гімназії № 3 – загальноосвітнього навчального закладу І – ІІІ ступенів Новомосковської міської ради;
 
2. БАБАНІНА 
Надія гуртківець комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”;
 
3. БАРІЄВА 
Олена учениця комунального закладу освіти „Навчально-виховний комплекс № 66 „Гімназія – початкова школа – дошкільний навчальний заклад” Дніпропетровської міської ради;
 
4. БЕЗЦІННИЙ 
Ілля учень 5 класу комунального закладу „Середня загальноосвітня школа № 23 м. Дніпродзержинська” Дніпродзержинської міської ради;
 
5. БІЛЬЧЕНКО 
Діана учениця Криворізької загальноосвітньої спеціалізованої школи I – III ступенів № 4 з поглибленим вивченням іноземних мов Криворізької міської ради Дніпропетровської області;
6. БОБРО 
Яна учениця 10 класу Гупалівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Магдалинівської районної ради Дніпропетровської області;
 
7. БОЛДИР 
Тетяна учениця Червоногригорівської загальноосвітньої школи 
І ступеня Нікопольського району;
 
8. БОЛЕБРУХ 
Катерина учениця 8 класу комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 97 імені П.І. Шкідченка” Дніпропетровської міської ради;
 
9. БУЛАШ 
Дар’я учениця Криворізької гімназії №127 Криворізької міської ради Дніпропетровської області і Криворізької дитячої музичної школи № 7;
 
10. ГІДА 
Генріх учень 4 класу комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 52” міста Дніпропетровська;
 
11. ГЛУЩЕНКО 
Катерина вихованка Центру дитячої та юнацької творчості Солонянського району;
 
12. ГОРГАЛЬОВА 
Ксенія учениця 3 класу комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 2” Дніпропетровської міської ради, вихованка комунального позашкільного закладу освіти „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”;
 
13. ГРИЦАЙ 
Анна учениця 3 класу районного комунального закладу освіти „Межівська середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №2” Межівської селищної ради Межівського району Дніпропетровської області;
 
14. ДАНКАНИЧ 
Софія учениця 4 класу комунального закладу освіти Вишневецької середньої загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Синельниківського району;
 
15. ДМИТРАШКО 
Лідія учениця комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 15” Дніпропетровської міської ради;
 
16. ЄВСЮКОВА 
Юлія вихованка гуртка „Юні журналісти” комунального позашкільного навчального закладу „Будинок творчості дітей та юнацтва” міста Орджонікідзе;
 
17. ЄРМОЛЕНКО 
Софія учениця Томаківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 2 Томаківської районної ради Дніпропетровської області;
 
18. ЗАДИРАЙКО 
Аліна учениця 10 класу Гупалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Магдалинівської районної ради Дніпропетровської області;
 
 
19. КОЛОМОЄЦЬ 
Анастасія учениця 4 класу Томаківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1 Томаківської районної ради Дніпропетровської області;
 
20. КОСТЮЧЕНКО 
Уляна учениця Марганецької загальноосвітньої школи № 11 і  Марганецької дитячої музичної школи міста Марганець;
 
21. КРІПАК 
Валентина учениця 11 класу Криворізького науково-технічного металургійного ліцею № 81 Криворізької міської ради Дніпропетровської області;
 
242 КУЛІНІЧ 
Євгенія
учениця загальноосвітньої школи № 1 міста Першотравенська;
23. ЛЕВЕНЕЦЬ 
Максим учень 8 класу Спаської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Новомосковської районної ради Дніпропетровської області;
 
24. ЛИТВИНЕНКО 
Віталій учень Томаківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 2 Томаківської районної ради Дніпропетровської області;
 
25. ЛІМОНТ 
Злата учениця комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 11” Дніпропетровської міської ради і Дніпропетровської дитячої музичної школи № 14;
 
26. ЛОМАКА 
Катерина учениця 3 класу Губиниської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступеня № 2 Новомосковської районної ради Дніпропетровської області;
 
27. ЛУКЕР’ЄВАС 
Тетяна учениця 10 класу Павлоградської загальноосвітньої школи I-III ступенів №7 Павлоградської міської ради Дніпропетровської області;
 
28. ЛЬВОВА 
Юлія учениця обласного комунального закладу освіти „Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 
I – III ступенів № 4”;
 
29. МАЙКО 
Юлія учениця комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 63” І – ІІІ ступенів Дніпропетровської міської ради і Дніпропетровської дитячої музичної школи № 17;
 
30. МАКОВЕЦЬКА
Марія учениця 4 класу комунального закладу Писарівської неповної середньої загальноосвітньої школи  Синельниківського району;
 
31. НОСОВА 
Катерина учениця 4 класу районного комунального закладу освіти „Межівська середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів          № 2” Межівської селищної ради Межівського району Дніпропетровської області;
 
32. ОНУФРІЙЧУК 
Олена учениця 6 класу Лошкарівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Нікопольського району;
 
33. ПАДАЛКА 
Марина учениця 6 класу комунального навчального закладу „Навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 – Покровський ліцей” Покровської районної ради Дніпропетровської області”;
 
34. ПЕТРИНА 
Святослав учень комунального закладу Писарівської неповної середньої загальноосвітньої школи Синельниківського району;
 
35. ПІДПАРУБОЧА
Катерина гуртківець Центру позашкільної роботи № 2 Жовтневого району міста Дніпропетровська;
 
36. РОЗУМНА 
Анастасія гуртківець Центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді Амур-Нижньодніпровського району міста Дніпропетровська;
 
37. РУДЕНКО 
Анастасія учениця комунального закладу освіти „Навчально-виховний комплекс № 57 „загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – гімназія” Дніпропетровської міської ради;
 
38. САПОЖНІКОВА 
Дар’я учениця середньої загальноосвітньої школи №3 з профільними класами імені М. Островського м. Жовті Води Дніпропетровської області;
 
39. САХА 
Аканша гуртківець комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”;
 
40. СКОРОХОД 
Микита учень закладу освіти Міського юридичного ліцею Дніпропетровської міської ради і Дніпропетровської дитячої музичної школи № 14;
 
 
 
41. СКРИПНІКОВ 
Олексій учень 9 класу колегіуму № 11 загальноосвітнього навчального закладу І – ІІІ ступенів № 11 міста Новомосковська;
 
42. СЛІПКО 
Владислава учениця 7 класу Гупалівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Магдалинівської районної ради Дніпропетровської області;
 
43. СУЛІМА 
Анна учениця 11 класу Криворізького науково-технічного металургійного ліцею № 81 Криворізької міської ради Дніпропетровської області;
 
44. ТАРАН 
Марія учениця Павлоградської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 6 Павлоградської міської ради Дніпропетровської області;
 
45. ТАРАСЕНКО 
Макар учень 3 класу середньої загальноосвітньої школи № 6 міста Новомосковська;
 
46. ТОПКА 
Вікторія учениця Семенівської середньої загальноосвітньої школи Криничанського району Дніпропетровської області;
 
47. ХАРДІКОВА 
Ільвіса учениця Гупалівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Магдалинівської районної ради Дніпропетровської області;
48. ХМІЛЬ 
Богдан учень 4 класу Південної загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів, Нікопольського району, Дніпропетровської області;
 
49. ХОЛОДКОВА 
Олександра учениця 9 класу комунального закладу „Навчально-виховне об'єднання „Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад І – ІІ ступенів – ліцей нових інформаційних технологій м.Дніпродзержинська” Дніпродзержинської міської ради;
 
50. ЧИРКУНОВА 
Вероніка учениця 11 класу комунального закладу освіти ліцею природничо-наукового навчання Жовтоводської міської ради;
 
51. ШЕВЧУК 
Валерія учениця 8 класу Васильківського навчально-виховного комплексу № 3 „загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” Васильківського району Дніпропетровської області;
 
52. ШЕЛУДЬКО
Аліна учениця 10 класу комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 31” Дніпропетровської міської ради;
 
53. ШИШЛОВА 
Діана учениця Марганецької дитячої музичної школи і Марганецької загальноосвітньої школи № 9 міста Марганець;
 
54. ЯНЦЕН 
Ельза вихованка гуртка „Юнкори мас-медіа” Палацу творчості дітей та юнацтва Ленінського району міста Дніпропетровська.
 
 
 
 
 
Головний спеціаліст сектору
позашкільної освіти та виховної роботи          В.О.ГОРБАНЬ
 
Додаток 4
до наказу департаменту
освіти і науки облдержадміністрації
від 25.03.2015 № 198/0/212-15
 
СПИСОК
організаторів обласного конкурсу творчості 
юних літераторів, художників, композиторів „Собори наших душ”,
учителів, керівників дитячих творчих об’єднань, членів творчих спілок 
області, діячів культури і мистецтва для нагородження 
грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації
 
1. АДАМЕНКО 
Вікторія Вадимівна керівник гуртка Будинку творчості дітей та юнацтва міста Орджонікідзе;
2. АНЕНКО 
Людмила Григорівна вчитель комунального закладу Широківської середньої загальноосвітньої школи №2 загальноосвітнього закладу І-ІІІ ступенів   Широківського району;
3. АНІЩЕНКО 
Анастасія Олександрівна керівник гуртка Центру позашкільної роботи № 1 Бабушкінського району міста Дніпропетровська;
4. АРШУЛІК 
Людмила Олександрівна вчитель навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №1 - Покровська гімназія” Покровського району;
5. БАРАНОВА 
Любов Василівна член Асоціації літераторів літературного об’єднання при альманасі „Саксагань”                           міста Кривого Рогу;
6. БЕКЕТОВА-ДОХЛЕНКО Тетяна Олександрівна викладач Тернівської школи естетичного виховання Павлоградського району;
7. БЄЛОГОРЦЕВА 
Юлія Миколаївна керівник гуртка Центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді Амур-Нижньодніпровського району міста Дніпропетровська;
8. БЕРШАК 
Любов Дмитрівна методист комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”;
9. БІЛА 
Інна Владиславівна вчитель образотворчого мистецтва Криворізької педагогічної гімназії Криворізької міської ради Дніпропетровської області;
10. БІЛА
Тетяна Осипівна педагог Дніпропетровської дитячої музичної школи № 17 міста Дніпропетровська;
11. БІЛОУСОВА
Тетяна Олексіївна вчитель закладу освіти „Середня загальносвітня школа №45” Дніпропетровської міської ради  
12. БОНДАР 
Валентина Миколаївна вчитель історії Криворізької загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №41 Криворізької міської ради Дніпропетровської області;
13. БОРИСОВА 
Алла Миколаївна керівник гуртка „Словограй” Криворізького  науково-технічного металургійного ліцею №81 Криворізької міської ради Дніпропетровської області;
14. БРОВКО 
Інна Дмитрівна керівник гуртка Центру дитячої та                    юнацької творчості Самарського району                           міста Дніпропетровська;
15. ВЕЛИКА 
Ольга  Володимирівна керівник гуртка Центру науково-технічної творчості м. Марганець;
16. ВЕЛИЧКО 
Анастасія Василівна вчитель української мови та літератури Томаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Томаківської районної ради Дніпропетровської;
17. ВЛАСОВА
Наталія Степанівна керівник гуртка комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”;
18. ВЛАСОВА
Любов Сергіївна вчитель комунального закладу „Середня загальноосвітня школа №8 м.Орджонікідзе Дніпропетровської області”;
19. ГАЛЬЦОВА
Тетяна Володимирівна викладач Марганецької дитячої музичної школи  м. Марганець;
20. ГАРБУЗ 
Наталя Петрівна вчитель комунального закладу Новоолександрівська середня загальноосвітня школа Новоолександрівської СЗШ Дніпропетровського району;
21. ГАРЧЕНКО 
Григорій Миколайович член Національної Спілки письменників України, поет;
22. ГОЛОВКО
Ольга Олександрівна вчитель української мови та літератури гімназії №3 - загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів Новомосковської міської ради;
23. ГОЛОВІНА 
Олена Володимирівна педагог Криворізької міської школи мистецтв № 2  міста Кривого Рогу;
24. ГОЛОЗУБОВ 
Олександр Анатолійович завідувач відділом комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”;
25. ГОРБУНОВА
Неля Вікторівна вчитель початкових класів районного комунального закладу освіти „Межівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2” Межівської селищної ради Межівського району Дніпропетровської області;
26. ГУБА 
Раїса Григорівна вчитель української мови та літератури комунального закладу освіти ліцею природничо-наукового навчання Жовтоводської міської ради Дніпропетровської області;
27. ГУЛЬТЯЄВА
Марина Іллівна керівник гуртка „Юнкори мас-медіа” Палацу творчості дітей та юнацтва Ленінського району міста Дніпропетровська;
28. ДАНОВИЧ 
Світлана Анатоліївна керівник гуртка Міського палацу дітей та юнацтва  міста Дніпропетровська;
29. ДЕМІДОВА
Олена Дмитрівна вчитель комунального закладу освіти  „Навчально-виховний комплекс № 57  „загальноосвітній навчальний заклад І ступеня - гімназія” Дніпропетровської міської ради;
30. ДЕХТЯРЬОВА 
Світлана Петрівна вчитель образотворчого мистецтва Софіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Софіївської районної ради Дніпропетровської області;
31. ДОВГЯЛЛО 
Ніна Петрівна методист  комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”;
32. ДЯГЕЛЄВА 
Любов Ігорівна викладач Дніпропетровської дитячої музичної школи № 10;
33. ДЯЧЕНКО
Лілія Михайлівна викладач Дніпропетровської дитячої музичної школи № 11;
34. ЄРОХІНА 
Тетяна Михайлівна вчитель початкових класів Південної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Нікопольського району, Дніпропетровської області;
35. ЖУКОВА 
Світлана Володимирівна вчитель Юр'ївської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Юр'ївської районної ради Дніпропетровської області;
36. ЗАВГОРОДНЯ
Світлана Володимирівна викладач Криворізької дитячої музичної школи    № 7 міста Кривого Рогу;
37. ЗАЙЦЕВА 
Наталя Василівна вчитель початкових класів  Юр'ївської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Юр'ївської районної ради Дніпропетровської області; 
38. ЗАЙЧЕНКО 
Галина Федорівна вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи № 6 м. Новомосковська - загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів;
39. ЗАСЛАВСЬКА 
Тетяна Іванівна керівник літературної студії Міського Палацу дітей та юнацтва міста Дніпропетровська;
40. ЗАХАРЧИЧ
Любов Романівна вчитель української мови та літератури  Губиниської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №2 Новомосковської районної ради Дніпропетровської області;
41. ЗДОР
Тетяна Іванівна директор комунального комплексного позашкільного навчального закладу „Будинок учителя” Дніпропетровської міської ради;
42. ЗІЛЬБЕРМАН 
Лариса Федорівна вчитель комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 23” Дніпропетровської міської ради;
43. ЗУБ
Надія Миколаївна вчитель початкових класів комунального закладу освіти Вишневецької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Синельниківського району;
44. ІВАНЕНКО
Юлія Сергіївна вчитель середньої загальноосвітньої школи №3 з профільними класами імені М. Островського м. Жовті Води Дніпропетровської області;
45. ІВАНОВА
Юлія Юріївна викладач Дніпропетровської дитячої музичної школи № 17;
46. КАЛАНТИРСЬКА 
Наталія Іванівна вчитель української мови та літератури середньої загальноосвітньої школи № 18 загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів міста Новомосковська;
47. КАМЕРДА
Альона Вікторівна вчитель української мови та літератури Червоногригорівської загальноосвітньої школи І ступеня Нікопольського району
48. КАШІНА 
Тетяна Леонідівна керівник гуртка Центру дитячо-юнацької творчості „Сонях” Саксаганського району міста Кривого Рогу;
49. КІТЛІНСЬКИЙ
В’ячеслав Володимирович вчитель української мови та літератури  комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 84” Дніпропетровської міської ради;
50. КЛИМЧИНСЬКА
Валентина Анатоліївна керівник гуртка Палацу дитячої та юнацької творчості Верхньодніпровського району;
51. КЛІНЧЕВА 
Євгенія Олександрівна вчитель комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 69” Дніпропетровської міської ради;
52. КОВАЛЕНКО 
Лариса Олексіївна керівник гуртка „Юні журналісти” Будинку  творчості дітей та юнацтва міста Орджонікідзе;
53. КОЗЛОВА
Олександра Олексіївна керівник літературної студії „Віконечко” Центру дитячої та юнацької творчості Солонянського району;
54. КОЛЬЦОВА
Світлана Михайлівна художній керівник комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”;
55. КОНДРАШОВА 
Світлана Іванівна вчитель української мови та літератури комунального закладу „Середня загальноосвітня школа № 23 м. Дніпродзержинська” Дніпродзержинської міської ради;
56. КОЩАВСЬКА 
Ольга Федорівна керівник гуртка Міського палацу дитячо-юнацької творчості „Горицвіт” міста Кривого Рогу;
57. КРАВЕЦЬ
Світлана Олександрівна методист комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”;
58. КРАЙНЯК
Надія Вікторівна вчитель української мови та літератури колегіуму  №11 загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів міста Новомосковська;
59. КРИНИЧАНСЬКА
Світлана Василівна вчитель світової літератури Криворізького  науково-технічного металургійного ліцею №81 Криворізької міської ради Дніпропетровської області;
60. КРІВКО
Євген Вікторович вчитель комунального закладу освіти "Навчально-виховний комплекс №66 „Гімназія - початкова школа - дошкільний навчальний заклад” Дніпропетровської міської ради;
61. КРОПАЧЕВА 
Олена Анатоліївна керівник гуртка Центру позашкільної роботи та валеологічного виховання дітей міста Павлограда;
62. КУЛІЧИХІН 
Володимир 
Володимирович член Національної Спілки художників України, мистецтвознавець, старший науковий співробітник Дніпропетровського художнього музею;
63. КУЛЬНЄВА 
Мар’яна Костянтинівна керівник студії образотворчого мистецтва „Журавочка” Міського палацу дитячо-юнацької творчості „Горицвіт” міста Кривого Рогу;
64. КУЧМА
Надія Петрівна методист комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”;
65. КУЧМА 
Олександр Іванович директор комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”;
66. ЛЕВИЦЬКА 
Тетяна Анатоліївна методист комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”;
68. ЛЕЛЕКО
Лариса Петрівна вчитель світової літератури Васильківського навчально-виховного комплексу №3   „загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад” Васильківського району Дніпропетровської області;
69. ЛИМАР
Лідія Сергіївна вчитель української мови та літератури Гупалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Магдалинівської районної ради Дніпропетровської області;
70. ЛИСИЦЯ 
Олена Анатоліївна керівник гуртка Палацу творчості дітей та юнацтва  міста Павлограда;
72. ЛІСОВСЬКА 
Ганна Миколаївна керівник гуртка „Калинова мова” комунального позашкільного навчального закладу „Центр дитячої та юнацької творчості „Дружба” Довгинцівського району міста Кривого Рогу;
73. ЛОШАТЕЦЬКА
Людмила Григорівна вчитель  комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 14” Дніпропетровської міської ради;
74. ЛУЦЕНКО 
Володимир Антонович член Національної Спілки письменників України, письменник;
75. ЛЮБИМСЬКА Єлизавета Олександрівна викладач Дніпропетровської дитячої музичної школи № 17;
76. МАЛИНСЬКА
Світлана Володимирівна керівник гуртка Межівського районного будинку дитячої та юнацької творчості;
77. МАРЧУК 
Ірина Григорівна керівник гуртка клубу школярів „Веселка”   Красногвардійської філії Міського дитячо-молодіжного центру Дніпропетровської міської ради;
78. МАЦУЄВА 
Світлана Вікторівна вчитель комунального закладу освіти „Гімназія №3” Дніпропетровської міської ради;
79. МИХАЙЛЕНКО
Тетяна Леонідівна вчитель української мови та літератури Криворізького науково-технічного металургійного ліцею №81 Криворізької міської ради Дніпропетровської області;
80. МІХНЮК 
Ірина Миколаївна керівник театральної студії комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 65” Дніпропетровської міської ради;
81. МЕЛЬНИЧУК
Тетяна Віталіївна вчитель початкових класів Кам’янської   загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нікопольської районної ради Дніпропетровської області;
82. МОДЛО 
Олена Петрівна вчитель української мови та літератури Криворізького навчально-виховного комплексу №35 „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - багатопрофільний ліцей „Імпульс” міста Кривого Рогу;
83. МОСОЛОВА
Еліна Василівна методист  комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”;
84. НЕЖИГАЙ 
Олександр Миколайович член Національної Спілки композиторів               України, композитор, голова Дніпропетровської   регіональної організації Національної                      Спілки композиторів України, викладач Дніпропетровської консерваторії ім. М. Глінки;
85. ОЛЕКСЕНКО 
Ганна Леонідівна вчитель української мови та літератури                       комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 121” Дніпропетровської міської ради;
86. ОМЕЛЬНИЦЬКИЙ 
ІГОР Михайлович керівник гуртка Центру позашкільної роботи № 2 Жовтневого району міста Дніпропетровська;
87. ОМЕЛЬЯНЕНКО 
Тетяна Іванівна керівник гуртка Будинку творчості дітей та юнацтва Амур-Нижньодніпровського району                     міста Дніпропетровська;
88. ОМЕЛЬЧУК 
Римма Борисівна вчитель комунального закладу освіти середньої загальноосвітньої школи №12 з профільними класами міста Жовті Води;
89. ОНОПРІЄНКО
Людмила Михайлівна вчитель початкових класів Томаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Томаківської районної ради Дніпропетровської області;
90. ОСТАПЧУК
Маргарита Юріївна викладач Марганецької дитячої музичної школи    м. Марганець;
91. ПАЛІЙЧУК 
Нінель Анатоліївна керівник гуртка Центру позашкільної роботи та дитячої творчості міста Дніпродзержинська;
92. ПАНКО 
Вікторія Миколаївна керівник гуртка  комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”;
93. ПЕРЕВЕРЗЄВ
Юрій Віталійович керівник гуртка Центру дитячо-юнацької творчості „Ріднокрай” Інгулецького району міста Кривого Рогу;
94. ПЕЧЕНЮК 
Ольга Тихонівна вчитель української мови та літератури комунального закладу освіти  „Навчально-виховний комплекс № 57  „загальноосвітній навчальний заклад І ступеня - гімназія” Дніпропетровської міської ради;
95. ПЛАКУЩА 
Валентина Петрівна вчитель початкових класів Томаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Томаківської районної ради Дніпропетровської області;
96. ПОВОД
Марина Валеріївна керівник гуртка Верхівцевського Будинку дітей та юнацтва Верхньодніпровського району;
97. ПОЛЯКОВА 
Людмила Леонідівна вчитель комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 15” Дніпропетровської міської ради;
98. ПРИЛЕПКО
Неля Дмитрівна вчитель Новософіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Нікопольської районної ради , Дніпропетровської області;
99. ПРОНІНА
Леся Дмитрівна вчитель української мови та літератури комунального навчального закладу „НВК „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 - Покровський ліцей” Покровської районної ради Дніпропетровської області;”
100. ПРОСЕКІН 
Ігор Альбертович керівник гуртка Центру дитячо-юнацької творчості Криворізького району;
101. РАБІНОВИЧ
Наталія Анатоліївна вчитель Видвиженівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Новомосковської районної ради Дніпропетровської області;
102. РЕВА 
Олена Валентинівна вчитель української мови та літератури  комунальниого закладу „Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов 1 ступеня-гімназія №11 м. Дніпродзержинська” Дніпродзержинської міської ради;
103. РУФФ 
Марина Анатоліївна вчитель районного комунального закладу освіти Межівського аграрного ліцею-інтернату  Межівського району;
104. САВЧУК 
Світлана Яківна керівник гуртка Центру-комплексу позашкільної роботи м. Марганець;
105. САКОВЕЦЬ
Олена Миколаївна вчитель початкових класів комунального закладу Писарівської неповної середньої загальноосвітньої школи Синельниківського району;
106. САМАН 
Ганна Володимирівна вчитель Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №23 Криворізької міської ради Дніпропетровської області;
107. САМОТУГА 
Валентина Миколаївна вчитель районного комунального закладу освіти „Преображенська середня загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів” Межівського району;
108. СЄДНЄВА 
Світлана Арнольдівна керівник студії образотворчого мистецтва Центру дитячо-юнацької творчості „Сонях” Саксаганського району міста Кривого Рогу;
109. СЕМЕНОВА 
Світлана Іванівна керівник гуртка Будинку дитячої творчості Дніпропетровського району;
110. СИТНИК 
Валентина Яківна викладач Юр’ївської районної дитячої музичної школи (Вербуватівська філія);
111. СКРИПНИК
Алла Іванівна вчитель початкових класів Томаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Томаківської районної ради Дніпропетровської області;
112. СКУЛЬСЬКА 
Тетяна Олександрівна керівник гуртка Центру позашкільної роботи № 1 Бабушкінського району міста Дніпропетровська;
113. СКУРАТОВСЬКИЙ Володимир Ілліч член Національної Спілки композиторів України, композитор, викладач Дніпропетровської  консерваторії ім. М. Глінки;
114. СМЄЛІК
Тетяна Леонтіївна викладач Марганецької дитячої музичної школи   м. Марганець;
115. СНІГУР 
Наталія Володимирівна вчитель української мови та літератури Гвардійської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів Новомосковського району;
116. СОЛОВЙОВА 
Тетяна Алімівна керівник гуртка комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”;
117. СОСНІК 
Наталія Миколаївна вчитель початкових класів комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 93” Дніпропетровської міської ради;
118. СТАРОКОНЬ 
Людмила Анатоліївна вчитель початкових класів Гупалівської    загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Магдалинівської районної ради Дніпропетровської області;
119. СТРЕЛЬЦОВ Григорій Павлович керівник гуртка Міського палацу дитячо-юнацької творчості „Горицвіт” міста Кривого Рогу;  
120. СУХОМЛИН 
Світлана Анатоліївна викладач Дніпропетровської дитячої музичної школи № 14 міста Дніпропетровська;
121. ТИХОНЕНКО 
Ольга Яківна вчитель Семенівської середньої загальноосвітньої школи Криничанського району Дніпропетровської області;
122. ТОКАРЄВА 
Лілія Володимирівна керівник гуртка Центру позашкільної роботи № 2 Жовтневого району міста Дніпропетровська;
123. ТРОФИМЕНКО 
Олена Володимирівна вчитель-методист, керівник гуртка „Дивосвіт” Криворізької гімназії № 95 Криворізької міської ради Дніпропетровської області;
124. ТРОЦЕНКО 
Тетяна Григорівна вчитель Криворізької загальноосвітньої спеціалізованої школи I-III ступенів №4 з поглибленим вивчення іноземних мов Криворізької міської ради Дніпропетровської області;
125. УДОВЕНКО 
Іван Іванович вчитель загальноосвітньої школи № 1 міста Першотравенська;
126. УДОВИЧЕНКО 
Вікторія Іллівна вчитель української мови та літератури  комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 120” Дніпропетровської міської ради;
127. ФАЛЬКОВА 
Валентина Миколаївна викладач Дніпропетровської дитячої музичної школи № 3 міста Дніпропетровська;
128. ФРОЛОВ
Євгеній Миколайович викладач Дніпропетровської дитячої музичної школи № 7 міста Дніпропетровська;
129. ХАЛАТУР
Тамара Григорівна вчитель української мови та літератури Гупалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Магдалинівської районної ради Дніпропетровської області;
130. ХОМЕНКО
Ольга Миколаївна заступник директора комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”;
131. ХОМЕНОК
Наталія Олександрівна вчитель комунального закладу освіти „Навчально - виховний комплекс № 106” Середня загальноосвітня школа - дошкільний заклад (дитячий садок)” Дніпропетровської міської ради;
132. ЧОПЕНКО
Лариса Анатоліївна вчитель української мови та літератури                                   комунального закладу „Навчально-виховне об'єднання „Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад І - ІІ ступенів - ліцей нових інформаційних технологій м.Дніпродзержинська” Дніпродзержинської міської ради;
133. ЧОРНА 
Алла Семенівна вчитель початкових класів Південної   загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Нікопольського району, Дніпропетровської області;
134. ЧУБАРА
Наталія Йосипівна вчитель початкових класів районного комунального закладу освіти „Межівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2” Межівської селищної ради Межівського району Дніпропетровської області;
135. ШАБАРШИНА 
Олена Іванівна вчитель Вільногірської загальноосвітньої школи                  № 2 міста Вільногірська;
136. ШАПОШНИК 
Олена Миколаївна керівник гуртка Палацу творчості дітей та юнацтва  міста Павлограда;
137. ШАХОВА 
Катерина Ігорівна вчитель української мови та літератури Лошкарівської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів Нікопольського району;
138. ШЕВЧЕНКО
Ірина Іванівна вчитель української мови та літератури Спаської    загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів Новомосковської районної ради Дніпропетровської області;
139. ШЕЛЄПОВА 
Олена Миколаївна заступник директора Преображенської неповної середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Юр`ївської районної ради Дніпропетровської області;
140. ШКЛЯР
Анатолій Миколайович член Національної Спілки письменників України, поет, член журі обласного конкурсу творчості юних літераторів, художників, композиторів „Собори наших душ”;
141. ШКУРИНСЬКА 
Алла Іванівна вчитель комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 34” Дніпропетровської міської ради;
142. ЩІТОВА 
Світлана Анатоліївна член Національної Спілки композиторів України, музикознавець, викладач Дніпропетровської консерваторії ім. М. Глінки;
143. ЮРКІВ 
Лада Вікторівна викладач Дніпропетровської дитячої музичної школи № 16 міста Дніпропетровська;
144. ЮРОВСЬКА
Людмила Григорівна заступник директора комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”;
145. ЯРОШЕВСЬКА 
Лариса Олександрівна керівник гуртка Дитячо-юнацького центру художньої та технічної творчості Кіровського району міста Дніпропетровська;
146. ЯЦИШИНА
Оксана Володимирівна керівник гуртка станції юних техніків  Дзержинського району міста Кривого Рогу.
 
 
 
 
Головний спеціаліст сектору
позашкільної освіти та виховної роботи                   В.О.ГОРБАНЬ
 
 
ЗАТВЕРДЖЕНО
наказ департаменту освіти
і науки облдержадміністрації
від  25.03.2015 № 198/0/212-15
 
ПРОТОКОЛ
засідання журі обласного конкурсу творчості
юних літераторів, художників, композиторів „Собори наших душ”,
присвяченого 70-річчю Перемоги над нацистськими окупантами та
завершення війни у Європі 
(номінації „Академічна музика”, „Популярна музика”).
 
27 лютого 2015 року                                                                    м. Дніпропетровськ                                                                                                    
 
ПРИСУТНІ: всі члени журі.
 
1. НЕЖИГАЙ Олександр Миколайович член Національної Спілки композиторів України,  композитор, голова Дніпропетровської регіональної  організації Національної Спілки композиторів  України, голова журі.
 
2. СКУРАТОВСЬКИЙ Володимир 
Ілліч член Національної Спілки композиторів                     України, викладач Дніпропетровської консерваторії                               ім. М. Глінки, член журі.
 
3. ЩІТОВА 
Світлана Анатоліївна 
член Національної Спілки композиторів України,     кандидат мистецтвознавства, викладач      Дніпропетровської консерваторії ім. М. Глінки, член журі.
 
4. КРАВЕЦЬ 
Світлана Олександрівна методист комунального позашкільного     навчального закладу „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”, секретар журі.
 
Головував голова журі Нежигай О.М.
 
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
 
1. Про підсумки обласного конкурсу творчості юних літераторів, художників, композиторів „Собори наших душ”, присвяченого 70-річчю Перемоги над нацистськими окупантами та завершення війни у Європі (далі – Конкурс), у номінаціях „Академічна музика”, „Популярна музика”.
 
 
СЛУХАЛИ:
1. Нежигая О.М., який проаналізував участь юних композиторів області у Конкурсі, дав характеристику музичним творам, висловив свої пропозиції щодо визначення переможців і активних учасників Конкурсу у номінаціях „Академічна музика”, „Популярна музика”.
 
ВИСТУПИЛИ:
 
Скуратовський В.В., Щітова С.А., які проаналізували конкурсні твори юних композиторів, висловили свої пропозиції щодо визначення переможців Конкурсу у номінації „Академічна музика” у старшій, середній, молодшій вікових групах, у номінації „Популярна музика” і активних учасників Конкурсу.
 
УХВАЛИЛИ:
 
1. У номінації „Академічна музика” (старша вікова група) присудити:
І місце
Андрейчику Богдану, учню ДМШ № 6 і ЗСШ № 34 Красногвардійського району міста Дніпропетровська (педагог Скуратовський В.В.);
Гросовій Єлизаветі, учениці ДМШ № 10 і СШ № 55 Амур-Нижньодніпровського району міста Дніпропетровська (педагог Дягелєва Л.І.);
ІІ місце
 не визначати;
ІІІ місце
Дженковій Марії, учениці ДМШ № 7 і СЗШ № 22 Кіровського району міста Дніпропетровська (педагог Фролов Є.М.).
 
2. У номінації „Академічна музика” (середня вікова група) присудити:
І місце
Кураковій Катерині, учениці ДМШ № 10 і СШ № 44 Індустріального району міста Дніпропетровська (педагог Дягелєва Л.І.);
ІІ місце
Купрік Олександрі, учениці ДМШ № 3 і СЗШ № 1 Кіровського району міста Дніпропетровська (педагог Фалькова В.М.);
Макаровій Анні, учениці ДМШ № 10 і СЗШ № 121 Індустріального району міста Дніпропетровська (педагог Дягелєва Л.І.);
Пуголовку Максиму, учню ДМШ № 3 і НВК № 148 Кіровського району міста Дніпропетровська (педагог Фалькова В.М.);
ІІІ місце
Єкімову Макару, учню ДМШ № 17 і НВК № 41 Амур-Нижньодніпровського району міста Дніпропетровська (педагог            Любимська Є.О.);  
Поплінському Максиму, учню ДМШ № 17 і СШ № 134 Амур-Нижньодніпровського району міста Дніпропетровська (педагог Іванова Ю.Ю.);
Шевченку Іллі, учню ДМШ № 3 і СЗШ № 48 Бабушкінського району міста Дніпропетровська (педагог Фалькова В.М.).
 
3. У номінації „Академічна музика” (молодша вікова група) присудити:
І місце
Малаховій Алісі, учениці ДМШ № 3 і НВК № 111 Жовтневого району міста Дніпропетровська (педагог Фалькова В.М.);
ІІ місце
Логвиненко Єлизаветі, учениці ДМШ № 16 і СШ № 45 Індустріального району міста Дніпропетровська (педагог Юрків Л.В.);
Петрову Аркадію, учню ДМШ № 3 і НВК № 139 Індустріального району міста Дніпропетровська (педагог Фалькова В.М.);
ІІІ місце
Єфремкіну Георгію, учню ДМШ № 3 і НВК № 139 Індустріального району міста Дніпропетровська (педагог Фалькова В.М.);
Михальо Анастасії, учениці ДМШ № 16 і СШ № 45 Індустріального району міста Дніпропетровська (педагог Юрків Л.В.);
Русіній Валерії, учениці ДМШ № 11 і НВК № 139 Індустріального району міста Дніпропетровська (педагог Дяченко Л.М.).
 
4. У номінації „Популярна музика” присудити:
І місце
Кириченку Антону, гуртківцю Центру дитячої та юнацької творчості „Ріднокрай” Інгулецького району міста Кривого Рогу (педагог             Переверзєв Ю.В.);
ІІ місце
Бойко Альоні, учениці Павлоградської ЗШ № 15 і Юр’ївської районної ДМШ (Вербуватівська філія, педагог Ситник В.Я.);
ІІІ місце
Бублій Марії, учениці Марганецької ДМШ і Марганецької ЗОШ №12      м. Марганець (педагог Смєлік Т.Л.);
Демяненко Анастасії, учениці СЗШ № 27 Самарського району міста Дніпропетровська.
5. Рекомендувати до нагородження грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації та цінними подарунками переможців Конкурсу (І, ІІ, ІІІ місця) у номінаціях „Академічна музика” „Популярна музика”.
6. За активну участь у Конкурсі у номінаціях „Академічна музика” „Популярна музика” рекомендувати до нагородження грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації:
Барієву Олену, ученицю НВК № 66 Жовтневого району міста Дніпропетровська (педагог Крівко Є.В.);
Булаш Дар’ю, ученицю гімназії № 127 Інгулецького району міста Кривого Рогу (педагог Завгородня С.В.);
 
Костюченко Уляну, ученицю Марганецької ДМШ і Марганецької ЗОШ № 11 м. Марганець (педагог Гальцова Т.В.); 
Кулініч Євгенію, ученицю ЗОШ № 1 міста Першотравенська (педагог Удовенко І.І.);
Лімонт Злату, ученицю ДМШ № 14 і ЗНСШ № 11Самарського району міста Дніпропетровська (педагог Сухомлин С.А.);
Майко Юлію, ученицю ДМШ № 17 і СЗШ № 63 Індустріального району міста Дніпропетровська;
Скорохода Микиту, учня Міського юридичного ліцею і ДМШ № 14 міста Дніпропетровська (педагог Сухослин С.А.);
Таран Марію, ученицю ЗОШ № 6 міста Павлограда;
Шишлову Діану, ученицю Марганецької ДМШ і Марганецької ЗОШ № 9 м. Марганець (педагог Остапчук М.Ю.).
7. Рекомендувати до нагородження грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації педагогів, які підготували переможців і активних учасників Конкурсу у номінаціях „Академічна музика” „Популярна музика”.
 
 
 
 
Голова журі       О.М.НЕЖИГАЙ
 
Члени журі В.В.СКУРАТОВСЬКИЙ
 
 С.А.ЩІТОВА
 
Секретар журі С.О.КРАВЕЦЬ
 
ЗАТВЕРДЖЕНО
наказ департаменту освіти
і науки облдержадміністрації
від 25.03.2015 № 198/0/212-15
 
 
ПРОТОКОЛ
засідання журі обласного конкурсу творчості 
юних літераторів, художників, композиторів „Собори наших душ”,
присвяченого 70-річчю Перемоги над нацистськими окупантами та 
завершення війни у Європі (номінації „Проза”, „Поезія”).
 
27 лютого 2015 року  м. Дніпропетровськ 
 
ПРИСУТНІ: всі члени журі.
 
 
1. ЛУЦЕНКО Володимир Антонович
член Національної Спілки письменників України, прозаїк, голова журі.
 
2. ГАРЧЕНКО Григорій Миколайович член Національної Спілки письменників України, поет, член журі.
 
 
3. ШКЛЯР Анатолій Миколайович член Національної Спілки письменників України, поет, член журі.
 
 
4. БЕРШАК Любов Дмитрівна методист комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький      кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”, секретар журі.
 
 
Головував голова журі Луценко В.А.
 
 
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
 
1. Про підсумки обласного конкурсу творчості юних літераторів, художників, композиторів „Собори наших душ”, присвяченого 70-річчю Перемоги над нацистськими окупантами та завершення війни у Європі (далі – Конкурс), у номінаціях „Проза”, „Поезія”.
 
 
 
СЛУХАЛИ:
Луценка В.А., який проаналізував участь юних літераторів області у Конкурсі, дав характеристику творчим доробкам юних літераторів, відзначив високий рівень літературних творів і активну участь юних авторів у Конкурсі, висловив свої пропозиції щодо визначення переможців і активних учасників Конкурсу у номінаціях „Проза”, „Поезія”.
 
ВИСТУПИЛИ:
Гарченко Г.М., Шкляр А.М., які проаналізували конкурсні твори юних літераторів, висловили свої пропозиції щодо визначення переможців Конкурсу у номінаціях „Проза”, „Поезія” у старшій, середній, молодшій вікових групах, визначили активних учасників Конкурсу.
 
УХВАЛИЛИ:
І. У номінації „Проза” (старша вікова група) присудити:
 
І місце
Гулак Марині, учениці 9 класу гімназії № 95 Дзержинського району         м. Кривого Рогу;
ІІ місце
Харковській Наталії, учениці 11класу СЗШ № 23 Жовтневого району       м. Дніпропетровська;
Чмирь Марії, учениці 11 класу НВК № 57 Амур-Нижньодніпровського району м. Дніпропетровська.
ІІІ місце
Лукіну Олександру, учню 10 класу ЗОШ № 41 Саксаганського району     м. Кривого Рогу;
Проценко Вікторії, вихованці гуртка „Юні журналісти” КПНЗ „Будинок творчості дітей та юнацтва” м. Орджонікідзе;
Степаненко Вікторії, учениці 10 класу СЗШ № 45 Індустріального району м. Дніпропетровська.
 
2. У номінації „Проза” (середня вікова група) присудити:
 
І місце
Деркач Марині, учениці 5 класу гімназії № 11 м. Дніпродзержинська;
ІІ місце
Вергелюку Олександру, учню 6 класу гімназії № 3 Індустріального району м. Дніпропетровська;
Ковтун Альоні, учениці 6 класу СЗШ № 18 м. Новомосковська;
ІІІ місце
Бобаченко Олександрі, учениці 7 класу СЗШ № 65 Красногвардійського району м. Дніпропетровська;
Кривошеї Софії, учениці 5 класу Томаківської ЗОШ № 2 Томаківського району;
Кузьменко Тетяні, учениці 7 класу Гвардійської ЗОШ Новомосковського району.
 
 
3. У номінації „Проза” (молодша вікова група) присудити:
 
І місце 
Богдан Євгенії, учениці Криворізького науково-технічного металургійного ліцею № 81 Довгинцівського району м. Кривого Рогу;
ІІ місце
Орленко Анастасії, учениці 3 класу ЗОШ № 84 м. Дніпропетровська;
Чеснокову Денису, учню 4 класу Олександрівського НВК Юр’ївського району;
ІІІ місце 
Коханюк Анастасії, учениці 3 класу СЗШ № 93 Ленінського району                м. Дніпропетровська;
Мосіюку Ярославу, учню 3 класу СЗШ № 84 Ленінського району                       м. Дніпропетровська.
 
4. У номінації „Поезія”(старша вікова група) присудити:
 
І місце
Звонику Богдану, учню 11 класу ліцею природничо-наукового навчання м. Жовті Води;
ІІ місце
Пугач Світлані, учениці 10 класу НВК № 57 Амур-Нижньодніпровського району м. Дніпропетровська;
Ткач Ользі, вихованці гуртка „Калинова мова” Центру дитячої та юнацької творчості „Дружба” Довгинцівського району м. Кривого Рогу;
ІІІ місце 
Заозерній Олександрі, учениці 11 класу СЗШ № 132, вихованці КПНЗ „Міський Палац дітей та юнацтва” Дніпропетровської міської ради;
Кулиниченко Дар’ї, учениці 10 класу НВК № 24 м. Дніпродзержинська;
Байдак Жанні, учениці 11 класу НВК № 35 „Імпульс” Саксаганського району м. Кривого Рогу.
 
5. У номінації „Поезія” (середня вікова група) присудити:
 
І місце 
Шалі Софії, учениці 8 класу Преображенської СЗШ Межівського району;
ІІ місце
Галушці Валерії, учениці 7 класу СШ № 120 Красногвардійського району м. Дніпропетровська;
Нолбат Софії, вихованці колективу „Весна” КПНЗ „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”;
 
ІІІ місце
Макаренко Тетяні, вихованці гуртка „Юні журналісти” КПНЗ „Будинок дитячої та юнацької творчості” м. Орджонікідзе;
Маншиліній Євгенії, учениці 9 класу НВК № 57 Амур-Нижньодніпровського району м. Дніпропетровська;
Носань Єгору, учню 8 класу СЗШ № 121 Індустріального району              м. Дніпропетровська;
Штепі Поліні, учениці 9 класу НВК № 57 Амур-Нижньодніпровського району м. Дніпропетровська.
 
6.У номінації „Поезія” (молодша вікова група) присудити:
 
І місце
Сірякову Кирилу, учню Кам’янської ЗОШ Нікопольського району;
ІІ місце 
Дурас Анні, учениці 4 класу СЗШ № 120 Красногвардійського району     м. Дніпропетровська;
Яковлєвій Вікторії, учениці 3 класу Гупалівської ЗОШ Магдалинівського району;
ІІІ місце
Воронкіній Ірині, учениці 4 класу Юр’ївської СЗШ Юр’ївського району;
Шевченко Марії, учениці 4 класу Томаківської ЗОШ № 2 Томаківського району;
Яцуку Денису, учню 3 класу Південної ЗОШ Нікопольського району.
7. Рекомендувати до нагородження грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації та цінними подарунками переможців Конкурсу (І, ІІ, ІІІ місця) у номінаціях „Проза”, „Поезія”.
8. Рекомендувати до нагородження грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації активних учасників Конкурсу у номінаціях „Проза”, „Поезія”:
Астаніну Анну, ученицю гімназії № 3 м. Новомосковська;
Безцінного Іллю, учня 5 класу СЗШ № 23 м. Дніпродзержинська;
Бобро Яну, ученицю 10 класу Гупалівської ЗОШ Магдалинівського району;
Болдир Тетяну, ученицю Червоногригорівської ЗОШ Нікопольського району;
Болебрух Катерину, ученицю 8 класу СЗШ № 97 Ленінського району міста Дніпропетровська;
Гіду Генріха, учня 4 класу СЗШ № 52 Бабушкінського району                  м. Дніпропетровська;
Глущенко Катерину, вихованку Центру дитячої та юнацької творчості Солонянського району;
Горгальову Ксенію, ученицю 3 класу СШ № 2 Кіровського району міста Дніпропетровська, вихованку КПНЗ „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”;
Грицай Анну, ученицю 3 класу Межівської СЗШ № 2 Межівського району;
Данканич Софію, ученицю 4 класу Вишневецької СЗШ  Синельниківського району;
Євсюкову Юлію, вихованку гуртка „Юні журналісти” КПНЗ „Будинок творчості дітей та юнацтва” м. Орджонікідзе;
Єрмоленко Софію, ученицю Томаківської ЗОШ № 2 Томаківського району;
Задирайко Аліну, ученицю 10 класу Гупалівської ЗОШ Магдалинівського району;
Коломоєць Анастасію, ученицю 4 класу Томаківської ЗОШ № 1 Томаківського району;
Кріпак Валентину, ученицю 11 класу Криворізького науково-технічного металургійного ліцею № 81 м. Кривого Рогу;
Левенець Максима, учня 8 класу Спаської ЗОШ Новомосковського району;
Литвиненка Віталія, учня Томаківської ЗОШ № 2 Томаківського району;
Ломаку Катерину, ученицю 3 класу Губиниської ЗОШ Новомосковського району; 
Лукер’євас Тетяну, ученицю 10 класу ЗОШ № 7 м. Павлограда;
Львову Юлію, ученицю школи-інтернату № 4 м. Дніпропетровська;
Маковецьку Марію, ученицю 4 класу Писарівської НСЗШ Синельниківського району;
Носову Катерину, ученицю 4 класу Межівської СЗШ № 2 Межівського району;
Онуфрійчук Олену, ученицю 6 класу Лошкарівської ЗОШ Нікопольського району;
Падалку Марину, ученицю 6 класу ліцею Покровського району;
Петрину Святослава, учня Писарівської НСЗШ Синельниківського району; 
Руденко Анастасію, ученицю НВК № 57 Амур-Нижньодніпровського району м. Дніпропетровська;
Скрипнікова Олексія, учня 9 класу колегіуму № 11 м. Новомосковська;
Сліпко Владиславу, ученицю 7 класу Гупалівської ЗОШ Магдалинівського району;
Суліму Анну, ученицю 11 класу Криворізького науково-технічного металургійного ліцею № 81 м. Кривого Рогу;  
Тарасенка Макара, учня 3 класу СЗШ № 6  м. Новомосковська;
Хардікову Ільвісу, ученицю Гупалівської ЗОШ Магдалинівського району;
Хміля Богдана, учня 4 класу Південної ЗОШ Нікопольського району;
Холодкову Олександру, ученицю 9 класу КЗ „НВО-ліцей НІТ”                  м. Дніпродзержинська;
Чиркунову Вероніку, ученицю 11 класу ліцею природничо-наукового навчання м. Жовті Води;
Шевчук Валерію, ученицю 8 класу Васильківського НВК № 3 Васильківського району;
Шелудько Аліну, ученицю 10 класу СЗШ № 31 Красногвардійського району м. Дніпропетровська;
Янцен Ельзу, вихованку гуртка „Юнкори мас-медіа” Палацу творчості дітей та юнацтва Ленінського району м. Дніпропетровська.
10. Рекомендувати до нагородження грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації педагогів, які підготували переможців  Конкурсу у номінаціях „Проза”, „Поезія”.
11. Рекомендувати до нагородження грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації педагогів, які підготували активних учасників Конкурсу у номінаціях „Проза”, „Поезія”.
 
 
 
Голова журі        В.А.ЛУЦЕНКО
 
Члени журі       Г.М.ГАРЧЕНКО
 
            А.М.ШКЛЯР
 
Секретар журі            Л.Д.БЕРШАК
 
ЗАТВЕРДЖЕНО
наказ департаменту освіти
науки облдержадміністрації
від 25.03.2015 № 198/0/212-15
 
ПРОТОКОЛ
засідання журі обласного конкурсу творчості
юних літераторів, художників, композиторів „Собори наших душ”,
присвяченого 70-річчю Перемоги над нацистськими окупантами та
завершення війни у Європі (номінації „Живопис”, „Нетрадиційний живопис”, „Графіка”, „Комп’ютерна  графіка”).
 
27 лютого 2015 року  м. Дніпропетровськ 
 
ПРИСУТНІ: всі члени журі.
 
1. КУЛІЧИХІН Володимир Володимирович член Національної Спілки художників України, мистецтвознавець, член правління Дніпропетровської  регіональної організації Національної Спілки художників України, старший науковий співробітник Дніпропетровського художнього музею, голова журі.
 
2. ФІЛІНСЬКА Світлана Петрівна мистецтвознавець, методист комунального закладу культури „Дніпропетровський Будинок мистецтв” Дніпропетровської міської ради, член журі;
 
3. ЯМПОЛЬСЬКА Ольга Олександрівна викладач Придніпровської академії будівництва та архітектури, член журі.
 
4. ДОВГЯЛЛО
Ніна 
Петрівна методист комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”.
Присутні всі  
 
Головував голова журі Кулічихін В.В.
 
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1. Про підсумки обласного конкурсу творчості юних літераторів, художників, композиторів „Собори наших душ”, присвяченого 70-річчю Перемоги над нацистськими окупантами та завершення війни у Європі (далі – Конкурс), у номінаціях „Живопис”, „Нетрадиційний живопис”, „Графіка”, „Комп’ютерна графіка”.
СЛУХАЛИ:
Кулічихіна В.В., який проаналізував участь юних художників області у Конкурсі, відзначив високий рівень образотворчих робіт і активну участь юних 
авторів у Конкурсі, дав характеристику конкурсним роботам і висловив свої пропозиції щодо визначення переможців і активних учасників Конкурсу.
 
ВИСТУПИЛИ:
Філінська С.П., Ямпольска О.О., які проаналізували конкурсні роботи юних художників, висловили свої пропозиції щодо визначення переможців Конкурсу у номінаціях „Живопис”, „Нетрадиційний живопис”, „Графіка” у старшій, середній, молодшій вікових групах, у номінації „Комп’ютерна графіка” і визначили активних учасників Конкурсу.
 
УХВАЛИЛИ:
1. У номінації „Живопис” (старша вікова група) присудити:
І місце
Кудрі Карині, гуртківцю СЮТ Дзержинського району міста Кривого Рогу (робота „Пісня під гітару”, керівник Яцишина О.В.);
ІІ місце
Литвин Марині, учениці Видвиженівської ЗОШ Новомосковського району (робота „Душа української землі”, керівник Рабінович Н.А.);
Перебитюк Аліні, гуртківцю Палацу дитячої та юнацької творчості Верхньодніпровського району (робота „Рідні простори”, керівник  Климчинська В.А.);
ІІІ місце
Бацман Анастасії, гуртківцю Центру позашкільної роботи № 2 Жовтневого району міста Дніпропетровська (робота „Дніпропетровськ майбутнього”, керівник Токарева Л.В.);
Ставицькій Юлії, учениці СЗШ № 14 Індустріального району міста Дніпропетровська (робота „Зимовий пейзаж”, керівник Лошатецька Л.Г.);
Тучіній Марії, гуртківцю клубу школярів „Веселка” Красногвардійської філії Міського дитячо-молодіжного центру Дніпропетровської міської ради (робота „Мадонна”, керівник Марчук І. Г.);
Шкуренко Катерині, учениці СЗШ № 8 міста Орджонікідзе (робота „Мамо, тепер їх у мене 22…”, керівник Власова Л.С.).
 
2. У номінації „Живопис” (середня вікова група) присудити:
І місце
Вороновій Катерині, гуртківцю Будинку творчості дітей та юнацтва Амур-Нижньодніпровського району міста Дніпропетровська (робота „Дорога з ярмарки”, керівник Омельяненко Т.І.);
ІІ місце
Каліберді Ксенії, учениці Тернівської школи естетичного виховання Павлоградського району (робота „Разом з другом”, керівник Бекетова- Дохленко Т.О.);
Кісель Софії, учениці СЗШ № 34 Красногвардійського району міста Дніпропетровська (робота „Коза-дереза”, керівник Шкуринська А.І.);
ІІІ місце
Діденко Анастасії, гуртківцю КПНЗ „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради” (робота „Меломанка”, керівник Кольцова С.М.);
Дорошенко Дар’ї, гуртківцю Межівського районного будинку дитячої та юнацької творчості (робота „Вкраїна моя”, керівник Малинська С.В.);
Скок Ользі, учениці СЗШ № 69 Індустріального району                        міста Дніпропетровська (робота „Бойові подруги”, керівник Клінчева Є.О.);
Філатовій Ганні, гуртківцю Центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді Амур-Нижньодніпровського району міста Дніпропетровська (робота „Рідні простори”, керівник Бєлогорцева Ю.М.).
 
3. У номінації „Живопис”(молодша вікова група) присудити :
І місце
Гриві Анастасії, гуртківцю клубу школярів „Веселка” Красногвардійської філії Міського дитячо-молодіжного центру Дніпропетровської міської ради (робота „Хор співає”, керівник Марчук І.Г.);
ІІ місце
Горловій Поліні, гуртківцю Дитячо-юнацького центру художньої та технічної творчості Кіровського району міста Дніпропетровська (робота „Однокласники”, керівник Ярошевська Л.О.);
Копиріній Владиславі, гуртківцю Палацу творчості дітей та юнацтва міста Павлограда (робота „Дерево мрій”, керівник Лисиця О.А.);
ІІІ місце
Вараві Данилу, гуртківцю КПНЗ „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради” (робота „Захистник Вітчизни”, керівник Соловйова Т.А.);
Прудко Ірині, гуртківцю Центру позашкільної роботи № 1 Бабушкінського району міста Дніпропетровська (робота „Портрет рудої”, керівник Аніщенко А.О.);
Черечечі Марку, гуртківцю Міського Палацу дітей та юнацтва міста Дніпропетровська (робота „Воїн”, керівник Данович С.А.);
Трубчаніновій Катерині, гуртківцю Будинку творчості дітей та юнацтва міста Орджонікідзе (робота „Квітковий настрій”, керівник Адаменко В.В.).
 
4.У номінації „Нетрадиційний живопис” (старша вікова група) присудити:
І місце 
Матяш Олександрі, гуртківцю КПНЗ „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради” (робота „Хапай, бабо, решетом Сонце!”, керівник Кольцова С.М.);
 
 
ІІ місце
Денисенко Ганні, гуртківцю Палацу творчості дітей та юнацтва міста Павлограда (робота „Кохання”, керівник Лисиця О.А.);
Ткач Катерині, гуртківцю Палацу творчості дітей та юнацтва міста Павлограда (робота „Калина у лузі”, керівник Шапошник О.М.);
ІІІ місце
Маренич Катерині, учениці Широківської СЗШ № 2 Широківського району (робота „Моє село”, вчитель Аненко Л.Г.);
Солоід Ользі, учениці Вільногірської ЗОШ № 2 міста Вільногірська (робота „Музика рідної землі”, керівник Шабаршина О.І.).
 
5. У номінації „Нетрадиційний живопис” (середня вікова група) присудити:
І місце
Копиловій Альбіні, учениці ЗОШ № 23 Центрально-Міського району міста Кривого Рогу (робота „Тільки у спогадах лишилась найжахливіша війна…”, керівник Саман Г.В.);
ІІ місце
Добрику Давиду, гуртківцю Центру дитячо-юнацької творчості Криворізького району (робота „Козацький Гімн”, керівник Просекін І.А.);
Цвіркун Діані, учениці НВК „ЗОШ № 1 - Покровська гімназія” Покровського району (робота „Беру різнобарвну палітру, землю малюю свою”, керівник Аршулік Л.О.);
ІІІ місце
Боровик Олені, гуртківцю Верхівцевського Будинку дітей та юнацтва Верхньодніпровського району (робота „Думки козака”, керівник Повод М.В.);
Кузнецовій Ярославі, гуртківцю Міського палацу дитячо-юнацької творчості „Горицвіт” міста Кривого Рогу (робота „І досі сниться під горою…” (ілюстрація до вірша Т.Г.Шевченка), керівник Стрельцов Г.П.);
Фоменко Анастасії, гуртківцю клубу школярів „Веселка” Красногвардійської філії Міського дитячо-молодіжного центру Дніпропетровської міської ради (робота „Мальовнича Україна”, керівник Марчук І.Г.).
 
6. У номінації „Нетрадиційний живопис” (молодша вікова група) присудити:
І місце
Сапко Карині, гуртківцю Центру дитячо-юнацької творчості „Сонях” Саксаганського району міста Кривого Рогу (робота „Пташка щастя”, керівник Кашіна Т.Л.);
ІІ місце
Скляренко Назару, гуртківцю Центру-комплексу позашкільної роботи     м. Марганець (робота „Мої кращі друзі”, керівник Савчук С.Я.);
Шараповій Данієлі, вихованці Криворізької міської школи мистецтв № 2 міста Кривого Рогу (робота „Весна в Україні”, керівник Головіна О.В.);
ІІІ місце
Бірко Маргариті, гуртківцю Палацу творчості дітей та юнацтва міста Павлограда (робота „Лисичка”, керівник Лисиця О.А.);
Корнєєву Стасу, гуртківцю Верхівцевського Будинку дітей та юнацтва Верхньодніпровського району (робота „Літечко сяйне, завжди радість нам несе”, керівник Повод М.В.);
Плюті Діані, гуртківцю Центру позашкільної роботи та валеологічного виховання дітей міста Павлограда (робота „Радість в серці я несу, коли бачу цю красу”, керівник Кропачева О.А.).
 
7. У номінації „Графіка” (старша вікова група) присудити:
І місце
Білій Анні, учениці Криворізької педагогічної гімназії міста Кривого Рогу (робота „Ангели”, керівник Біла І.В.);
ІІ місце
Гаврилко Ксенії, учениці СЗШ № 12 міста Жовті Води (робота „Доки серця палають – герої не вмирають”, керівник Омельчук Р.Б.);
Катамадзе Анні, гуртківцю Будинку дитячої творчості Дніпропетровського району (робота „…и превратились в белых журавлей”, керівник Семенова С.І.);
ІІІ місце
Берестовській Марії, учениці Юр’ївської СЗШ (робота „Я хочу, щоб люди ніколи не вмирали на землі і щоб завжди цвіли квіти…”, вчитель Зайцева Н.В.);
Гарват Марині, учениці Межівського ліцею-інтернату (робота „Моя бабуся”, вчитель Руфф М.А.);
Євтушенко Ользі, учениці Комісарівської ЗШ П’ятихатського району (робота „Присягу двічі не дають”).
 
8. У номінації „Графіка” (середня вікова група) присудити:
І місце
Савицькій Катерині, гуртківцю Міського палацу дитячо-юнацької творчості „Горицвіт” міста Кривого Рогу (робота „Миру Україні!”, керівник Кульнєва М.К.);
ІІ місце
Бруковій Юлії, учениці Новоолександрівської СЗШ Дніпропетровського району (робота „Краще жити у мирі”, вчитель Гарбуз Н.П.);
Омельницькій Юлії, гуртківцю Центру позашкільної роботи № 2 Жовтневого району м. Дніпропетровська (робота „Вишневий садок”, керівник Омельницький І.М.);
ІІІ місце
Мазуркевич Валентині, учениці Софіївської ЗОШ № 1 Софіївського району (робота „Весняні спогади”, керівник Дехтярьова С.П.);
Пушкарчуку Ярославу, гуртківцю Міського палацу дитячо-юнацької творчості „Горицвіт” міста Кривого Рогу (робота „Розвідники”, керівник Кощавська О.Ф.);
Усенко Наталі, гуртківцю Центру позашкільної роботи № 1 Бабушкінського району міста Дніпропетровська (робота „З любов’ю”, керівник Скульська Т.О.).
 
9. У номінації „Графіка” (молодша вікова група) присудити:
І місце
Яресько Каріні, гуртківцю школи образотворчого мистецтва „Суцвіття” Центру позашкільної роботи № 1 Бабушкінського району міста Дніпропетровська (робота „Божа Матір”, керівник Скульська Т.О.);
ІІ місце
Береді Уляні, гуртківцю КПНЗ „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”           (робота „В очікуванні дива”, керівник Довгялло Н.П.);
Корольовій Софії, гуртківцю Центру дитячо-юнацької творчості „Сонях” Саксаганського району міста Кривого Рогу (робота „Казковий світ”, керівник Сєднєва С.А.);
ІІІ місце
Василенко Христині, гуртківцю Центру позашкільної роботи та дитячої творчості м. Дніпродзержинська (робота „Синій кінь – кінь надії”, керівник Палійчук Н.А.);
Кондратенко Анні, гуртківцю Центру дитячої та юнацької творчості Самарського району міста Дніпропетровська (робота „Казкова ніч”, керівник Бровко І.Д.);
Маковецькій Дар’ї, гуртківцю Центру-комплексу позашкільної роботи    м. Марганець (робота „Боже, Україну бережи!”, керівник Савчук С.Я.).
 
10. У номінації „Комп’ютерна графіка” присудити:
І місце
Аверіній Альоні, гуртківцю Центру науково-технічної творчості              м. Марганець (робота „Блокада”, керівник Велика О.В.);
ІІ місце
Давидюку Дмитру, учню Новософіївської ЗОШ Нікопольського району (ілюстрація до поеми Т.Г. Шевченка „Гайдамаки”, вчитель Прилепко Н.Д.);
Полтавець Карині, учениці Преображенської НСЗШ Юр’ївського району (робота „Лине пісня ветерана”(керівник Шелєпова О.М.);
ІІІ місце
Ждану Івану, гуртківцю Центру науково-технічної творчості                       м. Марганець (робота „Визволення України”, вчитель Велика О.В.).
11. Рекомендувати до нагородження грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації і подарунками переможців Конкурсу (І, ІІ, ІІІ місця) у номінаціях „Живопис”, „Нетрадиційний живопис”, „Графіка”, „Комп’ютерна графіка”.
12. Рекомендувати до нагородження грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації за активну участь у Конкурсі (номінації „Живопис”, „Нетрадиційний живопис”, „Графіка”, „Комп’ютерна графіка”):
Бабаніну Надію, гуртківця КПНЗ „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради” (робота „Сонячний лев”, керівник Кольцова С.М.);
Більченко Діану, ученицю КЗСШ № 4 Дзержинського району міста Кривого Рогу (робота „Райдуга”, керівник Троценко Т.Г.);
Дмитрашко Лідію, ученицю СЗШ № 15 Красногвардійського району міста Дніпропетровська (робота „Світло доброти”, керівник Полякова Л.Л.);
Підпарубочу Катерину, гуртківця Центру позашкільної роботи № 2 Жовтневого району міста Дніпропетровська (робота „Чарівний замок”, керівник Токарєва Л.В.);
Розумну Анастасію, гуртківця Центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді Амур-Нижньодніпровського району міста Дніпропетровська (робота „Квітуча весна”, керівник Бєлогорцева Ю.М.);
Сапожнікову Дар’ю, ученицю ЗОСШ № 3 імені М.Островського міста Жовті Води (робота „Бьётся в тесной печурке огонь”, керівник Іваненко Ю.С.);
Саху Аканшу, гуртківця КПНЗ „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради” (робота „Я і моя родина”, керівник Довгялло Н.П.);
Топку Вікторію, ученицю Семенівської СЗШ Криничанського району (робота „Тиша”, вчитель Тихоненко О.Я.).
13. Рекомендувати до нагородження грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації педагогів, які підготували переможців  Конкурсу у номінаціях „Живопис”, „Нетрадиційний живопис”, „Графіка”, „Комп’ютерна графіка”.
 14. Рекомендувати до нагородження грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації педагогів, які підготували  активних учасників Конкурсу у номінаціях „Живопис”, „Нетрадиційний живопис”,             „Графіка”, „Комп’ютерна графіка”.
 
 
 
Голова журі      В.В.КУЛІЧИХІН 
 
Члени журі      С.П.ФІЛІНСЬКА 
 
О.О.ЯМПОЛЬСЬКА
 
Секретар журі       Н.П.ДОВГЯЛЛО