Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS


Бесплатный модуль социальных закладок для joomla.

Статті

Наказ Про підсумки конкурсів СНД

УКРАЇНА

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ 

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ 

 

НАКАЗ 

19.03.2012                                 м. Дніпропетровськ                      № 223/0/212-12 

 

Про підсумки обласних конкурсів
юних літераторів, художників,
композиторів «Собори  наших душ» 

          Відповідно до  наказу головного управління освіти і науки   облдержадміністрації від 27.12.2011 № 1070/0/212-11 «Про проведення обласних   конкурсів   юних   літераторів,   художників,   композиторів «Собори наших  душ»,  з  метою  виявлення,  розвитку та підтримки творчо обдарованих дітей   у  січні-лютому  2012  року були проведені відповідні обласні  конкурси, яким  передували  міські  (районні)  конкурси  та  свята  «Собори  наших  душ», присвячені 80-річчю утворення Дніпропетровської області.

          Виходячи з вищезазначеного 

 

НАКАЗУЮ: 

         1. Взяти  до  відома    доповідну записку  про  підсумки   обласних конкурсів юних літераторів, художників, композиторів «Собори наших душ»,    присвячених  80-річчю  утворення  Дніпропетровської  області , що додається.

2. Директору комунального позашкільного навчального закладу «Дніпропетровський   обласний    дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» Кучмі О.І.:

2.1.  Організувати підготовку та проведення  7 квітня 2012 року обласного літературно-мистецького  свята  «Собори  наших  душ» за підсумками обласних конкурсів юних літераторів, художників,  композиторів  «Собори  наших  душ», присвячених  80-річчю  утворення  Дніпропетровської  області.  

2.2.  Організувати   підготовку  та  проведення   нагородження  грамотами головного   управління   освіти   і   науки    облдержадміністрації    та    цінними подарунками    переможців,   подяками – педагогів    та    активних      учасників обласних конкурсів юних літераторів, художників,  композиторів  «Собори  наших  душ», присвячених  80-річчю  утворення  Дніпропетровської  області.  

2.3.  Організувати   підготовку  та  проведення  нагородження  грамотами головного управління освіти і науки облдержадміністрації  вчителів,  керівників дитячих творчих об’єднань  за активну роботу по розвитку  творчо обдарованих   дітей    області,    залучення    їх   до   обласних   конкурсів   «Собори    наших   душ» та з нагоди 80-річчя утворення Дніпропетровської області.

2.4.  Організувати   підготовку  видання  та  презентацію у листопаді   2012  року  збірника  кращих  творів  переможців  та  активних  учасників    обласних конкурсів юних літераторів, художників,  композиторів  «Собори  наших  душ», присвячених  80-річчю  утворення  Дніпропетровської  області (випуск  14).

3. Затвердити протоколи засідань журі обласних конкурсів юних літераторів, художників,  композиторів  «Собори  наших  душ», присвячених  80-річчю  утворення  Дніпропетровської  області, що додаються.

4. Нагородити   переможців  обласних   конкурсів     юних       літераторів, художників,     композиторів    «Собори   наших   душ» ,  присвячених  80-річчю  утворення  Дніпропетровської  області,       грамотами     головного   управління     освіти   і  науки  облдержадміністрації    та    цінними   подарунками,   активних  учасників  конкурсів  та  творчих  керівників переможців - подяками  головного управління освіти і науки облдержадміністрації відповідно до протоколів, що додаються.

5. Нагородити      грамотами     головного      управління   освіти   і   науки облдержадміністрації за активну роботу по розвитку творчо обдарованих  дітей та   залучення     їх    до  обласних    конкурсів   юних   літераторів,  художників, композиторів   «Собори   наших  душ»  та  з нагоди 80-річчя Дніпропетровської області   вчителів,  керівників   дитячих   творчих  об’єднань,  членів      творчих спілок області, діячів культури і мистецтва  згідно  зі списком,  що додається.

6.  Затвердити  кошторис  витрат  на  проведення  обласних   конкурсів юних    літераторів,    художників,      композиторів    «Собори    наших  душ»,  присвячених  80-річчю  утворення  Дніпропетровської  області,   що додається.

7. Витрати  на  проведення обласних конкурсів юних літераторів, художників,  композиторів  «Собори  наших  душ», присвячених  80-річчю  утворення  Дніпропетровської  області провести  за  рахунок КФК 070802   «Методична   робота,   інші   заходи   у   сфері народної освіти»  комунального    позашкільного    навчального  закладу  «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр  «Веснянка».

8.  Координацію    роботи   по   виконанню    цього   наказу   покласти   на                      головного     спеціаліста   відділу     дошкільної    освіти,   виховної   роботи    та соціального    захисту    Федорченко  К. Є.,   контроль  - на   начальника  відділу дошкільної освіти, виховної роботи та соціального захисту Ісаєву О.В.

 

В.о. начальника  головного управління освіти і науки облдержадміністрації                                           О.І.ДЕМЧИК

 

Додаток
до наказу головного управління
освіти і науки облдержадміністрації
від 19.03.2012  № 223/0/212-12

 

Доповідна записка

про  підсумки обласних конкурсів

юних літераторів, художників, композиторів «Собори наших душ», присвячених 80-річчю утворення Дніпропетровської області. 

На виконання  Державної цільової програми розвитку позашкільної освіти до 2014 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року № 785, керуючись Положенням про обласні конкурси юних літераторів, художників, композиторів «Собори наших душ» (наказ головного   управління  освіти  і  науки  облдержадміністрації  від  27.10.2011 № 844/0/212-11), з метою піднесення рівня патріотичного виховання дітей та учнівської молоді засобами літератури, музики та образотворчого мистецтва, виявлення, розвитку та підтримки творчо обдарованих дітей та учнівської молоді, формування національної творчої еліти  у  січні-лютому 2012 року були проведені обласні конкурси, яким  передували міські (районні) конкурси та свята «Собори наших душ».

           Цього року конкурси «Собори наших душ» були присвячені 80-річчю утворення Дніпропетровської області. В них взяли участь 1326 юних обдарувань віком від 6 до 18 років з усіх регіонів області.  Учасники конкурсів - учні шкіл, вихованці позашкільних навчальних закладів, музичних, художніх шкіл та студій області, члени обласної Спілки творчо обдарованих дітей.

         Дитячі творчі доробки оцінювали професійні журі, до складу яких увійшли члени обласних організацій творчих спілок України, діячі літератури та мистецтва.

         Обласний конкурс юних літераторів був проведений за номінаціями  «Поезія» та «Проза»,  у ньому взяли участь  363  юних поети   та  прозаїки  з  46 регіонів області; на конкурс надійшло  близько  3 тисяч   творчих робіт.

         Обласний конкурс юних художників був проведений за номінаціями  «Живопис», «Нетрадиційний живопис», «Графіка» та «Комп’ютерна графіка»,  у ньому взяли участь 930 юних художників з усіх  регіонів області; надіслано на конкурс  1269  образотворчих робіт.

         Обласний конкурс юних композиторів відбувся за номінаціями «Академічна музика» та «Популярна музика»,  у ньому взяли участь 33 юних композитори  з  11 регіонів області, надіслано на конкурс  67 музичних творів.

         Підсумки конкурсів підведені у трьох вікових категоріях - старшій,  середній,  молодшій.

        Активну    участь   в  обласному  конкурсі  юних  літераторів  «Собори наших   душ»   взяли   обдаровані  діти  Індустріального,   Красногвардійського,

Амур-Нижньодніпровського  районів  м. Дніпропетровська,  Довгинцівського, Саксаганського, Центрально-Міського районів м. Кривого Рогу, міст Дніпродзержинська, Вільногірська, Жовті Води, Нікополя, Новомосковська, Орджонікідзе, Павлограда, Першотравенська, Синельникогого, Васильківського, Верхньодніпровського, Магдалинівського,   Межівського, Новомосковського, Покровського, П’ятихатського, Синельниківського, Софіївського,   Томаківського,  Широківського,  Юр’ївського  районів.

          Слід відзначити участь в обласному конкурсі  юних композиторів  «Собори   наших  душ»   юних   музикантів    Амур-Нижньодніпровського, Індустріального, Жовтневого,     Кіровського,     Красногвардійського     районів м. Дніпропетровська,  Інгулецького   району   м. Кривого Рогу,    м. Марганця,

м. Новомосковська,  м. Першотравенська,   Новомосковського та  Юр’ївського районів.  

            В обласному конкурсі юних художників «Собори наших душ»     активну участь взяли  учні  Бабушкінського, Жовтневого, Красногвардійського  районів  м. Дніпропетровська,   Жовтневого,    Саксаганського,    Тернівського

районів    м. Кривого Рогу,  міст  Вільногірська,   Жовті    Води,    Орджонікідзе, Павлограда,       Тернівки,         Верхньодніпровського,        Дніпропетровського, Межівського,       Павлоградського,       Петропавлівського,         Солонянського, Софіївського  районів.

          Журі конкурсів відзначили високий рівень більшості  конкурсних робіт і творів юних літераторів, художників, композиторів області і серйозну роботу педагогів-творчих наставників юних обдарувань.

 

Начальник відділу дошкільної освіти, виховної роботи та соціального захисту                                         О. В. ІСАЄВА 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ головного управління
освіти і  науки  облдержадміністрації
від 19.03.2012  № 223/0/212-12 

 

П Р О Т О К О Л 

29 лютого  2012 р.                                                                   м. Дніпропетровськ

 

З А С І Д А Н Н Я

журі обласного конкурсу юних  композиторів

«Собори наших душ»

 

Склад журі:

- О.М. Нежигай - член Національної Спілки композиторів України,  композитор,  голова Дніпропетровської  регіональної організації Національної  Спілки композиторів України,  голова журі;

члени журі: 

- В. В. Скуратовський - член Національної  Спілки композиторів України, викладач  Дніпропетровської консерваторії  ім. М. Глінки;

- С. А. Щітова - кандидат мистецтвознавства, викладач  Дніпропетровської консерваторії  ім. М. Глінки.

 

Порядок денний:

      1. Підведення    підсумків     обласного   конкурсу юних композиторів «Собори   наших душ», присвяченого 80-річчю утворення Дніпропетровської області. 

Слухали:

О. М. Нежигай,  В. В. Скуратовський,  С. А. Щітова висловили пропозиції щодо підсумків обласного конкурсу  юних  композиторів  «Собори   наших душ», присвяченого 80-річчю утворення Дніпропетровської області.

 

Ухвалили:

1.У номінації «Академічна музика» (старша вікова група) присудити:

І місце     

- Кольцову Івану,  учню   НВК  № 111 Жовтневого    району  та  ДМШ № 19 м. Дніпропетровська (педагог А. Ю. Левандовський);

-  Панасенко Анастасії, учениці ЗСШ №101 Красногвардійського району та ДМШ № 3 м. Дніпропетровська (педагог Фалькова В.М.); 

ІІ місце       

-   Закревській    Валерії, учениці НВК № 12 Красногвардійського району та  ДМШ № 3 м. Дніпропетровська (педагог В.М. Фалькова);

ІІІ місце

-  Фельдман Мішель, учениці СШ  № 71 Жовтневого району   та   ДМШ № 1 м. Дніпропетровська;

-  Дмитренку Антону, учню ЗСШ № 139 та ДМШ № 16 м. Дніпропетровська (педагог Л.В. Юрків).

 

2. У номінації «Академічна музика» (середня вікова група) присудити:

І місце

- Гросовій Єлизаветі, учениці спецшколи  № 55 Амур-Нижньодніпровського району та ДМШ № 10 м. Дніпропетровська (педагог Л.І. Дягелєва);

ІІ місце 

-  Залогіній Олександрі, учениці СШ №71 Жовтневого району та ДМШ № 1 м. Дніпропетровська;

- Фельдману Василю, учню ЗШ  № 21та ДМШ № 19 м. Дніпропетровська (педагог А. Ю. Левандовський);

ІІІ місце   

Полушкіній Софії, учениці ЗШ № 5  м. Першотравенська (керівник  М. В. Подушко);

- Пронюшкіній   Марії,  учениці  ЗШ № 3 м. Першотравенська (керівник  Ж. Є. Пузанова); 

-   Трусовій  Ользі   учениці  ЗШ № 5   м. Першотравенська (керівник  М. В. Подушко); 

-  Чербі Андрію, учню гімназія № 3 Індустріального району  та ДМШ № 10 м. Дніпропетровська (педагог Л.І. Дягелєва);

-   Майко Юлії, учениці СЗШ № 63 Індустріального району та ДМШ   № 17 м. Дніпропетровська (керівник Іванова Ю.Ю.).

 

3.У номінації «Академічна музика» (молодша  вікова група) присудити:

І місце    

- Малаховій  Алісі,  учениці НВК  № 111   Жовтневого району м. Дніпропетровська  та ДМШ № 3 м. Дніпропетровська (педагог  Фалькова В.М.);

-  Бобечко  Агнесі,учениці НВК № 139 Індустріального району та ДМШ № 10 м. Дніпропетровська (педагог Л.І. Дягелєва);   

ІІ місце     

- Кураковій Катерині, учениці ССШ № 44 Амур-Нижньодніпровського району  та ДМШ № 10 м. Дніпропетровська (педагог Л.І. Дягелєва);   

-  Макаровій Ганні, учениці ЗСШ  № 121 Індустріального району та ДМШ № 10 м. Дніпропетровська (педагог Л.І. Дягелєва);

ІІІ місце               

- Литвиненко Станіславі, учениці СШ № 148Кіровського району та ДМШ  № 16 м. Дніпропетровська (педагог Л.В. Юрків).


4. У номінації «Популярна музика»  присудити:

І місце        

-    не присуджувати;

ІІ місце       

-   Балабанову  Олегу, учню колегіуму № 11 м. Новомосковська (педагог О. В. Ніколаєнко);

-   Тимченко  Анастасії, учениці   Варварівської  СЗШ  Юр’ївського  району та Юр’ївської ДМШ (Варварівська філія, педагог Р.Б.Степаненко);

ІІІ місце      

-  Дзвінчук  Ганні, учениці, учениці   Варварівської  СЗШ  Юр’ївського району та Юр’ївської ДМШ (Варварівська філія, педагог Р.Б.Степаненко);

-  Фоменко Катерині, учениці КЗШ № 99, вихованці Центру дитячо-юнацької творчості «Ріднокрай» Інгулецького району м. Кривого Рогу (керівник Ю.В. Переверзєв ).

 

5. За активну участь  в  обласному конкурсі юних композиторів «Собори наших душ» представити до нагородження подяками обласного управління освіти і науки облдержадміністрації:

-  Бахілова Олексія,учня Черкаської ЗОШ Новомосковського району (керівник Є.В.Ісайкіна);

-  Бойко Альону, ученицю Вербуватівської НСШ Юр’ївського району та Юр’ївської ДМШ (керівник В.Я.Ситник);

-  Герасименко  Анну, ученицю  ЗОШ  № 11 м. Марганця (керівник Т. В. Гальцова);

-  Онопченко Любов, ученицю Черкаської ЗОШ Новомосковського району (керівник Є.В.Ісайкіна);

-  Пологойко Аліну, ученицю Юр’ївської СЗШ та  Юр’ївської ДМШ (керівник А.А.Єненко).

 

Голова журі                                                                        О.М.Нежигай 

Члени журі                                                                       В.В.Скуратовський 

                                                                                            С.А.Щітова

 

Начальник відділу дошкільної освіти, виховної роботи та соціального захисту                                О. В. ІСАЄВА

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ головного управління
освіти і науки облдержадміністрації
від 19.03.2012  № 223/0/212-12

  

П Р О Т О К О Л 

28  лютого   2012р.                                                        м. Дніпропетровськ 

 

Засідання

журі  обласного конкурсу   юних  літераторів

«Собори наших душ»

Склад журі:

- В. А. Луценко - член Національної Спілки письменників України,  прозаїк, голова журі;

члени журі :

-  Г. М. Гарченко - член Національної Спілки письменників України, поет;

- О. С. Завгородній - член Національної Спілки письменників України, поет, перекладач;

-  А. М. Шкляр,  член   Національної   Спілки   письменників України, поет.

 

Порядок денний:

1. Підведення  підсумків   обласного  конкурсу  юних літераторів «Собори наших душ»,  присвяченого 80-річчю утворення Дніпропетровської області.

Слухали :

В. А. Луценко, Г. М. Гарченко, О. С. Завгородній, А. М. Шкляр висловили пропозиції щодо підсумків обласного конкурсу юних літераторів «Собори наших душ», присвяченого 80-річчю утворення Дніпропетровської області.

 

Ухвалили :

І. У номінації «Проза» (старша вікова група) присудити :

І місце

- Кириченко Анастасії, учениці ліцею Покровського району;

- Цибульник Аліні,  учениці СШ № 96 Ленінського району   м. Дніпропетровська;

ІІ місце

- Синецькій Ганні, учениці ліцею природничо-наукового навчання м. Жовті Води;

- Фесун Ользі, учениці    Гупалівської   ЗОШ   Магдалинівського району;

-  Гречці  Станіславу, учню гімназії  № 3 Індустріального району    м. Дніпропетровська;

 

ІІІ місце

-   Цюп’яку Вірославу,  вихованцю Будинку дитячої творчості  Дніпропетровського району;

-   Жуковському Андрію, вихованцю Центру позашкільної роботи  та валеологічного   виховання  м. Павлограда;

-   Понеділок Наталії, учениці СШ № 96 Ленінського району  м. Дніпропетровська; 

-   Матвєєву Миколі, учню НВК № 57 Амур-Нижньодніпровського району м. Дніпропетровська;

-   Швед  Марії, учениці НВК № 26 м. Дніпродзержинська.

 

2.У номінації «Проза» (середня вікова група) присудити:

І місце

-  Булгаріній  Поліні, учениці  НВК № 57 Амур-Нижньодніпровського  району м. Дніпропетровська;

ІІ місце

-   Риндіну Даниїлу, учню СЗШ № 6 м. Новомосковська;

-  Арчаковій    Ганні,      учениці       гімназії      № 3   Індустріального  району м. Дніпропетровська;

ІІІ місце

-   Станчак  Ганні, учениці СШ № 88  Довгинцівського району м. Кривого Рогу;

-   Москаленко Наталії, учениці Хорошівської ЗОШ Петропавлівського району;

-   Холодковій Олександрі, учениці ліцею НІТ № 2 м. Дніпродзержинська.

 

3. У номінації «Проза» (молодша вікова група)  присудити :

І місце  -  не присуджувати; 

ІІ місце  -  не присуджувати; 

ІІІ місце 

-   Кумару  Кирилу,  учню  СШ  № 5  м. Нікополя.

 

4. У номінації «Поезія» (старша вікова група) присудити:

І місце  -  не присуджувати;

ІІ місце

- Деркач  Ірині,  учениці  НВК № 35  Саксаганського району м. Кривого Рогу;

-  Грєшиловій  Ії,  учениці  гуманітарної  гімназії  ім. Лесі  Українки м. Жовті Води;

-  Дудар Катерині, вихованці Дніпропетровського обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка»;

ІІІ місце

-  Яковенко Валерії, учениці ЗОШ № 108 Довгинцівського району м. Кривого Рогу;

-  Новікову Віталію, учню Братської ЗОШ Покровського району;

-  Шваб  Катерині,  учениці НВК  № 41 Індустріального району м. Дніпропетровська;

-  Чевердак Поліні, учениці СШ № 70 Саксаганського району м. Кривого Рогу;

-  Гуманенко Наталії, учениці Гупалівської ЗОШ Магдалинівського району.

 

5. У номінації «Поезія» (середня вікова група) присудити:

І місце

-   Нікітіній  Катерині,  учениці  ЗШ № 94   Довгинцівського району м. Кривого Рогу;

ІІ місце

-   Цвітковій  Поліні, учениці  гімназії  № 3   Індустріального  району м.  Дніпропетровська;

-   Вишаренко Поліні, учениці Настасівької ЗОШ Томаківського району;

ІІІ місце

-  Чумаченко    Валерії,  учениці  СШ    № 69   Індустріального  району м. Дніпропетровська;

-  Євсюковій Юлії, учениці ліцею м. Орджонікідзе;

-  Бреднєвій Єлизаветі, учениці ЗОШ № 1 м. Павлограда;

-  Лук’янчук    Катерині,  учениці СШ № 9 Довгинцівського  району м. Кривого Рогу.

 

6.У номінації «Поезія» (молодша вікова група) присудити :

І місце

-   Безпальчій Яні, учениці Іванівської СЗШ Петриківського району;  

ІІ місце

-   Сидорович Карині, учениці Тернівської гімназії м. Кривого Рогу;

-   Акименко Катерині, учениці СШ № 63 Індустріального району м. Дніпропетровська;

ІІІ місце

-  Шалі Софії, учениці Преображенської  СЗШ  Межівського району. 

 

7. Переможців обласного конкурсу юних літераторів «Собори наших душ»  (І,ІІ,ІІІ місця) у номінаціях «Поезія», «Проза» представити до нагородження грамотами головного управління освіти і науки облдержадміністрації та цінними подарунками.

8. За активну участь в обласному конкурсі юних літераторів «Собори наших душ» представити до нагородження подяками обласного   управління освіти і науки облдержадміністрації :

-   Страшну Катерину,  ученицю ліцею-інтернату для сільської  молоді м. Кривого Рогу;

-   Баскакову  Ксенію, ученицю СШ  №  132 Ленінського  району м. Дніпропетровська;

-   Бондарчук Дар’ю, ученицю гімназії № 3  Індустріального  району м. Дніпропетровська;

-   Довбиша Богдана, учня СЗШ № 18 м. Новомосковська;

-   Похиленко Олесю, вихованку  Центру позашкільної  роботи  та  валеологічного   виховання   м.  Павлограда;

-   Громову Анастасію, ученицю ліцею НІТ № 2 м. Дніпродзержинська;

-   Ткаченко Валерію, ученицю СЗШ № 2 м. Марганця;

-   Мельничука Дмитра, учня Вишневецької СЗШ Синельниківського району;

-   Ломаку Катерину, ученицю Губиниської ЗОШ Новомосковського району;

-   Шихова   Станіслава,  вихованця  Дніпропетровського обласного  дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка»;

-   Ярошенко Дар’ю,  ученицю  ЗОШ № 3 м. Синельникового;

-   Левченко Олену, ученицю СШ № 9 м. Орджонікідзе;

-   Вяткіну  Аліну,   ученицю  гімназії  № 95  Дзержинського  району м. Кривого Рогу;

-   Івженко Наталю, ученицю Китайгородської ЗОШ Томаківського району;

-   Сорокіну    Анастасію, ученицю гімназії № 3 Індустріального   району м. Дніпропетровська;

-   Гелетій Ілону, ученицю Гаврилівської ЗОШ Покровського району;

-   Місюру Назара, учня ЗСШ № 93 Жовтневого району м. Кривого Рогу;

-   Литвиненко Злату, ученицю СШ №  45  Індустріального  району м. Дніпропетровська;

-   Аміс Дар’ю, ученицю СШ № 135 Індустріального району м. Дніпропетровська;

-   Реуту Таїсію,  ученицю  СШ №  30  Красногвардійського  району м. Дніпропетровська;

-   Гоцірідзе  Майю, ученицю НВК № 13 м. Дніпродзержинська;

-   Кайдан Валерію, ученицю Української СЗШ  Межівського району;

-   Смірнову  Анну, вихованку Центру художньо-естетичної  творчості дітей та юнацтва  «Орфей»  Центрально-Міського  району   м. Кривого Рогу;

-   Черняк Сніжану, ученицю ЗОШ № 3 м. Синельникового;

-   Штишенка Олега, учня ЗОШ № 3 м. Синельникового;

-   Шевельову Марію, ученицю СЗШ  № 32  Красногвардійського  району м. Дніпропетровська;

-   Головньова  Ігоря,  учня ЗОШ № 41 Саксаганського району м. Кривого Рогу.

 

Голова журі                                                                          В.А.Луценко 

Члени журі                                                                            Г.М. Гарченко

                                                                                                О. С. Завгородній 

                                                                                                А. М. Шкляр    

Начальник відділу дошкільної освіти, виховної роботи та соціального захисту                               О. В. ІСАЄВА

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ головного управління
освіти і науки облдержадміністрації
від 19.03.2012  № 223/0/212-12

 

П Р О Т О К О Л

 

27   лютого    2012 р.                                                               м. Дніпропетровськ

Засідання

журі обласного конкурсу   юних художників

«Собори наших душ»

 

Склад журі:

- В. В. Кулічихін -  член Національної  Спілки  художників України, мистецтвознавець, член правління Дніпропетровської організації Національної  Спілки художників України, викладач Дніпропетровського театрально-художнього коледжу, голова  журі;

члени журі:

- С. П. Філінська – мистецтвознавець, методист Будинку мистецтв   Дніпропетровської міської ради;

-  О. О. Ямпольська – викладач   Придніпровської    академії   будівництва    та архітектури.

 

Порядок денний:

        1. Підведення  підсумків  обласного   конкурсу  юних  художників «Собори наших душ», присвяченого 80-річчю утворення Дніпропетровської області.

        2. Слухали :  В.В.Кулічихін,   С.П.Філінська,  О.О.Ямпольска,     висловили    пропозиції   щодо  підсумків   обласного   конкурсу  юних художників «Собори наших душ», присвяченого 80-річчю утворення Дніпропетровської області.

 

Ухвалили :

1. У номінації «Живопис» (старша вікова група) присудити:

І місце

-  Ільченко Марині, учениці Меліоративної  СЗШ Новомосковського району (робота «Золото Дніпропетровська»,  вчитель  Потапенко В.М.);

ІІ місце

-  Литвин Дарині, учениці КЗШ № 55 Тернівського району м. Кривого Рогу (робота «Подих осені»,   вчитель  Нуждіна М. В.);   

- Шерстюк Дар’ї,  учениці   ліцею  № 11 м. Дніпропетровська  (робота «Самотня осінь»);

ІІІ місце

- Дрізі Юлії, учениці СЗШ № 6 м. Тернівки (робота «Прийди до серця, Україно, благослови добром мене!»;

 - Оскаленку   Михайлу,  вихованцю     Палацу    дитячо-юнацької творчості м. Верхньодніпровська (робота «Осінь, листопад», керівник Климчинська В.А.);

- Шаркович Аліні, вихованці Центру позашкільної роботи № 1 Бабушкінського району м. Дніпропетровська (робота«Стежками осіннього парку», керівник Іващенко О. В.).

 

2. У номінації «Живопис» (середня вікова група) присудити:

І місце

-  Нечволод  Марії,  учениці  Дитячої  художньої  школи   №  1 м. Дніпропетровська  (робота  «Цирк  Шапіто», керівник Миронова О. І.);

ІІ місце

-  Лукічовій  Аліні, учениці ЗОШ № 12 м. Жовті Води (робота «Золота осінь», керівник Омельчук Р. Б.);

-  Юрченко Катерині, вихованці клубу школярів «Веселка» Красногвардійської філіїМіського дитячо-молодіжного центру Дніпропетровської  міської ради  (робота «Материнство», керівник Марчук І. Г.);

ІІІ місце

- Боровик Олені, вихованці Верховцевського будинку дітей та юнацтва Верхньодніпровського району (робота «Літній відпочинок», керівник Повод М.В.);

-  Корнюшенко Поліні, вихованці Дніпропетровського обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка» (робота «Аве, Маріє!», керівник Кольцова С.М.);

- Піскун  Анастасії,   учениці   ЗСШ  № 30   Красногвардійського   району м. Дніпропетровська (робота «Осінній теплий дощ», керівник Разумова Г. П.).

 

3. У номінації «Живопис» (молодша вікова група) присудити :

І місце

- Слівінській Надії, вихованці  клубу школярів  «Веселка» Красногвардійської філії Міського дитячо-молодіжного центру Дніпропетровської  міської ради  (робота « Веселий кок», керівник Марчук І.Г.);

ІІ місце

-  Береговій Дар’ї, вихованці Центру творчості дітей та юнацтва «Орфей» Центрально-Міського району м. Кривого Рогу (робота «Вербна неділя», керівник Борисевич С.О.);

-  Олійник Карині, вихованці Центру дитячо-юнацької творчості «Сонях» Саксаганського  району м. Кривого  Рогу (робота  «Весна»,  керівник  Кашина Т. Л.);

ІІІ місце

-  Кравченко Анні, вихованці  Центру позашкільної роботи №2 Жовтневого району м. Дніпропетровська (робота «Дівчата», керівник Токарєва Л. В.);

-  Передерій Софії, учениці Школи мистецтв № 2 м. Кривого Рогу (робота «Щедрі лани України», керівник Головіна О. В.);

-   Торбіній  Марії,  вихованці Міського палацу  дітей та юнацтва м. Дніпропетровська  (робота «Танок», керівник  Данович  С. А.).

 

 4. У номінації «Нетрадиційний живопис» (старша вікова група) присудити:

 І місце

- Кінзерській Яні, твихованці Дитячої художньої школи №1 м. Дніпропетровська  (робота  «Я  -  частина  цього  світу», керівник Миронов О. В.);

ІІ місце

-  Мусаєвій  Гунаї, вихованці студії «Світанок» Будинку творчості школярів Межівського району (робота «Ніч  яка місячна, зоряна, ясная, видно, хоч голки збирай…» (живопис на склі), керівник Малинська С. В.);

-  Рудаєвій  Владі, вихованці  Школи  естетичного виховання м. Тернівки (робота «Казкова ніч»,  вчитель  Бекетова Т. О.);

ІІІ місце

-  Попову Дмитру, учню Єлізарівської СЗШ Солонянського району (робота «Три матусі», керівник  Фурдик О. П.);

-  Руденко Юлії, учениці Миколаївської ЗОШ Софіївського району (робота «Співає півник на весь світ, прославляючи свій рід, Україну-неньку милу, хати, млин і копни сіна»,  вчитель  Руденко О. І.);

-  Цапирь Катерині, вихованці Палацу дитячо-юнацької творчості імені Юрія Гагаріна м. Кривого Рогу (робота «Ой, під вишнею», керівник Водяна І. М.).

 

5. У номінації «Нетрадиційний живопис» (середня  вікова група) присудити:

І місце

Підгорній  Дар’ї,  вихованці Центру позашкільної  роботи №  1 Бабушкінського району м. Дніпропетровська (робота «Дарую тобі пасхальне диво», керівник Іващенко О. В.);  

-  Семенко Анастасії, вихованці  клубу школярів «Веселка» Красногвардійської  філії Міського дитячо-молодіжного центру Дніпропетровської  міської ради   (робота «Яблуневий Спас у Царичанці», керівник Марчук І. Г.);

ІІ місце

-  Коваленко Вікторії, учениці Зорянської СЗШ Дніпропетровського району (робота «Різдвяна пісня»);

-  Харченко Вікторії, учениці Троїцької ЗОШ Петропавлівського району (робота «Хай завжди буде мир!», керівник Джежела Н. С.);

ІІІ місце

-  Грабовенку Андрію, вихованцю Центру дитячо-юнацької творчості Криворізького району (робота «Ми мирний народ», керівник Капуста К. В.);

- Катамадзе Анні, вихованці Будинку дитячої творчості Дніпропетровського району (робота «Наша Вітчизна  -  Україна!», керівник Семенова С. І.);

- Скрипник Анастасії, вихованці Центру профільного навчання та дитячої творчості м. Вільногірська (робота «Сніданок на траві», керівник Тучинська   Л. С.).

 

6. У номінації «Нетрадиційний живопис» (молодша  вікова група) присудити:

І місце

- Стахорській  Дарині, вихованці  Палацу  дитячо-юнацької  творчості імені Юрія Гагаріна Центрально-Міського району м. Кривого Рогу (робота «На пасовищі», керівник Халалей І. О.);

ІІ місце

-  Грицаєнку  Олексію,  вихованцю  Міського палацу дитячо-юнацької творчості «Горицвіт» м. Кривого Рогу (робота «Божа благодать» (батік), керівник Копцевич Т. А.);

-  Савчук  Євгенії,  вихованці  Центру  дитячої  творчості м. Синельникового (робота «Чарівні фарби», керівник Андрєєва Т. М.);

ІІІ місце

- Самардак  Кристині, вихованці  Школи  естетичного  виховання м. Тернівки  (робота  «За грибочками»,   вчитель  Кропачева О. А.);

-  Сидоровій Ірині,  вихованці    Центру    дитячої    творчості    «Дивосвіт» Жовтневого району м. Кривого Рогу (робота  «Мій край», керівник Сидорова  І. А.);

-  Панасенку    Акіму,   вихованцю     Центру     дитячо-юнацької  творчості «Гармонія» Довгинцівського  району м. Кривого Рогу (робота «Соняшникова країна»).

 

7. У номінації «Графіка» присудити:

І місце

- Юрченку  Івану, вихованцю клубу школярів «Веселка» Красногвардійської  філії Міського дитячо-молодіжного центру   Дніпропетровської    міської ради (робота «Я - щаслива!», керівник Марчук І. Г.);

ІІ місце

- Дехтярьовій Тетяні, учениці Софіївської ЗОШ № 1 (серія робіт «Дніпропетровщина - моя мала Батьківщина»,  вчитель  Дехтярьова С. П.);

-  Іванцовій Лії, гуртківцю Центру дитячої творчості «Дивосвіт» Жовтневого району м. Кривого Рогу (робота «Я живу тим, що пізнаю», керівник Кам’янська Л. О.);

-  Овдій Анастасії, вихованці  студії «Журавочка» Міського палацу дитячо-юнацької творчості «Горицвіт» м. Кривого Рогу (робота «Рідня», керівник Кульнєва М. К.);

- Слободяник Марії, учениці ЗОШ № 23 м. Дніпродзержинська (серія ілюстрацій  до  повісті Марії Матіос «Солодка аруся», вчитель Ніколаєнко С. А.);

ІІІ місце

-  Дацевій  Олені, вихованці   Центру    позашкільної     роботи    № 1 Бабушкінського району м. Дніпропетровська (робота «Кур’єр», керівник Скульська Т. О.);

-  Костенку Артуру, вихованцю  Будинку творчості дітей та юнацтва Павлоградського району (робота  «Великдень у моєму селі», керівник Ярошенко В. І.);

-  Курносовій  Світлані, гуртківцю  Центру  дитячо-юнацької    творчості Самарського району м. Дніпропетровська (робота «Біля криниці», керівник Бровко І. Д.);

-   Шевченко  Ользі, учениці  ЗОШ № 13 Кіровського  району м. Дніпропетровська (робота «Увесь світ - театр», керівник Тітова М. В.);

-   Ярошенко    Валерії,  вихованці   Дитячої    художньої  школи  № 1  м. Дніпропетровська (робота «Душа Байрона», керівник Миронов О. В.).

 

8. У номінації «Комп’ютерна графіка» присудити :

І місце  -  не присуджувати;

ІІ місце  -  не присуджувати;

ІІІ місце

-   Білик Катерині, учениці НВК № 35 «Імпульс» Саксаганського району м. Кривого Рогу (робота «Рідне місто», керівник Білокриницька Л. Г.).

 

9.  Переможців (І, ІІ, ІІІ місця) у номінаціях «Живопис», «Нетрадиційний живопис», «Графіка», «Комп’ютерна графіка» представити до нагородження грамотами головного управління освіти і науки облдержадміністрації та цінними подарунками.

 

Голова журі                                                                        В.В.Кулічихін 

Члени журі                                                                         С.П.Філінська 

                                                                                              О.О.Ямпольська

 

Начальник відділу дошкільної освіти, виховної роботи та соціального захисту                                І. В. ІСАЄВА

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ головного управління
освіти і науки облдержадміністрації
від 19.03.2012  № 223/0/212-12

  

С П И С О К

вчителів, керівників творчих об’єднань, членів творчих спілок  області,

діячів культури і мистецтва для нагородження грамотами

головного управління освіти і   науки облдержадміністрації

 

-    Бершак Любов Дмитрівна, методист Дніпропетровського обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка»;

- Власлва Наталія Степанівна, керівник гуртка Дніпропетровського обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка»;

-    Гарченко Григорій Миколайович – член Національної Спілки письменників України, поет;

-   Довгялло Ніна Петрівна, методист Дніпропетровського обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка»;

-   Дягелєва     Любов     Ігорівна  -   викладач     ДМШ    № 10 м. Дніпропетровська;

-   Завгородній  Олесь  Сергійович,  член   Національної   Спілки   письменників України, поет, перекладач;

- Здор Тетяна Іванівна – директор ККПНЗ «Будинок учителя» Дніпропетровської міської ради;

-    Іванова      Юлія      Юріївна    -    викладач    ДМШ   №  17 м. Дніпропетровська;

-  Кощавська Ольга Федорівна, педагог Міського палацу дитячо-юнацької творчості «Горицвіт» м. Кривого Рогу;

- Кравець Світлана Олександрівна, методист Дніпропетровського обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка»;

- Кулічихін Володимир Володимирович –  член      Національної       Спілки      художників України, мистецтвознавець, викладач  Дніпропетровського  театрально-художнього коледжу;

-   Кучма Олександр Іванович, директор Дніпропетровського обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка»;

-   Левандовський Антон Юрійович, викладач ДМШ № 19 м. Дніпропетровська;

-  Луценко Володимир Антонович – член Національної Спілки письменників України, поет;

- Малинська Світлана Володимирівна, керівник гуртка з образотворчого мистецтва Будинку творчості  школярів Межівського району;

-  Марчук Ірина Григорівна, педагог з образотворчого мистецтва клубу школярів «Веселка»   Красногвардійської  філії Міського дитячо-молодіжного центру    Дніпропетровської  міської ради;

-  Матус Марлен Якович, художній керівник Дніпропетровського обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка»;

-   Миронова    Олена    Іванівна,    викладач   Дитячої  художньої  школи  № 1 м. Дніпропетровська;

-  Нежигай Олександр Миколайович - член  Національної  Спілки  композиторів  України, композитор,  голова   Дніпропетровської   регіональної    організації Національної       Спілки      письменників     України;

-  Подушко  Марина Володимирівна, вчитель музичного мистецтва ЗОШ № 5 м. Першотравенська;

- Попроцький Антон Йосипович, завідуючий відділом Дніпропетровського обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка»;

-  Пузанова  Жанна   Євгенівна,    вчитель     музичного   мистецтва  ЗОШ № 3 м. Першотравенська;

- Седнєва Світлана Арнолбдівна, педагог Центру дитячо-юнацької творчості «Сонях» Саксаганського району м. Кривого Рогу;

- Сергєєва Ніна Кимівна – директор обласного бібліотечного колектору «Книги України»;

-   Скуратовський Володимир Ілліч – член Національної Спілки композиторів України, композитор, викладач Дніпропетровської консерваторії ім. М. Глінки;

- Твердохліб Олександр Васильович, член   Національної   Спілки   письменників України, поет;

-   Фалькова   Валентина    Миколаївна – викладач  ДМШ № 3 м. Дніпропетровська;

-    Шелест Марина Миколаївна, методист-координатор методичного центру Міського палацу дитячої та юнацької творчості «Горицвіт» м. Кривого Рогу;

-   Шкляр Анатолій Миколайович,  член   Національної   Спілки   письменників України, поет;

-   Шуманн  Леся Несторівна, голова Дніпропетровської обласної організації Національної   Спілки   письменників України, поет, перекладач, прозаїк.;

-  Щітова Світлана Анатоліївна, музикознавець, викладач Дніпропетровської консерваторії ім. М. Глінки;

-  Юрків Лада Вікторівна    -    викладач    ДМШ   №  16 м. Дніпропетровська.                  

  

Начальник відділу дошкільної освіти, виховної роботи та соціального захисту                                        О. В. ІСАЄВА