Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS


Бесплатный модуль социальных закладок для joomla.

Статті

Підсумки Дніпропетровщина сьогодення та майбутнє

УКРАЇНА

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ 

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ 

 

НАКАЗ 

21.02.2012                                  м. Дніпропетровськ                   № 135/0/212-12

 

Про підсумки обласного конкурсу
дитячого малюнку «Дніпропетровщина:
сьогодення та майбутнє» 

Відповідно до пункту 14 плану заходів щодо відзначення 80-річчя утворення  Дніпропетровської області, затвердженого наказом головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 21.10.2011 № 820/0/212-11 «Про підготовку та відзначення 80-річчя утворення Дніпропетровської області» у лютому 2012 року був проведений обласний конкурс дитячого малюнку «Дніпропетровщина: сьогодення та майбутнє» (далі – обласний конкурс).

До оргкомітету було надіслано 832 роботи з усіх регіонів Дніпропетровської області. Журі обласного конкурсу відзначило високий рівень дитячих робіт з усіх номінацій. 

Виходячи з вищезазначеного

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Директору комунального позашкільного навчального закладу «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка»           Кучмі О.І.:

1.1. Нагородити переможців обласного дипломами відповідних ступенів. Аналіз кількості наданих робіт та переможців додається.

1.2. Доручити відбір кращих робіт обласного конкурсу та організацію обласної виставки.

2. Затвердити протокол засідання журі обласного конкурсу, що додається.

3. Координацію роботи по виконанню цього наказу покласти на                      головного спеціаліста відділу  дошкільної освіти, виховної роботи та соціального захисту Федорченко К.Є., контроль – на начальника відділу дошкільної освіти, виховної роботи та соціального захисту Ісаєву О.В.

 

    

          В.о. начальника                                                                       А.Л.ДЕМУРА

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ головного управління
освіти і науки облдержадміністрації
від 21.02.2012  № 135/0/212-12 

 

Протокол

засідання журі обласного конкурсу дитячого малюнку

 «Дніпропетровщина: сьогодення та майбутнє»

 

Голова журі: Кулічихін Володимир Володимирович – член Національної Спілки художників України, мистецтвознавець.

Члени журі: Ямпольська Ольга Олександрівна – викладач Придніпровської державної академії  будівництва та архітектури.

                        Фелинська Світлана Павлівна – мистецтвознавець.

 

Порядок денний: про хід та підсумки обласного конкурсу дитячого малюнку «Дніпропетровщина: сьогодення та майбутнє».

Слухали: Кулічихін В.В., Ямпольська О.О., Фелинська С.П. висловили  пропозиції щодо підсумків обласного конкурсу дитячого малюнку «Дніпропетровщина: сьогодення та майбутнє».

Ухвалили: обласний конкурс дитячого малюнку «Дніпропетровщина: сьогодення та майбутнє» провести за номінаціями «Живопис» та «Графіка». Малюнки у номінації «Живопис» розглянути у 3-ох вікових групах: старша (15-18 років), середня (11-14 років), молодша (до 10 років).

При підведенні підсумків конкурсу  визначити І, ІІ, ІІІ місця у номінаціях.

Переможців нагородити дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів. 

 

Номінація «Графіка»

 

І місце

Дехтярьова Тетяна, 16 років, учениця Софіївської ЗОШ № 1

(робота «Дніпропетровщина гартує сталь і запускає в зоряний

 кришталь космічні кораблі». Керівник Дехтярьова С.П.);

ІІ місце

Сологуб Інна, 15 років гуртківець ЦНТТУМ Новомосковського району (робота «Ода життю». Керівник Чернявська Н.В.);

 

Драчова Марина, 14 років, гуртківець  клубу школярів «Веселка» МДМЦ Красногвардійського району м. Дніпропетровська (робота

«Дніпрові хвилі». Керівник Марчук І.Г.);

ІІІ місце

Стоян Ольга, 13 років, гуртківець ЦДЮТ «Сонях» Саксаганського району м. Кривого Рогу (робота «Мікрорайон  майбутнього». Керівник Седнєва С.А.);


Железняк Лідія, 13 років, вихованка кіноцентру «Веснянка»,

м. Дніпропетровськ (робота «Щастя». Керівник Довгялло Н.П.);


Котенко Владислав, 12 років, гуртківець БТДЮ Павлоградського району (робота «Мій край шахтарський». Керівник Скорбич Н.В.);

 

Дубіна Богдан, 10 років, вихованець ЦПР Бабушкінського району м. Дніпропетровська (робота «Дніпро». Керівник Скульська Т.О.).

   

Номінація «Живопис»

(молодша вікова група)

 

І місце

Ігнатьєва Дар’я, 10 років, учениця ізостудії НСАУ

м. Дніпропетровська  (робота «Парк ім. Шевченка весною». Керівник Токарєва Л.В.);

ІІ місце

Лєвшин Володимир, 8 років, вихованець клубу школярів «Веселка» МДМЦ Красногвардійського району

м. Дніпропетровська (робота «Ми будуємо завод». Керівник Марчук І.Г.);

 

Багатенко Дарина, 11 років, вихованка ЦДЮТ «Сонях», Саксаганського району м. Кривого Рогу (робота «Вулиця дитинства». Керівник Седнєва С.А.);

ІІІ місце

Непоп Дарина, 10 років, вихованка ПТДЮ м. Павлограда (робота «Чудовий день». Керівник Кропачева О.А.);

   

Номінація «Живопис»

(середня вікова група)

 

І місце

Українцева Єлизавета, 14 років, гуртківець клубу школярів «Веселка» МДМЦ Красногвардійського району

м. Дніпропетровська (робота «Квіти для Макарова». Керівник Марчук І.Г.);

ІІ місце

Піскун Анастасія, 11 років, гуртківець клубу школярів «Веселка» МДМЦ Красногвардійського району м. Дніпропетровська (робота «Осінь над Дніпром». Керівник Марчук І.Г.);

 

Кальонова Анастасія, 12 років, вихованка кіноцентру «Веснянка», м. Дніпропетровськ (робота «Разом у майбутнє». Керівник Кольцова С.М.);

ІІІ місце

Малишко Анастасія, 12 років вихованка студії «Палітра», КПГ Довгинцівського району м. Кривого Рогу (робота «Віддзеркалення минулого». Керівник Біла І.В.);

 

Ахадова Ганна, 13 років, вихованка ЦДЮТ «Дружба» Довгинцівського району м. Кривого Рогу (робота «Криворізькі кар’єри». Керівник Кушанов С.О.);

 

Сипало Євгенія, 14 років, вихованка клубу школярів «Веселка» МДМЦ Красногвардійського району м. Дніпропетровська (робота «Будівник майбутнього». Керівник Марчук І.Г.);

 

Матюхіна Анна, 13 років, гуртківець студії «Світанок», БТШ     смт. Межова (робота «Дніпропетровськ». Керівник Малинська С.В.);

 

Радус Ксенія, 14 років, учениця СЗШ № 25 м. Дніпродзержинська (робота «Щасливі діти Дніпропетровщини». Вчитель Любімцева Н.П.);

 

Катамадзе Анна, 12 років, вихованка БДТ Дніпропетровського району (робота «Новосілля». Керівник Семенова С.І.);

 

Скрипник Анастасія, 13 років, вихованка ЦДЮТ м. Вільногірська  (робота «Ласкаво просимо до Дніпропетровщини». Керівник Денисенко В.А.);

 

Білецька Анастасія, 12 років, учениця Водянської СЗШ Широківського району (робота «Дніпропетровщина – душі народної криниця». Керівник Ігнатенко В.М.);

 

Макіна Марія, 14 років, вихованка кіноцентру «Веснянка»

м. Дніпропетровська (робота «Джаз на Дніпрі». Керівник Кольцова С.М.);

 

Соломенчук Єлизавета, 12 років, учениця ЗОШ № 3

м. Синельникового (робота «Дніпровські простори». Керівник Коваль М.В.);

 

Беспам’ятнова Олена, 13 років, вихованка БДТ м. Апостолове (робота «Хай завжди буде сонце, хай завжди буде небо, хай завжди буду я…». Керівник Куплінова Н.А.);

 

Хомякова Валерія, 14 років, учениця Саврівської ЗШ П’ятихатського району (робота «Хай щедрою буде Дніпропетровська нива!». Вчитель Бандуріна А.М.);

 

Кісіль Анастасія, 12 років, вихованка БДТ смт. Петриківка (робота «Я хочу мати щасливе дитинство». Керівник Кісіль С.Б.);

   

Номінація «Живопис»

(старша вікова група)

 

І місце

Гайворонська Вікторія, 15 років, вихованка клубу школярів «Веселка» МДМЦ Красногвардійського району

м. Дніпропетровська (робота «Берегиня дніпровських ланів». Керівник Марчук І.Г.);

ІІ місце

Калімуліна Руслана, 15 років, учениця Синельниківської міської гімназії (робота «Пам’ятні місця Дніпропетровщини». Вчитель Стрельникова О.М.);

 

Євстіфеєєва Ірина,15 років, гуртківець СЮТ Жовтневого району  м. Кривого Рогу (робота «Вечірній Кривбас». Керівник Марчук А.В.);

ІІІ місце

Горілко Надія, 16 років, учениця Гвардійської ЗОШ Новомосковського району (робота «Буде хліб – буде й пісня». Вчитель Швецова І.В.);

 

Кучук Ніна, 15 років, учениця ЗОШ № 82 м. Дніпропетровська (робота «Біля колиски Дніпра». Вчитель Петрова Н.С.);

 

Дика Валерія, 15 років, вихованка ЦДЮТ Криворізького району (робота «Дніпропетровщина – металеве серце України». Керівник Клименко С.В.);

 

Жалило Катерина, 16 років, учениця Прядівської ЗОШ Царичанського району (робота «80 років рідному краю». Керівник Дерун Н.І.);

 

Коваль Владислав, 15 років, вихованець ЦПР № 6 «Перспектива» м. Жовті Води (робота «Дніпро-Сіті». Керівник Нефьодова В.О.);

 

Вакульський Віктор, 15 років, учень Миролюбівського НВК Широківського району (робота «Дніпропетровщина: сучасність і майбутнє». Керівник Ковальчук Є.М.);

 

Шевченко Ольга, 15 років, учениця ЗОШ № 13

м. Дніпропетровська (робота «Фантазії». Вчитель Тітова М.В.);

 

Шевчук Вероніка, 15 років, вихованка кіноцентру «Веснянка»

м. Дніпропетровська (робота «Берегиня парку Глоби». Керівник Довгялло Н.П.);

 

Посипай Інесса, 16 років, вихованка МПДЮТ «Горицвіт»,

м. Кривого Рогу (робота «Рідні кольори мого міста». Керівник Кощавська О.Ф.). 

         

Голова журі:    В.В. Кулічихін             

Члени журі:     О.О. Ямпольська 

                           С.П. Фелинська

 

 Начальник відділу дошкільної освіти,

виховної роботи та соціального захисту                                    О.В. ІСАЄВА  

 

  

Додаток
до наказу головного управління
освіти і науки облдержадміністрації
від 21.02.2012  № 135/0/212-12

 

Аналіз обласного конкурсу дитячого малюнку

«Дніпропетровщина: сьогодення та майбутнє» 2012 р.

 

№ з/п

Назва міст та районів

Надіслані роботи

Переможці

1.

м. Дніпропетровськ кіноцентр «Веснянка»

32

4

2.

Амур-Нижньодніпровський р-н

5

-

3.

Бабушкінський р-н

17

1

4.

Жовтневий р-н

44

1

5.

Індустріальний р-н

8

-

6.

Кіровський р-н

11

1

7.

Красногрвардійський р-н

38

7

8.

Ленінський р-н

5

-

9.

Самарський р-н

16

-

10.

м. Дніпродзержинськ

33

1

11.

м. Кривий Ріг

5

-

12.

Дзержинський р-н

8

-

13.

Довгинцівський р-н

12

2

14.

Жовтневий р-н

27

2

15.

Інгулецький р-н

8

-

16.

Саксаганський р-н

16

2

17.

Тернівський р-н

30

-

18.

Центрально-Міський р-н

2

-

19.

м. Вільногірськ

26

1

20.

м. Жовті Води

19

1

21.

м. Марганець

10

-

22.

м. Нікополь

5

-

23.

м. Новомосковськ

43

-

24.

м. Орджонікідзе

5

-

25.

м. Павлоград

26

1

26.

м. Першотравенськ

3

-

27.

м. Синельникове

23

2

28.

м. Тернівка

30

-

29.

Апостолівський р-н

8

1

30.

Васильківський р-н

5

-

31.

Верхньодніпровський р-н

13

-

32.

Дніпропетровський р-н

23

1

33.

Криворізький р-н

23

1

34.

Криничанський р-н

5

-

35.

Магдалинівський р-н

10

-

36.

Межівський р-н

16

1

37.

Нікопольський р-н

28

-

38.

Новомосковський р-н

10

2

39.

Павлоградський р-н

14

1

40.

Петропавлівський р-н

5

-

41.

Петриківський р-н

20

1

42.

Покровський р-н

22

-

43.

П’ятихатський р-н

6

1

44.

Синельниківський р-н

23

-

45.

Солонянський р-н

10

-

46.

Софіївський р-н

3

1

47.

Томаківський р-н

10

-

48.

Царичанський р-н

40

1

49.

Широківський р-н

11

2

50.

Юр’ївській р-н

20

-

ВСЬОГО

832

39

  

Начальник відділу дошкільної освіти,

виховної роботи та соціального захисту                                         О.В. ІСАЄВА