Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS


Бесплатный модуль социальных закладок для joomla.

Статті

Наказ про презентацію збірника творчих робіт юних літераторів, художників та композиторів «Собори наших душ» (випуск 14)

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ  

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

 

НАКАЗ

 

09.10.2012                  м. Дніпропетровськ              № 819/0/212-12

 

Про проведення презентації збірника творчих робіт юних літераторів, художників та композиторів «Собори наших душ»  (випуск 14) 

На виконання  Програми розвитку освіти  в  Дніпропетровській області    на 2009-2012 роки, затвердженої  рішенням Дніпропетровської  обласної  ради від        10 червня  2009  року  № 547-19/V,   згідно  з   планом     роботи комунального позашкільного  навчального  закладу  «Дніпропетровський   обласний    дитячо-юнацький  кіноцентр «Веснянка»  та  з метою розвитку і збереження  духовних, моральних,   національних   та   особистісних    цінностей   дитини,  пропаганди творчості  художньо  обдарованих  дітей  та  підлітків  області,     ознайомлення школярів,   педагогів   і  громадськості   з   творами   переможців   та   учасників обласних    конкурсів   юних   літераторів,   художників,  композиторів «Собори наших душ», присвячених 80-річчю Дніпропетровської області. 

НАКАЗУЮ : 

1. Директору  комунального позашкільного навчального закладу      «Дніпропетровський   обласний    дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка»  Кучмі О.І.:

1.1. Провести  необхідну  організаційну  роботу  по підготовці  презентації   збірника творчих робіт юних літераторів, художників та композиторів   «Собори наших душ» (випуск 14).

1.2. Організувати   проведення    презентації   збірника  творчих робіт юних літераторів, художників та композиторів «Собори     наших душ» (випуск 14)   18  листопада  2012  року  у  приміщенні  ККПНЗ  «Будинок  вчителя»  Дніпропетровської    міської  ради   (площа  Д. Бєдного, 14)   згідно  з програмою.

1.3. Організувати   оплату    витрат    на   проведення  презентації   збірника творчих робіт юних літераторів, художників та композиторів «Собори  наших  душ» (випуск 14)  згідно  з  кошторисом. 

2. Затвердити програму проведення  презентації  збірника творчих робіт юних літераторів, художників та композиторів «Собори  наших душ» (випуск 14), що  додається.

3. Затвердити  список   учасників   презентації   збірника  творчих робіт юних літераторів, художників та композиторів  «Собори   наших душ» (випуск 14), що додається.

4. Затвердити    кошторис    витрат   на    проведення  презентації  збірника творчих робіт юних літераторів, художників та композиторів  «Собори наших душ» (випуск 14), що додається. 

5. Витрати    на   проведення  презентації   збірника творчих робіт юних літераторів, художників та композиторів «Собори  наших душ» (випуск 14) провести за рахунок КФК 070802 «Методична робота, інші заходи у сфері   народної  освіти»  комунального  позашкільного   навчального    закладу  «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр  «Веснянка».

6. Керівникам управлінь та відділів освіти:

6.1.  Вжити  необхідних  організаційних  заходів    з    метою популяризації   серед  школярів  міста (району)    творчості     юних    літераторів,    художників,   композиторів області  - співавторів  збірника «Собори  наших душ» (випуск 14).

6.2. Провести    необхідну    організаційну   роботу  по    підготовці     дітей (згідно зі списком учасників  презентації)   до   участі   у  презентації    збірника   творчих робіт юних літераторів, художників та композиторів «Собори   наших  душ»  (випуск 14).

6.3. Призначити   супроводжуючими    дітей   відповідальних  за   роботу  з  художньо   обдарованими   дітьми  у  регіоні  або  керівників  дитячих   творчих об’єднань.

6.4. Відповідальність  за   життя  та  здоров’я   дітей   під  час   презентації  та  у  дорозі  покласти  на  супроводжуючих  педагогів.

6.5. Кошти     на   проїзд    дітей      в    обидва     кінці      та      відрядження супроводжуючих  віднести  за  рахунок  організацій,  які  відряджають.

7. Керівнику інформаційного прес-сектору Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Заржицькій Е.І. (за згодою) забезпечити висвітлення проведення  презентації  збірника творчих робіт юних літераторів, художників та композиторів «Собори наших душ» (випуск 14) на сайті головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

8. Координацію роботи по виконанню цього наказу покласти на головного спеціаліста відділу  дошкільної освіти, виховної роботи та соціального захисту Федорченко К.Є., контроль – на заступника начальника головного управління – начальника управління загальної середньої освіти  Середню В.Г.

 

 

Начальник  головного управління освіти і науки облдержадміністрації                                                  О.І.ДЕМЧИК

                                                                ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                Наказ головного управління

                                                      освіти і науки облдержадміністрації

                                                      від 09.10.2012  № 819/0/212-12

 

 

П Р О Г Р А М А

проведення презентації  збірника творчих робіт

юних літераторів, художників та композиторів

«Собори наших душ» (випуск 14)

        

9.00 - 10.00   -  Заїзд та реєстрація учасників презентації. 

10.00 - 11.00   -  Презентація творів юних літераторів, художників, композиторів  - співавторів збірника. 

11.00 - 11.30   -  Зустрічі з письменниками, поетами, художниками та композиторами Дніпропетровщини. 

11.30 - 12.00   -  Фотографування учасників презентації. 

12.00 - 14.30   -  Екскурсійна програма: 

14.30  -               Роз’їзд  учасників  презентації. 

 

Головний спеціаліст  відділу дошкільної освіти, виховної роботи та соціального захисту                    К. Є. ФЕДОРЧЕНКО  

 

 

                                                          ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                               Наказ головного управління

                                                     освіти і науки облдержадміністрації

                                                               від 09.10.2012  № 819/0/212-12

 

 

 С П И С О К

учасників   презентації    збірника  «Собори наших душ» (випуск 14)

 

м. Дніпропетровськ

 - Фельдман Василь, учень ЗШ № 21;

Амур-Нижньодніпровський район 

- Гросова    Єлизавета, учениця  ЗСШ № 55;

- Куракова     Катерина, учениця  ССШ  №  44;

- Булгаріна  Поліна, учениця НВК  № 57;                

- Матвєєв  Микола, учень НВК № 57;                       

- Шваб  Катерина, учениця НВК № 41; 

Бабушкінський район 

- Бочарова Ганна, гуртківець ЦПР № 1;

- Дацева  Олена, гуртківець ЦПР № 1; 

Жовтневий район 

- Залогіна Олександра, учениця  СШ № 71;

- Кольцов Іван, учень НВК № 111;

- Малахова     Аліса,  учениця    НВК   №   111;   

- Фельдман Мішель, учениця  СШ № 71; 

Індустріальний район 

- Акименко Катерина,  учениця  СЗШ  №  63;

- Аміс Дар’я, учениця СЗШ № 135;

- Арчакова  Ганна, учениця гімназії № 3;   

- Бобечко    Агнеса,  учениця   НВК  № 139;

- Бондарчук  Дар’я, учениця гімназії № 3;

- Гречка Станіслав, учень гімназії № 3;

- Дмитренко Антон,  учень  СШ  №  139;

- Загаріна Марія, учениця СШ № 7;

- Литвиненко  Злата, учениця СЗШ № 45;

- Майко  Юлія,  учениця  СЗШ  №  63;      

- Макарова      Ганна,     учениця  ЗСШ  № 121;

- Сорокіна  Анастасія, учениця гімназії № 3;

- Цвіткова  Поліна, учениця гімназії № 3;

- Чумаченко  Валерія, учениця СШ № 69; 

Кіровський район 

- Литвиненко Станіслава, учениця СШ № 148;

- Черба Андрій, учень СШ № 148; 

Красногвардійський район 

- Драчова  Марина,  гуртківець клубу «Веселка» Красногвардійської  філії  Міського дитячо-молодіжного центру   Дніпропетровської  міської ради; 

- Закревська  Валерія,  учениця  НВК № 12;

- Панасенко  Анастасія,  випускниця  ЗСШ №101; 

- Реута Таїсія,  учениця  ЗНЗ № 30;

- Цаберяба  Анастасія, учениця ЗОШ № 82;

- Шевеьова  Марія,  учениця  СЗШ № 32;

- Юрченко  Іван,  гуртківець клубу «Веселка» Красногвардійської  філії  Міського дитячо-молодіжного центру   Дніпропетровської  міської ради; 

Ленінський район 

- Баскакова  Ксенія, учениця СШ № 132;

- Понеділок  Наталія, учениця СШ № 96;

- Цибульник Аліна, гуртківець ПТДЮ;  

м. Дніпродзержинськ 

- Бойко  Катерина, учениця СЗШ № 19;

- Гоцірідзе  Майя, учениця НВК № 13;

- Громова  Анастасія, учениця ліцею НІТ № 2;

- Слободяник  Марія, учениця ЗОШ № 23;

- Холодкова Олександра, учениця ліцею НІТ;

- Швед  Марія, учениця НВК №26;   

м. Кривий Ріг 

- Журавко Олена,  гуртківець МПДЮТ «Горицвіт»;

- Кандул  Ксенія, гуртківець МПДЮТ «Горицвіт»;

- Овдій Анастасія, гуртківець МПДЮТ «Горицвіт»;

- Страшна  Катерина, учениця ліцею-інтернату для сільської молоді; 

Дзержинський район 

- Вяткіна  Аліна, учениця гімназії № 95; 

Довгинцівський  район 

- Косенко  Анна, учениця  ЗНЗ № 88;

- Лук’янчук  Катерина, учениця СШ № 9;

- Нікітіна  Катерина, учениця ЗШ № 94;  

- Станчак Ганна, учениця  ЗНЗ № 88;   

- Яковенко Валерія, учениця  ЗНЗ №108;   

Жовтневий район 

- Місюра Назар, учень ЗНЗ № 93; 

Інгулецький   район   

- Фоменко Катерина,  учениця  КЗШ  № 99,  вихованка ЦДЮТ «Ріднокрай»; 

Саксаганський район 

- Головньов  Ігор, учень ЗОШ № 41;

- Деркач Ірина, учениця НВК № 35;

- Чевердак  Поліна, учениця СШ № 70; 

Тернівський район 

- Сидорович  Карина, учениця гімназії; 

Центрально-Міський  район 

- Смірнова  Анна,  гуртківець Центру «Орфей»; 

м. Жовті Води 

- Грєшилова  Ія, учениця гуманітарної  гімназії  ім. Л.Українки;

- Рудик  Анастасія, учениця  ліцею природничо-наукового   навчання;             

- Синецька Ганна, учениця ліцею природничо-наукового   навчання;      

м. Нікополь 

- Кумар  Кирило, учень СШ № 5;

- Ткаченко Валерія, учениця СЗШ № 2; 

м. Новомосковськ 

- Довбиш Богдан, учень ЗНЗ № 18;

- Риндін   Даниїл,  учень ЗНЗ № 6;

- Симон  Марина, учениця  СЗШ № 6;          

м. Орджонікідзе 

- Євсюкова  Юлія, учениця ліцею;

- Левченко Олена, учениця ЗНЗ № 9; 

м. Павлоград 

- Бреднєва  Єлизавета, учениця ЗОШ № 1;

- Жуковський  Андрій,  гуртківець ЦПР та валеологічного виховання;

- Похиленко  Олеся,  гуртківець ЦПР та валеологічного виховання; 

м. Першотравенськ 

- Полушкіна   Софія , учениця   ЗОШ  № 5;    

- Пронюшкіна    Марія,  учениця  ЗОШ  № 3;

- Трусова   Ольга,  учениця  ЗОШ  №  5;  

м. Синельникове 

- Черняк   Сніжана, учениця  ЗОШ  № 3;

- Штишенко Олег, учень  ЗОШ  № 3;

- Ярошенко Дар’я, учениця   ЗОШ  № 3;       

Дніпропетровський район 

 - Катамадзе  Анна, гуртківець  БДТ;

 - Цюп’як  Вірослав, гуртківець  БДТ; 

Магдалинівський район 

- Гуманенко  Наталія,  випускниця  Гупалівського  ЗНЗ; 

- Фесун Ольга,  учениця  Гупалівського  ЗНЗ; 

Межівський район 

- Гарват  Марина, учениця аграрного ліцею-інтернату;

- Головинська   Катерина, учениця аграрного ліцею-інтернату; 

- Кайдан  Валерія, учениця Української СЗШ;

- Шаля  Софія, учениця  Преображенської СЗШ; 

Новомосковський район 

 - Ломака  Катерина, учениця  Губиниської ЗОШ; 

Павлоградський   район 

- Бєляєв  Яналь, гуртківець БТДЮ;

- Гармашова  Альона, гуртківець БТДЮ;

- Костенко  Артур, гуртківець БТДЮ;

- Котенко   Владислав, гуртківець БТДЮ; 

Петриківський район 

- Безпальча  Яна, учениця Іванівської СЗШ; 

Петропавлівський район 

- Москаленко Наталія, учениця Хорошівської ЗОШ; 

Покровський район 

- Гелетій  Ілона,  учениця  Гаврилівської  ЗОШ;

- Кириченко   Анастасія,    учениця ліцею ;

- Новіков  Віталій, учень Братської ЗОШ; 

Синельниківський район 

- Мельничук  Дмитро, учень Вишневецької СЗШ; 

Софіївський район 

- Дехтярьова  Тетяна, учениця Софіївської ЗСШ №1;  

Томаківський район 

- Вишаренко  Аліна, учениця  Настасівського ЗНЗ;  

- Івженко  Наталя, учениця Китайгородської ЗОШ;

Широківський  район 

 - Лапчик  Наталя, учениця Тихоставської  НСЗШ; 

Юр’ївський    район 

 - Бойко  Альона, учениця   Вербуватівської   НСШ; 

- Дерев’янко  Юлія, учениця Новоіванівської СЗШ;

- Дзвінчук  Ганна,  учениця   Варварівської  СЗШ;    

- Тимченко  Анастасія,   учениця   Варварівської  СЗШ;   

Дніпропетровський   обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» 

- Дудар  Катерина,

- Железняк  Лідія,

- Філіпенко  Олександра,

- Шихов  Станіслав. 

 

Головний спеціаліст  відділу дошкільної освіти, виховної роботи та соціального захисту                                 К. Є. ФЕДОРЧЕНКО