Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS


Бесплатный модуль социальных закладок для joomla.

Статті

Про підсумки обласного дитячо-юнацького фестивалю екранних мистецтв «Дніпровські погостини»

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ 

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

 

НАКАЗ

 

28. 12.2012                      м. Дніпропетровськ                   № 1127/0/212/12

Про підсумки обласного

дитячо-юнацького фестивалю

екранних мистецтв «Дніпровські

погостини»

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 №785 «Про затвердження державної цільової програми розвитку позашкільної освіти до 2014 року», наказу головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 23.11.2012 №1018/0/212-12 «Про проведення обласного дитячо-юнацького фестивалю екранних мистецтв «Дніпровські погостини» 15 грудня 2012 був проведений обласний дитячо-юнацький фестиваль екранних мистецтв «Дніпровські погостини».

До участі у конкурсному перегляді були представлені ігрові, хронікально-документальні фільми, телепрограми, анімаційні (традиційні, нетрадиційні, комп’ютерні) фільми. До оргкомітету було надіслано 61 фільм від 36 дитячих студій кіно та телебачення з 9 регіонів Дніпропетровської області: м. Дніпропетровська, м. Дніпродзержинська, м. Кривого Рогу, м. Павлограду, Верхньодніпровського, Васильківського, Новомосковського, Синельниківського, Томаківського районів. Відбірковим журі до конкурсного перегляду було відібрано 36 фільмів від 26 студій, з них найкращими визначено п’ять студій, виходячи з вищезазначеного.

Виходячи з вищезазначеного

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Директору комунального позашкільного навчального закладу «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» О.І.Кучмі нагородити переможців обласного конкурсу дитячо-юнацького фестивалю екранних мистецтв «Дніпровські погостини» дипломами та цінними подарунками.

2. Затвердити протокол засідання журі обласного дитячо-юнацького фестивалю екранних мистецтв «Дніпровські погостини», що додається.

3. Керівникам управлінь та відділів освіти м. Павлограда (Осипчук), Верхньодніпровського (Ходос), Новомосковського (Данілін) районів та заступнику начальника управління освіти і науки м. Кривий Ріг (Басова) засобами аудіовізуальної культури, розвитку дитячих об’єднань з кіно-відеотворчості.

4. Рекомендувати до участі у Всеукраїнських фестивалях дитячої екранної творчості колективи:

комунального позашкільного навчального закладу «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» м. Дніпропетровська (директор Кучма О.І., художній керівник Матус М.Я.);

телестудію «Ракурс» Палацу дитячо-юнацької творчості Верхньодніпровського району (керівник Солдатенко Г.М.);

дитячу телестудію «Юніон-TV» Палацу дитячо-технічної творчості м. Павлограда (керівник Мяліцина М.І.);

         кіностудію «Аматор» с. Славгород Синельниківського району (керівник

Суліма С.В.);

кіностудію «Кадр» Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Новомосковського району (керівник Герасименко Л.І.);

Криворізьку спеціалізовану школу №118 (керівник Кресак Н.М.);

телерадіостудію «Зміна» Центру позашкільної освіти «Зміна» м. Кривого Рогу (керівник Охримчук Н.В.).

5. Координацію роботи по виконанню цього наказу покласти на головного спеціаліста відділу дошкільної освіти, виховної роботи та соціального захисту Федорченко К.Є., контроль – на заступника начальника головного управління освіти та науки облдержадміністрації Середню В.Г.

 

 Начальник головного управління

 освіти і науки облдержадміністрації                                   О.І. ДЕМЧИК

 

 

                                                                      ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                      Наказ головного управління

                                                                      освіти і науки облдержадміністрації

                                                                      від___________№ _______________

 

 

П Р О Т О К О Л

15 грудня 2012р.                                                                     м. Дніпропетровськ

 

Засідання

журі обласного дитячо-юнацького фестивалю  екранних мистецтв «Дніпровські погостини»

 

Склад журі:

     -    Зоріна Тая Сергіївна – член Національної спілки кінематографістів України, член Консультативної Ради Міжнародної асоціації фондів миру, голова журі;

     члени журі:

-         Клименко Любов Дмитрівна - член Спілки журналістів України, тележурналіст;

-         Лізавенко Ірина Григорівна - тележурналіст, член Спілки журналістів України.                   

 

     Порядок денний:

1. Підведення підсумків обласного дитячо-юнацького фестивалю екранних мистецтв «Дніпровські погостини».

     Слухали:

Т.С. Зоріна, Л.Д. Клименко, І.Г. Лізавенко висловили пропозиції щодо підсумків обласного дитячо-юнацького фестивалю екранних мистецтв «Дніпровські погостини».

     Ухвалили:

1. У номінації «Ігровий фільм» присудити:

I місце

          - дитячій кіностудії «Ракурс» ПДЮТ м. Верхньодніпровська за фільм «Папа» (керівник Солдатенко Г.М.);

II місце

          - телерадіостудії «Зміна» ЦПО «Зміна» Центрально-Міського району м.Кривого Рогу за фільм «Один крок до життя» (керівник Охримчук Наталя Володимирівна);

III місце

          - Криворізькій загальноосвітній спеціалізованій школі №4 за фільм «Батько та син» (керівник Бикова Ольга Сергіївна);

          - кіностудії «Аматор» с. Славгород Синельниківського району за фільм «Старое и новое» (керівник Суліма Сергій Володимирович);

          - дитячій телестудії «Юніон - TV» ПТДЮ м. Павлограда за фільм «Плевое дело» (керівник Мяліцина Майя Іванівна).

      

2. У номінації «Телепрограма» присудити:

I місце

       -  дитячій телестудії «Юніон - TV» ПТДЮ м. Павлограда за телепрограму «Семья для ребенка» (керівник Мяліцина Майя Іванівна);

II місце

       -  Криворізькій ЗОШ №41 за телепрограму «Как хорошо ты знаешь Украину?» (керівник Панченко Надія Олексіївна);

III місце

       - телерадіостудії «Зміна» ЦПО «Зміна» Центрально-міського району м.Кривого Рогу за телепрограму «В чому краса людини?» (керівник Охримчук Наталя Володимирівна).

 

3. У номінації «Хронікально-документальний фільм» присудити:

I місце

       - студії «Кадр» Знаменівської ЗОШ №1, ЦНТТУМ Новомосковського району за фільм «Зупинись і подивись» (керівник Герасименко Любов Іванівна);

II місце

      - студії «Кольорова панда» Криворізької ЗОШ №51 за фільм «Не вбивай себе справжнього» (керівник Новікова Анна Сергіївна);

III місце

      - волонтерської відео студії «Сповідь» Криворізької ЗОШ №72 за фільм «Глянцевий город» (керівник Євдокимова Надія Володимирівна).

 

4.У номінації «Традиційна анімація» присудити:

I місце

      - КПНЗ облДЮК «Веснянка» м. Дніпропетровська за фільм «Страсти по Грину» (керівник Кольцова Світлана Михайлівна);

II місце

      - КПНЗ облДЮК «Веснянка» м. Дніпропетровська за фільм «Не боюся я» (керівник Власова Наталія Степанівна);

III місце

      - КПНЗ облДЮК «Веснянка» м. Дніпропетровська за фільм «Ноктюрн» (керівник Лимаренко Олена Олександрівна).

 

5.У номінації «Нетрадиційна анімація» присудити:

I місце

     - КПНЗ облДЮК «Веснянка» м. Дніпропетровська за фільм «Мамы» (керівник Довгялло Ніна Петрівна).

6.У номінації «Комп’ютерна анімація» присудити:

I місце

    - Криворізькій спеціалізованій школі №118 за фільм «Вітрячок» (керівник Кресак Наталя Миколаївна);

II місце

    - гуртку «Алго» Криворізької ЗОШ №19 за фільм «Приключение» (керівник Гладкий Віталій Юрійович);

III місце

    - гуртку «Лого» Криворізької ЗОШ №19 за фільм «Цікаві суперечки» (керівник Апостолова Валентина Михайлівна).

 

Голова журі:                                                                    Т.С. Зоріна

Члени журі:                                                                    Л.Д. Клименко  

                                                                                          І .Г.Лізавенко