Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS


Бесплатный модуль социальных закладок для joomla.

Статті

НАКАЗ про Підсумки СНД-2013

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

НАКАЗ

25.03.2013                    м. Дніпропетровськ               № 222/0/212-13

Про підсумки обласних конкурсів
юних   літераторів,   художників,
композиторів «Собори  наших душ»

Відповідно  до  постанови   Кабінету   Міністрів  України   від   27.08.2010         № 785  «Про  затвердження  державної  цільової  соціальної  програми розвитку позашкільної освіти до 2014 року», регіональної  цільової  соціальної  програми «Освіта    Дніпропетровщини  на  2013-2015    роки», затвердженої      рішенням Дніпропетровської    обласної     ради     від    21.12.2012    № 389-17/VІ,   наказу  департаменту      освіти     і      науки    облдержадміністрації      від     21.09.2012                       № 766/0/212-12   «Про   проведення   обласних   конкурсів    юних    літераторів,   художників,    композиторів    «Собори    наших    душ»,   з    метою   виявлення,  розвитку та підтримки творчо  обдарованих  дітей   у   січні-лютому  2013  року   були   проведені    відповідні    обласні    конкурси,   яким    передували     міські   (районні)   конкурси   та   свята  «Собори   наших  душ»,   присвячені   95-річчю    від  дня  народження  видатного українського письменника О.Т. Гончара. 

 

Виходячи з вищезазначеного, 

НАКАЗУЮ:

1.  Взяти до відома аналітичну довідку про  підсумки  обласних конкурсів юних літераторів, художників,  композиторів     «Собори     наших   душ», присвячених 95-річчю від дня народження видатного українського письменника Олеся Терентійовича Гончара (далі - Конкурси) (додаток 1).  

2.  Затвердити протоколи  засідань  журі  Конкурсів  (додатки  2,3,4). 

3.  Нагородити   переможців Конкурсів   грамотами   департаменту  освіти   і  науки  облдержадміністрації та  цінними подарунками,   активних    учасників      Конкурсів  -  подяками     департаменту  освіти  і   науки    облдержадміністрації відповідно до протоколів журі Конкурсів.

4.  Нагородити      грамотами    та   подяками  департаменту освіти і науки облдержадміністрації   організаторів Конкурсів,  вчителів,  керівників   дитячих творчих      об’єднань,   що  підготували   переможців   та   активних    учасників

конкурсів, за активну роботу по розвитку  творчо обдарованих   дітей    області,    залучення  їх  до  Конкурсів  згідно зі списками (додатки  5, 6).    

5.  Директору    комунального     позашкільного      навчального     закладу «Дніпропетровський     обласний    дитячо-юнацький      кіноцентр   «Веснянка» Кучмі О.І.:

5.1.  Організувати  підготовку  обласного  літературно-мистецького  свята    «Собори  наших  душ»  за  підсумками  Конкурсів.  

5.2.  Організувати     підготовку    нагородження:  переможців  Конкурсів -    грамотами       департаменту     освіти     і     науки      облдержадміністрації     та    цінними        подарунками,       активних     учасників      Конкурсів   -   подяками   департаменту   освіти   і   науки    облдержадміністрації.   

 5.3.  Організувати    підготовку    нагородження   грамотами  та  подяками   департаменту     освіти      і       науки       облдержадміністрації       організаторів       Конкурсів    та     вчителів,    керівників     дитячих       творчих     об’єднань,  що   підготували    переможців    та     активних  учасників    Конкурсів,   за   активну роботу   по   розвитку  творчо   обдарованих   дітей   області,    залучення   їх  до   Конкурсів.  

5.4.  Організувати підготовку видання  збірника «Собори     наших    душ» з кращими творами  переможців та   активних учасників Конкурсів (випуск  15).

6.  Затвердити   кошторис    витрат   на   проведення  обласних  конкурсів юних    літераторів,    художників,      композиторів    «Собори     наших    душ», присвячених    95-річчю     від    дня     народження     видатного      українського письменника О.Т. Гончара (додаток 7).    

7.  Витрати    на    проведення    обласних   конкурсів    юних   літераторів, художників,  композиторів  «Собори  наших  душ», присвячених  95-річчю   від дня народження видатного українського письменника О.Т. Гончара,     провести  за  рахунок КФК 070802 «Методична  робота, інші   заходи   у   сфері   народної  освіти» комунального позашкільного навчального закладу  «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр  «Веснянка».

8.  Координацію    роботи    по   виконанню    цього   наказу   покласти   на                          завідувача сектором позашкільної освіти та виховної  роботи Федорченко К. Є.,   контроль - на начальника  управління дошкільної, позашкільної    та    загальної середньої  освіти  Середню В. Г.

Директор департаменту

освіти і науки облдержадміністрації                                                  О. І. ДЕМЧИК

 

          Додаток  1

          до наказу  департаменту

          освіти і науки облдержадміністрації

від  25.03.2013 № 222/0/212-13   

Аналітична довідка

про  підсумки обласних конкурсів

юних літераторів, художників, композиторів «Собори наших душ», присвячених 95-річчю від дня народження видатного українського письменника О. Т. Гончара.      

На виконання  Державної цільової програми розвитку позашкільної освіти до 2014 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року № 785, з метою піднесення рівня патріотичного виховання дітей та учнівської молоді засобами літератури, музики та образотворчого мистецтва, виявлення, розвитку, підтримки та популяризації творчо обдарованих дітей та учнівської молоді у Рік творчості дітей, формування національної творчої еліти  у січні-лютому 2013 року були проведені обласні конкурси юних літераторів, художників, композиторів «Собори наших душ», яким  передували відповідні міські (районні) конкурси та свята.

           Цього року конкурси «Собори наших душ» були присвячені 95-річчю від дня народження видатного українського письменника О. Т. Гончара. В них взяли участь 1047 юних обдарувань віком від 6 до 18 років з усіх регіонів області.  Учасники конкурсів - учні шкіл, вихованці позашкільних навчальних закладів, музичних, художніх шкіл та студій області, члени обласної Спілки творчо обдарованих дітей.

         Дитячі творчі доробки оцінювали професійні журі, до складу яких увійшли члени обласних організацій творчих спілок України, діячі літератури та мистецтва.

         Обласний конкурс юних літераторів був проведений за номінаціями  «Поезія» та «Проза»,  у ньому взяли участь  353  юних поетів  та  прозаїків  з  44 регіонів області; на конкурс надійшло  близько  3 тисяч   творчих робіт.

         Обласний конкурс юних художників був проведений за номінаціями  «Живопис», «Нетрадиційний живопис», «Графіка» та «Комп’ютерна графіка»,  у ньому взяли участь655 юних художників з усіх  регіонів області; надіслано на конкурс  1106  образотворчих робіт.

         Обласний конкурс юних композиторів відбувся за номінаціями «Академічна музика» та «Популярна музика»,  у ньому взяли участь 40 юних композиторів  з  15 регіонів області, надіслано на конкурс  85 музичних творів.

         Підсумки конкурсів підведені у трьох вікових категоріях - старшій,  середній,  молодшій.

        Активну    участь   в  обласному  конкурсі  юних  літераторів  «Собори наших   душ»   взяли   обдаровані  діти  Індустріального, Самарського    районів  м. Дніпропетровська,  міст  Кривого Рогу,  Дніпродзержинська,  Вільногірська, Жовті Води,  Новомосковська,  Орджонікідзе,  Павлограда,  Васильківського,

Продовження  додатку  1

 

Верхньодніпровського,   Магдалинівського,   Нікопольського,      Покровського,   Синельниківського,  Софіївського,   Томаківського,  Широківського    районів.

          Слід відзначити  активну участь в обласному конкурсі  юних композиторів  «Собори   наших  душ»   юних   музикантів  Амур-Нижньодніпровського,  Бабушкінського,  Індустріального,  Жовтневого,     Кіровського,    Красногвардійського,    районів  м. Дніпропетровська,  Інгулецького та Центрально-Міського районів м. Кривого Рогу,                          міст Новомосковська,  Орджонікідзе,  Першотравенська,  Дніпропетровського,  Криничанського, Нікопольського, Новомосковського та  Юр’ївського районів. 

            В обласному конкурсі юних художників «Собори наших душ»     активну участь взяли  учні  Бабушкінського, Жовтневого, Красногвардійського  районів  м. Дніпропетровська,  міст  Кривого Рогу,  Марганця, Новомосковська,         Павлограда, Дніпропетровського, Межівського,  Новомосковського,               Софіївського    районів.

          Журі конкурсів відзначили високий рівень більшості  конкурсних робіт і творів юних літераторів, художників, композиторів області і серйозну роботу педагогів, творчих наставників юних обдарувань.

 

Завідувач сектором

позашкільної освіти та

виховної роботи                                                                 К. Є. ФЕДОРЧЕНКО

 

                                                                           Додаток  2

                                                                           до наказу  департаменту

                                                             освіти і науки облдержадміністрації

                                                             від 25.03.2013 № 222/0/212-13 

П Р О Т О К О Л  

засідання   журі   обласного конкурсу   юних  літераторів

«Собори наших душ», присвяченого 95-річчю від дня народження видатного    українського письменника  О. Т. Гончара.

 

22  лютого   2013 року                                                                м. Дніпропетровськ 

Склад журі:

Луценко В. А., член Національної Спілки письменників України,  прозаїк, голова  журі  обласного  конкурсу  юних    літераторів    «Собори  наших  душ»,  присвяченого    95-річчю    від    дня     народження      видатного    українського письменника  О. Т. Гончара;

члени журі:

  • - Гарченко  Г. М., член Національної Спілки письменників України, поет;
  • - Шкляр А. М.,  член  Національної Спілки письменників України, поет;

секретар журі:

  Бершак   Л. Д.,  методист   комунального    позашкільного     навчального закладу      «Дніпропетровський      обласний       дитячо-юнацький      кіноцентр «Веснянка».

Присутні  всі члени журі.

Головував:

Луценко В. А., голова  журі.   

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.  Про  підсумки   обласного  конкурсу  юних літераторів «Собори наших душ»,  присвяченого 95-річчю від дня народження видатного українського письменника О. Т. Гончара.

СЛУХАЛИ:

 Луценко В. А., голова журі обласного конкурсу юних літераторів «Собори наших душ»,   проаналізував   участь регіонів області у конкурсі,  дав характеристику творчим доробкам юних  літераторів.

ВИСТУПИЛИ:

           Гарченко Г. М.,  Шкляр А. М. проаналізували конкурсні твори юних літераторів, висловили свої пропозиції щодо підсумків конкурсу за номінаціями та у вікових групах, відзначили активних учасників конкурсу та педагогів-творчих наставників юних літераторів.      
 

УХВАЛИЛИ: 

І. У номінації «Проза» (старша вікова група) присудити :

І місце

Ноздрань Єлизаветі, учениці гімназії № 11 м. Дніпродзержинська (педагог Рева О. В.); 

ІІ місце

Гречці    Станіславу,   учню    гімназії  №  3    Індустріального     району  м. Дніпропетровська (педагог Тимченко С. В.); 

Станчак  Ганні, учениці ЗОШ № 88 Довгинцівського  району   м.  Кривого  Рогу (педагог Станчак В. В.);

ІІІ місце

Вдовиченко Анастасії,  учениці ЗОШ  № 22 Центрально-Міського  району  м. Кривого Рогу (педагог Богачевська О. Л.);

Рахману  Євгену, учню  аграрного  ліцею-інтернату  Межівського  району (педагог Животова С. А.);

Швед    Марії,   учениці   НВК   №  26      м. Дніпродзержинська    (педагог Назаренко В. С.). 

 2.  У номінації «Проза» (середня вікова група) присудити:

І місце

Скрипнікову  Олексію, учню колегіуму  № 11 м. Новомосковська (педагог  Крайняк  Н. В.);  

ІІ місце

Акименко      Катерині, учениці СЗШ  № 63   Індустріального району м. Дніпропетровська (педагог  Завалій  О. П.);

Євсюковій    Юлії,   вихованці    Будинку    творчості    дітей   та   юнацтва  м. Орджонікідзе (педагог Коваленко Л. О.);

ІІІ місце

 Василенко   Олександру,     учню    НВК  Покровського   району  (педагог Буглак Л. В.); 

 Ломаці  Катерині, учениці  Губиниської  ЗОШ  Новомосковського району (педагог Захарчич Л. Р.);  

 Проценко   Вікторії,  вихованці  Будинок   творчості   дітей   та    юнацтва м. Орджонікідзе.

3.  У номінації «Проза» (молодша вікова група)  присудити :

І місце  -  не присуджувати;     

ІІ місце

Горох        Марії,      учениці      НІТ       м. Дніпродзержинська      (педагог  Повірена  В. О.);  

Матченко   Діані,  учениці   СЗШ   № 44  м. Дніпродзержинська    (педагог Миронова О. М.);  

Юрченко Богдану, вихованцю Палацу дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району м. Кривого Рогу   (педагог  Захарян  В. П.);       

ІІІ місце

          Бєлому   Даніїлу,  учню  науково-технічного  металургійного  ліцею  № 81 м. Кривого Рогу;

         Калюжній  Олені, вихованці Палацу дитячої та юнацької творчості    Центрально-Міського району м. Кривого Рогу (педагог Захарян В. П.);            

Мазуру Дмитру, учню Вишневецької СЗШ Синельниківського району (педагог Мірошник В. І.);

Сороці Поліні, учениці Хорошівської ЗОШ Петропавлівського району (педагог Мацуєва С. В.).

 4. У номінації «Поезія» (старша вікова група) присудити:

І місце   -  не присуджувати;

ІІ місце

   Дудар    Катерині,    вихованці     Дніпропетровського   обласного   дитячо-

юнацького  кіноцентру  «Веснянка» (педагог  Бершак Л. Д.);

         Кириченко     Анастасії,     учениці  НВК  №  138   Індустріального  району   м. Дніпропетровська (педагог Самойленко О. В.);

Чевердак    Поліні,  вихованці  Центру    дитячої   та   юнацької   творчості    «Гармонія» Саксаганського  району    м. Кривого  Рогу  (педагог Павлюк Н. Л.);

ІІІ місце

Грєшиловій     Ії,    учениці     гуманітарної     гімназії     ім. Лесі  Українки      м. Жовті Води (педагог Поліщук О. О.);

Костюк  Віталії, учениці СЗШ № 10 м. Дніпродзержинська;   

Сорокіній   Анастасії,    учениці     гімназії  №  3  Індустріального  району м. Дніпропетровська(педагог Мацуєва  С. В.).

 5. У номінації «Поезія» (середня вікова група) присудити:

І місце

Литвиненко    Златі,     учениці      СЗШ  № 45     Індустріального    району м. Дніпропетровська (педагог Білоусова Т. О.); 

ІІ місце

Лехновській    Ользі,     учениці    Лошкарівської     ЗОШ   Нікопольського району (педагог Мудренко І. Ф.); 

Сліпко    Владиславі,   учениці     Гупалівської    ЗОШ    Магдалинівського району (педагог Лимар Л. С.); 

ІІІ місце

Дворник   Дар’ї,    учениці   Магдалинівської     ЗОШ     Магдалинівського району (педагог Хилай Н. П.); 

Пащенко       Елеонорі,        учениці       Верхньодніпровської    СЗШ №    5  Верхньодніпровського району (педагог  Кирильченко  О. В.) ; 

Шалімовій      Алісі,     учениці      СБШ    №  23       Жовтневого     району  м. Дніпропетровська. 

 6.У номінації «Поезія» (молодша вікова група) присудити :

І місце

Савченко Олесі, учениці ЗОШ № 41 Саксаганського   району    м. Кривого Рогу (педагог Нескоромна І. В.);    

ІІ місце

Безпальчій     Яні,    учениці   Іванівської   СЗШ   Петриківського    району (педагог Рибалка А. М.); 

Погибі Анні, учениці колегіуму № 11 м. Новомосковська; 

ІІІ місце

Володько Єві, учениці Шандрівської СЗШ  Юр’ївського  району;

Поповій     Анастасії,      учениці       НСШ   № 127    Самарського   району                  м. Дніпропетровська.

          7. Рекомендувати   до   нагородження   грамотами   департаменту  освіти  і науки облдержадміністрації  та  цінними  подарунками   переможців  обласного конкурсу  юних  літераторів  «Собори  наших душ» (І, ІІ, ІІІ місця) у номінаціях «Поезія», «Проза».

8. Рекомендувати до нагородження  подяками департаменту освіти і науки облдержадміністрації активних учасників обласного конкурсу юних літераторів «Собори наших душ»: 

Агія  Антона,  учня  Олександрівської  НСЗШ  Широківського  району;

Арчакову      Ганну,     ученицю    гімназії    № 3   Індустріального   району       м. Дніпропетровська;

Баранник   Анастасію,  ученицю   гімназії   № 3   Індустріального   району     м. Дніпропетровська;

Гибало  Людмилу,  ученицю  СЗШ  № 6  м. Орджонікідзе;

Домбровську           Алевтину,          ученицю         Вишневецької       СЗШ Синельниківського  району;

Дьоміна Єгора, учня Добронадіївського НВК Томаківського району;

Заплаткіну  Вікторію,  ученицю  Тернівської  гімназії  м. Кривого Рогу;

Звоника     Богдана,      учня     ліцею    природничо-наукового     навчання м. Жовті  Води;

Кирилову   Ліну,    ученицю    Хорошівської   ЗОШ   Петропавлівського району;

Кривошею  Уляну,  ученицю Спаської ЗОШ Новомосковського району;

Лосюка   Назара,    вихованця    Палацу     дитячої    та    юнацької творчості  Центрально-Міського  району  м. Кривого  Рогу;

Мікруха Богдана, учня Майської СЗШ Синельниківського району;

 Нестеренко Аліну, ученицю СЗШ № 8 м. Жовті Води;

Ніколаєнко        Наталію,         ученицю           Олександрівської          СЗШ Дніпропетровського  району;

Нолбат Софію, вихованку Дніпропетровського обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка»;

Олешко Людмилу, ученицю Павлівської СЗШ Васильківського району;

Рожаловську   Юлію,  ученицю  Олександрівської   СЗШ   Широківського району;

Садило Діану, ученицю Настасівської ЗОШ Томаківського району;

Свідло   Єлизавету,    ученицю   ліцею   природничо-наукового   навчання      м. Жовті  Води;

Скатову  Ірину, ученицю Добронадіївського НВК Томаківського району;

Скору Карину, ученицю Панасівського НВК Новомосковського району;

          Сороку Оксану,  вихованку  Верховцевського   Будинку  дітей  та юнацтва  Верхньодніпровського району;

 Тишину    Анну,   ученицю   Криничанської   СЗШ  № 1  Криничанського району;

          Усатову  Катерину, ученицю  ліцею  м. Орджонікідзе;

          Фінаєву    Олену,    ученицю    гуманітарної      гімназії      ім.  Л. Українки            м. Жовті  Води; 

           Чумаченко   Валерію,   ученицю   СЗШ  № 69     Індустріального    району           м. Дніпропетровська;

 Чуприну Юрія, учня  Вишневецької  СЗШ  Синельниківського  району;

 Шлому  Любов,  ученицю  ліцею  м. Павлограда;

 Юдіну   Тетяну,    ученицю    СЗШ  № 10   ім. І.І. Манжури     Жовтневого      району   м. Дніпропетровська.

 10.  Рекомендувати      до     нагородження      грамотами      департаменту освіти і науки  облдержадміністрації   педагогів,  які   підготували    переможців       обласного    конкурсу    юних   літераторів    «Собори наших душ».    

11.  Рекомендувати  до   нагородження    подяками    департаменту  освіти  і   науки    облдержадміністрації      педагогів,      які      підготували      активних учасників  обласного   конкурсу  юних   літераторів «Собори наших душ».  

 Голова журі                                                                                      В. А. Луценко

Члени журі                                                                                           Г. М. Гарченко

                                                                                                               А. М. Шкляр

Секретар журі                                                                                      Л. Д. Бершак  

 

                              Додаток   3

                                                                          до наказу  департаменту

                                                                          освіти і науки облдержадміністрації                                                                     від  25.03.2013 № 222/0/212-13                           

П Р О Т О К О Л

засідання  журі обласного конкурсу   юних художників

«Собори наших душ», присвяченого   95-річчю   від   дня народження  видатного  українського  письменника  О. Т. Гончара.

 

12  лютого  2013 року                                                                             м. Дніпропетровськ

 

Склад журі:

Кулічихін В. В.,   член    Національної    Спілки     художників     України, мистецтвознавець, член  правління  Дніпропетровської  регіональної організації Національної   Спілки   художників  України,  старший   науковий  співробітник Дніпропетровського   художнього   музею,   голова   журі   обласного   конкурсу  юних   художників  «Собори   наших   душ»,  присвяченого   95-річчю   від   дня народження  видатного  українського  письменника  О. Т. Гончара;

члени журі:

Філінська С. П.,   мистецтвознавець,    методист    комунального    закладу культури  «Дніпропетровський  Будинок мистецтв»  Дніпропетровської  міської   ради;

Ямпольська О.О.,  викладач   Придніпровської  академії   будівництва    та архітектури;

секретар журі:

Довгялло Н.П.,   методист    комунального   позашкільного     навчального  закладу «Дніпропетровський обласний      дитячо-юнацький      кіноцентр «Веснянка».

Присутні  всі члени журі.

Головував:

Кулічихін  В. В.,  голова   журі.   

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про  підсумки  обласного   конкурсу  юних  художників «Собори наших душ», присвяченого 95-річчю від дня народження видатного українського письменника О. Т. Гончара.

СЛУХАЛИ:

 Кулічихін В.В., голова журі обласного   конкурсу  юних  художників «Собори наших душ»,   проаналізував участь регіонів області у конкурсі, творчі доробки юних художників, висловив думку щодо підсумків конкурсу.

ВИСТУПИЛИ:

Філінська С.П.,  Ямпольска О.О. проаналізували рівень конкурсних образотворчих робіт за номінаціями та у кожній  віковій групі, висловили  пропозиції  щодо підсумків  конкурсу.  

 УХВАЛИЛИ:

1. У номінації «Живопис» (старша вікова група) присудити:

І місце

Конюшенко Ользі, гуртківцю Центру дитячо-юнацької творчості «Сонях» Саксаганського   району  м.  Кривого  Рогу  (робота  «Гімн  на честь полеглих»,  керівник  Сєднєва С. А.);

ІІ місце

 Драчовій     Марині,   гуртківцю      клубу        школярів         «Веселка»

Красногвардійської філії Міського дитячо-молодіжного центру   Дніпропетровської   міської   ради (робота «Дніпровські   пороги»,   керівник

Марчук І. Г.);

 Слободяник    Марії,     учениці      ЗОШ    №  23     м. Дніпродзержинська (ілюстрація до кіноповісті О. Довженка «Зачарована Десна», диптих); 

ІІІ місце

 Андреюк Олені, учениці Червоногригорівської ЗОШ Нікопольського району (робота «Романтична ніч», керівник Яременко В. І.);

Д’яченку Руслану, учню Томаківської ЗОШ № 1 Томаківського району (ілюстрація до роману О.Т. Гончара «Твоя зоря», керівник                        Похиленко Н.А.);

Імшиницькій Ніці, учениці Дитячої художньої школи № 1 м. Дніпропетровська (робота Під музику дощу», керівник Миронова О. І.);

 2. У номінації «Живопис» (середня вікова група) присудити:

І місце

 Тимофєєвій     Анастаcії,     гуртківцю     клубу     школярів     «Веселка»

Красногвардійської       філії       Міського       дитячо-молодіжного         центру 

Дніпропетровської    міської   ради  (робота   «Ангел   натхнення»,    керівник

Марчук І. Г.);

ІІ місце

Бондаренко Анастасії, учениці колегіуму № 11 м. Новомосковська (робота «Відродження віри», керівник Мала О. Б.);

Самарі Валерії, гуртківцю Палацу творчості дітей та юнацтва м. Павлограда (робота «Зоряна рибалка», керівник Білокриницька О. Д.);

 ІІІ місце

Бут Анні, учениці Дитячої художньої школи № 1 м. Дніпропетровська (робота «Хвилями  музики», керівник Миронова О. І.);

Горб  Софії,   гуртківцю   Верховцевського   Будинку   дітей   та   юнацтва Верхньодніпровського району (робота «Дерево життя», керівник Повод М. В.);

Пеленко   Олександрі,  гуртківцю   Центру    позашкільної     роботи    № 3

Індустріального    району    м. Дніпропетровська  (робота   «Кошеня»,   керівник Бобирь М. С.);

 3. У номінації «Живопис» (молодша вікова група) присудити :

І місце

Свист Марії, гуртківцю Міського Центру-комплексу позашкільної роботи м. Марганця (ілюстрація до роману О. Гончара «Собор», кер. Савчук С. Я.);

ІІ місце

Горшковій Марії, гуртківцю Центру позашкільної освіти «Зміна» Центрально-Міського району м. Кривого Рогу (робота «До церкви», керівник Красівська І. В.);

Краєву Михайлу, гуртківцю клубу школярів «Веселка» Красногвардійської філії Міського дитячо-молодіжного центру   Дніпропетровської   міської   ради (робота «Дніпровські   пороги»,   керівник  Онасенко Н. І.);

ІІІ місце

Гребьонкіній Ганні,  вихованці  студії  «Зернятко» комунального закладу культури   «Дніпропетровський Будинок мистецтв» Дніпропетровської міської ради (робота «Смачний натюрморт», керівник Лященко М. М.);

   Мішину  Олексію, гуртківцю  Центру позашкільної роботи № 2 Жовтневого    району  м. Дніпропетровська (робота «Прилетіла осінь», керівник Токарєва Л. В.);

   Семенку Дмитру, учню Водянської ЗОШ Юр’ївсього району (робота «Чарівний край», керівник Чумак О.В.);

         Сеніку Івану, гуртківцю Центру позашкільної роботи № 1 Бабушкінського району  м. Дніпропетровська (робота «Зі святом Миколая!», керівник  Скульська Т. О.);

Щербині  Аліні,  гуртківцю  Палацу  творчості дітей та юнацтва  м. Павлограда (робота «Різдвяне диво», керівник Лисиця О. А.);

 4. У номінації «Нетрадиційний живопис» (старша вікова група) присудити:

 І місце

Скрипник Анастасії, гуртківцю Центру професійного навчання та дитячої творчості м. Вільногірська (робота «Літо», керівник Тучинська Л. С.);

ІІ місце

Тітаренко Кристині, учениці ЗСШ № 12  м. Марганця (робота «Відроджуймося!», керівник Колпак Т. П.);

Цвіток Аліні, гуртківцю Центру дитячої творчості «Дивосвіт» м. Кривого Рогу (робота «Душі козацької мотив», керівник Цвіток В. Б.);

ІІІ місце

Твердохліб Євгенії, гуртківцю Палацу творчості дітей та юнацтва м. Павлограда (робота «Пробудження землі», керівник Шапошник О. М.);

Токарєву  Олегу,  учню  ізостудії  Дніпропетровської  обласної організації Національної     спілки   архітекторів   України   (робота   «9  травня»,   керівник Токарєва Л. В.);

    Сергієнко  Анні,  гуртківцю  Будинку   творчості   школярів  Межівського  району (робота « Козак Мамай»,  керівник Малинська С. В.);

5. У номінації «Нетрадиційний живопис» (середня  вікова група) присудити:

І місце

Мирошниченко Олександрі, гуртківцю студії народного малярства «Джерельце» смт Губиниха Новомосковського району (робота «Побачення край села», керівник Жолобак І. С.);

Нечволод Марії, учениці Дитячої художньої школи № 1 м. Дніпропетровська (робота «Співочий вечір», керівник Миронов О. В.);

ІІ місце

Алексєєнко Валерії, гуртківцю  студії народного  малярства  «Джерельце» смт  Губиниха   Новомосковського  району  (робота   «В  ніч  на  Івана  Купала», керівник Жолобак  І. С.);

Бринзі Катерині, гуртківцю Центру позашкільної роботи № 1  Бабушкінського району м. Дніпропетровська (робота «Годувальник», керівник Іващенко О. В.);

Тимофєєвій Анастасії, гуртківцю клубу школярів «Веселка» Красногвардійської філії Міського дитячо-молодіжного центру   Дніпропетровської   міської   ради (робота «Вечеря»,   керівник  Марчук І. Г.);

ІІІ місце

Жученко Катерині, гуртківцю Центру дитячо-юнацької творчості «Сонях» Саксаганського району м. Кривого Рогу (робота «Коза-дереза», керівник Новак Є. І.);

Зензіній Євгенії, гуртківцю Центру дитячої творчості м. Тернівки   (робота « Краю коханий, люди кохані», керівник Пашковська Т.М.); 

 Катамадзе Анні,  гуртківцю Будинку дитячої творчості Дніпропетровського району (робота «Колос  країни», керівник                 Семенова С. І.);

6. У номінації «Нетрадиційний живопис» (молодша  вікова група) присудити:

І місце

Фоменко Анастасії, гуртківцю клубу школярів «Веселка» Красногвардійської філії Міського дитячо-молодіжного центру   Дніпропетровської  міської ради (робота  «Оце так окунь!»,  керівник      Марчук І. Г.);

ІІ місце

Передерій Софії, учениці Школи мистецтв № 2 м. Кривого Рогу   (робота «Квітуча Україна», керівник Головіна О. В.);  

Свист Марії, гуртківцю Міського центру-комплексу позашкільної роботи  м. Марганця  (робота  «Дай,  Боже,  святкувати  в радості і в доброму достатку», керівник  Савчук С. Я.);

ІІІ місце

 Малинській Любові, гуртківцю  Будинку творчості школярів  Межівського району (робота «Квіткова родина»,  керівник Малинська С. В.);

 Спиридонову Михайлу, гуртківцю  Центру дитячої та юнацької творчості «Мрія» Інгулецького району м. Кривого Рогу (робота  «Плывёт, плывёт кораблик по сказочной реке», керівник Тюркіна А. В.);

 Стороженко  Єлизаветі,  учениці  СЗШ № 6  м. Новомосковська  (робота

«Літо», керівник Балашова І. Л.).

7. У номінації «Графіка» присудити:

І місце

  Мушкеті Сергію, учню Дружбівської СЗШ Криничанського району  (робота  «За мить  щастя», ілюстрація до одноіменної  новели О. Гончара, вчитель  Бойко І. Л.);

ІІ місце

   Григоренко Марині, учениці ЗОШ № 1 м. Синельникового   (робота          «Творчість Олеся Гончара»,  вчитель  Саратова Н. В.);

         Дехтярьовій Тетяні, учениці Софіївської ЗОШ № 1 Софіївського району (робота «Дерево нашого життя», керівник Дехтярьова С. П.);

ІІІ місце

   Катамадзе Анні,  гуртківцю Будинку дитячої творчості Дніпропетровського району (робота «Онуки», керівник Семенова С. І.);

Купріній Аліні, гуртківцю Будинку творчості дітей та юнацтва Павлоградського  району (робота  «Квіткова царівна», керівник Скорбич Н. В.); 

   Макаровій Уляні, гуртківцю Міського палацу дитячої та юнацької творчості «Горицвіт» м. Кривого Рогу (робота «Окрилені мрією», керівник Кощавська О.Ф.);

         Овдій Анастасії, гуртківцю Міського палацу дитячої та юнацької творчості «Горицвіт» (робота «Собори Землі», керівник Кощавська О. Ф.).  

 8. У номінації «Комп’ютерна графіка» присудити :

І місце  -  не присуджувати;

ІІ місце

          Луцкову     Дмитру,       гуртківцю         Центру     позашкільної        роботи м. Новомосковська  (робота «Пори року», керівник  Кожура  О. В.).

ІІІ місце  -  не присуджувати.

9.  Рекомендувати  до нагородження грамотами  департаменту освіти і науки  облдержадміністрації  та  цінними   подарунками   переможців  (І, ІІ, ІІІ

місця)   у   номінаціях   «Живопис»,    «Нетрадиційний   живопис»,    «Графіка»,  

«Комп’ютерна  графіка»  за  підсумками  обласного конкурсу юних художників «Собори наших душ».   

10.  Рекомендувати  до  нагородження  грамотами   департаменту освіти  і науки облдержадміністрації педагогів, які  підготували  переможців  обласного конкурсу юних художників «Собори наших душ».

11.  Рекомендувати  до  нагородження  подяками   департаменту  освіти   і науки  облдержадміністрації   активних  учасників  обласного  конкурсу    юних художників «Собори наших душ»:

 Руденко Юлію, ученицю Миколаївської ЗОШ Софіївського району (робота «Заборонне, недозволене  щастя, як невчасно воно з’явилось! Якою б радістю напоїти могло, а напуває гіркотою смутку» за мотивами роману        О.Т. Гончара «Циклон», керівник Руденко О. І.);

 Харченко Вікторію, ученицю Дитячої художньої школи № 1 м. Дніпропетровська (робота «Починається новий  день»,  ілюстрація до роману О. Гончара «Собор»,  керівник Миронов О. В.);

  Ярошенко Валерію, ученицю Дитячої художньої школи № 1 м. Дніпропетровська (робота «Сновидіння», керівник Миронов О. В.).

12. 10.  Рекомендувати  до нагородження  подяками  департаменту освіти

і науки облдержадміністрації педагогів, які  підготували  активних учасників  обласного конкурсу юних художників «Собори наших душ».

 Голова журі                                                                                           В.В. Кулічихін

 Члени журі                                                                                    С.П. Філінська

                                                                                                         О.О. Ямпольська

 Секретар журі                                                                                Н.П. Довгялло

 

                             Додаток   4

                                                                         до наказу  департаменту

                                                                         освіти і  науки  облдержадміністрації 

                                                                         від 25.03.2013  №  222/0/212-13     

 

ПРОТОКОЛ  

                  засідання  журі обласного конкурсу юних  композиторів

«Собори наших душ», присвяченого     95-річчю     від   дня    народження     видатного     українського      письменника  О. Т. Гончара.

 

25 лютого 2013 року                    м. Дніпропетровськ                                                                                                  

 

Склад журі:

Нежигай О. М.,   член    Національної    Спілки     композиторів    України,  композитор, голова   Дніпропетровської  регіональної  організації  Національної     Спілки  композиторів  України,   голова     журі     обласного   конкурсу      юних      композиторів    «Собори   наших    душ»,    присвяченого     95-річчю     від   дня    народження     видатного     українського      письменника  О. Т. Гончара;

члени журі: 

Скуратовський  В. І.,  член  Національної   Спілки  композиторів України, викладач  Дніпропетровської консерваторії  ім. М. Глінки;

Щітова  С. А.,    член    Національної     Спілки     композиторів    України,     кандидат  мистецтвознавства,    викладач      Дніпропетровської     консерваторії       ім. М. Глінки;

секретар журі:

Кравець   С. О.,   методист     Дніпропетровського      обласного     дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка».

Присутні  всі члени журі. 

Головував:

 Нежигай О. М., голова   журі.           

ПОРЯДОК ДЕННИЙ: 

1.  Про    підсумки    обласного   конкурсу юних композиторів «Собори   наших душ», присвяченого 95-річчю від дня народження видатного українського письменника О. Т. Гончара.

СЛУХАЛИ: 

1. Нежигая  О. М.,  голову    журі   обласного   конкурсу   юних композиторів    «Собори   наших    душ»,   який  проаналізував   участь регіонів області у конкурсі, дав характеристику творчим доробкам юних  композиторів.

ВИСТУПИЛИ:

 Скуратовський В.В., Щітова С.А. висловилися щодо підсумків конкурсу за номінаціями та у вікових  групах.

ВИРІШИЛИ:

  1. У номінації «Академічна музика» (старша вікова група) присудити:

І місце    

Плахотній  Катерині, вихованці Дніпропетровського обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка» (педагог  Нежигай О. М.); 

ІІ місце       

Залогіній  Олександрі, учениці ДМШ № 1 та СШ №71 Жовтневого району   м. Дніпропетровська (педагог  Нежигай О. М.); 

          Панасенко  Анастасії,  вихованці  Дніпропетровського  обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка»  (педагог  Нежигай О. М.);

ІІІ місце

 Волощенку  Євгену, учню ДМШ № 11 та ЗОШ № 62 Красногвардійського   району м. Дніпропетровська (педагог Дяченко Л. М.);

          Дмитренку Антону, учню ДМШ № 16 та ЗСШ № 139 Індустріального району м. Дніпропетровська (педагог Л.В. Юрків).

 2.  У номінації «Академічна музика» (середня вікова група) присудити:

І місце

Гросовій   Єлизаветі, учениці  ДМШ  № 10  та  спецшколи  № 55 Амур-Нижньодніпровського району  м. Дніпропетровська  (педагог Л. І. Дягелєва);

ІІ місце 

 Закревській  Валерії,  учениці    ДМШ   № 3 та  НВК  №  12 Красногвардійського  району  м. Дніпропетровська (педагог В.М. Фалькова);

 Соломасі  Таїсії,  учениці  ДМШ № 19 та СЗШ № 21 Бабушкінського району  м. Дніпропетровська (педагог Левандовський А. Ю.);

ІІІ місце   

Бобечко Агнесі, учениці ДМШ № 10 та  НВК № 139 Індустріального району  м. Дніпропетровська (педагог Дягелєва Л. І.);

Кураковій Катерині, учениці ДМШ № 10 та  ССШ № 44 Амур-Нижньодніпровського району  м. Дніпропетровська (педагог Л.І. Дягелєва);   

Макаровій Анні, учениці ДМШ № 10 та  ЗСШ  № 121 Індустріального району   м. Дніпропетровська (педагог Л.І. Дягелєва);

Пронюшкіній Марії, учениці ЗОШ № 3  та  Школи естетичного виховання   м. Першотравенська (педагог Пузанова  Ж. Є.);

Фельдману  Василю,   учню   ДМШ   № 19  та  СЗШ  № 21  Бабушкінського району  м. Дніпропетровська  (педагог  Левандовський  А. Ю.).   

Чербі Андрію, учню  ДМШ  № 10 та гімназії  № 3  Індустріального  району м. Дніпропетровська (педагог Дягелєва Л. І.).

3. У номінації «Академічна музика» (молодша  вікова група) присудити:

І місце   

Малаховій  Алісі,  учениці ДМШ   № 3 та НВК  № 111   Жовтневого району  м. Дніпропетровська (педагог  Фалькова В. М.);

ІІ місце     

Литвиненко   Станіславі,   учениці   ДМШ   № 3  та  СШ  № 148 Кіровського району   м. Дніпропетровська (педагог Л.В.Юрків); 

Пуголовку   Максиму,   учню  ДМШ   № 3  та   НВК   № 148   Кіровського району   м. Дніпропетровська (педагог Фалькова В. М.); 

ІІІ місце               

Гоцій  Анні,   учениці    Юр’ївської    СЗШ  Юр’ївського   району  та Юр’ївської районної ДМШ (педагог Єненко А. А.); 

          Поскрьобишевій      Валерії,    учениці    Червоноіванівської       СЗШ Криничанського  району  та  Криничанської  районної  ДМШ (педагог   Недождій О. Д.);

Шевченку  Іллі, учню  ДМШ   № 3 та  СЗШ № 48 Бабушкінського району   м. Дніпропетровська (педагог Фалькова В. М.).

4.   У номінації  «Популярна музика»   присудити:

І місце    -    не присуджувати;

ІІ місце   -    не присуджувати;

ІІІ місце      

Компанійцю Ігорю,  вихованцю Центру дитячо-юнацької творчості   «Ріднокрай» Інгулецького району м. Кривого Рогу (педагог Переверзєв Ю. В.);

         Тимченко  Анастасії, учениці   Варварівської  СЗШ   Юр’ївського  району  та Юр’ївської ДМШ (Варварівська філія, педагог Степаненко Р.Б.).

 5. За активну участь  в  обласному конкурсі юних композиторів «Собори наших душ» представити до нагородження подяками  департаменту  освіти і науки облдержадміністрації:

    Бахілова Олексія, учня Черкаської ЗОШ Новомосковського району (керівник Ісайкіна Є.В.);

         Довгер Віталіну,   ученицю  Олексійовської ЗОШ  Нікопольського району та  Нікопольської  районної ДМШ (педагог Ткачова О. М.);

Крамаренко Андрія, учня ДМШ № 1 та НВК № 131 Амур-Нижньодніпровського  району  м. Дніпропетровська  (керівник Нежигай О.М.);

Криву Аліну, ученицю Вербуватівської НСШ Юр’ївського району та Юр’ївської районної ДМШ (Вербуватівська філія, педагог Ситник В. Я.);

Майко Юлію,  ученицю ДМШ № 17 та СЗШ № 63  Індустріального району   м. Дніпропетровська;

 Ніколенко     Катерину,      ученицю      ДМШ      № 1      та        СШ   №  71 Жовтневого району  м. Дніпропетровська  (керівник Нежигай О.М.);

Онопченко  Любов, ученицю Черкаської  ЗОШ Новомосковського  району (керівник Ісайкіна Є.В.);

Плакіду   Катерину,   ученицю   ЗОШ   № 5  та  Школи естетичного виховання   м. Першотравенська (педагог Подушко М. В.); 

Самойленко  Наталію,  ученицю   ЗОШ    № 5  та     Школи     естетичного    виховання  м. Першотравенська (педагог Пузанова  Ж. Є.).

 Голова журі                                                                        О. М. Нежигай

Члени журі                                                                         В. В. Скуратовський

                                                                                                   С. А. Щітова

Секретар  журі                                                                         С. О. Кравець