Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS


Бесплатный модуль социальных закладок для joomla.

Статті

Форум юних пошуковців-дослідників та юних майстрів декоративно-ужиткового мистецтва

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

НАКАЗ

 

13.05.2013                                  м. Дніпропетровськ               № 376/0/212-13

Про проведення форуму

юних пошуковців-дослідників та юних

майстрів декоративно-ужиткового мистецтва

 

Відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 27.08 2010 № 785 «Про затвердження державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти до 2014 року», регіональної цільової соціальної програми «Освіта Дніпропетровщини на 2013-2015 роки», затвердженої рішенням Дніпропетровської обласної ради від 21.12.2012 №389-17/VI, згідно з наказом головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 28.12.2012 №1128/0/212-12 «Про затвердження плану обласних масових заходів для учнівської молоді та педагогічних працівників з художньо-естетичного напрямку на 2013 рік» та з метою підтримки та популяризації дитячої творчості у Рік творчості дітей

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Директору комунального позашкільного навчального закладу «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка»     Кучмі О.І. провести  необхідну роботу по підготовці та провести  15 травня 2013 року об 11.00 у актовій залі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної  педагогічної освіти (вул. Свердлова, 70) форум юних пошуковців-дослідників та юних майстрів декоративно-ужиткового мистецтва (далі - Форум).

2. Керівникам управлінь та відділів освіти:

2.1.Забезпечити явку та  участь у Форумі юних пошуковців-дослідників,  переможців обласної фольклорно-етнографічної експедиції «Звичаї, обряди та традиції мого краю», згідно списку  (додаток 1).

2.2.Забезпечити явку та участь у Форумі  юних майстрів декоративно-ужиткового мистецтва,  переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» у 2013 році, відповідно до рознарядки  (додаток 2).

2.3.Відповідальнісь за життя та здоров’я переможців покласти на супроводжуючих осіб.

3.Кошти на відрядження учасників та супроводжуючих віднести за рахунок відряджуючої  організації.

4.Координацію  роботи  по  виконанню  цього  наказу  покласти  на  завідувача  сектором позашкільної освіти та виховної роботи             Федорченко К.Є.,  контроль – на  начальника  управління  дошкільної,  позашкільної  та   загальної   середньої освіти  Середню В. Г.

 

 

Директор департаменту

освіти і науки облдержадміністрації                                            О.І.ДЕМЧИК

 

 

Додаток 1                                   

до наказу департаменту освіти

і науки облдержадміністрації

від  13.05.2013 № 376/0/212-13

 

СПИСОК

юних пошуковців-дослідників, переможців

обласної фольклорно-етнографічної експедиції

«Звичаї, обряди та традиції мого краю»  

 

у номінації «Кращий юний дослідник»:

 

I місце:  Дьоміна Тетяна, учениця 11 класу ЗНЗ №89, вихованка ЦДЮТ «Гармонія» м. Кривого Рогу; Комова Альона, учениця 10 класу НВО ліцей НІТ м. Дніпродзержинська; Зайченко Микола, учень 11 класу Чумаківського ЗНЗ Томаківського району (керівник  Зайченко Т.Г.);

II місце:  Кириченко Анастасія учениця 10 класу НВК №138 м. Дніпропетровська; Міліцина Катерина, учениця 11 класу ЗНЗ №71 м. Кривого Рогу; Холод Тетяна, учениця 11 класу Маломихайлівського НВК Покровського району;

III місце: Біла Анна, Малишко Анастасія – учениці 9 класу педагогічної гімназії м. Кривого Рогу; Лобур Станіслав, учень 11 класу ЗНЗ №1 м. Кривого Рогу; Терещенко Ростислав, учень 11 класу Коломійцівського ЗНЗ Покровського району  (керівник Коломоєць Світлана Петрівна);

у номінації  «Краща пошукова група»:

I місце: фольклорно-етнографічний гурток «Берегиня» Правобережненського ЗНЗ Верхньодніпровського району (керівник Майор Валентина Іванівна, вчитель української мови та літератури); пошукова група Дніпровокам’янського ЗНЗ Верхньодніпровського району (керівник Галушенко Тетяна Анатоліївна ); пошуковий загін Орлівщинського ЗНЗ Новомосковського району (керівник Михалєва Тетяна Павлівна, вчитель української мови і літератури);

II місце: пошукова група Дебальцевського НВК Васильківського району (керівник Майор Любов Григорівна); краєзнавчий гурток БДЮТ Царичанського району (керівник Ніконюк Надія Анатоліївна); краєзнавчий

гурток «Джерело» ЦПР м. Новомосковська (керівник Кропова Олена Миколаївна);

III місце: краєзнавчий клуб «Пошук» Богданівського ЗНЗ Павлоградського району (керівник Шумська Наталія Андріївна); краєзнавчий гурток «Всезнайко» Ковпаківського ЗНЗ Магдалинівського району (керівник Підставна Т.Б.); пошукова група Новопідгороднянського ЗНЗ Межівського району (керівник Левковець Інна Петрівна); пошуковий загін Жовтневого ЗНЗ Софіївського району (керівник Гордійчук І.А.); пошукова група Демуринського ЗНЗ Межівського району (керівник Паливода А.С.,  вчитель української мови і літератури);

у номінації «Кращий навчальний заклад»:

I місце: ЗНЗ №18 м. Новомосковська (керівник Коваль Валентина Григорівна,  вчитель української мови і літератури);

II місце:  Григорівський НВК Васильківського району (керівники Зуб Людмила Вікторівна, Прохоренко Наталка Іванівна);

III місце:  Першотравенський ЗНЗ Софіївського району (керівники Бандура Тетяна Сергіївна, Товкач Карина Олександрівна); Керносівський ЗНЗ Новомосковського району (керівник Омельченко Любов Олександрівна);

у номінації «Культурна та духовна спадщина мого краю»:

I місце:  пошукова група Первомайського НВК Синельниківського району (керівник Трегубенко Тетяна Миколаївна,  вчитель української мови та літератури);

II місце: Чорна Анастасія, учениця 11 класу колегіуму №11 м. Новомосковська (керівник Крайняк Надія Вікторівна,  вчитель української мови і літератури); пошукова група Ляшківського ЗНЗ Царичанського району;

III місце:  пошукова група Китайгородського ЗНЗ Царичанського району; Книжник Катерина, учениця 9 класу ЗНЗ №2 м. Синельникового (керівник Розумна Марія Володимирівна); Болкарьов Олексій, учень 11 класу колегіуму №11 м. Новомосковська (керівник Поляков Сергій Якович, вчитель історії);

у номінації «Із батьківської криниці»:

I місце: пошукова група Покровського ЗНЗ №2 Покровського району (керівники Пасюра Валентина Олександрівна, Пилипенко Наталія Іванівна);

Гурток «Паросток» БДТ Дніпропетровського району (керівник – кандидат  філологічних наук Дуб К.С.);

II місце: пошукова група Михайлівського ЗНЗ Новомосковського району (керівник Міславіченє Ірина Іванівна); пошукова група ЗНЗ №2        м. Синельникового (керівник Ленда Олена Леонідівна, вчитель української мови та літератури); пошукова група Лобойківського ЗНЗ Петриківського району (керівник Головаха І.П.);

III місце: пошуковий загін «Пізнайко» Вишневецького ЗНЗ Синельниківського району (керівник Зуб Надія Миколаївна); пошукова група «Знахідка» Яковлівського ЗНЗ П’ятихатського району (керівник Яцук Світлана Іванівна, вчитель географії).

Завідувач сектором позашкільної освіти та виховної роботи

 

 

 

 

К.Є.ФЕДОРЧЕНКО