Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS


Бесплатный модуль социальных закладок для joomla.

Статті

Про підсумки обласного етапу (експрес-виставки) Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у 2013 році

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ 

НАКАЗ

08.05.2013                              м. Дніпропетровськ                       № 374/0/212-13

 

Про підсумки обласного етапу
(експрес-виставки) Всеукраїнської
виставки-конкурсу декоративно-ужиткового
і образотворчого  мистецтва
«Знай і люби свій край» у 2013 році 

        На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 № 785 «Про затвердження державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти до 2014 року», регіональної цільової соціальної програми «Освіта Дніпропетровщини на 2013-2015 роки»,  затвердженої рішенням Дніпропетровської обласної ради                               від 21.12.2012 №389-17/VI, наказу департаменту освіти і науки від 12.02.2013 № 100/0/212-13 «Про проведення  обласного етапу (експрес-виставки) Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» у 2013 році» 23 березня 2013 року була проведена обласна експрес-виставка. На виставці було представлено більше 2000 робіт, більш ніж 1000 авторів з усіх міст та районів  області. Журі обласної експрес-виставки відзначило високий рівень дитячих робіт, відповідність усіх експонатів  регіональним та загальнонаціональним художнім традиціям.

 

         Виходячи з вищезазначеного,

 

 НАКАЗУЮ: 

 

  1. Взяти до відома аналітичну довідку про підсумки обласного етапу (експрес-виставки) Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у 2013 році (далі - Експрес-виставка) (додаток 1).
  2. Затвердити протоколи засідань журі по підведенню підсумків Експрес-виставки, що додаються:

 

2.1.Протокол засідання журі по підведенню  підсумків обласного етапу (експрес-виставки) Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край».

 

2.2.Протокол засідання журі по підведенню  підсумків обласного етапу (експрес-виставки) Всеукраїнської виставки-конкурсу образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». 

 

2

 

  1. Нагородити грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації педагогів, творчих керівників переможців Експрес-виставки згідно зі списком (додаток 2).
  2. Директору комунального позашкільного навчального закладу «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» Кучмі О.І.:

 

4.1.         Організувати нагородження переможців Експрес-виставки грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

 

4.2.         Організувати     участь    переможців    обласної     Експрес-виставки у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» і направити роботи переможців (вибірково) до Українського державного центру позашкільної освіти (м. Київ).

 

  1. Координацію  роботи  по  виконанню  цього  наказу  покласти  на  завідувача  сектором позашкільної освіти та виховної роботи          Федорченко К.Є.,  контроль – на  начальника  управління  дошкільної,  позашкільної  та   загальної   середньої освіти  Середню В. Г.

 

 

 

Директор департаменту

 

освіти і науки облдержадміністрації                                            О.І.ДЕМЧИК

 

Додаток 1

 

до наказу департаменту

 

освіти і науки облдержадміністрації

 

від 08.05.2013 № 374/0/212-13  

 

 

 

АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА

 

про підсумки проведення  обласного етапу (експрес-виставки) Всеукраїнської  виставки-конкурсу декоративно-ужиткового

 

і образотворчого  мистецтва «Знай і люби свій край» у 2013 році

 

 

 

         На виконання Державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 №785, згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у 2013 році», наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 12.02.2013    №100/0/212-13 «Про проведення обласного етапу (експрес-виставки) Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у 2013 році»,  з метою виявлення, підтримки та популяризації творчості обдарованих дітей та учнівської  молоді з декоративно-ужиткового мистецтва, традиційних народних ремесел та образотворчого мистецтва       23 березня 2013 року у Міському палаці дітей та юнацтва міста Дніпропетровська проведено обласний етап (експрес-виставка) Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

 

          У виставці взяли участь  учні з 13 міст та 22 сільських районів Дніпропетровської області, вихованці багатопрофільних позашкільних навчальних закладів Дніпропетровської області віком від 10 до 18 років за номінаціями «Паперопластика», «Різьблення по дереву», «Килимарство», «Вишивка стрічками», «В’язання гачком та спицями», «Народна лялька», «Вироби зі шкіри», «Батік», «Писанкарство» (декоративно-ужиткове мистецтво), «Графіка» та «Живопис» (образотворче мистецтво).

 

         При підведенні підсумків у регіонах області відбулися відповідні районні та міські виставки. 

 

         В обласній експрес-виставці взяли очно участь  більш 400 чоловік, біля тисячі авторів представили біля 2000 експонатів. За формою, колоритом, орнаментальними мотивами  вироби відповідали регіональним та загальнонаціональним художнім традиціям.

 

         Журі у складі: Маріної Зої Павлівни, кандидата історичних наук, доцента Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара, етнографа; Датченко Юлії Валентинівни, кандидата філологічних наук, доцента Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара, майстра з писанкарства; Марфобудінової Марії Михайлівни, зав.  науково-дослідною лабораторією українського фольклору Нижньої Наддніпрянщини

 

Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара; Карпович   Вікторії Євгенівни, наукового співробітника науково-дослідної  лабораторії українського фольклору Нижньої Наддніпрянщини Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара; Хоменко Ольги Миколаївни, заступника директора комунального позашкільного навчального закладу «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка», визначили роботи, які були створені за народними мотивами і найкраще відповідали заданій тематиці.

 

         Журі визначило кращі роботи та учасників обласної експрес-виставки «Знай і люби свій край». Кращі роботи вибірково будуть направлені на Всеукраїнську виставку-конкурс до  м. Києва.

 

         Активна участь представників усіх районів області в експрес-виставці є безумовним  свідченням  зацікавленості школярів та педагогів  у вивченні матеріальної та духовної культури рідного  краю, що  сприяє вихованню  у підростаючого покоління громадськості, працелюбності, любові до України.    

 

Завідувач сектором

 

позашкільної освіти та виховної роботи                              К.Є.ФЕДОРЧЕНКО

 

 

 

 

 

Аналіз експрес-виставки «Знай і люби свій край»

 

номінація декоративно-ужиткове мистецтво 

 

 

 

№ з/п

Назва міст та районів

Кількість присутніх

Кількість авторів

Кількість експонатів

Переможці

1.

м. Дніпропетровськ,   Дворець

6

31

39

17

2.

Амур-Нижньодніпровський р-н

4

 

 

 

3.

Бабушкінський р-н

9

 

 

 

4.

Жовтневий р-н

8

11

35

31

5.

Індустріальний р-н

5

13

37

8

6.

Кіровський р-н

6

18

53

13

7.

Красногрвардійський р-н

4

7

8

3

8.

Ленінський р-н

4

23

27

23

9.

Самарський р-н

3

24

27

25

10.

м. Дніпродзержинськ

6

61

102

27

11.

м. Кривий Ріг

7

94

111

25

12.

Дзержинський р-н

 

 

 

 

13.

Довгинцівський р-н

 

 

 

 

14.

Жовтневий р-н

 

 

 

 

15.

Інгулецький р-н

 

 

 

 

16.

Саксаганський р-н

 

 

 

 

17.

Тернівський р-н

 

 

 

 

18.

Центрально-Міський р-н

 

 

 

 

19.

м. Вільногірськ

13

14

50

12

20.

м. Жовті Води

4

17

21

9

21.

м. Марганець

5

26

38

20

22.

м. Нікополь

6

32

32

8

23.

м. Новомосковськ

5

3

9

7

24.

м. Орджонікідзе

4

4

18

6

25.

м. Павлоград

18

30

36

11

26.

м. Першотравенськ

3

69

130

41

27.

м. Синельникове

5

36

58

21

28.

м. Тернівка

6

 

 

 

29.

Апостолівський р-н

3

3

9

2

30.

Васильківський р-н

5

6

15

8

31.

Верхньодніпровський р-н

7

9

13

11

32.

Дніпропетровський р-н

6

12

23

10

33.

Криворізький р-н

3

8

10

6

34.

Криничанський р-н

5

19

24

4

35.

Магдалинівський р-н

5

32

98

29

36.

Межівський р-н

1

30

30

16

37.

Нікопольський р-н

3

5

8

2

38.

Новомосковський р-н

3

11

11

3

39.

Павлоградський р-н

4

3

23

15

40.

Петропавлівський р-н

2

27

35

10

41.

Петриківський р-н

4

20

42

19

42.

Покровський р-н

6

98

102

42

43.

П’ятихатський р-н

2

6

18

4

44.

Синельниківський р-н

3

18

29

10

45.

Солонянський р-н

5

 

 

 

46.

Софіївський р-н

9

22

39

17

47.

Томаківський р-н

2

39

54

14

48.

Царичанський р-н

3

12

32

18

49.

Широківський р-н

4

20

41

26

50.

Юр’ївській р-н

3

48

55

15

ВСЬОГО:

219

998

1541

589

 

Завідувач сектором

 

позашкільної освіти та виховної роботи                              К.Є.ФЕДОРЧЕНКО

 

 

 

Аналіз експрес-виставки «Знай і люби свій край»

 

номінація образотворче мистецтво

 

 

 

№ з/п

Назва міст та районів

учасники

роботи

переможці

 

1.

м. Дніпропетровськ,   ПДЮ ЦУК

12

39

1

 

2.

Амур-Нижньодніпровський р-н

 

 

 

 

3.

Бабушкінський р-н

17

21

 

 

4.

Жовтневий р-н

16

35

1

 

5.

Індустріальний р-н

9

20

1

 

6.

Кіровський р-н

4

14

2

 

7.

Красногрвардійський р-н

23

26

2

 

8.

Ленінський р-н

 

 

 

 

9.

Самарський р-н

6

7

 

 

10.

м. Дніпродзержинськ

11

18

1

 

11.

м. Кривий Ріг

20

31

4

 

12.

Дзержинський р-н

 

 

 

 

13.

Довгинцівський р-н

 

 

 

 

14.

Жовтневий р-н

 

 

 

 

15.

Інгулецький р-н

 

 

 

 

16.

Саксаганський р-н

 

 

 

 

17.

Тернівський р-н

 

 

 

 

18.

Центрально-Міський р-н

 

 

 

 

19.

м. Вільногірськ

3

9

 

 

20.

м. Жовті Води

 

 

 

 

21.

м. Марганець

3

6

1

 

22.

м. Нікополь

2

2

 

 

23.

м. Новомосковськ

5

12

 

 

24.

м. Орджонікідзе

3

9

 

 

25.

м. Павлоград

38

43

5

 

26.

м. Першотравенськ

12

25

 

 

27.

м. Синельникове

 

 

 

 

28.

м. Тернівка

 

 

 

 

29.

Апостолівський р-н

5

15

2

 

30.

Васильківський р-н

1

3

 

 

31.

Верхньодніпровський р-н

12

15

2

 

32.

Дніпропетровський р-н

11

22

1

 

33.

Криворізький р-н

7

7

 

 

34.

Криничанський р-н

15

25

 

 

35.

Магдалинівський р-н

2

7

 

 

36.

Межівський р-н

2

5

1

 

37.

Нікопольський р-н

 

 

 

 

38.

Новомосковський р-н

6

6

 

 

39.

Павлоградський р-н

11

13

2

 

40.

Петропавлівський р-н

 

 

 

 

41.

Петриківський р-н

2

6

 

 

42.

Покровський р-н

 

 

 

 

43.

П’ятихатський р-н

 

 

 

 

44.

Синельниківський р-н

5

9

 

 

45.

Солонянський р-н

6

10

1

 

46.

Софіївський р-н

1

3

 

 

47.

Томаківський р-н

20

20

 

 

48.

Царичанський р-н

 

 

 

 

49.

Широківський р-н

4

7

 

 

50.

Юр’ївській р-н

10

16

1

 

ВСЬОГО:

304

506

28

 

 

Завідувач сектором

 

позашкільної освіти та виховної роботи                              К.Є.ФЕДОРЧЕНКО

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

наказ департаменту освіти і науки облдержадміністрації

 

від 08.05.2013               № 374 /0/212-13

 

 

 

 

 

ПРОТОКОЛ

 

засідання журі по підведенню підсумків обласного етапу (експрес-виставка) Всеукраїнської виставки-конкурсу образотворчого  мистецтва

 

«Знай і люби свій край»

 

 

 

ГОЛОВА ЖУРІ:

 

Матус М.Я. – художній керівник КПНЗ облДЮК «Веснянка», член Спілки фотомитців України;

 

 

 

ЧЛЕНИ ЖУРІ:

 

 

 

         Довгялло Н.П. – методист КПНЗ облДЮК «Веснянка»;

 

         Кольцова С.М. – викладач Придніпровської державної академії будівництва та архітектури;

 

 

 

ПОРЯДОК ДЕНИЙ:

 

 

 

         Підведення підсумків обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу образотворчого мистецтва  «Знай і люби свій край» у номінаціях «Живопис», «Графіка». Всього у номінаціях образотворчого мистецтва брало участь 304  автори  586 робіт.

 

         Переглянувши експозицію експрес-виставки журі визначило                 28  переможців:

 

 

 

у номінації «Графіка»:

 

 

 

         І місце – Доценко  Анна, 18 років, вихованка МПДЮТ «Горицвіт» м. Кривого Рогу, за роботу «Майстер глиняного дива» (керівник Кощавська О.Ф.);

 

         ІІ місце – Хлистун  Тетяна, 12 років, вихованка ЦДЮТ «Сонях» м. Кривого Рогу, за роботу «Пори року» (керівник Сєднєва С.А.); Дерев’янко Юлія, 17 років, учениця Новоіванівської СЗШ Юр’ївського району, за роботу «Стоїть собор, живе кохання …» (керівник Кирик А.В.); Спіріна Валерія,  15 років, вихованка МПДЮ м. Дніпропетровська, за роботи «Дерева» (керівник Рахманова М.Б.);

 

         ІІІ місце - Рильська Анастасія, 9 років, вихованка   БТДЮ Павлоградського району, за роботу «На озері» (керівник Скорбич Н.В); Курочіна Дар’я, 13 років, вихованка ЦТДЮ м. Павлограду, за роботу «Ярмарок» (керівник Зайцева І.М.); Савицька Катерина, 12 років,    вихованка МПДЮТ «Горицвіт м. Кривого Рогу, за роботу «Святий вечір» (керівник  Кульнєва М.К.);

 

 у номінації «Живопис» (старша вікова група):

 

         І місце - Нагорна   Антоніна, 15 років, вихованка ПТДЮ м. Павлограду, за роботу «Родина» (керівник Шапошник О.М.);

 

         ІІ місце - Овдій Анастасія, 15 років, вихованка МПДЮТ м. Кривого Рогу, за роботу «Рідня» (керівник Кульнєва М.К.);

 

         ІІІ місце - Мартишова Марина, 17 років, вихованка ПТДЮ                    м. Павлограду, за роботу «Зимове місто» (керівник Шапошнік О.М.); Бурдейний Анатолій, 16 років, вихованець ЦДТЮТ Солонянського району, за роботу «Рідні краєвиди» (керівник Фурдик О.П.);

 

 у номінації «Живопис» (середня вікова група): 

 

         І місце - Линнік Вікторія, 14 років, вихованка студії «Світанок» БШ,         смт. Межова, за роботу «Струмочок» (керівник Малиньська С.В.);

 

         ІІ місце - Козлова Софія, 12 років, вихованка ЦПРДТ ім. О.Кошового             м. Дніпродзержинська, за роботу «На гулянці» (керівник        Полійчук Н.А.);

 

Шумель Софія, 13 років, вихованка клубу школярів «Веселка» Красногвардійського району м. Дніпропетровська, за роботу «Весна – красна на Україні» (керівник Марчук І.Г.);  Боровик Олена, 12 років, вихованець Верхівцевського БДЮ Верхньодніпровського району, за роботу «Спекотний серпень»  (керівник Повод М.В.); Катамадзе Анна, 14 років, вихованка БДТ Дніпропетровського району, за роботу «Проводи козака» (керівник  Семенова С.І.);

 

         ІІІ місце - Семенко Анастасія, 14 років, вихованка  клубу школярів «Веселка» Красногвардійського району м. Дніпропетровська, за роботу «Два козаки» (керівник Марчук І.Г.); Борисевич Аліна, 14 років, вихованка       ЦПР № 3 Індустріального району м. Дніпропетровська, за роботу «Сільський пейзаж» (керівник Бобирь М.С.); Повод Маргарита, 13 років, вихованка Верхівцевського БДЮ Верхньодніпровського району, за роботу «Мій рідний край» (керівник Повод М.В.);

 

 у номінації «Живопис» (молодша  вікова група): 

 

         І місце - Зайченко Катерина, 7 років, вихованка ПТДЮ м. Павлограду, за роботу «Весілля» (керівник Білокриницька О.Д.);

 

         ІІ місце - Реуцька Олександра, 10 років, вихованка Зеленодольського ЦПР Апостолівського району, за роботу «Моє Місто» (керівник Цицик І.В.);

 

Волкова Юлія, 10 років, вихованка БТДЮ Павлоградського району,              за роботу «Ой, чий то кінь стоїть…?» (керівник Скорбич Н.В.);

 

         ІІІ місце - Гужеля  Олена, 9 років, вихованка БДТ Апостолівського району, за роботу «Край омитий дощем» (керівник Куплінова Н.А.); Клочкова Ніна, 9 років, вихованка ЦКПР м. Марганця, за роботу «Я гарна господиня» (керівник Савчук С.Я.); Мешкова Уляна, 7 років, вихованка ПТДЮ м. Павлограду, за роботу «Добрий ранок» (керівник              Білокриницька О.Д.); Крамар Поліна, 9 років, вихованка ДЮЦХ та ТТ Кіровського району м. Дніпропетровська, за роботу «Трохи гречки, трохи проса, трохи взута, трохи боса…» (керівник Ярошевська Л.О.); Боцман Анастасія, 13 років, вихованка ЦПР№ 2 Жовтневого району                            м. Дніпропетровська, за роботу «Соняшники» (керівник      Токарєва Л.В.); Ярошевська Серафима, 6 років, вихованка ДЮЦХ та ТТ Кіровського району м. Дніпропетровська, за роботу «Щира україночка» (керівник        Ярошевська Л.О.);

 

 Переможців нагородити грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації.  

 

 Голова журі:                                                                     М.Я.МАТУС 

 

                                                                                           Н.П.ДОВГЯЛЛО 

 

                                                                                           С.А.КОЛЬЦОВА

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказ департаменту освіти і науки облдержадміністрації
від 08.05.2013 № 374/0/212-13

 

 

 

ПРОТОКОЛ

 

засідання журі по підведенню підсумків обласного етапу (експрес-виставка) Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-вжиткового

 

мистецтва «Знай і люби свій край»

 

 

 

23.03.2013
Міський Палац дітей та юнацтва
м. Дніпропетровськ
(Набережна Перемоги, 5) 

 

Члени журі:   

 

         Маріна З.П. – кандидат історичних наук, доцент ДНУ, етнограф;

 

         Марфобудінова М.М. – завідувач лабораторією українського фольклору Нижньої Наддніпрянщини ДНУ;

 

         Карпович В.Є. – науковий співробітник лабораторії українського фольклору Нижньої Наддніпрянщини ДНУ;

 

         Датченко Ю.В. – кандидат філологічних наук,  доцент ДНУ, майстер з писанкарства;

 

         Мороз В.Я. – кандидат  філологічних наук, докторант;

 

         Хоменко О.М. – заступник директора КПНЗ обл. ДЮК «Веснянка». 

 

ПОРЯДОК ДЕНИЙ: 

 

  1. Про підсумки та нагородження переможців обласного етапу (експрес-виставка) Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового «Знай і люби свій край» та їх керівників.

 

Переглянувши експозицію експрес-виставки журі ухвалило:

 

  1. Відзначити значну роботу позашкільних навчальних закладів у збереженні підтримці та розвитку народних художніх промислів та декоративно-ужиткового мистецтва України та нагородити переможців та їх керівників гуртків грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

 

Всього у номінації декоративно-ужиткового мистецтва експрес-виставки брало участь  998 авторів  1541 робіт.            

 

Переможцями визнано 589  юних майстрів.

 

  1. На Всеукраїнську виставку-конкурс у м. Київ вибірково направити роботи переможців. 

 

Виходячи з вищезазначеного відмітити переможців у номінаціях: 

 

Номінація «Паперопластика» : 

 

м. Дніпропетровськ 

 

  1. Ткачук Вікторія, 17 років, вихованка Студії «Дизайн»                                 Міського палацу дітей та юнацтва м. Дніпропетровська, за роботи «Рак», «Краб»;
  2. Шакович Аліна, 16 років, вихованка гуртка школи образотворчого мистецтва «Суцвіття», «Майстерня живопису» КПНЗ Центру позашкільної роботи № 1 Бабушкінського району м. Дніпропетровська, за роботу «Степовий край»;
  3. Портна Марія, 15 років, вихованка гуртка школи образотворчого мистецтва «Суцвіття»,  «Майстерня живопису» КПНЗ Центру позашкільної роботи № 1 Бабушкінського району м. Дніпропетровська, за серію робіт «Мотиви рідного краю»;
  4. Бочарова Ганна,   13 років, вихованка гуртка школи образотворчого мистецтва «Суцвіття», «Майстерня живопису» КПНЗ Центру позашкільної роботи № 1 Бабушкінського району м. Дніпропетровська, за серію робіт «Пташечки», «Серпень»;
  5. Галіч Анастасія, 12 років, вихованка гуртка школи образотворчого мистецтва «Суцвіття»,  «Майстерня живопису» КПНЗ Центру позашкільної роботи № 1 Бабушкінського району м. Дніпропетровська, за роботу «Листопад»;
  6. Третяков Антон, 13років, вихованець гуртка школи образотворчого мистецтва «Суцвіття»,  «Майстерня живопису» КПНЗ Центру позашкільної роботи № 1 Бабушкінського району м. Дніпропетровська, за роботу «Січень»;
  7. Мінченко Володимир, 13 років, вихованець гуртка школи образотворчого мистецтва «Суцвіття»,  «Майстерня живопису» КПНЗ Центру позашкільної роботи № 1 Бабушкінського району м. Дніпропетровська, за роботу «Лютий»;
  8. Захорольська Анастасія, 14 років, вихованка гуртка школи образотворчого мистецтва «Суцвіття»,  «Майстерня живопису» КПНЗ Центру позашкільної роботи № 1 Бабушкінського району                                м. Дніпропетровська, за роботу «Червень»;
  9. Перванюк Маргарита, 12 років, вихованка гуртка школи образотворчого мистецтва «Суцвіття», «Майстерня живопису»  КПНЗ Центру позашкільної роботи № 1 Бабушкінського району м. Дніпропетровська, за роботу «Січень»;
  10.  Дробот Микита, 11 років, вихованець гуртка «Фантазія» КПНЗ Центру позашкільної роботи «Альтаїр» Красногвардійського  району м. Дніпропетровська, за роботу «На морському дні»;
  11.  Гут Владислава, 8 років, вихованка гуртка «Фантазія» КПНЗ Центру позашкільної роботи «Альтаїр» Красногвардійського  району м. Дніпропетровська, за роботи «Вітальні листівки до дня святого Валентина»;
  12.  Прихода Єлизавета, 6 років, вихованка гуртка «Фантазія» КПНЗ  Центру позашкільної роботи «Альтаїр» Красногвардійського  району м. Дніпропетровська, за роботи «Вітальні листівки з Новим роком»;
  13.  Кравченко Марія, 15 років, вихованка гуртка КПНЗ Палацу творчості дітей та юнацтва Ленінського району м. Дніпропетровська, за роботи «Вічна пісня», «У садочку», «Запальний танок»;
  14.  Остапенко Ганна, 15 років, вихованка гуртка КПНЗ Палацу творчості дітей та юнацтва Ленінського району м. Дніпропетровська, за роботи «Райські птахи», «Квіти», «Козак Мамай»;
  15.  Літвінова Карина, 15 років, вихованка гуртка КПНЗ Палацу творчості дітей та юнацтва Ленінського району м. Дніпропетровська, за роботи «Птах», «Вічні символи», «Побачення»;
  16.  Попова Єлизавета, 15 років, вихованка гуртка КПНЗ Палацу творчості дітей та юнацтва Ленінського району м. Дніпропетровська, за роботи «Бесіда», «Покрова», «Дерево»;
  17.  Датченко Любов, 12 років, учениця 8 класу ЗНЗ  № 5 Ленінського району м. Дніпропетровська, за роботи «Вербна неділя», «П’ють журавки воду», «Весняна радість»;
  18. Леонова Вероніка, учениця 7 класу ЗНЗ № 134 АНД району м. Дніпропетровська, за роботу «Красуня калинонька»; 

 

м. Вільногірськ 

 

  1.  Кісельова Лоліта, 12 років, вихованка студії «Калинонька» КЗ ЦПНДТ, за роботу «Лялька-Панянка»; 

 

м. Марганець 

 

  1.  Перепьолкіна Юлія, 8 років, вихованка гуртка «Паперова фантазія», Центру-комплексу позашкільної роботи м. Марганця, за роботи «Маленька фея», «Пудель»;
  2.  Назімова Марія, 8 років, вихованка гуртка «Паперова фантазія», Центру-комплексу позашкільної роботи м. Марганця, за роботу «Балерина»;
  3.  Кутова Діана, 12 років, вихованка гуртка «Паперова фантазія», Центру-комплексу позашкільної роботи м. Марганця, за роботи «Соло»,     «У вінку любові»;

 

м. Нікополь 

 

  1.  Стамікост  Ірина,  17 років,  вихованка  гуртка   «Золоті рученята»,      ЗНЗ № 19 м. Нікополя, за роботу «Хлібчик із сальцем»;

 

м. Орджонікідзе 

 

  1.  Протченко Ірина, 13 років, вихованка гуртка «Берегиня» КПНЗ Будинку творчості дітей та юнацтва м. Орджонікідзе, за роботи «Зайченя», «Ведмідь»;

 

м. Павлоград 

 

  1.  Денисюк Катерина, 17 років, вихованка гуртка «Умілі руки» ПТДЮ        м. Павлограда, за роботу «Весна»;
  2. Шеїна Ольга, 12 років, вихованка гуртка «Паперопластика» ПТДЮ         м. Павлограда, за роботу «Нове життя»;
  3.  Гурток «Паперопластика» ПТДЮ м. Павлограда, за  колективну роботу «Соняшники»; 

 

м. Новомосковськ 

 

  1.  Кобиляцька Яна, учениця 9 класу НВК № 5, вихованка гуртка декоративно-прикладного мистецтва м. Новомосковська, за роботи «Писанковий птах»,  «Журавлі», «Великдень»;
  2.  Мельник Альона, учениця 4 класу НВК № 5, вихованка гуртка декоративно-прикладного мистецтва м. Новомосковська, за роботи «Мельник», «Квіти мого краю», «Бабка»;
  3.  Отливанова Анна, учениця 9 класу НВК № 5, вихованка гуртка декоративно-прикладного мистецтва м. Новомосковська, за роботи «Троянда», «Дзвіночки», «Букет»; 

 

Васильківський район 

 

  1.  Проволоцька Лілія, учениця 7 класу Чаплинського ЗНЗ Васильківського району, за роботи «Кошик», «Чарівний чобіток», «Серветниця»; 

 

Юр’ївський район 

 

  1. Шума Єлизавета, учениця Юр’ївського ЗНЗ, вихованка гуртка «Дизайн» ЦТНТЦМ, за роботу «Ляльковий театр»;
  2.  Берестовська Анастасія, учениця Юр’ївського ЗНЗ, вихованка гуртка «Дизайн» ЦТНТЦМ, за роботу «Ляльковий театр»;
  3.  Шаповал Тетяна, учениця Юр’ївського ЗНЗ,  вихованка гуртка «Дизайн» ЦТНТЦМ, за роботу «Ляльковий театр»; 

 

Широківський район 

 

  1.  Володько Яна, учениця 4 класу Широківського ЗНЗ № 2, за роботи «Півник – золотий   гребінчик», « Біля тину»;
  2.  Мандзюк Лідія, учениця 4 класу Широківського ЗНЗ № 2, за роботу «Українське село»;
  3.  Запецька Марія, учениця 4 класу Широківського ЗНЗ № № 2, за роботу      «В гостях у дідуся»;
  4.  Полянська Карина, учениця 6 класу Широківського ЗНЗ № 1, за роботу «Вечір»;
  5.  Горобець Єлизавета, учениця 6 класу Широківського ЗНЗ № 2,              за роботи «Соняхи», «Моє селище»;
  6.  Меленко Олександра, учениця 5 класу Широківського ЗНЗ № 1,          за роботи «Українські мотиви», «Красуня»;
  7.  Головата Дарина, учениця 5 класу Широківського ЗНЗ № 1, за роботу «Мальовниче село»;
  8.  Кисіль Юлія, учениця 6 класу Широківського ЗНЗ № 1, за роботу «Моя Україна»;
  9.  Гусарченко Надія, учениця 5 класу  Широківського ЗНЗ № № 2,          за роботи «Рідна домівка », «На подвір’ї»;
  10. Ткачук Анна, учениця 4 класу, Широківського ЗНЗ № 2 за роботу «Мальви»;

 

Дніпропетровський район 

 

  1.  Максименко Олександр, учень 5 класу, вихованець ЦТТ та ДШМ КЗ Партизанського ЗНЗ Дніпропетровського району, за роботи «У дорогу мене мати проводжала», «Іграшки-смішарики»;
  2.  Свічкаренко Олександр, учень 5 класу, вихованець ЦТТ та ДШМ КЗ Партизанського ЗНЗ, за роботи «Торт», «Осіння рапсодія»;
  3.  Саєнко Олексій, учень 5 класу, вихованець ЦТТ та ДШМ КЗ Партизанського ЗНЗ, за роботи «Паровоз», «Веселка», «Осьминіг», «Герої казок», «Рукавичка»;
  4.  Семенюк Павло, учень 4 класу, вихованець ЦТТ та ДШМ КЗ Партизанського ЗНЗ, за роботи «Букет квітів», «Герої казок», «Рукавичка»;
  5.  Ковалевська  Юлія, вихованка ЦТТ та ДШМ КЗ Партизанського ЗНЗ, за роботу «Прапор Дніпропетровської області»;
  6.  Руденко Катерина, вихованка ЦТТ та ДШМ КЗ Партизанського ЗНЗ,  за роботу «Прапор Дніпропетровської області»;
  7.  Сушко Ганна, вихованка ЦТТ та ДШМ КЗ Партизанського ЗНЗ,          за роботу «Прапор Дніпропетровської області»; 

 

Солонянський район 

 

  1.  Донченко Владислав, учень 5 класу Дзержинівського ЗНЗ Солоняньського району, за роботу «Їжачок»;
  2.  Ситник Ірина, учениця 5 класу Дзержинівського ЗНЗ Солоняньського району, за роботу « Котик»; 

 

Царичанський район 

 

  1.  Бублій Світлана, учениця 4 класу Царичанського ЗНЗ, вихованка гуртка «Петриківська витинанка», за роботу «Зимова фантазія»;
  2.  Браславець Михайло, учень 4 класу Царичанського ЗНЗ, вихованець гуртка «Петриківська витинанка», за роботу «Святий Миколай»;
  3.  Лисенко Альона, учениця 4 класу Царичанського ЗНЗ, вихованка гуртка «Петриківська витинанка», за роботу «Пишний букет»;
  4.  Шулик Анна, учениця 4 класу Царичанського ЗНЗ, вихованка гуртка «Петриківська витинанка», за роботу «Блакитні квіти»; 

 

Софіївський район 

 

  1.  Чувпило Олексій, учень 6 класу, вихованець гуртка «Грайливе мереживо» Софіївського РБШ, за роботи «Нема ціни святині дорогій», «Благословення роду українського»;
  2.  Бойко Анна, учениця 9 класу Мар’ївського ЗНЗ№ 2, вихованка гуртка паперова пластика «Творча майстерня» Софіївського РБШ, за роботи «Таця», «Кошик», «Пенал для олівців»;
  3.  Демченко Любов, учениця 10 класу Мар’є-Дмитрівського ЗНЗ, вихованка гуртка «Серветкове диво» Софіївського району, за роботу «Яблуневий цвіт»;
  4.  Грищук Валентина,  учениця 10 класу Мар’є-Дмитрівського ЗНЗ, вихованка гуртка «Серветкове диво» Софіївського району, за роботу «Яблуневий цвіт»;
  5.  Римша Анастасія, учениця 4 класу Софіївського ЗНЗ № 1, вихованка гуртка «Серветкове диво»,  за роботу «Чарівна квітка сонця»;   

 

Номінація «Килимарство, вишивка стрічками»: 

 

м. Дніпропетровськ 

 

  1. Дубровський Дмитро, 10 років, вихованець Студії «Дизаїн» Міського палацу дітей та юнацтва м. Дніпропетровська, за роботу «Килимок тканий»;
  2. Колдаєва Анастасія, 9 років, вихованка Студії «Дизаїн»   Міського палацу дітей та юнацтва м. Дніпропетровська, за роботи «Килимок тканий», «Килимок»;
  3. Гуренко Влад, 9 років, вихованець Студії «Дизаїн»   Міського палацу дітей та юнацтва м. Дніпропетровська, м. Дніпропетровська, за роботи «Килимок тканий», «Килимок»;
  4. Мостова Марія, 10 років, вихованка Студії «Дизаїн»   Міського палацу дітей та юнацтва м. Дніпропетровська, м. Дніпропетровська, за роботу  «Килимок»;
  5. Попова Альона, 10 років, вихованка Студії «Дизаїн»   Міського палацу дітей та юнацтва м. Дніпропетровська, м. Дніпропетровська, за роботи  «Боже вічко»;
  6. Макаренко Даша, 9 років, вихованка Студії «Дизаїн»   Міського палацу дітей та юнацтва м. Дніпропетровська, м. Дніпропетровська, за роботи  «Боже вічко»;
  7. Спірна Валерія, 16 років, вихованка Студії «Дизаїн»   Міського палацу дітей та юнацтва м. Дніпропетровська, м. Дніпропетровська, за роботи  «Боже вічко», «Килимок тканий»;
  8. Дашков Максим, 11 років, вихованець Студії «Дизаїн»   Міського палацу дітей та юнацтва м. Дніпропетровська, м. Дніпропетровська, за роботи «Килимок тканий», «Килимок»;
  9. Ткачук Вікторія, 17 років, вихованка Студії «Дизаїн»   Міського палацу дітей та юнацтва м. Дніпропетровська, за роботи  «Боже вічко»;
  10.  Статіва Яна, 16 років, вихованка Студії «Дизаїн»   Міського палацу дітей та юнацтва м. Дніпропетровська, за роботи  «Боже вічко»;
  11. Бойкова Марія, 14 років, вихованка Студії «Дизаїн»   Міського палацу дітей та юнацтва м. Дніпропетровська, м. Дніпропетровська, за роботи  «Боже вічко»;
  12.  Галінкова Ганна, 12 років, вихованка Студії «Дизаїн»   Міського палацу дітей та юнацтва м. Дніпропетровська, м. Дніпропетровська, за роботу  «Килимок»;
  13.  Прокопенко Анастасія, 12 років, вихованка ЦПР № 2, Жовтневого району м. Дніпропетровська, за роботи «Зимовий пейзаж», скарбнички «Сонях», «Маки»; декоративні сумки «Літо», «Настурція»;
  14.  Петрушева Дар’я, 11 років,  вихованка ЦПР № 2, Жовтневого району м. Дніпропетровська, за роботи «Пасхальні кольори», «Кінь моєї мрії»;
  15. Козуб Олександра, 14 років, вихованка дитячо-юнацького центру художньої та технічної творчості Кіровського району м. Дніпропетровська,  за роботи «Хатинка», «Кошик з квітами»;
  16.  Сахарова Анна, 11 років, вихованка дитячо-юнацького центру художньої та технічної творчості Кіровського району м. Дніпропетровська,  за роботи «Соняшники», «Кущ калини», «Літо в полі»;
  17.  Кравцова  Софія, 9 років, вихованка дитячо-юнацького центру художньої та технічної творчості Кіровського району м. Дніпропетровська,  за роботи «Букет для мами», «Айстри», «Соняшкики»;
  18.  Козакова Даяна, 8 років, вихованка дитячо-юнацького центру художньої та технічної творчості Кіровського району м. Дніпропетровська,  за роботи «Польові квіти», «У садочку»;
  19.  Фаль Єлизавета, 17 років, вихованка дитячо-юнацького центру художньої та технічної творчості Кіровського району м. Дніпропетровська,  за роботи «На подвір’ї», «Сільський краєвид», «Український віночок»;
  20.  Морозова Марина, 17 років, вихованка комунального позашкільного навчального закладу ЦДТЮТ ДМР Самарського району м. Дніпропетровська, за роботу пояс «Зоряний»;
  21. Любимська Вікторія, 16 років, вихованка комунального позашкільного навчального закладу ЦДТЮТ ДМР Самарського району м. Дніпропетровська, за роботу пояс «Козацькі спогади»;
  22.  Бузовська Катерина, 12 років, вихованка комунального позашкільного навчального закладу ЦДТЮТ ДМР Самарського району м. Дніпропетровська, за роботу панно «Україна моя рідна»; 

 

м. Дніпродзержинськ 

 

  1.  Савіч Катерина, 12 років, вихованка комунального закладу «Будинку дитячої творчості» м. Дніпродзержинська, за роботи « Рідний край», «Квіти мого краю»;
  2.  Клевакіна Ольга, 16 років, вихованка комунального закладу «Будинку дитячої творчості» м. Дніпродзержинська, за роботу «Весна красна»;
  3.  Пехотинська Дар’я, 16 років, вихованка комунального закладу «Будинку дитячої творчості» м. Дніпродзержинська, за роботу «Фізаліс»; 

 

м. Новомосковськ 

 

  1.  Чорногор Катерина, учениця 8 класу колегіуму № 11, вихованка гуртка «Скарбниця ремесел» м. Новомосковська, за роботи «Троянди»,  «Мальви», «Маки»;

 

м. Павлоград 

 

  1.  Мішуста Анна, 14 років, вихованка гуртка т/о «Українська народна вишивка» Центру творчості дітей та юнацтва м. Павлоград, за роботу «Ромашки»;
  2.  Терно Юлія, 16 років, вихованка гуртка т/о «Українська народна вишивка» Центру творчості дітей та юнацтва м. Павлоград, за роботу «Люпіни», «Польові квіти»;
  3.  Аврах Ірина, 11 років, вихованка гуртка т/о «Українська народна вишивка» Центру творчості дітей та юнацтва м. Павлоград, за роботу «Корзина з квітами»;
  4. Полторацька Яна, 15 років, вихованка гуртка «Сучасне рукоділля» Палацу творчості дітей та юнацтва, м. Павлоград, за роботу «Ніжність»;
  5. Шаманська Тетяна, 15 років, вихованка гуртка «Сучасне рукоділля» Палацу творчості дітей та юнацтва, м. Павлоград, за роботу «Васильковий край»;
  6. Петля Анастасія, 16 років, вихованка гуртка «Сучасне рукоділля» ПТДЮ м. Павлограда;

 

м. Першотравенськ 

 

  1.  Клюкова Карина, 10 років, вихованка гуртка «Студія дизайну» Центру дитячої творчості «Надія» м. Першотравенська, за роботу «Квіткова палітра»;
  2. Хоренко Альона, учениця 11 класу ЗНЗ № 3 м. Першотравенська,        за роботи ткацтво «Україночка», «Закат на морі»; 

 

м. Кривий Ріг 

 

  1. Самойленко Ольга, 13 років, вихованка гуртка «Килимарство» МАНМ ЦДЮТ Дзержинського району м. Кривого Рогу, за роботу «Блакитні птахи»;
  2. Самойленко Валерія, 13 років, вихованка гуртка «Килимарство» МАНМ ЦДЮТ Дзержинського району м. Кривого Рогу, за роботу «Гобелен»;
  3. Чернова Вікторія, учениця 10 класу ЗНЗ  № 66 Дзержинського району    м. Кривого Рогу, за роботу  диптих «Фантастичні візерунки»;
  4. Ніцук Уляна, 6 років, вихованка гуртка «Калейдоскоп творчості» ЦДЮТ «Терноцвіт» Тернівського району м. Кривого Рогу, за роботу «Квітковий гобелен»;
  5. Лук’яненко Анастасія, вихованка гуртка «Світ гобелену» філія «Надія» ПДЮТ Центрально-Міського району м. Кривого Рогу, за роботу композиція «Веселі ляльки»;
  6. Обифіст Маргарита, 14 років, вихованка гуртка «Світ гобелену» філія «Надія» ПДЮТ Центрально-Міського району м. Кривого Рогу, за роботу «Україночка»;

 

Магдалинівський район 

 

  1. Сонник Каріна, учениця 10 класу Новопетрівського ЗНЗ Магдалинівського району, за роботу «Мій улюблений квітник»; 

 

Петриківський район 

 

  1. Бойко Карина, учениця 7 класу Петриківської СЗШ, вихованка гуртка «Дизайн» Петриківського БДТ, за роботи «Весела родина», «Домовичок щастя», «Лісова красуня»; 

 

П’ятихатський район 

 

  1. Бондаренко Ірина, учениця 9 класу Пальмирівського ЗНЗ П’ятихатського району, за роботи «Квіти на земному полі», «Яскравий ромб», «Вечерня зірка»;  

 

Синельниківський район 

 

  1. Іляшенко Юлія, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Вишивка шовковими стрічками» Синельниківського районного будинку школярів,     за роботу «Маленьке диво»;
  2. Пастухова Анастасія, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Вишивка шовковими стрічками» Синельниківського районного будинку школярів,     за роботу «Симфонія літа»; 

 

Новомосковський район 

 

  1. Колпакова Анна, учениця 7 класу Орлівщінського ЗНЗ  Новомосковського району, за роботу «Народна лялька»;
  2. Зайченко Світлана, учениця 7 класу Орлівщінського ЗНЗ  Новомосковського району, за роботу «Народна лялька»; 

 

Павлоградський район 

 

  1. Кондрачук Юлія, 14 років, вихованка районного Будинку творчості дітей та юнацтва Павлоградського району, за роботи «Набір серветок «Ромашки»,  серветка «Різдвяна зірка», «Серветка»;
  2. Оксень Світлана, 13років, вихованка районного Будинку творчості дітей та юнацтва Павлоградського району, за роботу серветка «Маки»;
  3. Шаламай Валерій, 9 років, вихованець районного Будинку творчості дітей та юнацтва Павлоградського району, за роботи «Соняшник», «Пояс чоловічий»;

 

Царичанський район 

 

  1. Барановська Світлана, учениця 6 класу Могилівського ЗНЗ, вихованка гуртка «Килимарство» БДЮТ Царичанського району, за роботи «На зустріч весні», «Літо, літечко прийшло – радість дітям принесло», «Смужечка до смужечки»;
  2. Кіріченко Валерія, учениця 9 класу Китайгородського ЗНЗ Царичанського району, за роботи «Дуб та калина – одвічні символи України», «Дубочок», «На берегах Орелі»;
  3. Гусаревич Леся, учениця 8 класу   Китайгородського ЗНЗ  Царичанського району, за роботи «В далеке плавання», «Весняна фантазія», «А льон цвіте синьо-синьо»; 

 

Софіївський район 

 

  1. Кошеленко Анастасія, учениця 7 класу Софіївського ЗНЗ № 1, вихованка гуртка вишивки стрічками «Стрічкограй» Софіївського РБШ,       за роботи «Прекрасні квіти батьківщини», «Ніжні ромашки», «Квіти в нашому житті», «Квіти що квітнуть у нашому край», «Жоржини в саду зацвіли»;
  2. Кравченко Анна, вихованка гуртка вишивки стрічками «Стрічкограй» Софіївського РБШ, за роботу «Золоті колоски»;
  3. Запорожець Дарина, вихованка гуртка вишивки стрічками «Стрічкограй» Софіївського РБШ, за роботу «Золоті колоски»; 

 

Покровський район 

 

  1. Різченко Ніна, учениця 11 класу Коломійцівського ЗНЗ , вихованка гуртка «Пустотливі пальчики» ВТ ЦДЮ Покровського району, за роботу панно «Святковий настрій»; 

 

Номінація «В’язання гачком та спицями»: 

 

м. Дніпропетровськ 

 

  1. Іванова Євгенія, 15 років, вихованка гуртка «В’язання» КПНЗ «Центр позашкільної роботи № 1»  Бабушкінського району м. Дніпропетровська,      за роботу «Чарівний ліс»;
  2. Пустовіт Марія, 13 років, вихованка гуртка «В’язання»  КПНЗ «Центр позашкільної роботи № 1»   Бабушкінського району м. Дніпропетровська,    за роботу «Новорічний калейдоскоп»;
  3. Вілко Ірина, 10 років, вихованка гуртка «В’язання»  КПНЗ «Центр позашкільної роботи № 1»  Бабушкінського району м. Дніпропетровська,     за роботу «Печворк»;
  4. Венидиктова Наталя, 16 років, вихованка гуртка «В’язання» КПНЗ «Центр позашкільної роботи № 1»    Бабушкінського району м. Дніпропетровська, за роботу «Орнаментальна серветка»;
  5. Григоренко Арина, 14 років, вихованка гуртка «В’язання» КПНЗ «Центр позашкільної роботи № 1»  Бабушкінського району м. Дніпропетровська, за роботу «Серветка орнаментальна»;
  6. Славгородська Лілія, 12 років, вихованка гуртка «В’язання»  КПНЗ «Центр позашкільної роботи № 1»  Бабушкінського району м. Дніпропетровська, за роботу «Круговерть»;
  7. В’язьмітіна Катерина, 15 років, вихованка гуртка «В’язання» КПНЗ «Центр позашкільної роботи № 1»  Бабушкінського району м. Дніпропетровська, за роботу «Зимові птахи»;
  8. Заіченко Аліна, 14 років, вихованка гуртка «В’язання» КПНЗ  «Центр позашкільної роботи № 1»  Бабушкінського району м. Дніпропетровська,     за роботу «Серветка»;
  9. Коломієць Юлія, 13 років, вихованка гуртка «В’язання» КПНЗ  «Центр позашкільної роботи № 1»  Бабушкінського району м. Дніпропетровська,     за роботу «Килимок»;
  10. Тітова Поліна, 14 років, вихованка гуртка «В’язання» КПНЗ «Центр позашкільної роботи № 1»  Бабушкінського району м. Дніпропетровська,     за роботу «Букет»;
  11. Матвіцевська Олександра, 14 років, вихованка гуртка «Народні ремесла» КПНЗ «Дитячо-юнацький центр позашкільної роботи № 1" Бабушкінського району м. Дніпропетровська, за роботи «Колекція серветок»;
  12. Лоік Марія, 16 років, учениця ЗНЗ № 40  Бабушкінського району м. Дніпропетровська, за роботу серветка «Святковий півник»;
  13. Федько Альона, 15 років, вихованка Дитячо-юнацького центру художньої та технічної творчості Кіровського району м. Дніпропетровська,  за роботи «Шаль», «Серветка», «Парасолька»; 
  14. Мандрика Дарина, 15 років, вихованка Дитячо-юнацького центру художньої та технічної творчості Кіровського району м. Дніпропетровська, за роботи «Шаль», «Серветка», «Парасолька»;
  15. Буділіна Вікторія, 11 років, вихованка Дитячо-юнацького центру художньої та технічної творчості Кіровського району м. Дніпропетровська, за роботи «Сарафан», «Капелюшок», «Парасолька», «Перелина»;
  16. Новожилова Надія, 12 років, вихованка Дитячо-юнацького центру художньої та технічної творчості Кіровського району м. Дніпропетровська, за роботи «Диванні подушки»;
  17. Савченко Олена, 15 років, учениця КЗО СЗШ № 45 Індустріального району м. Дніпропетровська, за роботи «Серветка», «Комірець»; 

 

м. Дніпродзержинськ 

 

  1. Скіба Валерія, 13 років, вихованка гуртка КЗ «Будинок дитячої творчості    м. Дніпродзержинська, за роботи «Серветки», «Овал», «Коло», «Ромб»;
  2. Курбанова Аліна, учениця 10 класу ЗНЗ № 13 м. Дніпродзержинська,  за роботи «Корзинка для матусі», «Корзинка з ромашками», «Ганнусині вічки»; 

 

м. Вільногірськ 

 

  1. Гудожнік Марія, 11 років, вихованка гуртка «В’язання гачком»                КЗ ЦПН ДТ м. Вільногірська, за роботу «Жилет в техніці фріформ»;
  2. Брюхова Марія, 9 років, вихованка гуртка «В’язання гачком» КЗ ЦПН ДТ м. Вільногірська, за роботи «Літня кофтина», «Літній топ»;
  3. Махарина Єлизавета, 15 років, вихованка гуртка «В’язання гачком»         КЗ ЦПН ДТ м. Вільногірська, за роботи «Літній костюм», панно «Квіти»;
  4. Сологуб Ганна, 13 років, вихованка гуртка «В’язання гачком»                  КЗ ЦПН ДТ м. Вільногірська, за роботи «Ангелочки», «Жилет в техніці фріформ»; 

 

м. Жовті Води 

 

  1.  Корсуновська Юлія, учениця 11 класу, вихованка гуртка «В’язання» Центру дитячої творчості м. Жовтих Вод, за роботу «Баранець і овечка»;
  2. Рубан Олена, учениця 9 класу НВК № 6 м. Жовтих Вод, за роботу «Квіткова поляна»;
  3. Біла Людмила, учениця 9 класу ЗНЗ № 8 м. Жовтих Вод, за роботи «Бабусин візерунок», «Рушничок»;
  4. Караповська Юлія, учениця 9 класу ЗНЗ № 8 м. Жовтих Вод, за роботу «Ажурна квіточка»; 

 

м. Марганець 

 

  1.  Артеменко Марія, 11 років, вихованка гуртка «Рукоділля» Центру-Комплексу позашкільної роботи м. Марганця, за роботу «Кофта «Ніжність»;
  2. Грищенко Вероніка, 12 років, вихованка гуртка «Рукоділля» Центру-Комплексу позашкільної роботи м. Марганця, за роботи «Серветки», «Кофта з окремих мотивів»;
  3. Брич Ганна, 12 років, вихованка гуртка «Рукоділля» Центру-Комплексу позашкільної роботи м. Марганця, за роботу «Сукня рожева»;
  4. Сорока Катерина, 14 років, вихованка гуртка «Рукоділля» Центру-Комплексу позашкільної роботи м. Марганця, за роботи «Кофта чорно-біла»,  туніка «Втома»;
  5. Лазданова Інна, 14 років, вихованка гуртка «Рукоділля» Центру-Комплексу позашкільної роботи м. Марганця, за роботи «Комірці»; 

 

м. Новомосковськ 

 

  1. Левченко Софія, учениця 9 класу гімназії № 3 м. Новомосковська, за роботи «Сумка», прикраса «Гребінець», «Намисто»; 

 

м. Орджонікідзе 

 

  1. Щербакова Аліна, 16 років, вихованка гуртка «Умілі руки» КЗ СЗШ № 2 м. Орджонікідзе, за роботи «Серветки»; 

 

м. Тернівка 

 

  1. Асадуліна Олександра, 15 років, вихованка гуртка «М’яка іграшка» КПНЗ ЦДТ м. Тернівки, за роботи жилет «Класичний», «Сукня»;
  2. Кузнецова Аліна, 13  років, вихованка гуртка «М’яка іграшка» КПНЗ ЦДТ м. Тернівки, за роботи «Печворк», «Малютка»; 

 

м. Павлоград 

 

  1.  Діброва Олена, 15 років, вихованка гуртка «Майстриня» КПНЗ ЦТДТ    м. Павлограда, за роботу «Троянди»; 

 

м. Кривий Ріг 

 

  1.  Велічанський Іван, 16 років, вихованець гуртка «Майстриня» ЦДТ «Дивосвіт» Жовтневого району м. Кривого Рогу, за роботу «Українські візерунки»;
  2.  Мосьпан Аліса, 16 років, вихованка гуртка «Шедевр» ЦДЮТ «Ріднокрай» Інгулецького району м. Кривого Рогу, за роботи стилізовані речі сучасної україночки: «Сумка-дніпряночка», «Спідниця»;
  3. Дудко Анжела, 10 років, вихованка гуртка «Чарівне рукомесло» ЦЮН Тернівського району м. Кривого Рогу, за роботу «Декоративні етнічні сумки»;

 

Верхньодніпровський район 

 

  1.  Чуйко Каміла, 14 років, вихованка гуртка «Чарівний гачок» Верхівцевського БДЮ Верхньодніпровського району, за роботу «Дніпропетровщина вітає»;
  2.  Гура Катерина, 11 років, вихованка гуртка «Чарівний гачок» Верхівцевського БДЮ Верхньодніпровського району, за роботу «Родина»; 

 

Магдалинівський район 

 

  1. Пархоменко Анастасія, 12 років, вихованка гуртка «Рукодільниці» БДТ смт. Магдалинівка, за роботи «Чешки», «Серветки»; 
  2. Каренко Валерія, 12 років, вихованка гуртка «Рукодільниці» БДТ   смт. Магдалинівка, за роботи «Серветки», «Сумочка», «Пудель»;
  3. Доленко Єлизавета, 14 років, вихованка гуртка «Рукодільниці»  БДТ  смт. Магдалинівка, за роботи «Сумочка», «Сумка-кладч», «Серветки»;
  4. Балкова Олена, 16 років, вихованка гуртка «Рукодільниці»  БДТ   смт. Магдалинівка, за роботи «Серветки»; 

 

Васильківський район 

 

  1. Францевич Аліна, учениця 5 класу  НВК № 1 смт. Васильківка,  за роботи серветки «Ніжність», «Серветки»; 

 

Широківський район 

 

  1.  Григор’єва Дарія, учениця 7 класу, вихованка гуртка художньої вишивки БДТ  смт. Широке, за роботу «Серветка святкова»;
  2. Боліла Ірина, учениця 8 класу, вихованка гуртка художньої вишивки БДТ  смт. Широке, за роботу «Янголята»;
  3. Смоквіна Анна, учениця 8 класу, Миролюбівського НВК Широківського району, за роботу «Серветка»; 

 

П’ятихатський район 

 

  1.  Сідорова Аліна, учениця 6 класу ЗНЗ № 2, вихованка гуртка «В’язання спицями» м. П’ятихатки, за роботу «Покуштунчик»;
  2. Іванова Єлизавета, учениця 6 класу ЗНЗ № 2, вихованка гуртка «В’язання спицями» м. П’ятихатки, за роботу «Торбинка достатку»; 

 

Синельниківський район 

 

  1.  Маркіна Анжела, учениця 3 класу, вихованка гуртка «Плетінні гачком» РБШ Синельниківського району, за роботу «Серветка»;
  2. Нагребецька Ольга, учениця 8 класу Роздорського   ЗНЗ  Синельниківського району, за роботу  «Серветки»; 

 

Солонянський район 

 

  1. Рожко Анастасія, учениця 8 класу Єлізарівського ЗНЗ Солонянського району, за роботу «Ажурна серветка»; 
  2.  Гаркуша Вікторія,  учениця 10 класу Єлізарівського ЗНЗ Солонянського району, за роботу «Серветка – квітучий край»; 

 

Межівський район 

 

  1. Кочергіна Юлія, вихованка гуртка «Колорит» БТШ  Межівського району, за роботи «Скатертина», Ваза», «Цукерниця»;
  2. Бондаренко Вікторія, вихованка гуртка «Народні ремесла» Межівського ЗНЗ № 2, за роботу «Пальчиковий театр»;

 

Царичанський район 

 

  1.  Бількевич Софія, вихованка гуртка «Народні ремесла»    Царичанського БДЮТ, за роботи «Весняні луки», «Зимовий сон», «Народні мотиви»; 

 

Петропавлівський район 

 

  1.  Водолазька Ольга, учениця 10 класу Троїцького НВК Петропавлівського району, за роботи «Водяна лілія», «Медуза», «Морська»;
  2.  Губанова Леся, учениця 9 класу Троїцького НВК Петропавлівського району, за роботу «Домовичок»; 

 

Криничанський район 

 

  1.  Гурток «Сувенір» ЦУМ Криничанського району, за колективну роботу «Українка»;
  2. Шкіль Євгенія, 14 років вихованка гуртка «Сувенір» Криничанського ЦУМ,  за роботу «Дружки»; 

 

Покровський району 

 

  1.  Гусейнова Дар’я, учениця 6 класу НВК ЗОШ № 1 Покровського ліцею, вихованка гуртка «В’язання гачком та спицями» ВТЦДЮ Покровського району, за роботи комірець «Ажурний», подушечка «Ажурна», «Серветка біла на тканині»;
  2. Коваленко Анастасія, учениця 11 класу НВК ЗОШ № 1 Покровського ліцею, вихованка гуртка «В’язання гачком та спицями» ВТЦДЮ Покровського району, за роботи «Ажурна доріжка», комплект «Зимовий букет»;
  3.  Ляшенко Яна, учениця 5 класу НВК ЗОШ № 1 Покровського ліцею, вихованка гуртка «В’язання гачком та спицями» ВТЦДЮ Покровського району, за роботи серветка «Ажурний овал», подушка «Ажурні ромби»;
  4.  Антибура Настя, учениця 6 класу НВК ЗОШ № 1 Покровського ліцею, вихованка гуртка «В’язання гачком та спицями» ВТЦДЮ Покровського району, за роботу «Серветка»;
  5.  Желізняк Юлія, учениця 7 класу НВК ЗОШ № 1 Покровського ліцею, вихованка гуртка «В’язання гачком та спицями» ВТЦДЮ Покровського району, за роботи комірець «Круживний»,  серветка «Зірка»;
  6.  Шаповал Аліна, учениця 5 класу НВК ЗОШ № 1 Покровського ліцею, вихованка гуртка «В’язання гачком та спицями» ВТЦДЮ Покровського району, за роботи серветка біла «Ніжність», «Комплект зимовий синій»;
  7.  Лаврущенко Діана, учениця 5 класу НВК ЗОШ № 1 Покровського ліцею, вихованка гуртка «В’язання гачком та спицями» ВТЦДЮ Покровського району, за роботу серветка «Ажурний квадрат»;
  8. Міхно Елеонора, учениця 4 класу НВК ЗОШ № 1 Покровського ліцею, вихованка гуртка «В’язання гачком та спицями» ВТЦДЮ Покровського району, за роботи серветка «Жовта квітка», подушка «Барвінок»;
  9.  Царьова Людмила, учениця 9 класу НВК ЗОШ № 1 Покровського ліцею, вихованка гуртка «В’язання гачком та спицями» ВТЦДЮ Покровського району, за роботу «Зимовий комплект червоний»; 

 

Номінація «Вироби зі шкіри, батік»: 

 

м. Дніпропетровськ 

 

  1. Мельник Вікторія, 11 років, вихованка Міського палацу дітей та юнацтва, за роботу «Коники»;
  2. Сладковська Наталія, 13 років, вихованка Міського палацу дітей та юнацтва, за роботу «Рідний край»;
  3. Дубовик Анна, 11 років, вихованка Міського палацу дітей та юнацтва, за роботу «Зима»;
  4. Ляпіна Олена, 17 років, вихованка школи образотворчого мистецтва «Суцвіття», «Майстерня батіку» КПНЗ ЦПР № 1 Бабушкінського району  м. Дніпропетровська, за роботи «Ірис», «Квіточки»;
  5. Комкова Ганна, 17 років, вихованка школи образотворчого мистецтва «Суцвіття», «Майстерня батіку» КПНЗ ЦПР № 1 Бабушкінського району м. Дніпропетровська, за роботи «Зимовий пейзаж», «Натюрморт», «Букет квітів»;
  6. Жулинська Вікторія, 11 років, вихованка КПНЗ «Палацу творчості дітей та юнацтва» Ленінського району м. Дніпропетровська, за роботи «Ангел», «Котик»;
  7. Мерзла Дар’я,  11 років, вихованка КПНЗ «Палацу творчості дітей та юнацтва» Ленінського району м. Дніпропетровська, за роботи «Рожевий фламінго», «Сім’я жирафів»;
  8. Біжко Таїсія, 13 років, вихованка КПНЗ «Палацу творчості дітей та юнацтва» Ленінського району м. Дніпропетровська, за роботи «Авторська лялька»;

 

м. Дніпродзержинськ                                                                    

 

  1. Булло Катерина, учениця 7 класу, вихованка гуртка ЗНЗ № 20 м. Дніпродзержинська, за роботи «Маки», «Тюльпани»;
  2.  Пехотинська Дар’я, 16 років, вихованка гуртка КЗ «Центру позашкільної роботи та дитячої творчості м. Дніпродзержинська, за роботи «Для ділової жінки», «Прикраси юної леді»; 

 

м. Марганець 

 

  1.  Швець Катерина, 11 років, вихованка гуртка «Народні ремесла»    Центру-комплексу позашкільної роботи м. Марганця, за роботу «Чорногрива»;

 

м. Синельникове 

 

  1.  Чорна Ольга, учениця 9 класу ЗНЗ № 6, вихованка гуртка «Майстриня» м. Синельникового, за роботи «Біла лілія», «Мальви»; 

 

м. Павлоград 

 

  1.  Кривсун Аліна, 16 років, вихованка Дизайн-студії «Креатив» ЦПРВВД  м. Павлограда, за роботи панно «Фантазія», кулон «Маки», браслет «Маки», «Півень»;
  2.  Пономар Єлизавета, 11 років, вихованка Дизайн-студії «Креатив» ЦПРВВД    м. Павлограда, за роботи панно «Квіти», «Лелеки», кулон «Яшма»;
  3.  Старушенко Катерина, 11 років, вихованка Дизайн-студії «Креатив» ЦПРВВД м. Павлограда, за роботи кулон «Топаз», «Літо»;
  4. Нагнатова Альона, 12 років, вихованка Дизайн-студії «Креатив» ЦПРВВД м. Павлограду, за роботу «Натхнення»;
  5.  Кондалінцева Інна, 11 років, вихованка Дизайн-студії «Креатив» ЦПРВВД м. Павлограда, за роботу кулон «Гербери»;
  6.   Щуренко Єва, 10 років, вихованка Дизайн-студії «Креатив» ЦПРВВД   м. Павлограда, за роботу кулон «Трояндовий»;
  7.  Бакала Аліна, 10 років, вихованка Дизайн-студії «Креатив» ЦПРВВД     м. Павлограда, за роботи «Прикраса»,  «Чарівність»; 

 

м. Тернівка 

 

  1.  Григорьєва Анастасія, 15 років, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Колаж» КПНЗ ЦДТ м. Тернівки, за роботу «Кіт на підвіконі»;
  2. Венгер Ольга, 14 років, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Колаж» КПНЗ ЦДТ м. Тернівки, за роботи «Золота осінь», «Пухнасті друзі»; 

 

м. Кривий Ріг 

 

  1.  Рябікова Вікторія, 15 років, вихованка Студії декоративно-ужиткового мистецтва «Світ батіку» МПДЮТ «Горицвіт» Жовтневого району м. Кривого Рогу, за роботу диптих «Надвечір’я»;
  2.  Коржовська Олена, 15 років, вихованка гуртка ЦДТ «Дивосвіт» Жовтневого району м. Кривого Рогу, за роботу «Яблуневий рай»;
  3.  Іванцова Лія, 11 років, вихованка гуртка ЦДТ «Дивосвіт» Жовтневого району м. Кривого Рогу, за роботу «Рідне село»;
  4.  Кирилова Дар’я, 8 років, вихованка гуртка ЦДТ «Дивосвіт» Жовтневого району м. Кривого Рогу, за роботу «Квіточка»;
  5.  Кудра Альона, 11 років, вихованка гуртка ЦДТ «Дивосвіт» Жовтневого району м. Кривого Рогу, за роботу «Сонячна квітка»; 

 

Верхньодніпровського  район 

 

  1.  Буря Єлизавета, 10 років, вихованка гуртка «Декоративно-прикладного мистецтва» Верхівцевського КЗ БДЮ, за роботи «Село на нашій Україні», «Наче писанка село»;
  2.  Радченко Олександр, 13 років, вихованець гуртка «Декоративно- прикладного мистецтва» Верхівцевського КЗ БДЮ, за роботи «Маки», «Українське село»; 

 

Широківський район 

 

  1.  Юношева Вікторія, учениця 8 класу Широківського ЗНЗ № 2, вихованка гуртка народної творчості БДТ, за роботу «Прикраси зі шкіри»;
  2.  Асташевська Інна, учениця 8 класу Широківського ЗНЗ № 2, вихованка гуртка народної творчості БДТ, за роботу «Прикраси зі шкіри»; 

 

Петриківський район 

 

  1.  Нагай Аліна, учениця 4 класу Петриківського ЗНЗ, вихованка гуртка «Дизайн» Будинку дитячої творчості, за роботи «Різдвяні дзвіночки», писанка «Весну несе…», чохол для окулярів «Троянда»;
  2. Мостова Таїсія, учениця 4 класу Петриківського ЗНЗ, вихованка гуртка «Дизайн» Будинку дитячої творчості, за роботу писанка «Квітує Україна»;

 

Синельниківський район 

 

  1.  Жакун Дар’я, учениця 8 класу Славгородського ЗНЗ Синельниківського району, за роботу «Жіноча блуза» з декоруванням, «Волошкові мрії»;
  2. Сулаєва Юлія, учениця 6 класу, вихованка театру мод «Оксамит» Синельниківського районного будинку школярів, за роботи «Хустка»,  «Солов’їна пісня»;
  3. Кравченко Євгенія, учениця 6 класу, вихованка театру мод «Оксамит» Синельниківського районного будинку школярів, за роботи «Хустка», «Веселкове літо»; 

 

Новомосковський район 

 

  1. Павленко Євгенія, учениця 4 класу Губиниського ЗНЗ № 2 Новомосковського району, за роботу «А я просто україночка»;

 

Криничанський  району 

 

  1.  Шикаренко Владислав, учень 6 класу Щорського ЗНЗ, вихованець гуртка «Народні промисли» Щорського БДЮТ Криничанського району, за роботу «Мої мрії»;
  2. Ніколенко Владислава, учениця 9 класу Щорського ЗНЗ, вихованка гуртка «Народні промисли» Щорського БДЮТ Криничанського району, за роботу «Ніч». 

 

Номінація «Різьблення по дереву»: 

 

м. Дніпропетровськ 

 

  1. Бугір Олексій, 14 років, учень ЗНЗ № 68,  Амур-Нижньодніпровського району м. Дніпропетровська, за роботи дощечка «Рибка», «Серветниця»;
  2. Ільїнський Данило, 17 років,  учень ЗНЗ № 68, Амур-Нижньодніпровського району м. Дніпропетровська,  за роботи «Скринька», «Іграшка», «Метелик»;
  3. Шилін Іван, 17 років, учень ЗНЗ № 68, Амур-Нижньодніпровського району м. Дніпропетровська,  за роботи «Велика скринька», «Пенал»;
  4. Майгун Тимофій, 15 років, учень ЗНЗ № 127, Самарського району м. Дніпропетровська, вихованець КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості», за роботи «Скалка»,  «Лопатка»,  «Ложечка чумацька»;
  5. Погребняк В’ячеслав, 15 років, учень ЗНЗ № 127, Самарського району м. Дніпропетровська, вихованець КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості», за роботу «Дошка розробна»;
  6. Зейналов Владислав, 15 років, учень ЗНЗ № 127, Самарського району м. Дніпропетровська, вихованець КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості», за роботу «Ложка козацька»;
  7. Шкарін Микита, 14 років, учень ЗНЗ № 127, Самарського району м. Дніпропетровська, вихованець КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості», за роботу «Лопатка»;
  8. Козловський Данііл, 12 років,  вихованець КПНЗ Будинок дитячої творчості гурток «Художнє різьблення», Індустріального району м. Дніпропетровська, за роботи «Зубр», «Коралова рибка», «Лісові мешканці»; 

 

м. Дніпродзержинськ 

 

  1. Зотін Ростислав, учень 8 класу ЗНЗ № 34, за роботу «Прикраса на полиці»;
  2. Кузнєцов Денис, учень 8 класу ЗНЗ № 42, за роботу «Фоторамки»;

 

м. Жовті Води 

 

  1.  Негода Андрій, учень 8 класу ЗНЗ № 5 м. Жовтих Вод, за роботу «Шкатулка»;
  2.  Удовик Руслан, учень 8 класу ЗНЗ № 5 м. Жовтих Вод, за роботу «Шкатулка»;
  3.  Булгакова Оксана, учениця 10 класу ЗНЗ № 5 м. Жовтих Вод, за роботу «Шкатулка»;

 

м. Марганець 

 

  1.  Любкін Дмитро, 14 років, учень гімназії № 6 м. Марганця, за роботу «Дошка розробна»; 

 

м. Новомосковськ 

 

  1.  Шутов Владислав, 15 років, вихованець гуртка «Дерев’яна іграшка» колегіуму № 11 м. Новомосковська, за роботи «Коник з возиком», «Коник    на коліщатках»;
  2.  Нікітенко Микита, 14 років, вихованець гуртка «Дерев’яна іграшка» колегіуму № 11 м. Новомосковська, за роботи іграшки «Возик», «Коник з возиком», «Вершник на коні»;
  3.  Тихоненко Максим, 13 років, вихованець гуртка «Дерев’яна іграшка» колегіуму № 11 м. Новомосковська, за роботи «Коник з возиком», «Дід та ведмідь з пилкою», «Лисиця та ворона», «Млинок»;
  4.  Черненко Дмитро, 16 років, вихованець гуртка «Дерев’яна іграшка» колегіуму № 11 м. Новомосковська, за роботи гойдалки «Коник», «Півник», «Зайчик»;
  5.  Пивоваров Герман, 17 років, вихованець гуртка «Дерев’яна іграшка» колегіуму № 11 м. Новомосковська, за роботи «Лисиця та журавель», «Кінь з возиком», «Кури на крузі», «Карусель»;
  6.  Бенько Вадим, 12 років, вихованець гуртка «Дерев’яна іграшка» колегіуму № 11 м. Новомосковська, за роботи «Кінь з возиком», «Кінь-скарбничка», «Кінь-гойдалка», «Лисиця та ворон»; 

 

м. Орджонікідзе 

 

  1.  Похиленко Олександр, 16 років, вихованець гуртка ЗНЗ № 2 м. Орджонікідзе, за роботи «Свічник», «Меблі», «Органайзер»; 

 

м. Синельникове 

 

  1.  Соловйов Яків, учень 8 класу ЗНЗ № 5 м. Синельникового, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» ЦДТ, за роботи «Скриньки»;
  2. Тужиков Віталій, учень 6 класу ЗНЗ № 5 м. Синельникового, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» ЦДТ, за роботу «Кухонний набір»; 

 

м. Першотравенськ 

 

  1.  Власов Олександр, учень 8 класу ЗНЗ № 4, вихованець гуртка «Народні ремесла» м. Першотравенська, за роботи «Пташка», «Коники»;
  2.  Гвоздецький Андрій, учень 11 класу ЗНЗ № 4, вихованець гуртка «Народні ремесла» м. Першотравенська, за роботи іграшки зі звуковим ефектом;
  3.  Іванченко Павло, учень 7 класу ЗНЗ № 3, вихованець гуртка «Народні ремесла» м. Першотравенська, за роботи іграшки з фанери «Літак», «Машина»;

 

Криворізький район 

 

  1.  Мульганов Костянтин, 16 років, вихованець гуртка «Декоративне різьблення по дереву» ЦДЮТ Криворізького району, за роботи «Кухонна дошка», «Скринька»; 

 

Магдалинівський район 

 

  1.  Онищенко Ярослава, учениця 6 класу, ЗНЗ с. Ковпаківка Магдалинівського району, за роботу «Ваза для печива»; 

 

Юр’ївський район 

 

  1.  Токарчук Антон, учень 10 класу, Олександрівського НВК Юр’ївського  району, за роботи «Шкатулка», «Куманець»;
  2.  Степанов Євген, учень 9 класу, Олександрівського НВК Юр’ївського  району, за роботу «Таріль»; 

 

Апостолівський район 

 

  1.  Коровко Денис, 17 років,  вихованець гуртка Будинку дитячої творчості  м. Апостолове, за роботи «Набір кухонних дощечок», «Скринька»; 

 

Томаківський район 

 

  1.  Шморгун Юрій,  вихованець гуртків «Майстер» та «Мальви» РБШ  смт. Томаківки, за роботу «Метелик»;
  2. Єргашова Олтиной, вихованка гуртків «Майстер» та «Мальви» РБШ смт. Томаківки, за роботу «Метелик»; 

 

Широківський район 

 

  1.  Лопатін Даниіл, учень 10 класу Широківського ЗНЗ № 1, за роботу «Декоративна таріль»;
  2.  Савенюк Віталій, учень 11 класу Широківського ЗНЗ № 1, за роботу «Кухонна дошка»;
  3.  Савчин Ілля, учень 9 класу Широківського ЗНЗ № 1, за роботу «Шкатулка»;

 

П’ятихатський  район 

 

  1.  Юрцев Василь, учень 9 класу Жовтнянського ЗНЗ  П’ятихатського району, за роботу «Українська хата»; 

 

Синельниківський район 

 

  1.  Сірий Олександр, учень 8 класу, вихованець гуртка «Різьблення по дереву» Синельниківського районного будинку школярів, за роботи «Сувенірна дошка», «Підсвічник»;
  2.  Нестеренко Олег, учень 11 класу,   вихованець гуртка «Різьблення по дереву» Синельниківського районного будинку школярів, за роботу «Кухонна дощечка»;

 

Солонянський район 

 

  1.  Шикор Олександр, учень 4 класу Криничанського  ЗНЗ Солонянського району, за роботи «Серветниця»,  «Фортеця»;
  2.  Процик Леонід, учень 8 класу Криничанського  ЗНЗ району, за роботу «Келих»;
  3.  Рибалка Владислав, учень 9 класу Криничанського  ЗНЗ Солонянського району, за роботу «Лісовик»;
  4.  Шмигельский Володимир, учень 6 класу Криничанського  ЗНЗ Солонянського району, за роботу  таця  «Рибка»;
  5.  Рибалка Ельміра, учениця 6 класу Криничанського  ЗНЗ Солонянського району, за роботу «Гітара»;
  6. Рибалка Сабіна, учениця 6 класу Криничанського  ЗНЗ Солонянського району, за роботу «Рамка»;
  7.  Вовк Володимир, учень 11 класу Криничанського  ЗНЗ Солонянського району, за роботу «Шкатулка»;
  8.  Вовк Валерій, учень 5 класу Криничанського  ЗНЗ Солонянського району, за роботу «Підставка під гаряче»; 

 

Межівський район 

 

  1.  Рибальченко Олексій, учень 9 класу Слав’янського  ЗНЗ Межівського району, за роботи «Серветниця», «Герб»;

 

Петропалівський район 

 

  1.  Коцюбинський Вадим, учень 9 класу Петропавлівського ЗНЗ  № 1, за роботу «Аптечка»;
  2.  Крамний Станіслав,   учень 9 класу Петропавлівського ЗНЗ  № 1, за роботу «Коробка для рукоділля»;
  3.  Безрукавий Ростислав, учень 9 класу Петропавлівського ЗНЗ  № 1, за роботу «Шкатулка для прикрас»; 

 

Покровський район 

 

  1.  Циб Дмитро, учень 11 класу Великомихайлівського ЗНЗ, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» ВТЦДЮ Покровського району, за роботу «Кобзар»;
  2. Степаненко Максим, учень 11 класу Великомихайлівського ЗНЗ, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» ВТЦДЮ Покровського району, за роботу «Бандуристка»;
  3.  Марченко Ігор, учень 9 класу Великомихайлівського ЗНЗ, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» ВТЦДЮ Покровського району, за роботи «Шкатулки». 

 

 

 

Члени журі:                                            З.П.МАРІНА 

 

                                                                М.М.МАРФОБУДІНОВА 

 

                                                                В.Є.КАРПОВИЧ 

 

                                                                Ю.В.ДАТЧЕНКО 

 

                                                                В.Я.МОРОЗ 

 

                                                                О.М.ХОМЕНКО

 

   

 

Додаток 2
до наказу департаменту
освіти і науки облдержадміністрації
від 08.05.2013 № 374/0/212-13  

 

  

 

СПИСОК

 

керівників переможців обласного етапу (експрес-виставка) Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край»

 

(номінація декоративно-вжиткового мистецтва)

 

 

 

  1. Шестак Ірина Олександрівна, керівник гуртка «Вироби зі шкіри,  батік» Центру української культури Міського палацу дітей та юнацтва м. Дніпропетровська;
  2. Макеров Валерій Федорович, керівник гуртка «Різьба по дереву»           ЗНЗ № 68АНД району м. Дніпропетровська;
  3. Мешечко Людмила Михайлівна, керівник гуртка «В’язання» КПНЗ Центру позашкільної роботи № 1 Бабушкінського району м. Дніпропетровська;
  4. Коваленко Світлана Володимирівна, керівник гуртка «Майстерня батіку» Школи образотворчого мистецтва «Суцвіття», КПНЗ Центру позашкільної роботи № 1 Бабушкінського району м. Дніпропетровська;
  5. Норєйко Людмила Миколаївна, керівник гуртка «Народні ремесла» КПНЗ «Дитячо-юнацький центр» Бабушкінського району м. Дніпропетровська;
  6. Брам Тамара Федорівна, керівник гуртка «Школа забутих мистецтв» КПНЗ «Центр позашкільної роботи № 2» Жовтневого району м. Дніпропетровська;
  7. Харченко Катерина Олексіївна, керівник гурта дитячо-юнацького центру художньої та технічної творчості Кіровського району м. Дніпропетровська;
  8. Веселовська Ольга Борисівна, керівник гуртка «Фантазія» КПНЗ «Центр позашкільної роботи та дитячої творчості «Альтаїр» Красногвардійського району м. Дніпропетровська;
  9. Іванюк Ірина Яківна, керівник гуртка КПНЗ «Палац творчості дітей та юнацтва» Ленінського району м. Дніпропетровська;
  10. Хаботіна Майя Віталіївна, керівник гуртка ЗНЗ № 59, КПНЗ «Палац творчості дітей та юнацтва» Ленінського району м. Дніпропетровська;
  11. Попко Лариса Євгенівна, керівник гуртка ЗНЗ № 50, КПНЗ «Палац творчості дітей та юнацтва» Ленінського району м. Дніпропетровська;
  12. Неживий Олександр Іванович, керівник гуртка «Різьба  по дереву» ЗНЗ № 127 Самарського району м. Дніпропетровська;
  13. Пономаренко Наталя Василівна,  керівник гуртка ЗНЗ № 34 м. Дніпродзержинська; 

 

 

 

Продовження додатку 2

 

 

 

  1. Рубан Тамара Василівна, керівник гуртка «Умілі руки» ЗНЗ № 42 м. Дніпродзержинська;
  2. Кухарчук Любов Василівна, керівник гуртка «Плетіння гачком та спицями»  КЗ  «Будинок дитячої творчості» м. Дніпродзержинська;
  3.  Снітько Валентина Григорівна, керівник гуртка «Вишивка»  КЗ «Будинок дитячої творчості» м. Дніпродзержинська;
  4. Болотіна Олена Анатоліївна, керівник гуртка «Натхнення» ЗНЗ № 20 м. Дніпродзержинська;
  5. Пехотинська Маргарита Риспанбеківна, керівник гуртка КЗ «Центр позашкільної роботи» м. Дніпродзержинська;
  6. Коршок Світлана Володимирівна, керівник гуртка «В’язання гачком» комунального закладу ЦПНДТ м. Вільногірська;
  7. Лук’яненко Тетяна Володимирівна, керівник студії «Калинонька»  м. Вільногірска;
  8. Перепьолкіна Тетяна Анатоліївна, керівник гуртка «Паперова фантазія» Центру-комплексу позашкільної роботи м. Марганця;
  9. Медяник Яна Валентинівна, керівник гуртка  «Народі ремесла» Центру-комплексу позашкільної роботи м. Марганця;
  10. Шевцова Надія Макарівна, керівник гуртка гімназії № 3 м. Новомосковська;
  11. Михайленко Галина Леонідівна, керівник гуртка «Юні різьбярі» ЗНЗ  № 2 м. Орджонікідзе;
  12. Бондар О. І. керівник гуртка комунального позашкільного навчального закладу БТДЮ м. Орджонікідзе;
  13. Череп Таїса Василівна, керівник гуртка «Умілі руки» комунального закладу ЗНЗ № 2 м. Орджонікідзе;
  14. Чорна Людмила Миколаївна, керівник гуртка «Майстриня» Центр дитячої творчості м. Синельникового;
  15. Плюсніна С.В. , керівник гуртка «Креатив» ЦПРВВД м. Павлограду;
  16. Дем’яненко Ліліана Петрівна, керівник гуртка «Українська народна вишивка» Центр творчості дітей та юнацтва м. Павлограду;
  17. Мартишина Ірина Володимирівна, керівник гуртка «Народні ремесла» ЗНЗ  № 4 м. Першотравенська;
  18. Зирянова Наталя Григорівна, керівник гуртка «Студія дизайну» ЦДТ «Надія» м. Першотраветська;
  19. Больнєва Наталя Станіславівна, керівник гуртка ЗНЗ № 4 м. Першотравенська;
  20. Пашковська Тетяна Михайлівна, керівник гуртка образотворчого мистецтва «Колаж» КПНЗ ЦДТ м. Тернівка;
  21. Суворова Ірина Володимирівна, керівник гуртка «Сучасне рукоділля» Палацу творчості дітей та юнацтва м. Павлограду; 

 

 

 

Продовження додатку 2

 

 

 

  1. Заскалько Валентина Іванівна, керівник гуртка «Умілі руки» Палацу творчості дітей та юнацтва м. Павлограду;
  2. Дубова Любов Дмитрівна, керівник гуртка «Паперопластика» Палацу творчості дітей та юнацтва м. Павлограду;
  3. Прус Микола Павлович, керівник гуртка «Художнє різьблення» КПНЗ Будинку дитячої творчості Індустріального району м. Дніпропетровська;
  4. Романова Тетяна Олександрівна, керівник гуртка «Скарбничка майстра» БДТ Індустріального району м.Дніпропетровська;
  5. Гогіна Надія Володимирівна, керівник гуртка БДТ Індустріального району м.Дніпропетровська;
  6. Кирилова Вікторія Михайлівна, керівник гуртка «Батік» Центр дитячої творчості «Дивосвіт» Жовтневого району м. Кривого Рогу;
  7. Сосновська Наталя Василівна, керівник гуртка «Майстриня» Центр дитячої творчості «Дивосвіт» Жовтневого району м. Кривого Рогу;
  8. Довгенко Олена Дмитрівна, керівник гуртка «Шедевр» Центр дитячої та юнацької творчості «Ріднокрай» Інгулецького району м. Кривого Рогу;
  9. Ніцук Діана Валеріївна, керівник гуртка «Калейдоскоп творчості» Центр дитячої та юнацької творчості «Терносвіт» Тернівського району м. Кривого Рогу;
  10. Біла Юлія Ігорівна, керівник гуртка «Світ гобелену» філія «Надія» Палацу дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району м. Кривого Рогу;
  11. Корсуновська Світлана Леонідівна, керівник гуртка «В’язання» Центру дитячої творчості м. Жовті Води;
  12. Федько Іван Іванович, керівник гуртка «Технічна праця» ЗНЗ № 5 м. Жовті Води;
  13. Жукова Наталя Олександрівна, керівник гуртка «Обслуговуюча праця» НВК № 6  «Перспектива» м. Жовті Води;
  14. Гуменюк Світлана Петрівна, керівник гуртка «Обслуговуюча праця» ЗНЗ № 8 м. Жовті Води;
  15. Халік Володимир Арсентійович, керівник гуртка «Різьблення по дереву» Центру  дитячої та юнацької  творчості  Криворізького району;
  16. Вовчанська Анжела Юріївна, керівник гуртка «Чарівний гачок» Верхівцевський КЗ БДЮ Верхньодніпровського району;
  17. Рассоха Олена Георгіївна, керівник гуртка «Рукодільниці»  Будинку дитячої творчості, смт. Магдалинівка;
  18. Овчаренко Іван Володимирович., керівник гуртка «Різьба по дереву» Ковпаківського ЗНЗ Магдалинівського району;
  19. Гуйван Ольга Іванівна, керівник гуртка «Вишивка стрічкою» Новопетрівського ЗНЗ   Магдалинівського району;
  20. Ужва Людмила Борисівна, керівник гуртка «Рукодільниця» Центру позашкільної роботи Васильківського району; 

 

Продовження додатку 2

 

 

 

  1. Кошик Ганна Анатоліївна, керівник гуртка «Чарівниця» Чаплинсьгої НСЗШ Васильківського району;
  2. Токарчук Геннадій Володимирович, керівник гуртка «Різьба по дереву» ЦТНТУМ Юр’ївського району;
  3. Дворніченко Валентина Володимирівна, керівник гуртка «Дизайн»   ЦТНТУМ Юр’ївського району;
  4. Осіпов Віктор Володимирович, керівник гуртка «Художня обробка дерева» Будинок дитячої творчості м. Апостолове;
  5. Драгун Микола Григорович, керівник гуртка «Майстер» РБШ  Томаківського району;
  6. Панжинська Тетяна Миколаївна, керівник гуртка «Мальви» РБШ Томаківського району;
  7. Любчич Наталя Миколаївна,  керівник гуртка художньої вишивки БДТ Широківського району;  
  8. Григор’єва Надія Федорівна, керівник гуртка народної творчості БДТ  Широківського району;  
  9. Кравченко Інеса Вікторівна, керівник гуртка паперопластика БДТ Широківського району;   
  10. Смолярчук Степан Михайлович, керівник гуртка художньої обробки деревени БДТ Широківського району;  
  11. Заболотня Наталя Олександрівна, керівник гуртка Карпівського  ЗНЗ Широківського району;
  12. Допіра Олена Олександрівна, керівник гуртка ЦТТ та ДШМ КЗ Партизанського ЗНЗ;
  13. Саєнко Галина Анатоліївна, керівник гуртка   ЦТТ та ДШМ КЗ Партизанського ЗНЗ;
  14. Білокінь Людмила Іванівна керівник гуртка «Чарівна іграшка» БДТ Петриківського району;
  15. Калюга Людмила Миколаївна, керівник гуртка «Дизайн» БДТ Петриківського району;
  16. Гайовий Микола Михайлович, керівник гуртка «Жовтянський різьбяр» Жовтянського  ЗНЗ  П’ятихатського району;
  17.  Сідорова Ольга Володимирівна, керівник гуртка «В’язання спицями» Центру учнівської молоді П’ятихатського району;
  18. Федосова Наталя Костянтинівна, керівник гуртка «Вишивка шовковими стрічками» Синельниківського районного будинку школярів;
  19. Лященко Тетяна Миколаївна, керівник гуртка «Плетіння гачком»  Синельниківського районного будинку школярів;
  20. Кичанова Тетяна В’ячеславівна, керівник гуртка «Оксамит» Синельниківського районного будинку школярів;
  21. Собко Петро Григорович, керівник гуртка «Різьблення по дереву» Синельниківського районного будинку школярів; 

 

Продовження додатку 2

 

 

 

  1. Шмигельський Андрій Степанович, керівник гуртка «Різьблення по дереву» Солонянського районного центру дитячої та юнацької творчості;
  2. Джунь Людмила Миколаївна, керівник гуртка «В’язання спицями і гачком»  Солонянського районного центру дитячої та юнацької творчості;
  3. Карпенко Лариса Олександрівна, керівник гуртка «Паперопеластика» Солонянського районного центру дитячої та юнацької творчості;
  4. Павленко Ганна Григорівна, керівник гуртка «Калинка» ЦНТТУМ Новомосковського району;
  5. Миргородська Світлана Петрівна, керівник гуртка «Барвінок» ЦНТТУМ Новомосковського району;
  6. Оксень Валентина Людвігівна, керівник гуртка «Килимок» БТДЮ Павлоградського району;
  7. Ярмола Ольга Григорівна, керівник гуртка «Дніпряночка»  БТДЮ Павлоградського району;
  8. Симоненко Наталія Іванівна, керівник гуртка «Колорит» Межівського районного БТШ;
  9. Первій Олег Миколайович, керівник гуртка «Народні ремесла» Межівського ЗНЗ № 2, Межівського району;
  10.    Коротун Валерій Миколайович, керівник технічного гуртка Слов’янського ЗНЗ  Межівського району;
  11. Ткаченко Надія Вікторівна, керівник гуртка «Килимарство» БДЮТ Царичанського району;
  12. Хорольська Анжела Вікторівна, керівник гуртка «Народні ремесла»  БДЮТ Царичанського району;
  13. Колодяжна Леся Леонідівна, керівник гуртка «Петриківська витинанка» БДЮТ Царичанського району;
  14. Андрусь Оксана Володимирівна,  керівник гуртка «Художнє плетіння» Троїцького НВК Петропавлівського району;
  15. Джежела Наталя Степанівна, керівник гуртка «Умілі руки» Троїцького НВК Петропавлівського району;
  16. Безрукавий Ігор Миколайович, керівник гуртка «Трудове навчання»  ЗНЗ № 1 Петропавлівського району;
  17. Сучкова Людмила Олександрівна, керівник гуртка «Сувенір» Криничанського Центру учнівської молоді;
  18. Чубірка Світлана Іванівна, керівник гуртка «Народні промисли» Щорського  БДЮТ Криничанського району;
  19. Кущь Інна Анатоліївна, керівник гуртка витинанки «Грайливе мереживо» РБШ Софіївського району;
  20. Анісімова Таїсія Миколаївна, керівник гуртка вишивки стрічками «Стрічкограй» РБШ Софіївського району;
  21. Запорожець Людмила Павлівна, керівник гуртка паперопластики «Творча майстерня» РБШ Софіївського району; 

 

Продовження додатку 2

 

 

 

  1. Бугай Світлана Вікторівна, керівник гуртка «Серветкове диво» Софіївського району;
  2. Левчук Олександр Віталійович, керівник гуртка «Художня обробка деревини» ВТЦДЮ Покровського району;
  3. Семененко Юлія Володимирівна, керівник гуртка «Пустотливі пальчики» Покровського району;
  4. Кравець Лілія Олександрівна, керівник гуртка «В’язання гачком та спицями» ВТЦДЮ Покровського району. 

 

 

 

Завідувач сектором

 

позашкільної освіти та виховної роботи                              К.Є.ФЕДОРЧЕНКО