Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS


Бесплатный модуль социальных закладок для joomla.

Статті

Про підсумки обласної дитячо-юнацької виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва та традиційних народних промислів «З Україною в серці»

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ 

НАКАЗ

 

      15.04.2013                    м. Дніпропетровськ               № 301/0/212-13

 

Про підсумки обласної
дитячо-юнацької виставки-конкурсу
декоративно-ужиткового мистецтва та
традиційних народних промислів
«З Україною в серці» 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 785 «Про затвердження державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти до 2014 року», регіональної цільової соціальної програми  «Освіта Дніпропетровщини на 2013-2015 роки», затвердженої рішенням Дніпропетровської обласної ради                                   від 21.12.2012 № 389-17/VІ, наказів  головного управління освіти і науки від 28.12.2012 № 1128/0/212-12 «Про затвердження плану обласних заходів для учнівської молоді та педагогічних працівників з художньо-естетичного напрямку на 2013 рік» та департаменту освіти і науки від 15.02.2013 № 201/0/212-13  «Про організацію проведення обласної дитячо-юнацької виставки-конкурсу декоративно-ужиткового  мистецтва  та  традиційних  народних промислів «З Україною в серці».                                   

Виходячи з вищезазначеного, 

НАКАЗУЮ:

  1.  Взяти до відома аналітичну довідку про підсумки обласної дитячо-юнацької виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва та традиційних народних промислів «З Україною в серці» (далі – Виставка) (додаток 1).
  2. Затвердити протокол засідання журі про підведення  підсумків  Виставки (додаток 2).
  3. Нагородити грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації педагогів, творчих керівників переможців Виставки  згідно зі спискам (додаток 3).
  4. Директору комунального позашкільного навчального закладу «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка»

2

Кучмі О.І.  організувати   нагородження    грамотами     департаменту  освіти  і    науки   облдержадміністрації    переможців    Виставки  та    їх    керівників згідно з  протоколом.

  1. Координацію роботи по виконанню цього наказу покласти на завідувача сектором позашкільної освіти та виховної роботи Федорченко К.Є., контроль – на  начальника управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти Середню В.Г. 

Директор департаменту

освіти і науки облдержадміністрації                                             О.І. ДЕМЧИК  

 

 

                                                                        Додаток 1

                                                                        до наказу департаменту

                                                                        освіти і науки облдержадміністрації

                                                                        від 15.04.2013 № 301/0/212-13  

 

Аналітична довідка

про підсумки обласної дитячо-юнацької виставки-конкурсу

декоративно-ужиткового мистецтва та традиційних

народних промислів «З Україною в серці»

 

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 №785 «Про затвердження державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти до 2014 року», регіональної програми «Освіта Дніпропетровщини на 2013-2015 роки», затвердженої рішенням Дніпропетровської обласної ради від 21.12.2012 № 389-17/VІ, згідно з наказами департаменту освіти і науки від 28.12.2012 № 1128/0/212-12 та      від 15.02.2013 № 201/0/212-13, річним планом КПНЗ облДЮК «Веснянка», з метою виявлення художньо обдарованих дітей, підтримки і популяризації їх творчості з декоративно-ужиткового мистецтва та  традиційних народних промислів 17 квітня 2013 року в приміщенні Дніпропетровського музею «Літературне Придніпров’є» відбудеться  виставка «З Україною в серці».

Виставка «З Україною в серці» проводиться один раз у два роки. Цього року на виставці експонуються дитячо-юнацькі роботи з писанкарства, народної  ляльки, декоративного та петриківського розпису.

У виставці беруть участь як початкуючі юні обдарування так і досвідчені майстри з міст: Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Кривого Рогу, Марганця, Новомосковська, Першотравенська, Синельникового, Тернівки та сільських районів: Васильківського, Верхньодніпровського, Дніпропетровського, Петриківського, Покровського, Софіївського, Томаківського, Царичанського, Широківського.

Вивчення матеріальної і духовної культури свого краю та свого народу сприяє вихованню громадянськості, працелюбності, любові до свого краю.

В експозиції виставки представлено 545 робіт 331 автора, з них               224 – переможці.

Журі визначило кращі роботи та учасників виставки й рекомендувало їх до нагородження грамотами департаменту освіти і науки.

 

 

 

Завідувач сектором позашкільної

освіти та виховної роботи                                                      К.Є. ФЕДОРЧЕНКО

 

  

                                                                       Додаток 2
                                             до наказу департаменту
                                                                  освіти і науки облдержадміністрації
                                                        від 15.04.2013 № 301/0/212-13  

 

 

Протокол

засідання журі обласної дитячо-юнацької виставки - конкурсу 

декоративно-ужиткового мистецтва та традиційних

 народних промислів «З Україною в серці»

 

17 квітня 2013 р.                                                                    м. Дніпропетровськ

Музей «Літературне Придніпров’я»

(пр. К.Макса, 64)

 

Склад  журі

Датченко Ю.В. – кандидат  філологічних наук, доцент ДНУ, майстер з

                         писанкарства;

Маріна З.П. – кандидат  історичних наук, доцент ДНУ,  етнограф;

Марфобудінова М.М. – завідуюча  лабораторією українського фольклору 

                         Нижньої Наддніпрянщини ДНУ;

Карпович В.Є. – науковий  співробітник лабораторії українського фольклору

                          Нижньої Наддніпрянщини ДНУ;

Хоменко О.М. – заступник  директора  КПНЗ облДЮК «Веснянка». 

Черга денна:

  1. Про підсумки обласної дитячо-юнацької виставки-конкурсу  «З  Україною в серці» та нагородження  переможців. 

Слухали:

  1. Датченка Ю.В., Маріну З.П., Марфобудінову М.М.,  Карпович В.Є.,  Хоменко О.М., які висловилися щодо конкурсних робіт у номінаціях «Писанкарство», «Народна лялька», «Декоративний та петриківський розпис».

Ухвалили:

І. Визначити переможців у номінації «Писанкарство»: 

м. Дніпропетровськ 

  1. Переясловець Анастасія, учениця 6 класу ЗНЗ №49, вихованка ЦУК ПДЮ,        за роботу «Зіркове небо»;
  2. Часниківська Анастасія, учениця 7 класу  ЗНЗ №86, вихованка ЦУК ПДЮ,  за роботу «Зірка»;  

Продовження додатку 2  

                                                  

  1. Грицай Орина, учениця 8 класу ЗНЗ № 63, вихованка ЦУК ПДЮ, за роботу «Зіркові взори»;   
  2. Сидоренко Катерина, учениці 1 класу ЗНЗ № 130, вихованка ЦУК ПДЮ, за роботу «Сонечко»;
  3. Коновалова Ірина, учениця 9 класу ЗНЗ №132, вихованка ЦУК ПДЮ, за роботу «Дубове лиття, Божа ручка»;
  4. Колектив гуртка «Катеринославська писанка» недільної школи при храмі святого князя  Володимира «Пасха наближається, писанка роджається!», «Пасхальні кольори», «Лемківські мотиви», «Дзвоники»;
  5. Лебідь Дар’я, 15 років,  вихованка  ЦПР  № 1 Бабушкінського району, за серію писанок «Барвинок»;
  6. Захарольська Анастасія 14 років, вихованка ШОМ «Суцвіття» ЦПР № 1 Бабушкінського району, за серію писанок «Квіти рідного краю»;
  7. Музика Вікторія, 15 років, вихованка ШОМ «Суцвіття» ЦПР № 1 Бабушкінського району, за серію писанок «Чарівні квіти»;
  8. Іващенко Дар’я, 14 років, вихованка ШОМ «Суцвіття» ЦПР № 1 Бабушкінського району, за серію писанок «Тюльпани»;
  9. Портна Марія, 15 років, вихованка ШОМ «Суцвіття» ЦПР № 1 Бабушкінського району, за серію писанок «Заспівали пташки у садочку»;
  10. Тітова Поліна, 13 років, вихованка гуртка «Декоративний розпис»  ЦПР № 1 Бабушкінського району за писанки (3шт);
  11. Овдієнко Катерина, 10 років, вихованка гуртка «Декоративний розпис»  ЦПР № 1 Бабушкінського району за мальованки (3 шт.);
  12. Яненко Станіслав, 10 років, вихованець гуртка «Декоративний розпис»  ЦПР № 1 Бабушкінського району за малюнки (3шт.);
  13. Панайот Павло, 9 років, вихованець студії «Витоки» Жовтневого району,  за роботи «Великодній  вінок», «Щедра писанка», «Веселих свят»;
  14. Датченко Любов, 12 років, учениця ЗНЗ №5 м. Дніпропетровськ,  за роботи «П’ють журавки воду», «Великодні дзвони», «Вербна неділя», «Весняна радість»;
  15. Черноус Ангеліна, 12 років, вихованка  ЦДТЮТ Самарського району, за роботи «Пави», «Дерево життя»;
  16. Юськова Світлана, 12 років, вихованка  ЦДТЮТ Самарського району, за роботу «Писанки»;
  17. Бузовська Катерина,  12 років вихованка  ЦДТЮТ Самарського району, за роботу «Писанки».

м. Дніпродзержинськ 

  1. Мордвінов  Микита, 13 років,  вихованець БДТ,  за роботи «Я писанку казкову намалюю…», «Дерево життя», «Я писанка- красуня»;
  2. Берелет Катерина, 16 років, вихованка БДТ, за роботи «О, писанко!», «Берегині роду», «Я писанку розмалюю», «Писанка-світла»; 

Продовження додатку 2                                                     

 Берелет Евгенія, 18 років вихованка БДТ,  за роботи «Тваринні орнаменти», «Писанки Катеринославшини», «Чарівні маки», «Яєчко розмальоване», «Перепилінні писанки», «У траві ми варені…»;

 м. Кривий Ріг 

  1. Веріга Карина, 11 років, вихованка  ЦДЮТ Дзержинського району, за роботу «Символи здоров’я»;
  2. Ковтун Анна, учениці 7 класу ЗНЗ №124, вихованка ЦДЮТ «Сонях»,  за роботи  «Веселковий світ писанки», «Рукотворне диво Саксагані»;
  3. Краснюк Діана, учениця 7 класу, ЗНЗ № 68, вихованка ЦДЮТ «Сонях», за роботу «Веселковий світ писанки»;
  4. Горшкова Марія, учениця 9 класу ЗНЗ№ 62,  вихованка  МПДЮТ «Горицвіт», за роботу «Катеринославські писанки»;
  5. Півень Ангеліна, учениця 4 класу ЗНЗ  № 93, вихованка  МПДЮТ «Горицвіт»,  за роботу «Візеруночки»;
  6. Худа Карина, учениця 7 класу ЗНЗ № 10,  вихованка ПДЮТ Центрально- Міського району, за роботу «Весняні барви»;
  7. Тубальцева Любов, учениця 9 класу  ЗНЗ № 121  вихованка  ЦДТ «Дивосвіт»,  за роботу «Писанкове дерево»;
  8. Кузнєцова Анна, 7 класу ЗНЗ № 10, вихованка ПДЮТ Центрально- Міського район, за роботу «Мальовки» (3 шт.);
  9. Саймоленко Ольга, 13 років, вихованка  ЦДЮТ Дзержинського району,  за роботу «Берегиння»;

м. Марганець 

  1. Тітаренко Крістіна, учениця 10 класу  ЗНЗ № 12, за роботи «Великодні писанки», «Берегіння»;

м. Новомосковськ 

  1. Мельнік Олександра,  учениця 4 класу НВК №5,  за роботи  «Віночок з писанок», «Великодні дзвони», «Диво-писанка»;
  2. Отливаннова Ганна, учениця 9 класу  НВК №5,  за роботи «Троянда», «Дзвіночки»,»Букет»;
  3. Кобиляцька Яна, учениця 9 класу  НВК №5,  за роботу «Великдень»; 

м. Орджонікідзе 

  1. Таран Анастасія, 11 років, вихованка БТДЮ,  за роботу «Писанка» (10 шт.) 

 

Продовження додатку 2                                                     

Верхньодніпровський район 

  1. Буря Єлизавета 10 років, вихованка Верхівцевського  БДЮ,  за роботу «Диво-писанка», «Писанки рідного краю», «Неначе писанка,село…»;
  2. Радченко Олександра, 13 років, вихованка Верхівцевського  БДЮ,  за роботи «Писанка рідного краю», «Маки»;
  3. Лесична Аліна 11 років, вихованка Верхівцевського  БДЮ, за роботи «Писанкове сяйво», «Великодній дзвін», «Зірка-писанка»; 

Дніпропетровський район 

  1. Мехеда Юлія, учениця 11класу, ЗНЗ № 1 м. Підгородне, вихованка БДТ,  за роботу «Люба Україно»;

Павлоградський район 

  1. Ярмола Антон, 13 років,  вихованець БТДЮ,  за роботу «Дерево життя»; 

Покровський район 

  1. Надтока Максим, учень 6 класу НВК № 1, вихованець ВТЦДЮ,  за роботи «Пасхальний оберіг», «Пасхальне панно»;
  2. Чопенко Марина, учениця 4 класу,  вихованка ВТЦДЮ, за роботи «Пасхальний оберіг»;
  3. Нікітюк Оля, учениця 4 класу  вихованка ВТЦДЮ, за роботи «Свято Пасхи»;
  4. Чопенко Тетяна, учениця 4 класу  вихованка  ВТЦДЮ, за роботи Великодня композиція»;
  5. Гусейнова Олександра, учениця 3 класу  вихованка  ВТЦДЮ, за роботи «Світлий Великдень»;
  6. Коваленко Анастасія, учениця 11 класу  вихованка ВТЦДЮ, за роботи «Веснянка»;
  7. Попова Марія, учениця 5 класу  вихованка ВТЦДЮ, за роботи «Великоднє панно»;
  8. Печеніна Любов, учениця 7 класу Катеринівського ЗНЗ, вихованка ВТЦДЮ,  за роботу «Великодній віночок»; 

Широківській район 

  1. Журавська Вікторія, учениця 8 класу Андріївського  ЗНЗ,  за роботу «Родинний оберіг». 

 

Продовження додатку 2 

                                                  

ІІ. Визначити переможців у номінації «Народна лялька»:

м. Дніпропетровськ 

  1. Часниківська Анастасія, учениця 7 класу, ЗНЗ № 86, вихованка центру української культури «Коло калинове» ПДЮ, за  роботи «Десятиручка», лялька  на здоров’я «Весна»;
  2. Грицай Орина, учениця 8 класу, ЗНЗ № 63, вихованка центру української культури «Коло Калинове» ПДЮ, за  роботи «Десятиручка», дві ляльки;
  3. Непокритова Ганна, учениця 8 класу, НВК № 131 , БДТ АНД району, за  роботу «Багаторучниця»;
  4. Фірсанова Ірина, учениця 8 класу,  НВК № 131, БДТ АНД району, за  роботи «Наречена», «Оленка», «Христинка»;
  5. Портретна Вікторія, 15 років, вихованка гуртка «Голка-чарівниця» БТДЮ АНД району, за роботи «Марічка», «Одарка», «Іван» та «Марина»;
  6. Чмирь Марія, учениця НВК №57,  БДТ АНД району, за  роботи «Килина», «Явдоха»;
  7. Скіданова Яна, 13 років, вихованка  дитячої майстерні УПР № 1, Бабушкінського району, за роботи «Марічка», «Берегиня»;
  8. Скляр Микола, 11 років,  вихованець    дитячої майстерні УПР № 1, Бабушкінського району, за роботи «Пряха», «Коник»;
  9. Гуцалюк Юлія, 9 років, вихованка  дитячої майстерні УПР № 1, Бабушкінського району, за роботи «Спіраль у майбутнє», «Панянка»;
  10. Ліснична Тетяна, 10 років, вихованка  дитячої майстерні УПР № 1, Бабушкінського району, за роботу «Селяночка»;
  11. Імшиницька Вероніка, 15 років, вихованка гуртка «Декоративний розпис» ЦПР № 1 Бабушкінського району, за роботи «Колиска», «Неваляшка», «Брязкальце»;
  12. Мусієнко Анастасія, 10 років, вихованка ЦПР № 2 Жовтневого району, за роботу «Настюша»;
  13. Таран Дар’я, 13 років, вихованка ЦПР № 2 Жовтневого району, за роботу «Наталка»;
  14. Шинкарюк Альона, 11 років, вихованка ЦПР № 2 Жовтневого району, за роботу «Варенька»;
  15. Тимошенко Олександра, 12 років, вихованка ЦПР № 2 Жовтневого району,  за роботу «Софіюшка»
  16. Ткачова Анастасія, 15 років,  ЗНЗ № 10, за роботи ляльки-мотанки (3шт.)
  17. Шульгіна Вероніка, 13 років, ЗНЗ № 10, за роботи ляльки-мотанки (3шт.)                                                
  18. Фаль Єлізавета, 17 років, вихованка гуртка «Козакове диво» ДЮЦ Кіровського району, за роботи «Десятиручка», «Берегиня дому», мотанки (4 шт.)
  19. Тесля Кристина, 12 років, вихованка гуртка «Козакове диво» ДЮЦ Кіровського району, за роботи «Дівчина на ярмарку», «Ведучка», «Янгол»;
  20. Крупник Альона, 15 років, вихованка гуртка «Козакове диво» ДЮЦ Кіровського району, за роботи «Нерозлучники», «Мотанки» (2шт)

Продовження додатку 2

  1. Лейко Олександра, 11 років, вихованка гуртка «Козакове диво» ДЮЦ Кіровського району, за роботи «Коза», «Подорожниця»;
  2. Пушенко Злата, 15 років, вихованка гуртка «Козакове диво» ДЮЦ Кіровського району, за роботи «Птаха радість», «Дівка-баба»,  «Мотанка»;
  3. Полянська Христина, 13 років,  вихованка ПТДЮ Ленінського району, за роботи ляльки (5шт.)
  4. Новохатько Марія, 15 років, вихованка ПТДЮ Ленінського району, за роботу «Кобзар»
  5. Зубарева Софія, 13 років, вихованка ПТДЮ Ленінського району, за роботи «Лялька- Полтавщина», «Лукаш і Мавка»;
  6.  Королева Виктория, 13 років, вихованка ПТДЮ Ленінського району, за роботу «Катерина»;
  7. Яховнець Микита, 7 років, вихованець ПТДЮ Ленінського району, за роботу «Галя та Микола»;
  8. Ермішян Марина, 14 років, вихованка ПТДЮ Ленінського району, за роботу «Галя та Микола»;
  9.  Тищенко Марія, учениця 8 класу, ЗНЗ №  96, за роботи «Лялька-мотанка»,  «Молодята»;
  10. Кармакова Катерина, учениця 7 класу, ЗНЗ № 93, за роботу «Господиня»;
  11. Калініченко Діана, учениця 6 класу ЗНЗ № 141,  за роботу «Віталіна»;
  12. Панченко Єлизавета, 6 років, вихованка ЦДТЮТ Самарського району, за роботу «Одарка та Олеся»;
  13. Панченко Пелагея, 12 років, вихованка ЦДТЮТ Самарського району, за роботу «Катерина»;
  14. Ступакова Анастасія, 12 років, вихованка ЦДТЮТ Самарського району, за роботу «Ляльки»;
  15. Терновська Марья, 8 років, вихованка ЦДТЮТ Самарського району, за роботу «Мати з доньками»;
  16. Дмитрюк Марина, 10 років, БДЮ Індустріального району, за роботу «Лялька-мотанка» ( 3 шт.)        

м. Дніпродзержинськ 

  1. Невстакай Владіслава, 17 років, вихованка Будинку дитячої творчості, за роботи  «Світове дерево», «Іван і Одарочка», «Казковий коник»,    «Лялька-зайчик»;
  2. Бондар Карина, 12 років, вихованка СЮТ, за роботи «Пасхальна», «Вербна»;
  3. Соболь Ілона, 12 років, учениця 6 класу, ліцей НІТ, за роботу «Берегиня моєї родини»;

м. Жовті Води 

  1. Матакова Марія, учениця 11 класу НВК №6,  за роботу лялька «Катруся»;

                                                   

Продовження додатку 2                                                     

 

м. Кривий Ріг 

  1. Рагуліна Євгенія, учениця 7 класу ЗНЗ № 73, вихованка ЦДЮТ «Мрія», за роботу «Український оберіг»;
  2. Сидорова Ірина, учениця 4 класу ЗНЗ № 126, вихованка ЦДТ «Дивосвіт», за роботи «Катерина», «Колядники»;
  3. Канарська Анастасія, учениця 4 класу ЗНЗ № 152 вихованка МПДЮТ «Горицвіт», за роботу «Ярморок»;
  4. Пращіна Катерина, учениця 7 класу ЗНЗ № 22 ПДЮТ                Центрально-Міського району, за роботу «Масляна»;
  5. Трембач Наталія, учениця 7 класу ЗНЗ № 22 ПДЮТ Центрально-Міського району, за роботу «Масляна»;
  6.  Гайдай Дар’я, учениця 9 класу Жовтневий ліцей № 3 вихованка МПДЮТ «Горицвіт», за роботи  «Катерина», «Мотря»;
  7. Лук’янченко Анастасія, учениця 5 класу, ЗНЗ № 12 вихованка ПДЮТ Центрально-Міського району, за роботу «Веселі лялькі»;
  8. Водопьян Олена, 15 років, вихованка ЦДЮТ «Гармонія», за роботу «Господиня»;
  9. Войнова Ксенія, 16 років, вихованка ЦДЮТ «Сузір’я», за роботу «Лялька-подорожниця»;
  10. Горбатова Наталя, 16 років, вихованка ЦДЮТ «Сузір’я», за роботу «Лялька-годувальниця»;
  11. Новахатько Анастасія, 16 років, вихованка ЦДЮТ «Сузір’я», за роботу «Лялька-господиня»;
  12. Віноградова Анастасія, учениця 7 класу ЗНЗ № 11 ЦДЮТ «Сонях», за роботу «Україночки»;
  13. Ігнатенко Катерина, учениця 6 класу ЗНЗ № 11 ЦДЮТ «Сонях», за роботу «Україночки»; 

м. Марганець 

  1.  Лазданова Інна, учениця 9 класу, вихованка ЦКПР, за роботу «Матуся»;
  2. Артеменко Марія, учениця 6 класу, вихованка ЦКПР, за роботу «Берегиня»;
  3. Грищенко Вероніка, учениця 7 класу, вихованка ЦКПР, за роботу «Господарка»;
  4. П’ятакова Маргарита, учениця 9 класу гімназія, за роботу «Народна лялька»;

м. Новомосковськ 

  1. Бєляк Валерія, учениця 11 класу, колегіуму  № 11, за роботу лялька «Берегиня роду»;
  2. Болох Варвара, учениця 2 класу, колегіуму  № 11, за роботу «Лялька-мотанка»; 

Продовження додатку 2                                                     

м. Першотравенськ 

  1. Блєм Юлія, 12 років, вихованка ЦДТ «Надія», за роботу «Лялька-мати»;
  2. Мірошниченко Тетяна, 14 років, вихованка ЦДТ «Надія», за роботу «Марічка»;
  3. Неверова Інна, 9 років, вихованка ЦДТ «Надія», за роботу «Наречена»;
  4. Мамай Владислава, 10 років, вихованка ЦДТ «Надія», за роботу «Панянка»;

м. Синельникове 

  1.  Гурток «Креативний дизайн» ЦДТ м. Синельникове, за роботи ляльки - мотанки «На Івана Купала», «Хоровод», «Дівочі посиденьки», «Тетянини іменини»;
  2. Посунко Ольга,  учениця 5 класу ЗНЗ № 3 ЦДТ,   за роботу ляльки-мотанки;
  3. Крівітченко Карина,   учениця 3 класу ЗНЗ № 1 ЦДТ, за роботу ляльки-мотанки;
  4. Іванова Тетяна,   учениця 5 класу ЗНЗ № 3 ЦДТ, за роботу ляльки-мотанки;
  5. Копінус Анастасія, учениця 5 класу ЗНЗ № 3 ЦДТ, за роботу «Стретіння»;
  6. Ткаченко Софія,    учениця 3 класу ЗНЗ № 1 ЦДТ, за роботу ляльки-мотанки;
  7. Букреєва Поліна, учениця 5 класу ЗНЗ № 3 ЦДТ,   за роботу ляльки-мотанки;

м.Тернівка 

  1. Сокор Юлія, 10 років, Центр дитячої творчості, за роботу «Лялька на самовар»;
  2. Ківаркова Орина, 9 років, Центр дитячої творчості, за роботи «Коник», «Пасхальні зайці»;
  3. Акульшина Юлія, 11 років, Центр дитячої творчості, за роботу в’язані лялькі;

Апостолівський район 

  1. Скріпка Вікторія, 10 років, вихованка Зеленодольського Центру позашкільної роботи, за роботи «Дід пасічник», «Зерновушка»;
  2. Романова Іванна, учениця 6 класу, ЗНЗ № 4 БДТ м. Апостолове, за роботу «Моя фантазія»;

 Васильківський район 

  1. Осняч Аліна, учениця 7 класу НВК № 1 вихованка Центр позашкільної роботи,  за роботу «Наречена»;
  2. Комісарова Анастасія, учениця 8 класу Письменький ЗНЗ, вихованка ЦПР за роботу «Українська родина»;

 

Продовження додатку 2                                                     

Дніпропетровський район 

  1. Селюкова Софія, учениця 3 класу Ювилейний ЗНЗ № 2, вихованка БДТ,  за роботи лялька-мотанка;
  2. Кидало Марія, учениця 4 класу  Ювилейний ЗНЗ № 2, вихованка БДТ,     за роботи лялька-мотанка;
  3. Побережнюк Анастасія, учениця 5 класу Ювилейний ЗНЗ № 1, вихованка БДТ, за роботи лялька-мотанка (2 шт.)
  4. Іванко Юлія, учениця 9 класу Ювилейний ЗНЗ № 1, вихованка БДТ,        за роботу «Лялька-мотанка»;

 Криворізький район 

  1. Грякало Анна, 12 років, вихованка ЦДЮТ, за роботу «Україночка»;

 Нікопольський район 

  1. Гудзь Ольга, учениця 8 класу, Олексіївського ЗНЗ, вихованка БДТ, за роботу «Лялька-мотанка»;

 Петропавлівський район 

  1. Губанова Леся, учениця 9 класу Троїцький НВК, за роботу «Домовичок»;

Петриківський район 

  1. Безпальча Яна, учениця 4 класу Іванівського ЗНЗ, вихованка БДТ, за роботу «Веснянка»;
  2. Данильчинко Анастасія, учениця 4 класу Іванівського ЗНЗ, вихованка БДТ, за роботу «Берегиня роду»;
  3. Калюга Владислав, учень 7 класу, Петриківський ЗНЗ, вихованець БДТ, за роботу «Домовичок – господар  роду»;
  4. Калюга Анна, учениця 7 класу, Петриківський ЗНЗ, вихованка БДТ, за роботу «На щастя»;
  5. Бойко Каріна, учениця 7 класу, Петриківський ЗНЗ, вихованка БДТ, за роботу «Домовичок  щастя»;

 Покровський район 

  1. Гусейнова Олександра, учениця 3 класу НВК № 1  вихованка ВТЦДЮ за роботу «Оберіг сну»;
  2. Жукова Катерина, учениця 8 класу НВК № 1,  вихованка ВТЦДЮ, за роботи «Берегиня», «Нерозлучники», «На щастя»;
  3. Нетреба Анастасія, учениця 7 класу НВК № 1,  вихованка ВТЦДЮ, за роботи лялька з кукурудзяного листя;

 

Продовження додатку 2                                                     

 

  1. Назаренко Анастасія, учениця 4 класу НВК № 1,  вихованка ВТЦДЮ, за  роботу «На щастя»;
    1. Межебовська  Аліна, учениця 8 класу НВК № 1,  вихованка ВТЦДЮ, за 

        роботу «Майстриня»;

  1. Кузьменко Анастасія, учениця 4 класу НВК № 1,  вихованка ВТЦДЮ, за

   роботу «Дніпряночка»;

  1. Поткаура Руслана, учениця 2 класу НВК № 1,  вихованка ВТЦДЮ, за

   роботу «Різдвяна коза»;

  1. Моштак Деніс, учень 2 класу НВК № 1,  вихованець ВТЦДЮ, за роботу

  «Кінь»;

  1. Коломоєць Юлія, учениця 5 класу Катеринівський ЗНЗ, за роботу     

«Лялька-мотанка»;

  1. Коцар Юлія, учениця 2 класу НВК № 1,  вихованка ВТЦДЮ, за роботу

  «Сім’я»;

  1.   Абреімова Анастасія, учениця 5 класу НВК Михайлівський,  вихованка 

  ВТЦДЮ, за роботи «Нерозлучники», «Зерновушка»; 

Томаківський район 

  1.   Вітик Марина, учениця Китайгородського ЗНЗ, за роботу «Лялька-оберіг»;
  2. Лущай Тетяна, вихованка будинку школяра, за роботу «Лялька»;

Софіївський район 

  1. Різніченко Карина, учениця 11 класу, Першотравенського ЗНЗ, за роботу народна лялька;                                        

Царичанський район 

  1. Коба Марина, учениця 5 класу Царичанського ЗНЗ вихованка БДЮТ, за роботу лялька-сувенір;
  1. Гусаревич Наталка, учениця 5 класу Китайгородського ЗНЗ, вихованка  БДЮТ, за роботу «Оберіг» 

ІІІ. Визначити переможців у номінації «Декоративний та петриківський розпис»:

м. Дніпропетровськ 

  1. Бабенко Марія, учениця 9 класу ЗНЗ № 49, вихованка ЦУК ПДЮ, за роботи кальовки «Букет», «Птахи у квітах»,  «Осінні кольори»;
  2. Кармазіна Марина, учениця 7 класу ЗНЗ № 49, вихованка ЦУК ПДЮ, за роботи «Дерево роду», «Квітковий мотив», «Подих весни»;
  3. Бондар Єлизавета, учениця 7 класу ЗНЗ № 49, вихованка ЦУК ПДЮ, за роботи «Поле квітів», «Літо»;

Продовження додатку 2                                                    

  1. Носова Катерина, 16 років, учениця театрально-художнього коледжу, вихованка ЦУК ПДЮ, за роботи «Червоні квіти», «Квіти весни»;
  2. Ягода Юлія, учениця 11 класу ЗНЗ № 76, вихованка ЦУК ПДЮ, за роботи «Золоті  рибки», «Соняхи», «Дивовижні квіти»;
  3. Колесник Руслана, 12 років, вихованка Будинку дитячої творчості Індустріального району, за роботу «Рожеві квіти»;
  4. Бабенко Анастасія, учениця 7 класу ЗНЗ № 134,  за роботу «Жар-птах»;
  5. Турчин Іван, учень 4 класу   ЗНЗ № 134,  за роботу «Барви літа»;
  6. Кириленко Дар’я, 16 років , учениця Вальдорфської школи, вихованка БТДЮ АНД району, за роботу «Україна мила – теплом зігріла»;
  7. Зубарєва Софія, 14 років, вихованка ПДЮТ Ленінського району, за роботи «Глечик», «Таріль», «Шкатулка»;
  8. Корольова Вікторія, 13 років, вихованка ПДЮТ Ленінського району, за роботи «Ваза», «Таріль» (2 шт.);
  9. Краснова Вікторія, 15 років, ЗНЗ № 147 Індустріального району, за роботи «Гаряче літо», «Соняхи», «Зимова фантазія», Полуничка»;
  10. Алтухова Кароліна, 9 років, вихованка ЦДПЮ Самарського району, за роботи «Маки», «Мальви», «Півник», «Писанкарка»;

 м. Дніпродзержинськ 

  1. Борис Богдана, 15 років, вихованка ЦПР та ДТ, за роботу «Казковий птах»;
  2. Мордвінов Микита, 13 років, вихованець БДТ за роботи «Чашки», «Кувшин», «Петриківські замальовки», «Лебедина вірність»;
  3. Майдан Марія, 13 років, вихованка БТДЮ, за роботу «Загадки»;
  4. Бурхович Ангеліна, 10 років,  вихованка БТДЮ, за роботу «В гостях у сонечка»;

м. Кривий Ріг 

  1. Цапирь Катерина, учениця 10 класу ЗНЗ № 60, вихованка ПДЮТ Центрально-Міського району, за роботи «Метелики», «Соняхи»;
  2.  Чернова Вікторія, учениця 10 класу ЗНЗ № 66, за роботу диптих «Фантастичні візерунки»;
  3. Рева Надія, учениця 4 класу ЗНЗ № 4, вихованка МПДЮТ «Горицвіт», за роботу  «Півень та пташки»;
  4. Апанасенко Анжела, 11 років, ЦДЮТ Дзержинського району, за роботу    «Волошковий віночок»;
  5. Кобилянська Наталя, учениця 8 класу ЗНЗ №15, за роботу «Матінко-земля»;
  6. Босенко Юлія, учениця 9 класу ЗНЗ № 15, за роботу «Русалонька»;
  7. Плотнікова Марія, учениця 6 класу ЗНЗ №118, ЦДЮТ «Сонях», за роботу триптих «Я подих земля – земля Україна»;

м. Новомосковськ 

  1. Калюжна Анастасія, 13 років, вихованка Центру позашкільної роботи, за роботи «Чарівний птах», «Кучерявки»;
  2. Хілько Алла, 14 років, вихованка Центру позашкільної роботи, за роботи дошка «Рибка», «Півень у садочку»; 

м. Синельникове 

  1. Кононенко Катерина, учениця 8 класу ЗНЗ № 1, Центр дитячої творчості, за роботи «Райські пташки», «Квіти сонця»;
  2. Шибко Марія, учениця 4 класу ЗНЗ № 2, Центр дитячої творчості, за роботу «Скринька»;
  3. Мальцева Анастасія, учениця 5 класу ЗНЗ № 1, Центр дитячої творчості, за роботу «Жайворонок»;

м. Тернівка 

  1. Парака Анастасія, 11 років, вихованка гуртка «Петриківський розпис» Центр дитячої творчості, за роботи «Рожева фантазія», «Ажур»;
  2. Лазуренко Олександра, 7 років, вихованка гуртка «Петриківський розпис» Центр дитячої творчості, за роботу «Близнюки»; 

Верхньодніпровський район 

  1. Юртин Дар’я, вихованка ПДЮТ за роботу «Квітучий сад»;
  2. Меренкова Анастасія, вихованка ПДЮТ за роботу «Барви літа»;
  3. Харченко Єлизавета, вихованка ПДЮТ за роботу «Ніжність»;
  4. Маслюк Віра, вихованка ПДЮТ за роботу «Барвисте літечко прийшло»;
  5. Мешечко Тетяна, вихованка ПДЮТ за роботу «Дотик осені»;
  6. Павлова Катерина, вихованка ПДЮТ за роботу «Калиновий край»;
  7. Сіногач Анастасія, вихованка ПДЮТ за роботу «Плах надії»; 

Дніпропетровський район 

  1. Бойко Аліна, учениця 10 класу Партизанського ЗНЗ, за роботи «Розкішна пава», «Дари ланів», «Райський птах»;
  2. Шатрава Аліна, учениця 8  класу Партизанського ЗНЗ, за роботу «На лісовій галявині»;
  3. Тітовський Микита, учень 4 класу Балівського ЗНЗ, за роботу «Сонячна галявина»;
  4. Погрібна Діана, учениця 5 класу Балівського ЗНЗ, за роботу «Квіти України»;
  5. Кучер Дар’я, учениця 5 класу Горянівського ЗНЗ, за роботи «Мати-курка», «Панно у синьому», «Казковий птах»;

 

Продовження додатку 2                                                    

  1. Бойко Карина, 10 років, учениця 4 класу партизанського ЗНЗ, за роботи «Весняний букет з незабудками», «Птиця-жар», «І знову калина червоніє», «Мої улюблені квіти»;
  2. Письменна Тетяна, учениця 9 класу Партизанського ЗНЗ, за роботу «Сонячні квіти»;
  3. Сушко Ганна, 15 років, учениця 9 класу Партизанської ЗНЗ, за роботи «Килимок», «Килимок з калиною», «Жар – птиця»; 

Петриківський район 

  1. Пікуш Ярослава, 13 років, учениця 7-б класу, Петриківської СЗОШ, Петриківський Будинок дитячої творчості за роботу «Квіти мого дитинства»;
  2. Шевченко Олександра, 13 років, учениця 7-а класу, Петриківської СЗОШ, Петриківський Будинок дитячої творчості, за роботу «Я – країна Україна на горі калина»;
  3. Ткачук Наталія, 13 років, учениця 7-б класу, Петриківської СЗОШ, Петриківський Будинок дитячої творчості , за роботу «Моя Петриківка»;
  4. Кравець Катерина, 15 років, учениця 10 класу, Іванівської  СЗОШ, Петриківський Будинок дитячої творчості,  за роботу «Чарівний розмай»;  
  5. Груниста Юлія, 13 років, учениця 8 класу, Іванівської  СЗОШ, Петриківський Будинок дитячої творчості ,  за роботу «Ніжність»;  
  6. Статива Аліна, 14 років, учениця 9 класу, Іванівської  СЗОШ, Петриківський Будинок дитячої творчості, за роботу «Птахи щастя»;  
  7.  Кабаченко Ярослава, 15  років, учениця 8 класу, Іванівської  СЗОШ, Петриківський Будинок дитячої творчості, за роботу «За тиночком»;  
  8. Погрібна Олена, 11 років, учениця 6 класу, Іванівської  СЗОШ, Петриківський Будинок дитячої творчості,  за роботу «Горлиця в калині»;
  9. Лантух  Анастасія,11 років, учениця 6 класу, Іванівської  СЗОШ,  Петриківський Будинок дитячої творчості,  за   роботу «Ранкова зоря»; 

м. Павлоград 

  1. Семенченко Катерина, учениця 10 класу ЗНЗ № 5, вихованка ПДТЮ, за роботу «Вирій життя»;
  2. Мороз Марія, учениця 9 класу ЗНЗ № 5, вихованка ПДТЮ, за роботу «Весняна краса»;
  3. Твердохліб Євгенія, учениця 10 класу ЗНЗ № 5, вихованка ПДТЮ, за роботу «Золота осінь». 

ІV. Відзначити значну роботу, яка проводиться в регіонах області по вихованню підростаючого поколінні засобами народного мистецтва, та   рекомендувати переможців обласної дитячо-юнацької виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва та традиційних народних промислів «З Україною в серці» у номінаціях «Писанкарство», «Народна лялька», «Декоративний та петриківський розпис» та їхніх творчих керівників до нагородження грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

 Голова журі                                                          Ю. В. ДАТЧЕНКО 

Члени журі                                                            З. П. МАРІНА

                                                                                М. М. МАРФОБУДІНОВА

                                                                                В. Є. КАРПОВИЧ

                                                                               О. М. ХОМЕНКО