Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS


Бесплатный модуль социальных закладок для joomla.

Статті

Про проведення урочистого нагородження переможців щорічного обласного фестивалю-конкурсу журналістики «Юнтелепрес»

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ 

НАКАЗ 

         28.05.2013

 

  м. Дніпропетровськ

№ 436/0/212-13

Про проведення урочистого
нагородження переможців
щорічного обласного
фестивалю-конкурсу
журналістики «Юнтелепрес» 

Відповідно  до  постанови  Кабінету  Міністрів   України від 27.08.2010 № 785 «Про затвердження державної цільової соціальної  програми розвитку позашкільної  освіти  до  2014 року», регіональної цільової соціальної програми «Освіта Дніпропетровщини на 2013-2015 роки»,   затвердженої рішенням Дніпропетровської обласної ради                                   від 21.12.2012  № 389-17/VІ, наказу  департаменту  освіти і науки    облдержадміністрації від 17.05.2013 № 394/0/212-13  «Про підсумки щорічного обласного фестивалю-конкурсу журналістики «Юнтелепрес», плану проведення обласних масових заходів, семінарів та участі у Всеукраїнських і міжнародних заходах по комунальному позашкільному навчальному закладу «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» на   2013 рік, затвердженого наказом головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 28.12.2012 № 1128/0/212-12, з метою підвищення духовно-морального, патріотичного, художньо-естетичного виховання підростаючого покоління, популяризації дитячої творчості у Рік творчості дітей 

НАКАЗУЮ: 

1.  Директору комунального позашкільного навчального закладу «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» Кучмі О.І. організувати проведення урочистого нагородження переможців щорічного обласного фестивалю-конкурсу журналістики «Юнтелепрес» (далі – Фестивалю-конкурсу) 1 червня  2013  року  в  приміщенні  Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (вул. Свердлова, 70).

2. Керівникам управлінь освіти і науки та відділів освіти:

          2.1.  Провести  необхідну роботу по організації участі в урочистому нагородженні переможців Фестивалю-конкурсу згідно списку, що додається. 

          2.2. Організувати оплату витрат на проїзд дітей в обидва кінці та відрядження педагогів, що супроводжуватимуть їх. 

          2.3. Відповідальність  за   життя   та   здоров’я   дітей  під  час  урочистого нагородження переможців Фестивалю-конкурсу та у дорозі покласти на супроводжуючих.

          2.4. Організувати урочисте нагородження грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації  керівників дитячих  творчих  об’єднань,  вчителів та наставників переможців Фестивалю-конкурсу.

3. Координацію  роботи  по виконанню цього наказу покласти на  завідувача сектором позашкільної освіти та виховної  роботи Федорченко  К.Є., контроль – на начальника  управління  дошкільної,  позашкільної   та   загальної  середньої освіти  Середню В.Г.  

Директор департаменту

освіти і науки облдержадміністрації                                               О.І. ДЕМЧИК

 

                                                                           Додаток
                                                                          до наказу департаменту
                                                                          освіти і науки облдержадміністрації
                                                                від 28.05.2013  №  436/0/212-13

 

С П И С О К

дітей, учасників урочистого нагородження переможців

щорічного обласного фестивалю-конкурсу журналістики «Юнтелепрес»

 

м. Дніпродзержинськ

Бевз Богдана, учениця СЗОШ №44;

Буй Світлана, учениця СЗОШ №44;

Вобленко Єлизавета, учениця СЗОШ №44;

Грабчак Олена, учениця СЗОШ №44;

Завгородній Станіслав, учень СЗОШ №44;

Матченко Богдан, учень СЗОШ №44.

 

м. Кривий Ріг

Будько Дмитро, учень Криворізької ЗОШ №73;

Галт Наталя, учениця Криворізької СШ № 118;

Зубова Олена, вихованка КПНЗ «Центр позашкільної освіти «Зміна»;

Іванова Євгенія, учениця Криворізької ЗОШ №121;

Колектив загальношкільного альманаху «60-та паралель» Криворізької ЗОШ №60;

Лисенко Марія, вихованка КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості Дзержинського району»;

Мазур Юлія, вихованка Міського палацу дитячо-юнацької творчості «Горицвіт»;

Петренко Ірина, вихованка КПНЗ «Центр позашкільної освіти «Зміна»;

Струбчевська Катерина, учениця Криворізької ЗОШ №73;

Тахаутдінова Олександра, вихованка КПНЗ «Центр позашкільної освіти «Зміна»;

Терещенко Єлизавета, учениця Криворізької ЗОШ №73;

Фесенко Дмитро, вихованець КПНЗ «Центр позашкільної освіти «Зміна»;

 

м. Новомосковськ

колектив учнівської газети «Пульс колегіуму»  колегіуму  № 11;

 

 

2

Продовження додатку

м. Орджонікідзе

Лучінський Ілля,   вихованець Будинку творчості дітей та юнацтва;

Коваленко Валерія, вихованка Будинку творчості дітей та юнацтва;

 

м. Павлоград

Дядюра Катерина, вихованка  Палацу творчості дітей та юнацтва;

Зуєнко Ірина, вихованка  Палацу творчості дітей та юнацтва;

Нагорна Антоніна, вихованка  Палацу творчості дітей та юнацтва;

Перехода Яна, вихованка  Палацу творчості дітей та юнацтва;

Пічугина Вікторія, вихованка  Палацу творчості дітей та юнацтва;

Пічугина Крістіна, вихованка  Палацу творчості дітей та юнацтва;

 

                                                  м. Синельникове

Яковін Богдан, учень Синельниківської ЗОШ № 1;

 

                                                         м. Тернівка

Івашкіна Марія, учениця СЗОШ №5;

Погорелова Анна, учениця СЗОШ №5;

Утьомова Аліна, учениця СЗОШ №5;

Чуміков Данило, учень СЗОШ №5;

 

Апостолівський район

Лопошинська Дар’я, учениця Широчанської ЗОШ;

 

Васильківський  район

Педик Катерина, учениця Дебальцівського НВК;

 

Дніпропетровський район

Споденець Вікторія, учениця Горянівської СЗОШ;

 

Нікопольський район

Ковтун Галина, учениця Лошкарівської ЗОШ;

 

3

Продовження додатку

Новомосковський район

Донич Андрій, учень Перещепинської ЗОШ №1;

Колектив газети «Наша перша» Перещепинської ЗОШ №1;

 

Синельниківський район

Ворощук Аліна, учениця Раївської СЗШ-інтернату;

Кушнір Аліна, учениця Раївської СЗШ-інтернату;

Терещенко Іван, учень Раївської СЗШ-інтернату;

Яценко Анна, учениця Раївської СЗШ-інтернату;

 

Томаківський район

Мисюра Альона, учениця Чумаківської ЗОШ.

 

Примітка.

Для урочистого нагородження  запрошуються  лише  переможці  (І, ІІ, ІІІ місця) щорічного обласного фестивалю-конкурсу журналістики «Юнтелепрес» згідно з протоколами журі (наказ департаменту освіти і науки облдержадміністрації  від 17.05.2013  №  394/0/212-13).

Головний спеціаліст сектору позашкільної                                        

освіти та виховної  роботи                                                    В.О. ГОРБАНЬ