Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS


Бесплатный модуль социальных закладок для joomla.

Статті

Урочисте нагородження лауреатів премії обласного конкурсу «Обдаровані діти – надія України»

31 травня 2013 року відбулося урочисте нагородження лауреатів премії обласного конкурсу «Обдаровані діти – надія України».

Усього в обласному конкурсі 29 номінацій, 11 з яких опікується облДЮК «Веснянка». У цих номінаціях переможцями стали:

Дудар Катерина, вихованка літературної студії «Євшан» КПНЗ облДЮК «Веснянка» (номінація «Поезія»);

Цюп’як Ярослав, вихованець літературного гуртка «Паросток» КЗ «Будинок дитячої творчості» Дніпропетровського району (номінація «Журналістика»);

Парака Настасія, вихованка гуртка «Петриківський розпис» Центру дитячої творчості м. Тернівки (номінація «Перші кроки»);

М’якенька Марина, вихованка студії образотворчого мистецтва клубу школярів «Веселка» КЗ «Міський дитячо-молодіжний центр» м.  Дніпропетровська (номінація «Живопис»);

Конюшенко Юлія, вихованка студії образотворчих мистецтв «Творча майстерня» КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості «Сонях» м. Кривого Рогу (номінація «Графіка»);

Дегтяренко Анастасія, вихованка гуртка «Вишивка» КПНЗ «Центр позашкільної роботи №1» м. Дніпропетровська (номінація «Традиційні народні промисли»);

Мошнякова Аліна, вихованка гуртка «Фантазії з бісеру» Центру дитячої та юнацької творчості «Мрія» м. Кривого Рогу (номінація «Декоративно-вжиткове мистецтво»);

Цибульник Аліна, вихованка творчого об’єднання «Юнкори мас-медіа» Палацу творчості дітей та юнацтва м. Дніпропетровська (номінація «Проза»);

Шестопал Юлія, вихованка кіногуртка «Аматор» Славгородської СЗШ Синельниківського району (номінація «Дитяче кіно- та телебачення»);

Творча група театральної студії «Ванильные качели» КПНЗ «Міський Палац дитячо-юнацької творчості» м. Кривого Рогу у складі: Олексієнко Юлії, Чорноіван Анжеліки, Сокола Дениса (номінація «Театральне мистецтво»);

Панасенко Анастасія, вихованка дитячої музичної школи №3 м. Дніпропетровська (номінація «Музичне мистецтво»).

Вітаємо переможців! Нових творчих злетів!

Додати коментар


Захисний код
Оновити