Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS

Статті

Інформація про дитячий кінофестиваль вихованців кіноцентру «Веснянка» «Золота Веснянка» 2014

 Дитячий кінофестиваль
вихованців кіноцентру «Веснянка»
«Золота Веснянка» 2014
 
Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка», який був створений в 1990 році, який, до речі, єдиний в Україні,  приділяє значну увагу розвитку в дітях почуття прекрасного, підтримує талановиту молодь, її інтелектуальний потенціал.
 
«Веснянка» - це дім для багатьох її випускників, дім для тих, хто зараз навчається тут. Дім рідний, теплий, затишний. Дім, куди приходять всією сім’єю . Дім, де виховують  за допомогою кіно. Тому, що  кіно – чудовий засіб  розвитку в дитині бажання бачити красу навкруги себе, виявлення його здібностей у всіх видах мистецтва: літературі, музиці, живопису, театрі.
 
Фільми, які створюють вихованці «Веснянки»  – це маленькі шедеври, зроблені дітьми для дітей. «Веснянка» з її фільмами, була, є та буде країною Миру, Добра, Радості та щастливого дитинства!
 
Кожного року ми з любов’ю вітаємо «Веснянку» з Днем народження! Дитячий кінофестиваль вихованців кіноцентру «Веснянка» «Золотая Веснушка»  проводиться щорічно та є своєрідним звітом про своиї перемоги, про свої досягнення за рік, що минає, про те, що хотілося б ще зробити.
 
 
Цього року фестиваль «Золотая Веснушка» проходив 21 грудня в кінозалі готелю «Рассвет» за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Фучика, 30.
 
  Понад 200 дітей та їх батьків стали гостями цього свята. 26 робіт зроблені в таких жанрах як анімація, ігрове кіно. 185 авторів та 8 їх педагогів доклали зусиль, щоб ми змогли насолодитися  цікавими, яскравими, музикальними, зробленими з бурхливою фантазією фільмами.
 
Традиційно професійного журі на цьому фестивалі нема. Всі присутні – це і є журі, яке нагороджує більш вподобані роботи. Ні один фільм не залишився без нагороди! У кожного свій смак та свої улюбленці.
 
Ну і нарешті, який же День народження без смачного торта?! Був! Був торт!!! Всім дісталось по шматочку святкового чуда!!! 
 
З Днем народження, «Веснянка»! Нових перемог, тобі, нових  цікавих фільмів!!!
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити