Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS


Бесплатный модуль социальных закладок для joomla.

Статті

ХХІ Міжнародний дитячий, молодіжний фестиваль аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела»

Цього року фестиваль відбувся у м. Вінниця, батьківщині Михайла Коцюбинського.

Щорічно на фестиваль прибувають юні кіноаматори, фотохудожники, «телевізійники» та радіоведучі.

Гуртківці Дніпропетровського обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка» представили на фестиваль програму анімаційних фільмів.

Всього у номінації «Кіно» взяли участь 35 студій майже зі всіх областей України. Дніпропетровська область була представлена 10-ма студіями.

За підсумками кінофестивалю у номінації «Кіно» були визначені 4 лауреати, серед них – КПНЗ облДЮК «Веснянка» за програму анімаційних фільмів.

На фестивалі головувало дуже представницьке журі:

Голова журі – заслужений артист України Колесник Олексій Антонович.

Члени журі:
  • Мусієнко Оксана Станіславівна, член-кореспондент Академії мистецтв України, завідуюча кафедрою кінознавства Інституту екранних мистецтв Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого, президент Асоціації діячів кіноосвіти і медіа педагогіки України.
  • Слободян Валентина Романівна, професор кафедри кінознавства Інституту екранних мистецтв Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого.
  • Куценко Олена Віленівна, заступник директора Кримського республіканського підприємства «Кіновідеопрокат», голова Кримського відділення Асоціації  діячів кіноосвіти України.

Крім того, учасники фестивалю мали змогу взяти участь у роботі Конференції Асоціації діячів кіноосвіти і медіа педагогіки України, у майстер-класах, що проводили кіно митці з України і Росії:

  • - Майстер-клас заслужених артистів Росії, режисерів Людмили Гладунко та Бориса Токарєва;
  • - Майстер-клас режисера, сценариста, заслуженого діяча мистецтв України Романа Ширмана;
  • - Майстер-клас режисера, продюсера Олега Кохана;
  • - Майстер-клас народного артиста Росії, кінорежисера, професора Всеросійського державного університету кінематографії ім. С.А. Герасимова, члена Національної академії кінематографічних мистецтв і наук Росії Володимира Фокіна;
  • - Майстер-клас заступника директора Кримського республіканського підприємства «Кіновідеопрокат», голови Кримського відділення Асоціації  діячів кіноосвіти і медіапедагогіки України Олени Куценко на тему «Основи екранної грамотності»;
  • - Майстер-клас з анімації режисера анімаційного кіно Євгена Сивоконя. 

Наснаги та удачі вам, юні кіноаматори!

Додати коментар


Захисний код
Оновити