Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS


Бесплатный модуль социальных закладок для joomla.

Статті

IV відкритий Всеукраїнський дитячий фестиваль екранних мистецтв «Молоде кіно України»

З 20 по 22 жовтня 2012 року  в м. Дніпропетровську за підтримки голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександра Юрійовича Вілкула відбувся IV відкритий Всеукраїнський дитячий фестиваль екранних мистецтв «Молоде кіно України», присвячений 80-річчю Дніпропетровської області. Тема цьогорічного фестивалю -  «Світ навколо нас».

Організаторами є управління протокольних та масових заходів облдержадміністрації, головне управління освіти і науки облдержадміністрації та  Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка».

22 студії з різних регіонів України, Росії та Естонії брали участь у фестивалі. 23-ю студією-учасником став Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка».

Роботи студій-учасників були зроблені в різних жанрах: анімація, ігрове кіно, телепрограми, відео кліпи, експериментальне кіно та хронікально-документальні  фільми.

За рішенням професійного журі Гран-пріфестивалю отримав фільм «Лицар України» кіностудії «Аматор», с. Славгород Синельниківського району Дніпропетровської області, керівник Суліма Сергій Володимирович.

Також за рішенням журі лауреатами IV відкритого Всеукраїнського дитячого фестивалю екранних мистецтв «Молоде кіно України» стали наступні роботи:

  1. Анімаційний фільм «Ниточка танцювала та й радість дарувала…», Студія «Кадр» с. Знаменівка Новомосковського району Дніпропетровської області, керівник Герасименко Любов Іванівна.
  2. Анімаційний фільм «Ёшкин кот и Бабка Ежка», школа сучасних театрально-сценічних напрямків, м. Харків, керівник Груб’як Світлана Василівна.
  3. Фільм «Встреча или последняя стадия эволюции», студія «Детектив»,  м. Ярославль, Росія, керівник Свободін Олег Миколайович.
  4. Анімаційний фільм «Мечта», студія «Лантан», м. Тихвін, Росія, керівник Володимир Іванов.
  5. Документальний фільм «Есть только миг…», студія «Муза Десять»,            м. Сімферополь, керівник Погребатько Валерій  Андрійович.
  6. Телевізійна програма «Спорт – стиль жизни», телестудія «Юніон-TV»,       м. Павлоград,  керівник Мяліцина Майя Іванівна.
  7. Анімаційний фільм «Петухи пропели», кіностудія «Ровесник»,                   м. Нарва, Естонія, керівник Юрій Мещеряков.
  8. Анімаційний фільм «Демерджи», дитяча медіа-студія «МАНюня»,                                    м. Сімферополь, керівник Хайрединова З.Ш.
  9. Фільм «История печального клоуна», відеостудія «Класс-ТВ»,                        м. Севастополь, керівник Скрипниченко Світлана Олександрівна.
  10.  Програма фільмів Дніпропетровського обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка», директор Кучма Олександр Іванович, художній керівник Матус Марлен Якович.

Дипломантами  фестивалю професійне журі вирішило призначити  наступні студії:

  1. Студія  «Живопис», м. Москва,  Росія, керівник Толстоброва Валентина Леонідівна.
  2. Шкільна кіностудія «Золотой кадр», м. Старий Оскол, Росія, керівник            Бойко Вадим Миколайович.
  3. Студія «Сто фантазій», м. Київ, педагог Полянська Тетяна Михайлівна.
  4. Відеостудія «Творче життя», м. Красноград, Харківська обл., керівник Хмара Володимир Васильович.
  5. Дитячо-юнацька телевізійна акторська студія «Жайвір» ім. Л. Бикова,                     м. Кіровоград, керівник Силіна Валентина Іванівна.
  6. Дитячо-юнацька відеостудія «Березіль», м. Кременчук, керівник Воробйов Антон Вікторович.
  7. Студія «Рожевий слон», м. Добропілля, керівник Сагайдак Євгеній Валентинович.
  8. Відеостудія «Ракурс», м. Верхньодніпровськ Дніпропетровської обл., керівник Солдатенко Галина Миколаївна.

За рішенням дитячого журі кращими фільмами фестивалю «Молоде кіно України » стали:

  1. Ігровий фільм «Папа», відеостудія «Ракурс», м. Верхньодніпровськ Дніпропетровської обл., керівник Солдатенко Галина Миколаївна.
  2. Ігровий фільм  «Вужичка», дитячо-юнацька телевізійна акторська студія «Жайвір» ім. Л. Бикова, м. Кіровоград, керівник Силіна Валентина Іванівна.
  3. Анімаційний фільм «Воробей Воробыш»,  школа сучасних театрально-сценічних напрямків, м. Харків, керівник Груб’як Світлана Василівна.
  4. Ігровий фільм «Встреча или последняя стадия эволюции», студія «Детектив», м. Ярославль, Росія, керівник Свободін Олег Миколайович.
  5. Ігровий фільм «Я люблю жить», студія «Рожевий слон», м. Добропілля, керівник Сагайдак Євгеній Валентинович.
  6. Анімаційний фільм  «Лёка», Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр  «Веснянка», директор Кучма Олександр Іванович, художній керівник Матус Марлен Якович.

Учасники та гості відкритого Всеукраїнського дитячого фестивалю екранних мистецтв «Молоде кіно України» залишились задоволені рівнем та якістю проведення заходу такого масштабу у Дніпропетровській області.

Професійне журі відзначило високий рівень дитячих робіт та атмосферу, створену організаторами фестивалю.

Велика вдячність усім, хто посприяв проведенню фестивалю за підтримку та популяризацію дитячого-юнацького кіномистецтва.

Бажаємо учасникам творчого натхнення.

До нових зустрічей!

Додати коментар


Захисний код
Оновити