Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS

Статті

Обласний семінар для керівників творчих об’єднань юних літераторів

24 жовтня у приміщенні музею «Літературне Придніпров’я» відбувся обласний семінар для керівників творчих об’єднань юних літераторів, який був проведений КПНЗ облДЮК «Веснянка».

            У семінарі взяли участь представники різних регіонів області.

Тараненко Л.В., завідуюча бібліографічним та інформаційним відділом Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей, висвітлила питання про нові видання та сучасних авторів для дітей, Гарченко Г.М., член Національної Спілки письменників України, провів бесіду з керівниками гуртків та зробив аналіз участі початкуючих літераторів в обласних конкурсах.

Під час семінару відбулася презентація другої збірки «На крилах». Вихованці літературно-творчого об’єднання «Зелена лампа» гімназії №3 м. Дніпропетровська оприлюднили свої твори, а керівник Тимченко С.В. розповіла про роботу об’єднання та поділилася методами та формами роботи. Присутні взяли участь у практичних вправах.

Методист КПНЗ облДЮК «Веснянка» Бершак Л.Д. висвітлила організаційні питання та ознайомила учасників семінару з методами та формами роботи літературних гуртків області, умовами та положеннями літературних конкурсів на новий навчальний рік.

Додати коментар


Захисний код
Оновити