Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS


Бесплатный модуль социальных закладок для joomla.

Статті

Підсумки бласного фестивалю екранних мистецтв «Дніпровські погостини»

15 грудня о 10:00 у Палаці студентів (мала зала) відбувся обласний фестиваль екранних мистецтв «Дніпровські погостини», організований Головним управлінням освіти облдержадміністрації та КПНЗ «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка».

На фестиваль було надіслано 61 фільм із 36 студій (Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Кривого Рогу, Павлограда, Верхньодніпровського, Новомосковського, Синельниківського, Томаківського районів). Відбіркова комісія підготувала до фестивалю 32 фільми 26 студій.

                     У складі висококваліфікованого журі, яке оцінювало конкурсні роботи, були: Зоріна Тая Сергіївна, член Національної Спілки кінематографістів України, член Консультативної Ради Міжнародної асоціації фондів миру; Клименко Любов Дмитрівна, член Спілки журналістів України, тележурналіст; Лізавенко Ірина Григорівна, тележурналіст, член Спілки журналістів України. 

                Переможцями стали:

 У номінації «Ігровий фільм»:

I місце

          - дитяча кіностудія «Ракурс» ПДЮТ м. Верхньодніпровська за фільм «Папа» (керівник Солдатенко Г.М.);

II місце

          - телерадіостудія «Зміна» ЦПО «Зміна» Центрально-Міського району м.Кривого Рогу за фільм «Один крок до життя» (керівник Охримчук Наталя Володимирівна);

III місце

          - Криворізька загальноосвітня спеціалізована школа №4 за фільм «Батько та син» (керівник Бикова Ольга Сергіївна);

          - кіностудія «Аматор» с. Славгород Синельниківського району за фільм «Старое и новое» (керівник Суліма Сергій Володимирович);

          - дитяча телестудія «Юніон - TV» ПТДЮ м. Павлограда за фільм «Плевое дело» (керівник Мяліцина Майя Іванівна).      

У номінації «Телепрограма»:

I місце

       -  дитяча телестудія «Юніон - TV» ПТДЮ м. Павлограда за телепрограму «Семья для ребенка» (керівник Мяліцина Майя Іванівна);

II місце

       -  Криворізька ЗОШ №41 за телепрограму «Как хорошо ты знаешь Украину?» (керівник Панченко Надія Олексіївна);

III місце

       - телерадіостудія «Зміна» ЦПО «Зміна» Центрально-міського району м.Кривого Рогу за телепрограму «В чому краса людини?» (керівник Охримчук Наталя Володимирівна). 

У номінації «Хронікально-документальний фільм»:

I місце

       - студія «Кадр» Знаменівської ЗОШ №1, ЦНТТУМ Новомосковського району за фільм «Зупинись і подивись» (керівник Герасименко Любов Іванівна);

II місце

      - студія «Кольорова панда» Криворізької ЗОШ №51 за фільм «Не вбивай себе справжнього» (керівник Новікова Анна Сергіївна);

III місце

      - волонтерська відео студія «Сповідь» Криворізької ЗОШ №72 за фільм «Глянцевий город» (керівник Євдокимова Надія Володимирівна). 

У номінації «Традиційна анімація»:

I місце

      - КПНЗ облДЮК «Веснянка» м. Дніпропетровська за фільм «Страсти по Грину» (керівник Кольцова Світлана Михайлівна);

II місце

      - КПНЗ облДЮК «Веснянка» м. Дніпропетровська за фільм «Не боюся я» (керівник Власова Наталія Степанівна);

III місце

      - КПНЗ облДЮК «Веснянка» м. Дніпропетровська за фільм «Ноктюрн» (керівник Лимаренко Олена Олександрівна). 

У номінації «Нетрадиційна анімація»:

I місце

     - КПНЗ облДЮК «Веснянка» м. Дніпропетровська за фільм «Мамы» (керівник Довгялло Ніна Петрівна).

У номінації «Комп’ютерна анімація»:

I місце

    - Криворізька спеціалізована школа №118 за фільм «Вітрячок» (керівник Кресак Наталя Миколаївна);

II місце

    - гурток «Алго» Криворізької ЗОШ №19 за фільм «Приключение» (керівник Гладкий Віталій Юрійович); 

III місце

    - гурток «Лого» Криворізької ЗОШ №19 за фільм «Цікаві суперечки» (керівник Апостолова Валентина Михайлівна).

    Вітаємо переможців і чекаємо на нові зустрічі!

Додати коментар


Захисний код
Оновити