Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS

Положення

Інформаційно-методичні рекомендації “Дніпровські погостини” у 2017 році

Інформаційно-методичні рекомендації до обласного дитячо-юнацького фестивалю екранних мистецтв “Дніпровські погостини” у 2017 році.

(Завантажити)


 

Інформаційно-методичні рекомендації “Різдвяні свята” у 2017 році

Інформаційно-методичні рекомендації до проведення обласного конкурсу дитячого малюнка “Різдвяні свята” у 2017 році.

(Завантажити)


 

Положення "Смарагдові витоки" 2016

Умови проведення Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу народних мистецтв “Смарагдові витоки” 2016.

(Завантажити)


 

Інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення етапів Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтв „Знай і люби свій край”

Інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення етапів Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтв „Знай і люби свій край” 2016
 
 

Інформаційно-методичні рекомендації щодо організації та проведення обласного конкурсу творчості юних журналістів „Юнтелепрес”

ІНФОРМАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо організації   та проведення обласного конкурсу творчості юних журналістів „Юнтелепрес” 2016

(Завантажити)


 

ІНФОРМАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ про проведенню щорічного обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-вжиткового і образотворчого мистецтв „Знай і люби свій край” у 2016 році

ІНФОРМАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
про проведенню щорічного обласного етапу 
Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-вжиткового 
і образотворчого мистецтв „Знай і люби свій край” у 2016 році
 
І. Загальні положення
 
1.1. Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 25 грудня 2015 року № 1360 „Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2016 (за основними напрямками позашкільної освіти) та плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників ПНЗ на 2016” річним планом роботи комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр  „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради” на 2016 рік, з метою виявлення підтримки та популяризації творчості обдарованої молоді проводиться обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-вжиткового і образотворчого мистецтв (далі – Виставка-конкурс) 26 березня 2016 року у приміщенні Палацу дітей та юнацтва м. Дніпропетровська (Набережна Перемоги, 5).

Детальніше: ІНФОРМАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ про проведенню щорічного обласного етапу ...

Інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення обласного конкурсу дитячо-юнацької творчості „Країна чарівних книжок”

Інформаційно-методичні рекомендації 
щодо проведення обласного конкурсу
дитячо-юнацької творчості
„Країна чарівних книжок”
 
І. Загальні положення
1. Положення про проведення обласного конкурсу дитячо-юнацької творчості „Країна чарівних книжок” визначає порядок проведення та визначення переможців щорічного обласного конкурсу дитячо-юнацької творчості „Країна чарівних книжок”
2. Обласний конкурс дитячо-юнацької творчості „Країна чарівних книжок” (далі – конкурс) проводиться з метою залучення школярів до вивчення надбань світової літератури та культурної спадщини українців.
Проведення конкурсу сприяє популяризації дитячо-юнацької творчості за напрямками декоративно-вжиткового, образотворчого  мистецтва та літературної творчості; покликане продемонструвати розмаїття творчих здобутків у виготовленій власноруч книжки, виявити художньо обдарованих дітей.
3. Основними завданнями конкурсу є:
– розвиток та популяризація дитячо-юнацької творчості у декоративно-вжитковому, образотворчому мистецтвах та літературної творчості (виготовлення власноруч книжок, ілюстрація книжок виконаних у різних техніках, власні літературні твори);
– виявлення та підтримка художньо обдарованих дітей та молоді;
– обмін досвідом роботи дитячо-юнацьких гуртків, студій, творчих об’єднань.

Детальніше: Інформаційно-методичні рекомендації  щодо проведення обласного конкурсу...

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЮ щорічного обласного дитячо-юнацького фестивалю екранних мистецтв „Дніпровські погостини”

ІНСТРУКТИВНО - МЕТОДИЧНІ    РЕКОМЕНДАЦІЇ
 
І. Загальні положення
 
1.1. Інструктивно – методичні рекомендації по організації та проведенню щорічного обласного дитячо-юнацького фестивалю екранних мистецтв „Дніпровські погостини” (далі – Фестиваль) регулюють порядок проведення Фестивалю та визначення переможців.
 
1.2. Обласний Фестиваль проводиться з метою:
виявлення та заохочення молоді у різних видах аудіовізуальної діяльності, її розвитку та надання системної підтримки;
привернення уваги громадськості, державних та комерційних структур до виховання всебічно розвиненої та освіченої особистості юних громадян України, надання їм підтримки в розвитку творчого потенціалу, самореалізації і духовного самовдосконалення 

Детальніше: РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЮ щорічного обласного дитячо-юнацького...

Рекомендації щодо організації та проведення обласної фольклорно-етнографічної експедиції „Звичаї обряди та традиції мого краю”

 
Інформаційно-методичні рекомендації
 
I. Загальні положення
 
1.1. Обласна фольклорно-етнографічна експедиції «Звичаї, обряди та традиції мого краю» (далі – Експедиція) проводиться в період з лютого по жовтень щорічно і є однією з форм естетичного виховання учнівської молоді засобами народного мистецтва, етнографії, фольклористики, етнології.
1.2. Організаційно-методичне забезпечення проведення експедиції здійснює КПНЗ облДЮК «Веснянка» ДОР».

Детальніше: Рекомендації щодо організації  та проведення обласної фольклорно-етнографічної...

ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ про проведення обласного конкурсу дитячого малюнку „Різдвяні свята”

 
І. Загальні положення
 
1.1. З метою залучення школярів до глибокого вивчення надбань української культурної спадщини, розвитку та надання системної підтримки дитячим студіям та гурткам образотворчого мистецтва області, привернення уваги громадськості, державних та комерційних структур до виховання всебічно розвиненої та освіченої особистості юних громадян України, надання їм підтримки в розвитку творчого потенціалу проводиться обласний конкурс дитячого малюнку «Різдвяні свята» (далі – Конкурс).

Детальніше: ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ  про проведення обласного конкурсу дитячого...