Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS

Робота з творчообдарованими дітьми

Гуртки з фольклору та мистецтвознавства

На заняттях цих секцій діти, в основному працюють над науково-дослідницьким матеріалом, залучаються до наукової діяльності , беруть участь у сесіях та конкурсах-захистах наукових робіт.

Програми розраховані на 2 роки.

Вік дітей – від 14 до 18 років.

Заняття проводяться 1-2 рази на тиждень викладачами Дніпропетровського національного університету та співробітниками науково-дослідної фольклорної лабораторії при ДНУ доцентами Маріною З.П., Марфобудіновою М.М., Карпович В.Є.

Основи етнографії та народознавства

На заняттях гуртка вихованці знайомляться з витоками національної культури, поглиблюють та розширюють знання з основ етнографії. Багато уваги приділяється вивченню духовної, моральної, етичної культури українського народу.

Програма розрахована на 2 роки навчання. Вік дітей – від 13 до 18 років.

Заняття проводить двічі на тиждень педагог Хоменко О.М.

Літературна студія «Літературно-мистецьке Придніпров’я»

Літературна студія «Євшан», гурток «Літературно-мистецька Дніпропетровщина»

У  духовному світі школярів література посідає особливе місце. Її вплив досить значний і відчутний. Через свою «повсякденність», доступність, «відкритість» література стала домінувати на уроках та в позашкільній діяльності.

Програма гуртків передбачає поглиблення знань вихованців з літератури та мистецтва Дніпропетровщини, систематизацію різноманітного місцевого літературного матеріалу, вивчення художньої спадщини поетів та прозаїків рідного краю.

Приділяється велика увага розвитку особистих творчих здібностей гуртківців. Навчити вірно користуватися різноманітними словниками, влучно використовувати художні та літературні прийоми. Виховувати естетичні смаки, пропагувати творчу спадщину майстрів слова нашої області, проводити творчі зустрічі з членами Національної Спілки письменників України, початкуючими літераторами, членами Спілки творчо обдарованих дітей, проводити презентації авторських збірок.

Планування роботи в гуртках охоплює як теоретичний матеріал, так і  практичні завдання, а також екскурсіях, уроки милування, відвідування музеїв, виставок тощо. 

Заняття проводять педагоги Бершак Л.Д., Гарченко Г.М.

Літературна студія «Євшан»

Проводять занятя з літературно обдарованими дітьми, допомагають відпрацювати свій особливий стиль у прозі, поезії, підвищують рівень літературної грамотності.

На заняттях відбуваються зустрічі з відомими митцями області, екскурсії по літературним та мистецьким місцям.

Програма розрахована на 3 роки.

Вік дітей – від 12 до 18 років.

Заняття проводяться 1-2 рази на тиждень педагогами Бершак Л.Д. та Гарченко Г.М.

Петриківський розпис

У цих гуртках діти знайомляться з основними елементами техніки петриківського розпису, вчаться розрізняти і підбирати кольорові гамми у малюнках, розширюють свій світогляд у галузі живопису та декоративно-вжиткового мистецтва.

Програма розрахована на 3 роки навчання. Вік дітей – від 7 до 12 років.

Заняття проводяться двічі на тиждень педагогом Рибалкою Т.А.

Дочірні категорії

Останні відеороліки