Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS

Uncategorised

Обласний семінар-практикум для організаторів та керівників обласної фольклорно-етнографічної експедиції “Звичаї, обряди та традиції мого краю”

 
ІНФОРМАЦІЯ
про проведення обласного семінару-практикуму для
організаторів та керівників обласної фольклорно-етнографічної експедиції
“Звичаї, обряди та традиції мого краю”
 

16 жовтня 2018 року на базі комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради” (далі – КПНЗ “ДОДЮК “Веснянка” ДОР”) за адресою: вул. Харківська, 3 відбувся обласний семінар-практикум для організаторів та керівників обласної фольклорно-етнографічної експедиції “Звичаї, обряди та традиції мого краю” (далі – Семінар-практикум).

У семінарі взяли участь більш, ніж 30 осіб з 6 міст та 7 сільських районів нашої області.

Відкрила Семінар-практикум заступник директора КПНЗ “ДОДЮК “Веснянка” ДОР” з науково-методичної роботи Хоменко Ольга Миколаївна. Вона оголосила програму Семінару-практикуму та зробила аналіз обласної фольклорно-етнографічної експедиції “Звичаї, обряди та традиції мого краю” (далі – Експедиція) за минулий навчальний рік.

На Семінар-практикум  були запрошені представники Дніпровського національного університету ім. О.Гончара, члени журі Експедиції: Маріна Зоя Павлівна, кандидат історичних наук, доцент, яка зробила акцент  на необхідності збереження матеріальної та духовної культури українців у ході експедиційної роботи на місцях; Марфобудінова Марія Михайлівна, методист групи аналізу у сфері гуманітарної освіти та навчання молоді проаналізувала пошуково-дослідні роботи минулого навчального року.

(Переглянути фото)

Детальніше: Обласний семінар-практикум для організаторів та керівників обласної...

Дитячий кінофестиваль вихованців кіноцентру "Веснянка" "Золота Веснянка" 2018

Обласний семінар для керівників гуртків образотворчого мистецтва 2018

 
Обласний семінар для керівників гуртків
образотворчого мистецтва у 2018 році
 

10 жовтня 2018 року на базі  комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради” (далі – кіноцентр “Веснянка”) (вул. Харківська, 3) відбувся обласний семінар для керівників гуртків образотворчого мистецтва.

Участь у семінарі взяли 40 осіб з різних міст та районів області: Верхньодніпровська, Дніпра, Кам’янського, Кривого Рогу,  Нікополя, Новомосковська, Павлограда,  Тернівки, Апостолівського, Верхньодніпровського, Дніпровського, Криничанського, Магдалинівського, Павлоградського, Петриківського, Петропавлівського, Синельниківського, Солонянського, Юр’ївського  районів.

Семінар розпочався о 10:00.

Відкривала семінар художній керівник кіноцентру “Веснянка” Світлана Михайлівна Кольцова з оголошенням програми семінару.  Далі виступила заступник директора кіноцентру “Веснянка”  Ольга Миколаївна Хоменко з інформацією щодо річного плану заходів КПНЗ “ДОДЮК “Веснянка” ДОР”. Вона провела анкетування та вручила грамоти переможцям обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтв “Знай і люби свій край”.

(Переглянути фото)

Детальніше: Обласний семінар для керівників гуртків образотворчого мистецтва 2018

Презентація збірника “Собори наших душ” випуск 20

 
Презентація 
літературно-художнього видання “Собори наших душ”
у рамках міжнародного книжкового фестивалю 
“Book Space” у місті Дніпрі 
 

29 вересня 2018 року у рамках міжнародного книжкового фестивалю “Book Space”, який вперше проходив у місті Дніпрі, відбулась презентація літературно-художнього видання – збірника творчих робіт юних літераторів, художників, композиторів “Собори наших душ”.

Захід відбувся у приміщенні Mediaprostir великій залі. Модератор заходу – директор комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради” Кучма Олександр Іванович.

Збірник “Собори наших душ” виходить щорічно на замовлення департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації і готується педагогами кіноцентру “Веснянка” за підсумками обласних конкурсів юних літераторів, художників та композиторів “Собори наших душ”. Історія збірника має свою 20-річну історію, 15 років з яких збірник друкує видавництво “Ліра”.

Керуючись рішенням Дніпропетровської обласної ради від 16.03.2018 р.  № 322-12/VІІ “Про оголошення на Дніпропетровщині 2018 року Роком Олеся Гончара”, обласні конкурси “Собори наших душ” цього року і 20-ий ювілейний випуск присвячені 100-річчю від дня народження видатного українського письменника, вченого і громадського діяча Олеся Терентійовича Гончара. 

(Переглянути фото)

Детальніше: Презентація збірника “Собори наших душ” випуск 20

«Веснянка» на фестивалі «Дитятко»

 
«Веснянка» на фестивалі «Дитятко»

З 5 по 8 вересня 2018 року у м. Харків відбувся Х ювілейний Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко».

Президент фестивалю – голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

На конкурсний перегляд надіслано 1300 робіт з 91 країни. Відібрано 173 роботи з 56 країн (Україна, Росія, Білорусь, Італія, Іран, Тайвань, Перу, США, Чехія, Польща, Хорватія, Австрія, Бразилія та ін.).

Номінації у Міжнародній конкурсній програмі: 
- «Кращий ігровий фільм дитячої студії»;
- «Кращий документальний фільм дитячої студії»;
- «Краща телепрограма дитячої студії»;
- «Кращий анімаційний фільм дитячої студії»;
- «Кращий музичний фільм (відеокліп) дитячої студії»;
- «Краща радіопрограма дитячої студії»;
- «Краща телепрограма, зроблена для дітей»;
- «Кращий повнометражний фільм для дітей»;
- «Кращий короткометражний фільм для дітей»;
- «Кращий анімаційний фільм для дітей»;
 
Номінації у Національній конкурсній програмі:
- «Місцеве самоврядування – це ми!» (спеціальна номінація, за підтримки Ради Європи);
- «Екологія живої природи: відновлення та збереження»;
- «Наше мирне небо» (спільно з Харківським аероклубом ім. В.С.Гризодубової ТСОУ).
 
На фестивалі відбувся сценарний пітчинг – унікальна можливість для дитячих студій чи окремих молодих авторів, майбутніх режисерів, презентувати свої ідеї, знайти партнерів та, можливо, кошти на реалізацію одного зі своїх майбутніх проектів.
 

Детальніше: «Веснянка» на фестивалі «Дитятко»

Останні відеороліки