Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS

Uncategorised

Відкриття обласної дитячо-юнацької виставки “Країна чарівних книжок”

 
Інформація
про відкриття обласної дитячо-юнацької виставки
“Країна чарівних книжок”

19 грудня 2018 року у приміщенні Музею українського живопису відбулося урочисте відкриття обласної дитячо-юнацької виставки “Країна чарівних книжок”. В експозиції виставки представлені 112 робіт переможців та активних учасників обласного конкурсу дитячо-юнацької творчості “Країна чарівних книжок” у номінаціях: “Літературна творчість”, “Образотворче мистецтво” та “Декоративно-ужиткове мистецтво”.

З вітальним словом до учасників урочистого відкриття виставки звернулись: Капустіна Надія Іванівна, заступник директора Музею українського живопису, Гарченко Григорій Миколайович, член Національної Спілки письменників України, Труш Ігор Борисович, мистецтвознавець, науковий співробітник Дніпропетровського художнього музею, Кольцова Світлана Михайлівна, художній керівник Дніпропетровького обласного дитячо-юнацького кіноцентру “Веснянка”.

Учасників урочистого відкриття виставки привітав фольклорно-обрядовий театр “Родослав”. 

На виставці відбулося нагородження переможців обласного конкурсу дитячо-юнацької творчості “Країна чарівних книжок” грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації та цінними подарунками.

Виставка буде діяти до 19 січня 2019 року. Запрошуємо відвідати виставку та долучитися до чарівного світу дитячої творчості.


 

Обласний семінар для керівників гуртків аудіовізуального напрямку 2018

 
Обласний семінар для керівників гуртків аудіовізуального напрямку 2018
 
Обласний семінар для керівників гуртків аудіовізуального напрямку відбувся  21 листопада 2018 року у приміщенні КПНЗ «ДОДЮК «Веснянка» ДОР» (вул. Харківська, 3).

На семінарі були присутні – 28 слухачів з міст: Верхньодніпровська, Дніпра, Жовтих Вод, Кам’янського, Нікополя, Новомосковська, Павлограда, Дніпровського, Синельниківського та Новомосковського  районів.

Семінар розпочався о 10-00.

Відкривала семінар художній керівник КПНЗ «ДОДЮК «Веснянка» ДОР» Кольцова С.М.  з  оголошенням програми семінару. 

Далі, слово мала сценарист, режисер, викладач сценарної майстерності кіношколи, продюсер міжнародного кінофестивалю «Кіно і ти» Огородня Н.М.  з виступом «Як створити вдалий сценарій».

Наступним виступила завідуюча кафедрою управління інформаційно-освітніми проектами Дніпровської академії неперервної освіти м. Дніпра Бутурліна О.В. з доповіддю «Концептуальні засади впровадження медіаосвіти у національному та світовому вимірах».

Далі, слово мала науковий співробітник науково-дослідного відділу інформаційних технологій та дистанційного навчання Дніпровської академії неперервної освіти м. Дніпра Рижій К.Г., виступ якої називався «Роль педагога у медіаосвіті».

(Переглянути фото)

Детальніше: Обласний семінар для керівників гуртків аудіовізуального напрямку 2018

Обласний семінар-практикум для керівників дитячо-юнацьких фольклорних колективів та колективів які виконують українські пісні

 
Інформація
про проведення обласного семінару-практикуму для керівників
дитячо-юнацьких фольклорних колективів та колективів
які виконують українські пісні
 

14 листопада 2018 року відбувся обласний семінар-практикум для керівників дитячо-юнацьких фольклорних колективів та колективів  які виконують українські пісні. (далі Семінар-практикум).

Відкрила Семінар-практикум заступник директора з науково-методичної роботи Комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради” Ольга Миколаївна Хоменко. Вона ознайомила учасників з порядком денним та звернула увагу на важливість національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, засобами народної культури. Розповіла про роботу етнокультурного Центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді з вивчення відродження й  успадкування дітьми і молоддю історичної культурної спадщини та традиційної культури Рівненщини.

Хоменко О.М. наголосила, що приорітетним завданням творчо-освітнього (музично-виконавчого) напряму є створення умов для успадкування традицій народної культури Дніпропетровщини через оволодіння підростаючим поколінням традиційною манерою вокального виконання, прийомами та реконструкцією обрядодійств. Зупинилася на участі у обласному дитячо-юнацькому фестивалі українського фольклору “Дніпровий зорепад”.

(Переглянути фото)

Детальніше: Обласний семінар-практикум для керівників дитячо-юнацьких фольклорних колективів...

Презентація збірника творчих робіт юних літераторів, художників, композиторів “Собори наших душ” (випуск 20)

 
Інформація
про презентацію збірника творчих робіт юних
літераторів, художників, композиторів
“Собори наших душ” (випуск 20)
 
10 листопада 2018 року в приміщенні комунального комплексного позашкільного навчального закладу “Будинок учителя” Дніпропетровської міської ради відбулась презентація 20 випуску збірника “Собори наших душ”, присвяченого 100-річчю від дня народження видатного українського письменника Олеся Терентійовича Гончара.

Презентація проведена з метою громадянсько-патріотичного виховання учнів і вихованців загальної середньої та позашкільної освіти, сприяння розвитку і збереженню духовних, моральних, національних і особистісних цінностей дитини, пропаганди творчості художньо обдарованих дітей і підлітків області.

Організатор Презентації – комунальний позашкільний навчальний заклад “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради” (далі – КПНЗ “ДОДЮК “Веснянка” ДОР”).

У Презентації взяли участь співавтори збірника, педагоги, батьки.

Учасників Презентації привітали директор КПНЗ “ДОДЮК “Веснянка” ДОР” Кучма Олександр Іванович, письменник Луценко Володимир Антонович, поети Гарченко Григорій Миколайович і Шкляр Анатолій Миколайович, мистецтвознавець, провідний спеціаліст Дніпропетровського художнього музею Труш Ігор Борисович, композитори Брондзя Валентина Миколаївна та Нежигай Олександр Миколайович, член Національної спілки народних майстрів України, народний майстер з витинанки Авдєєнко Наталія Олексіївна, автор обкладинки збірника “Собори наших душ”, та член Національної спілки журналістів України, член Асоціації діячів естрадного мистецтва України, поет, автор пісень, а у минулому співавтор перших випусків збірника “Собори наших душ” Буга Володимир.

Ведучою Презентації була Сириця Наталія Вікторівна, методист КПНЗ “ДОДЮК “Веснянка” ДОР”.

За традицією протягом заходу відбулась презентація літературних, музичних творів та образотворчих робіт співавторів збірника.

(Переглянути фото)

Детальніше: Презентація збірника творчих робіт юних літераторів, художників, композиторів...

Обласний семінар-практикум для заступників директорів з науково-методичної роботи та методистів комплексних та художньо-естетичних позашкільнийх закладів освіти області

 
Інформація про проведення обласного семінару-практикуму для заступників директорів з науково-методичної роботи та методистів комплексних та художньо-естетичних позашкільних навчальних закладів освіти області
 
31 жовтня 2018 року відбувся обласний семінар-практикум для заступників директорів з науково-методичної роботи та методистів комплексних та художньо-естетичних позашкільних навчальних закладів освіти області. 

Відкрила семінар-практикум заступник директора з науково-методичної роботи Комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради” Ольга Миколаївна Хоменко. Вона ознайомила учасників з порядком денним та звернула увагу на важливість національно-патріотичного виховання дітей та молоді, та основні завдання виховної діяльності сучасних закладів освіти визначених у нормативно-правових актах: Указах Президента України від 12.06.2015 № 334/2015 “Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання  дітей та молоді”; від 13.10.2015 № 580/2015 “Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки”; накази Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 № 641 “Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді. Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді”, від 16 липня 2015 № 768 “Про національно-патріотичне виховання в системі освіти”. 

(Переглянути фото)            (Переглянути матеріали виступів)

Детальніше: Обласний семінар-практикум для заступників директорів з науково-методичної роботи...

Останні відеороліки