Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS

Uncategorised

Всеукраїнський фестиваль дитячої художньої творчості «Єдина родина»

 
Всеукраїнський фестиваль дитячої художньої творчості «Єдина родина»
(8-16 червня 2018 року, м. Очаків Миколаївської області)
 

На фестивалі "Єдина родина" делегація кіноцентру "Веснянка" вперше брала участь у номінації "Образотворче мистецтво" До складу делегації входили 11 учнів кіноцентру: Ажисламова Марія, Бабаніна Надія, Вєлкова Марія, Демченко Анастасія, Древаль Софія, Добротвір Єлизавета, Виборола Євгенія, Кийко Євген, Корчевська Мілена, Мамкіна Майя, Пилипенко Кароліна та керівник делегації Кольцова С.М.

Фестиваль відбувався на базі санаторію " Борисфен" та бази відпочинку " Надія" Наша делегація з іними учасниками відділу образотворчого та декоративно-ужиткового напрямків працювала та мешкала на базі відпочинку " Надія". За час перебування наші  вихованці разом з учасниками інших закладів  зробили по 2-3 конкурсні роботи. З домашніх та конкурсних робіт було зроблено виставку, яку передивилося та оцінило компетентне журі. Наші вихованці отримали 3 перших місця (Ажисламова Марія, Пилипенко Кароліна та Вєлкова Мар’я), 3 других місця (Демченко Анастасія, Виборова Євгенія, Кийко Євген) та 2 третіх місця (Корчевська Мілена та Добротвор Єлизавета) . Решта учасників була нагороджена дипломами учасників, педагоги переможців отримали подяки від організаторів фестивалю.

Делегація активно приймала участь у майстеркласах, розважальних заходах фестивалю, провела майстерклас з анімації для інших учасників, у вільний час дітьми булв створений анімаційний ролик у техніці мальованої анімації.

Впродовж перебування на фестивалі наша команда з екскурсіями  відвідала художній та краєзнавчий музеї м. Очакова та здійснила пішохідну екскурсію з переглядом інших пам’яток цього міста, відвідала Ольвію, старовинне античне місто, на території якого ведуться археологічні розкопки та дослідження. Також, ми відвідали зоопарк у місті Миколаєві.

(Переглянути фото)


 

Нагородження переможців обласного конкурсу «Жива Петриківка»

 
Нагородження переможців обласного конкурсу дитячої анімації в стилі петриківського розпису
«Жива Петриківка», м. Дніпро, 05.06.2018 р.
 

05 червня 2018 року у приміщенні Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації відбулося урочисте нагородження переможців обласного конкурсу дитячої анімації в стилі петриківського розпису "Жива Петриківка". Від кіноцентра"Веснянка" у конкурсі приймали участь три творчі групи педагогів Довгялло Н.П. (анімаційний фільм "Майстриня"), Панко В.М. (анімаційний фільм "Чепурушка"),та Кольцова С.М.( анімаційний фільм " Подарунки сонця"). Усі фільми отримали дипломи переможців та  цінні подарунки. У заходах нагородження приймали участь педагоги Довгялло Н.П., Панко В.М., Кольцова С.М. та вихованці - автори фільмів переможців: Мєшкова Анна, Лескевич Поліна, Федотов Михайло, Шаптала Родіон, Лазоркіна Анастасія, Кононова Анна, Пушкарьов Михайло, Ажисламова Марія. Після нагородження юним аніматорам було запропоновано власноруч зробити та розписати петриківським орнаментом повітряного змія - метелика, або літаючу модель космічного апарата "Буран". 

Педагоги кіноцентру також були відзначені подяками організаторів конкурсу.

(Переглянути фото)


 

Майстер-клас з анімаційного кіно для фіналістів Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Золотий мольберт»

 
Майстер-клас з анімаційного кіно для фіналістів Міжнародного конкурсу дитячої творчості
«Золотий мольберт» слідами Митрополита Андрія Шептицького», м. Львів, 26.05-02.06. 2018 р.
 

Делегацію кіноцентра «Веснянка» у складі керівників гуртків Панко В.М., Люльченко А.І., завідуючого відділом Голозубова О.А. та художнього керівника Кольцової С.М. разом із студійцями Бабаніною Н., Федорцовою А., Федотовим М., Симутіною Є., Мамкіною М., Мєшковою А. було запрошено до м. Львова з пропозицією провести майстер-клас з анімаційної творчості для фіналістів Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Золотий мольберт» слідами Митрополита Андрія Шептицького». 

Учасників Конкурсу було розміщено у готелі  монастиря св. Йосафата, який знаходиться поблизу м.Львова у містечку Брюховичі. Делегацією кіноцентру було проведено два майстеркласа з анімації 30.05. 2018 та 01.06.2018. У програмі майстеркласів учасникам було запропоновано ознайомитись з різними техніками анімації: перекладної, сипучої, мальованої. На екрані демонструвались анімаційні фільми, створені гуртківцями «Веснянки» у різних техніках, та за різними темами. Також учасники майстеркласу мали змогу власноруч зробити таумотроп, або пласку маріонетку та зробити з нею анімацію на мобільному знімальному станку.

Також було проведено показ фільмів кіноцентру за сакральною тематикою на базі монастиря св. Йосафата.

У рамках заходу наша делегація здійснила три пішохідних прогулянки містом за різними маршрутами, відвідала Львівський оперний театр (балетні вистави «Шахерезада» та «Кармен сюїта»), а також здійснила виїздну екскурсію до м. Жовква.

(Переглянути фото)


 

"Веснянка" отримала Гран-Прі на "Чілдрен Кіно фест"

"Веснянка" отримала Гран-Прі  на "Чілдрен Кіно фест"

З 25 травня по 3 червня 2018 в місті Києві відбувся фестиваль дитячих фільмів «Чілдрен Кіно фест». Комунальний позашкільний навчальний заклад дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» Дніпропетровської обласної ради, прийняв участь у конкурсі дитячих фільмів у рамках фестивалю «Чілдрен Кіно Фест» . Конкурс проводиться у двох вікових категоріях: фільми, створені дітьми віком 7-10 років; та фільми, створені підлітками віком 11-14 років. 

До участі у конкурсу було надіслано понад 150 заявок з усієї України, серед яких селективна комісія фестивалю обрала найкращі роботи. До 10-ки фіналістів увійшли два анімаційних фільма від дитячого кіноцентру «Веснянка» «Птічка та гусінь» керівник Соловйова Тетяна Алімівна, та «Качка на ім’я Бібіліна» керівник Кольцова Світлана Михайлівна.

Переможців конкурсу визначало Почесне журі, до складу якого увійшли режисер та сценарист Юрій Ковальов, режисер, сценарист і письменниця Марися Нікітюк, а також акторка та лауреат премії «Золота Дзиґа» Дар’я Плахтій.

Імена переможців оголосили 3 червня на Церемонії закриття фестивалю у кінотеатрі «Київська Русь». Журі обрало Найкращий український дитячий фільм від дитячого кіноцентру «Веснянка» «Качка на ім’я Бібіліна» керівник Кольцова Світлана Михайлівна, який отримав Гран-Прі фестивалю. Це вже друге Гран-Прі  на нашому рахунку! УРА!

(Переглянути фото)


 

Урочисте нагородження переможців конкурсу творчості юних журналістів “ЮНТЕЛЕПРЕС”

 
ІНФОРМАЦІЯ
про урочисте нагородження переможців
щорічного обласного конкурсу творчості юних журналістів  “ЮНТЕЛЕПРЕС”
та педагогів, які підготували переможців
 
5 травня 2018 року в приміщенні комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”  за адресою: м. Дніпро, вул. Харківська, 3 (ІІІ поверх) відбулося урочисте нагородження переможців щорічного обласного конкурсу творчості юних журналістів “Юнтелепрес” (далі – Конкурс) та педагогів, які підготували переможців.

Організаторами Конкурсу є департамент освіти і науки обласної державної адміністрації та комунальний позашкільний навчальний заклад “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”.

Темою цьогорічного Конкурсу стала відома приказка “Де народився – там і згодився”. Організатори Конкурсу навмисне не ставили пунктуаційній знак  наприкінці вислову. Дуже хотілося, щоб діти самі визначилися із метою висловлювання даної теми.  Наразі це питання є нагальним для молоді, становлення особистості якої припало на сучасні роки, наповнені бурхливими подіями. 

Учасниками Конкурсу цього року стали майже  330 юних авторів   з 19 регіонів Дніпропетровської області, які подали до оргкомітету Конкурсу біль ніж 130 творчих доробків у  таких номінаціях: “Текст для друкованого ЗМІ”, “Телесюжет”, “Радіопередача”, “Фоторепортаж”, “Газета”.  Це безперечний доказ небайдужості та справжнього патріотизму нового покоління українців, яким притаманне почуття справедливості, гідності громадянина.

Високий рівень більшості конкурсних робіт та серйозна робота педагогів – творчих наставників юних обдарувань – дає впевненість в майбутньому  української журналістики.

Конкурсні роботи  у номінаціях  оцінювало професійне журі, до складу якого увійшли члени обласних організацій творчих спілок України, діячі літератури та журналістики.

Активну участь у Конкурсі взяли обдаровані діти з міст Дніпра, Вільногірськ, Кривого Рогу, Кам’янського, Марганцю, Новомосковська, Покрова, Павлограда, Тернівка, Синельникове, Васильківського, Магдалинівського, Нікопольського, Синельниківського, Солонянського, Томагівського, Юр’ївського районів; Раївської ОТГ.

(Переглянути фото)

Детальніше: Урочисте нагородження переможців конкурсу творчості юних журналістів  “ЮНТЕЛЕПРЕС”

Останні відеороліки