Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS

ІНФОРМАЦІЯ про урочисте нагородження переможців щорічного обласного конкурсу творчості юних журналістів “ЮНТЕЛЕПРЕС” та педагогів, які підготували переможців

 
ІНФОРМАЦІЯ
про урочисте нагородження переможців щорічного обласного конкурсу творчості юних журналістів  “ЮНТЕЛЕПРЕС” та педагогів, які підготували переможців
 
13 травня 2017 року в приміщенні комунального вищого навчального закладу “Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти”  за адресою: м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 70 відбулося урочисте нагородження переможців щорічного обласного конкурсу творчості юних журналістів “Юнтелепрес” (далі – Конкурс) та педагогів, які підготували переможців.

Організаторами Конкурсу є департамент освіти і науки обласної державної адміністрації та комунальний позашкільний навчальний заклад “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”.

Темою цьогорічного Конкурсу стала назва фільму прибалтійського режисера Юріса Поднієкса “Чи легко бути молодим сьогодні?” Наразі це питання є нагальним для кожної молодої людини, становлення особистості якої припало на сучасні роки, повні бурхливими подіями. 

Учасниками Конкурсу цього року стали більш ніж 330 юних авторів   з 18 регіонів Дніпропетровської області, які подали до оргкомітету Конкурсу 140 творчих доробків у  таких номінаціях: “Текст для друкованого ЗМІ”, “Телесюжет”, “Радіопередача”, “Фоторепортаж”, “Газета”.  Це безперечний доказ небайдужості та справжнього патріотизму нового покоління українців, яким притаманне почуття справедливості, гідності громадянина.

Високий рівень більшості конкурсних робіт та серйозна робота педагогів – творчих наставників юних обдарувань – дає впевненість в майбутньому  української журналістики.

(Завантажити фото)

Конкурсні роботи  у номінаціях  оцінювало професійне журі, до складу якого увійшли члени обласних організацій творчих спілок України, діячі літератури та журналістики. 

В цьому році переможцями визнано:

у номінації “Текст для друкованого ЗМІ” (старша вікова група):

І місце

  • Юлія Кась’янова, вихованка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради (керівник Абросімова Наталія Савелівна);

ІІ місце

  • Катерина Болебрух, вихованка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради (керівник Абросімова Наталія Савелівна);
  • Уляна Ігнатенко, вихованка комунального позашкільного навчального закладу “Будинок творчості дітей та юнацтва м. Покров Дніпропетровської області” (керівник Коваленко Лариса Олексіївна);
  • Маргарита Біблій, учениця комунального закладу “Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – гімназія № 39” Кам’янської міської ради (керівник Полтавець Ельміра Рахманівна);

ІІІ місце

  • Марія Доброва, учениця Криворізької загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивчанням біології Криворізької міської ради Дніпропетровської області (керівник Родічкіна Марія Семенівна);
  • Анастасія Кочеткова, вихованка комунального позашкільного навчального закладу Центр дитячої та юнацької творчості “Терноцвіт”  Криворізької міської ради (керівник Скрипник Олена Петрівна);
  • Олеся Подзолкова, вихованка комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої та юнацької творчості “Дружба” Криворізької міської ради (керівник Лісовська Ганна Миколаївна);
  • Вікторія Сидорова, учениця комунального закладу “Слобожанський навчально-виховний комплекс № 1 “Загальноосвітня багатопрофільна школа І-ІІІ ступенів – центр позашкільної освіти Слобожанської селищної ради” (керівник Гуденко Світлана Марковна);

у номінації “Текст для друкованого ЗМІ” (середня вікова група):

І місце

  • Дарія Паламарчук, учениця Криворізької загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів № 121 Криворізької міської ради Дніпропетровської області (керівник Вірченко Ірина Ігоревна);

ІІ місце

  • Вікторія Москальова, вихованка комунального позашкільного навчального закладу Центр дитячої творчості відділу освіти Жовтоводської міської ради (керівник Кришень Галина Володимирівна);
  • Вадим Найда, учень комунального закладу “Середня загальноосвітня школа № 35 м. Кам’янське” Кам’янської міської ради (керівник Парамонова Людмила Іллівна);
  • Дарина Щербина, учениця комунального закладу “Центр профільного навчання та дитячої творчості”  Вільногірської міської ради Дніпропетровської області (керівник Левковець Ольга Сергіївна);

ІІІ місце

  • Анна Літун, вихованка комунального позашкільного навчального закладу “Будинок творчості дітей та юнацтва м. Покров Дніпропетровської області” (керівник Коваленко Лариса Олексіївна);
  • Максим Балясний, учень комунального закладу освіти Чаплинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Юр'ївської районної ради Дніпропетровської області (керівник Тарасова Тетяна Петрівна);
  • Юлія Іовлева, вихованка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради (керівник Абросімова Наталія Савелівна).
  • Максим Куждін, учнень Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 114 Криворізької міської ради Дніпропетровської області (керівник Дєрусова Ілона Юріївна);

у номінації “Телесюжет”:

І місце

  • Таїсія Шкарупа, вихованка комунального позашкільного закладу освіти “Палац творчості дітей та юнацтва” м. Павлоград Павлоградської міської ради Дніпропетровської області (керівник Мяліцина Майя Іванівна);

ІІ місце

  • Віола Береза, Аліна Дробот, Микита Загинайло, Євгеній Зубов, Юлія Кім, Сергій Конопленко, Тетяна Корнева, Анастасія Куцерубова, Володимир Макарчук, Леонід Мельник, Володимир Моісеєнко, Дмитро Назаренко, Максим Назаров, В’ячеслав Пак, Яна Петренко, Костянтин Печенюк, Влада Підгаєвська, Агата Саакян, Вікторія Саф’янова, Павло Срібник, Олександр Творовський, Єва Шпиньова – колектив прес-центру вчитель комунального закладу освіти “Навчально-виховне об’єднання № 28 “Гімназія-школа І ступеня-дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) - центр позашкільної роботи” Дніпровської міської ради; (керівники Пастушенко Наталія Вячеславівна, Загинайло Віталій Вікторович);

ІІІ місце

  • Юлія Хром, Тамара Петеліна, Ярослав Заяць – колектив творчого об’єднання “Телерадіостудія “Зміна” комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної освіти “Зміна” Криворізької міської ради (керівник Охрімчук Наталія Володимирівна);
  • Богдан Лісогуб, Михайло Лісогуб, автори телесюжету “ Чи легко бути молодим сьогодні?” комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи” м. Павлоград Павлоградської міської ради Дніпропетровської області (керівник Урсуляк Сергій Іванович);
  • Катерина Вакеріна, Олександр Какуш, автори телесюжету “Храм творчості. Молодість” Криничанської середньої загальноосвітньої школи № 1 Криничанської районної ради Дніпропетровської області (керівник Янченко Любов Яківна).

у номінації „Радіопередача”:

І місце

  • Юлія Хром, Христина Бштилер, Валерія Велика – колектив творчого об’єднання “Телерадіостудія “Зміна” комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної освіти “Зміна” Криворізької міської ради (керівник Охрімчук Наталія Володимирівна);  

ІІ місце 

  • Дарія Жученко, вихованка комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої та юнацької творчості “Гармонія” Криворізької міської ради (керівник Горіна Олеся Станіславівна);

ІІІ місце

  • Емма Шкурко, вихованка комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої та юнацької творчості “Гармонія” Криворізької міської ради (керівник Горіна Олеся Станіславівна).

у номінації “Фоторепортаж” (старша вікова група):

І місце 

  • Володимир Клименко, учень 11-А класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 122 “Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” Дніпропетровської міської ради; (керівник Голубнича Ірина Миколаївна);

ІІ місце

  • Ігор Шкабура, учень Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 87” Криворізької міської ради Дніпропетровської області  (керівник Дехтяр Ольга Сергіївна);
  • Олександра Бондаренко, учениця Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Марганецької міської ради Дніпропетровської області (керівник Козаченко Світлана Леонідівна);

ІІІ місце

  • Вадим Лазарев, вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради” (керівник Мосолова Еліна Василівна);
  • Діана Чабан, учениця комунального опорного загальноосвітнього навчального закладу “Іларіонівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Синельниківської районної ради Дніпропетровської області (керівник Михалінчик Юлія Павлівна);
  • Дар’я Ткач, учениця комунального закладу освіти “Кислянська середня загальноосвітня школа” Синельниківської районної ради Дніпропетровської області (керівник Павленко Олена Василівна).

у номінації “Фоторепортаж” (середня вікова група):

І місце

  • Олена Талаш, Єлизавета Плюта, вихованки комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості”  м. Тернівка (керівник Легень Марина Іванівна);

ІІ місце 

  • Софія Мисник, учениця Магдалинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Магдалинівської районної ради Дніпропетровської області (керівник Хилай Надія Петрівна); 

ІІІ місце 

  • Альона Аверіна, вихованка міського Центру науково-технічної творчості м. Марганець, (керівник Нежувака Олена Анатоліївна);
  • Вікторія Заграєнко, учениця Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 123 Криворізької центрально-міської ради Дніпропетровської області, (керівник Бовкун Марина Валеріївна);
  • Олександра Каліневич, вихованка комунального позашкільного навчального закладу “Синельниківський районний будинок школярів” при Миролюбівській середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Синельниківської районної ради Дніпропетровської області, (керівник Ткач Дарія Олександрівна). 

у номінації “Газета”:

І місце

  • Богдан Матченко, Діана Матченко, Діана Горобченко, колектив газети “Вітамін–44” комунального закладу “Середня загальноосвітня школа № 44”  Кам’янської міської ради (керівник Біла Ольга Володимирівна);

ІІ місце

  • Єлизавета Алісова, Анастасія Бушинська, Гліб Коник, Аліна Котельва, Вікторія Левонюк, Олександра Радівілова, Влерія Слободянюк, Олександра Федорінова, Анастасія Юдіна, колектив Загальношкільного альманаху “60-та паралель”   Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 60 Криворізької міської ради Дніпропетровської області (керівник Тетеря Людмила Сергіївна);
  • Ірина Положай, Анна Лук’янченко, Вікторія Кірейцива, Анастасія Волкова, Тетяна Несправа, колектив учнівської газети “Шкільний проспект” комунального закладу освіти Роздорська середня загальноосвітня школа Синельниківського району Дніпропетровської області (керівник Величко Тетяна Федорівна);
  • Анастасія Косяк, Анастасія Володіна, Катерина Давиденко, Єлизавета Фіщина, Ольга Войцехович, Анна Матвейчук, колектив журналу “71 километр” Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 71 Криворізької міської ради Дніпропетровської області (керівник Смирнова Олена Сергіївна);

ІІІ місце

  • Олена Савич, Григорй Цокур, Валерія Бєлих, Марія Марченко, Олена Савельєва, Юлія Литвиненко, Софія Кулибаба, Єлизавета Автодійчук, колектив газети “Флагман” комунального закладу освіти “Навчально-виховне об’єднання технічного профілю № 79 “Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад – позашкільний навчальний заклад” Дніпровської міської ради (керівник Чинчик Жанна Володимирівна);
  • Мері Мелконян, автор шкільної газети “Пам'ять” Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Марганецької міської ради Дніпропетровської області (керівники Козаченко Світлана Леонідівна, Бабіч Вадим Миколайович);
  • Марія Зятюк, автор газети “SMS-ка” Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням української мови та літератури Марганецької міської ради Дніпропетровської області (керівник Єщенко Віра Іванівна). 

Ми щиро вітаємо переможців! Бажаємо всім творчого натхнення, креативного підходу, сміливості! Організаційний комітет щорічного обласного конкурсу юних журналістів “Юнтелепрес 2018” з нетерпінням чекає  на цікаві роботи!

Останні відеороліки