Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS

ІНФОРМАЦІЯ про урочисте нагородження переможців щорічного обласного конкурсу “Обдаровані діти – надія України” 2017 року

 
ІНФОРМАЦІЯ
про урочисте нагородження переможців щорічного обласного конкурсу “Обдаровані діти – надія України” 2017 року
 
31 травня 2017 року в приміщенні обласної державної адміністрації відбулося урочисте нагородження переможців щорічного обласного конкурсу “Обдаровані діти – надія України” та педагогів, які підготували Лауреатів цього конкурсу.

Комунальний позашкільний навчальний заклад “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради” координує 11 номінацій цього конкурсу. Двадцять років поспіль нагороди отримують найталановитіші творчі особистості та їх наставники.

(Завантажити фото)

Лауреатами конкурсу “Обдаровані діти – надія України” 2017 року стали:

Номінація “Проза”

  • Стародубов Дмитро Ігорович, учень 9 класу гуманітарної гімназії імені Лесі Українки м. Жовті Води.

Номінація “Поезія”

  • Комарин Юлія Василівна, учениця 10 класу Хуторо - Губиниської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новомосковського району.

Номінація “Журналістика”

  • Ігнатенко Уляна Юріївна, вихованка гуртка “Жайворонок” комунального позашкільного навчального закладу “Будинок творчості дітей та юнацтва”, м. Покров. 

Номінація “Музичне мистецтво”

  • Пуголовко Максим Володимирович, учень 9 класу навчально-виховного комплексу №148 “Планета щастя” та дитячої музичної школи №3 м. Дніпра.

Номінація “Живопис”

  • Ковтун Ірина Олександрівна, вихованка студії образотворчого мистецтва “Веселка” комунального закладу “Міський дитячо-молодіжний центр” Чечелівської районної філії м. Дніпра.  

Номінація “Графіка”

  • Сеник Іван Ярославович, вихованець художнього колективу “Школа образотворчих мистецтв “Суцвіття”  комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи №1” Шевченківського району  м. Дніпра.

Номінація “Традиційні народні промисли”

  • Буря Єлізавєта Юріївна, вихованка гуртка “Писанкарство” комунального закладу “Верхівцевський Будинок дітей та юнацтва” Верхньодніпровського району.

Номінація “Декоративно-ужиткове мистецтво”

  • Карнаух Валерія Володимирівна, вихованка гуртка “Бісероплетіння” комунального закладу “Будинок дитячої творчості” Широківського району. 

Номінація “Кіномистецтво”

  • Додон Дар’я Сергіївна, вихованка гуртка анімації комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради” м. Дніпра.

Номінація “Театральне мистецтво”

  • Творча група театральної студії “Дебют” комунального позашкільного навчального закладу “Нікопольський будинок дитячої та юнацької творчості” м. Нікополя, у складі: Каленіченка Олексія Андрійовича, Гармаша Єгора Олександровича, Сухіна Максима Юрійовича, вихованців студії.

Номінація “Перші кроки”

  • Вороновська Мирослава Леонідівна, вихованка студії образотворчого мистецтва “Веселка” комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи  №2” Соборного району м. Дніпра. 
Керівники-педагоги, які підготували Лауреатів обласного конкурсу 
“Обдаровані діти – надія України” 2017 року

Номінація “Проза”

  • Поліщук Ольга Олександрівна, вчитель української мови та літератури гуманітарної гімназії імені Лесі Українки м. Жовті Води. 

Номінація “Поезія”

  • Городецька Любов Василівна, вчитель української мови та літератури Хуторо - Губиниської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новомосковського району. 

Номінація “Журналістика”

  • Коваленко Лариса Олексіївна, керівник гуртка “Жайворонок” комунального позашкільного навчального закладу “Будинок творчості дітей та юнацтва” м. Покров.

Номінація “Музичне мистецтво”

  • Фалькова Валентина Миколаївна, викладач дитячої музичної школи №3 м. Дніпра. 

Номінація “Живопис” 

  • Марчук Ірина Григорівна, викладач студії образотворчого мистецтва “Веселка” комунального закладу “Міський дитячо-молодіжний центр” Чечелівської районної філії м. Дніпра. 

Номінація “Графіка”

  • Скульська Тетяна Олександрівна, керівник  художнього колективу “Школа образотворчих мистецтв “Суцвіття” комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи №1” Шевченківського району  м. Дніпра.  

Номінація “Традиційні народні промисли”

  • Буря Алла Володимирівна, керівник гуртка “Писанкарство” комунального закладу “Верхівцевський Будинок дітей та юнацтва” Верхньодніпровського району. 

Номінація “Декоративно-ужиткове мистецтво”

  • Любчич Наталія Миколаївна, керівник гуртка “Бісероплетіння” комунального закладу “Будинок дитячої творчості” Широківського району. 

Номінація “Кіномистецтво”

  • Власова Наталія Степанівна, керівник гуртка анімації комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради” м. Дніпра. 

Номінація “Театральне мистецтво”

  • Саллінен Ірина Василівна, керівник театральної студії “Дебют” комунального позашкільного навчального закладу “Нікопольський будинок дитячої та юнацької творчості” м. Нікополя. 

Номінація “Перші кроки”

  • Токарєва Лілія Володимирівна, керівник студії образотворчого мистецтва “Веселка” комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи №2” Соборного району м. Дніпра.

Присутніх привітали та вручили нагороди директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олексій Полторацький та радник голови облдержадміністрації Ольга Горб. 

 

Методист КПНЗ “ДОДЮК “Веснянка” ДОР”                 Л.Д.БЕРШАК

Останні відеороліки