Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS

Урочисте нагородження переможців конкурсу творчості юних журналістів “ЮНТЕЛЕПРЕС”

 
ІНФОРМАЦІЯ
про урочисте нагородження переможців
щорічного обласного конкурсу творчості юних журналістів  “ЮНТЕЛЕПРЕС”
та педагогів, які підготували переможців
 
5 травня 2018 року в приміщенні комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”  за адресою: м. Дніпро, вул. Харківська, 3 (ІІІ поверх) відбулося урочисте нагородження переможців щорічного обласного конкурсу творчості юних журналістів “Юнтелепрес” (далі – Конкурс) та педагогів, які підготували переможців.

Організаторами Конкурсу є департамент освіти і науки обласної державної адміністрації та комунальний позашкільний навчальний заклад “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”.

Темою цьогорічного Конкурсу стала відома приказка “Де народився – там і згодився”. Організатори Конкурсу навмисне не ставили пунктуаційній знак  наприкінці вислову. Дуже хотілося, щоб діти самі визначилися із метою висловлювання даної теми.  Наразі це питання є нагальним для молоді, становлення особистості якої припало на сучасні роки, наповнені бурхливими подіями. 

Учасниками Конкурсу цього року стали майже  330 юних авторів   з 19 регіонів Дніпропетровської області, які подали до оргкомітету Конкурсу біль ніж 130 творчих доробків у  таких номінаціях: “Текст для друкованого ЗМІ”, “Телесюжет”, “Радіопередача”, “Фоторепортаж”, “Газета”.  Це безперечний доказ небайдужості та справжнього патріотизму нового покоління українців, яким притаманне почуття справедливості, гідності громадянина.

Високий рівень більшості конкурсних робіт та серйозна робота педагогів – творчих наставників юних обдарувань – дає впевненість в майбутньому  української журналістики.

Конкурсні роботи  у номінаціях  оцінювало професійне журі, до складу якого увійшли члени обласних організацій творчих спілок України, діячі літератури та журналістики.

Активну участь у Конкурсі взяли обдаровані діти з міст Дніпра, Вільногірськ, Кривого Рогу, Кам’янського, Марганцю, Новомосковська, Покрова, Павлограда, Тернівка, Синельникове, Васильківського, Магдалинівського, Нікопольського, Синельниківського, Солонянського, Томагівського, Юр’ївського районів; Раївської ОТГ.

(Переглянути фото)

В цьому році переможцями визнано:

1. У номінації “Текст для друкованого ЗМІ” (старша вікова група) присудити: 

І місце

ТАМІЛІ ЛИТВИНЕНКО, учениці комунального закладу “Чаплинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Юр’ївської районної ради Дніпропетровської області, (керівник Тарасова Тетяна Петрівна);

ІІ місце

БОГДАНУ ЛОЗИНСЬКОМУ, учню комунального закладу “Марганецька гімназія ім. Т. Шевченка” м. Марганець Дніпропетровської області, (керівник Михайлик Таміла Миколаївна);

ВАДИМУ ЛАЗАРЄВУ, вихованцю комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”, (керівник Мосолова Еліна Василівна);

ІІІ місце

ГАННІ БУБНОВІЙ, учениці Криворізької загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 65 Криворізької міської ради Дніпропетровської області (керівник Москаленко Тетяна Михайлівна);

ЮЛІЇ КАС’ЯНОВІЙ, вихованці комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”, (керівник Абросімова Наталія Савелівна);

ДАРИНІ ЩЕРБИНІ, вихованці комунального закладу “Центр профільного навчання та дитячої творчості” Вільногірської міської ради  Дніпропетровської області (керівник Левковець Ольга Сергіївна).

2. У номінації “Текст для друкованого ЗМІ” (середня вікова група) присудити:

І місце

КАРИНІ БОБРОВНИК, вихованці комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої та юнацької творчості “Дружба” Криворізької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Лісовська Ганна Миколаївна);

ІІ місце

АННІ ГОНЧАРОВІЙ, учениці комунального закладу “Середня загальноосвітня школа № 44” Кам’янської міської ради Дніпропетровської області, (керівник Дудкіна Валентина Вікторівна);

ІРИНІ БУГАЙЧУК, вихованці комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”, (керівник Мосолова Еліна Василівна);

МИРОСЛАВІ ГАЛАЙДІ, учениці Добронадіївского навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Томаківської районної ради Дніпропетровської області, (керівник Галайда Тетяна Віталіївна); 

ІІІ місце

ЮЛІІ БІЛОКРИЛЕЦЬ, учениці комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 78” Криворізької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Білецька Олена Петрівна);

ДАР’Ї СЕРГІЄНКО, вихованці комунального позашкільного навчального закладу “Будинок творчості дітей та юнацтва м. Покров” Дніпропетровської області, (керівник Коваленко Лариса Олексіївна);

ДАРІЇ ПОЛЯКОВІЙ, учениці комунального закладу “Олександрівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Юр’ївської районної ради Дніпропетровської області, (керівник Ільїна Надія Миколаївна);

ДАР’Ї ФЕДОРЕНКО, вихованці комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”, (керівник Мосолова Еліна Василівна);

КАРИНІ СНІЖКО, учениці комунального закладу “Чаплинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Юр’ївської районної ради Дніпропетровської області, (керівник Тарасова Тетяна Петрівна). 

3. У номінації “Телесюжет” присудити:

І місце

ВЕРОНІЦІ ВАСИЛЕНКО, ОЛЬЗІ ТРИГУБ – творчій групі комунального позашкільного закладу освіти “Палац творчості дітей та юнацтва” м. Павлоград Павлоградської міської ради Дніпропетровської області (керівник Мяліцина Майя Іванівна);

ІІ місце

ОЛЕКСАНДРІ КАЛІНЕВИЧ, КАТЕРИНІ НЕКРАШЕВИЧ, МАКСИМУ ПРОКОПЕНКУ, ЄВГЕНІЇ СОЛЯНЕКО – творчій групі комунального закладу освіти “Миролюбівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Синельниківського району, Раївської ОТГ Дніпропетровської області, (керівник Ткач Дарія Олександрівна);

ІІІ місце

ВАЛЕРІЇ ВОРСІ, ДАР’Ї ЛЕОНОВІЙ –  творчій групі комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21” Криворізької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Гриб Ірина Олексіївна);

ВЛАДИСЛАВУ ДВОРНИКУ, ЯНІ ЖОГЛЕНКО, АНАСТАСІЇ КОСТЮК, КОТУ НІКІТІ, САБІНІ МАМЕДОВІЙ, ОЛЕКСАНДРУ МИРОПОЛЬЦЮ, АННІ ОКУНЬКОВІЙ, ЄЛИЗАВЕТІ САЖНЬОВІЙ – творчій групі комунального закладу “Котівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Магдалинівської районної ради Дніпропетровської області (керівник Ковальова Оксана Олександрівна). 

4. У номінації “Радіопередача” присудити:

І місце

ЯРОСЛАВІ ЗАЯЦ, ТАМАРІ ПЄТЄЛІНІЙ – колективу творчого об’єднання “Телерадіостудія “Зміна” комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної освіти “Зміна” Криворізької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Охрімчук Наталія Володимирівна);  

ІІ місце 

ЕЛІЗІ ДЕНИСЕНКО, вихованці комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої та юнацької творчості “Гармонія” Криворізької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Горіна Олеся Станіславівна);   

ВІКТОРІЇ АЛЬОШКІНІЙ, ВІОЛІ КРЕЙДЕРМАН, вихованкам комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої та юнацької творчості “Гармонія” Криворізької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Горіна Олеся Станіславівна);

ІІІ місце

ДАРІЇ ГОРІНІЙ, ДАРІЇ ТІМАНОВСЬКІЙ, ЕММІ ШКУРКО, вихованкам комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої та юнацької творчості “Гармонія” Криворізької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Горіна Олеся Станіславівна);

ЄВГЕНУ БЕККЕРУ, ІВАНУ БОРИСЕНКУ, ЯРОСЛАВІ ВОРОНОВІЙ, ІВАНУ ГОНЧАРУ, АНАСТАСІЇ ДОМАРАНСЬКІЙ, ЮЛІЇ КУБИНЕЦЬ, ДЕНИСУ НАЗІМУ, АННІ ПОПАДЮК, АНАСТАСІЯ ЧЕРНИХ, колективу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступені № 73  Криворізької міської ради Дніпропетровської області (керівник Аршулік Тетяна Миколаївна). 

5. У номінації “Фоторепортаж” (старша вікова група) присудити:

І місце

АНДРІЮ ЩЕРБАНЮ, вихованцю гуртка “Світ фото” Міського центру науково-технічної творчості м. Марганець Дніпропетровської області, (керівник Рахвалова Ірина Робертівна);

ІІ місце

ГРИГОРІЮ ЦОКУРУ, учню комунального закладу освіти “Навчально-виховне об’єднання технічного профілю № 79 “Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад – позашкільний навчальний заклад” Дніпровської міської ради м. Дніпра, (керівник Чинчик Жанна Володимирівна);

В’ЯЧЕСЛАВУ БІБЛІЮ, ВЛАДИСЛАВУ КУЛІШОВУ, МАРИНІ ПАНЧЕНКО, ІВАННІ СЕРВЕТНИК, СНІЖАНІ ЧУПІКОВІЙ – колективу фотостудії “Арт-Майстерня” комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи” м. Павлоград Дніпропетровської області, (керівник Ватуля Олена Олексіївна);

ІІІ місце

ДАРИНІ ЩЕРБИНІ, вихованці комунального закладу “Центр профільного навчання та дитячої творчості” Вільногірської міської ради Дніпропетровської області, (керівник Левковець Ольга Сергіївна);

АНАСТАСІЇ БОВІ, учениці Дмухайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Магдалинівської районної ради Дніпропетровської області, (керівник Гулієва Наталія Вікторівна). 

6. У номінації “Фоторепортаж” (середня вікова група) присудити:

І місце

СВІТЛАНІ ВЛАС, учениці Криворізької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів № 1 Криворізької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Остапенко Вікторія Юріївна);

ІІ місце

ВАЛЕРІЇ ГРИГОРЕНКО, вихованці гуртка “Червона рута” комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 69 ” Криворізької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Бережна Людмила Валентинівна); 

ІІІ місце

ДАНИЛОВІ МАЛИШКУ, учню Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Марганецької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Козаченко Світлана Леонідівна, Колпак Тамара Петрівна);

ОЛЕКСАНДРУ БЛИЩАКУ,  учню Марганецької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 з поглибленим вивченням окремих предметів Марганецької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Нежувака Олена Анатоліївна);

ОЛЕКСАНДРУ МЯГКОМУ, учню комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 1” Дніпровської міської ради м. Дніпра (керівник Коряхова Валентина Борисівна). 

7. У номінації “Газета” присудити:

І місце

ДЕНИСОВІ ПОТОРОЦІ, учню Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Марганецької міської ради Дніпропетровської області, (керівники Бєляєва Анжеліка Олександрівна, Козаченко Світлана Леонідівна);

ІІ місце

ДІАНІ ГОРОБЧЕНКО, ДІАНІ МАТЧЕНКО – колективу газети “Вітамін–44” комунального закладу “Середня загальноосвітня школа № 44”  Кам’янської міської ради Дніпропетровської області, (керівник Біла Ольга Володимирівна);

АНАСТАСІЇ ВОЛОДІНІЙ, КАТЕРИНІ ДАВИДЕНКО, МИХАЙЛОВІ НЕТРЕБКУ, ЄЛИЗАВЕТІ ФІЩИНІЙ – колективу журналу “71 километр” Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 71 Криворізької міської ради Дніпропетровської області (керівник Смирнова Олена Сергіївна);

ВІКТОРІЇ ЄРМАШ, МАКСИМОВІ МАХИНІ, ПОЛІНІ РУДЕНКО, МЕЛІССІ СЕРГІЄНКО, БОГДАНОВІ ЮРЧЕНКО, ВІКТОРІЇ ЯЩЕНКО – колективу  газети “Прес-центр “ТСН” комунального позашкільного навчального закладу “Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району” Криворізької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Кузьменко Алла Миколаївна);

ІІІ місце

ЄЛИЗАВЕТІ БЕЛЬТЮКОВІЙ, ВІКТОРІЇ ВЯЛІЙ, ВІОЛЕТІ ДИБІ,  ЄВГЕНІЇ КОШЕЛЄВІЙ, СОФІЇ ПРОКАЗІ, АРІНІ ШЕВЧЕНКО – колективу газети “1+1=11” Марганецької спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 11 Марганецької міської ради Дніпропетровської області, (керівники Галіна Олена Миколаївна, Ліннік Ангеліна Вікторівна);

ДАНИЛОВІ ЗАСЛАВСЬКОМУ, ОЛЬЗІ ЯКИМЕНКО – колективу газети “Піраміда” комунального закладу “Середня загальноосвітня школа № 35” Кам’янської міської ради Дніпропетровської області, (керівник Парамонова Людмила Іллівна);

АНАСТАСІЇ ОРИШАЦІ, АЛІНІ САЛЄВІЙ, ЄЛИЗАВЕТІ ТЕОДОРОВИЧ – колективу газети “Платформа 6х6” Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36 Криворізької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Вороненко Анастасія Олександрівна);

КАРИНІ БОБРОВНИК, ДАР’Ї КАБАНЕЦЬ, ОЛЕНІ ПОДОЛЬСЬКІЙ, колективу газети “Джерело” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої та юнацької творчості “Дружба” Криворізької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Лісовська Ганна Миколаївна). 

Разом з цим слід зазначити, що юні журналісти з міст  Нікополя, Першотравенська, Апостолівського, Верхньодніпровського, Дніпровського, Криворізького, Криничанського, Межівського, Новомосковського, Павлоградського, Петриківського, Петропавлівського, Покровського, П’ятихатського, Софіївського, Царичанського, Широківського районів, нажаль, не взяли участі у Конкурсі.

Але ж Конкурс відбувся!!! Ми щиро вітаємо переможців! Бажаємо всім творчого натхнення, креативного підходу, сміливості! Організаційний комітет щорічного обласного конкурсу юних журналістів “ЮНТЕЛЕПРЕС 2019” з нетерпінням чекає  на цікаві роботи!

Останні відеороліки