Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS

Переможці фестивалю «Театральна мозаїка» 2019

 
Вітаємо переможців
обласного фестивалю дитячих театральних колективів закладів освіти
«Театральна мозаїка» 2019!
 
Нагорода “Краща акторська робота” присуджується:

АНДРЄЄВІЙ Поліні, вихованці театру “Надія”, комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс №66 “Гімназія - початкова школа - дошкільний навчальний заклад” Дніпровської міської ради, м. Дніпро, керівник Йолкіна Ірина Євгенівна;

БОГДАНОВИЧ Поліні, вихованці зразкового художнього колективу “Театральна студія “Данко”, комунальний позашкільний навчальний заклад “Міський палац дитячої та юнацької творчості “Горицвіт” Криворізької міської ради, Структурний підрозділ “Данко” (м. Кривий Ріг), керівник Юрченко Олена Валентинівна;

БОНДАРЕНКО Юлії, вихованці театральної студії “Аншлаг”, комунального закладу Криворізький навчально-виховний комплекс №35 “Загальноосвітня школа I-III ступенів – багатопрофільний ліцей “Імпульс” Криворізької міської ради (м. Кривий Ріг), керівники Левченко Вікторія Вікторівна, Мавріна Катерина Аркадіївна;

БОНДАРУ Віктору, вихованцю комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 40” Дніпровської міської ради (м. Дніпро), керівник Мартинюк Тетяна Костянтинівна;

БУТАКОВІЙ Анастасії, вихованці театральної студії “Успіх” комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи № 1” Дніпровської міської ради, м. Дніпро (керівник Соломончук Ірина Віталіївна;

БУШТАРЕНКО Ангеліні, вихованці театральної студії “Зірочка” комунального позашкільного навчального закладу “Павлоградський міський Центр творчості дітей та юнацтва” Павлоградської міської ради (м. Павлоград), керівник Боговіна Аліна Валеріївна;

ВЕДЕНЕЄВІЙ Анастасії, вихованці колективу “Натхнення” комунального закладу “Будинок дитячої творчості” Кам’янської міської ради, м. Кам’янське, керівник Штефан Світлані Миколаївні;

ВИШНЯКОВІЙ Дарині, вихованці театрального гуртка “Світ дитячого театру” комунального закладу “Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з класами вечірньої форми навчання № 4 Тернівської міської ради Дніпропетровської області”, м. Тернівка, керівник Кокшарова Олександра Сергіївна;

ВІРЬОВЦІ Артему, вихованцю зразкової театральної студії “Дебют” комунального позашкільного навчального закладу “Нікопольський Будинок дитячої та юнацької творчості”, м.Нікополь, керівник Саллінен Ірина Василівна;

(Переглянути фото)                (Переглянути виступи кращих театральних колективів)

ГЕЛЄВОМУ Тимуру, вихованцю театру “Надія”, комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс №66 “Гімназія - початкова школа - дошкільний навчальний заклад” Дніпровської міської ради, м. Дніпро, керівник Йолкіна Ірина Євгенівна;

ГЛАДОМУ Тимуру, вихованцю театру КВК “Дєтка”, комунального закладу позашкільної освіти  “Центр дитячої та юнацької творчості” Жовтоводської міської ради      (м. Жовті Води), керівник Бурмак Олена Іванівна;

ГОРОХОВСЬКІЙ Вікторії, вихованці театральної студії “Зірочка” комунального позашкільного навчального закладу “Павлоградський міський Центр творчості дітей та юнацтва” Павлоградської міської ради (м. Павлоград), керівник Боговіна Аліна Валеріївна;

ГРИГОРЧУК Олександрі, вихованці дитячого театрального колективу “Апельсин”, комунального закладу “Центр дитячої творчості м. Тернівка” (м. Тернівка), керівник Сгібнєва Оксана Юріївна;

ГУЗЮ Олегу, вихованцю театрального гуртка “Калинка”, комунального позашкільного навчального закладу “Дніпровський районний Будинок дитячої творчості” на базі КЗ “Підгородненська загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів” Дніпровської районної ради Дніпропетровської області” (м. Підгородне), керівник Булах Ірина Павлівна;

ДЕМЧУК Марії, вихованці зразкової театральної студії  “Велика перерва”, комунального позашкільного навчального закладу  “Нікопольський Будинок дитячо-юнацької творчості”, м.Нікополь, керівник Лагутіна Ірина Василівна;

ДОНКОВЦЕВУ Нікіті, вихованцю театрального колективу “Експромт” комунального багатопрофільного позашкільного закладу “Центр дитячої та юнацької творчості” відділу освіти Синельниківської міської ради, м.Синельникове, керівник Панасевич Наталія Володимирівна;

ЗЕНЦЕВІЙ Ользі, вихованці зразкової театральної студіії “Інженю”, комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи № 2” Дніпровської міської ради (м. Дніпро), керівники Прасула Валентина Миколаївна, Закутіна Дар’я Миколаївна;

ІЛЛЯШЕНКУ Антону, вихованцю театрального гуртка “Дитячий театр”, комунального закладу  освіти  Солонянське Навчально-виховне об'єднання “Солонянська середня загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів - Центр позашкільної освіти” (опорний заклад) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області, керівник Саліженко Анжела Миколаївна;

КАРЯЧЦІ Вероніці, вихованці зразкової театральної студії  “Велика перерва”, комунального позашкільного навчального закладу  “Нікопольський Будинок дитячо-юнацької творчості”, м.Нікополь, керівник Лагутіна Ірина Василівна;

КОБЗІНІЙ Кірі, вихованці театральної студії “СвітлоFor” (молодша група), комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради” (м. Дніпро), керівник Сириця Наталія Вікторівна;

КОВАЛЬОВУ Олександру, вихованцю дитячого театрального колективу “Апельсин”, комунального закладу “Центр дитячої творчості м. Тернівка” (м. Тернівка), керівник Сгібнєва Оксана Юріївна;

КОВАЛЬЧУКУ Ярославу, вихованцю зразкового художнього колективу театральної студії “Лицедії” комунального позашкільного навчального закладу “Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району Криворізької міської ради”, м. Кривий Ріг, керівник Мотрюк Люся Михайлівна;

КУНАВИХ Аріні, вихованці гуртка театр ляльок “Колобок”, комунального закладу “Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітній навчальний заклад I–II ступенів–академічний ліцей № 15” Кам'янської міської ради (м.Кам’янське), керівник Богасевич Євгенія Вікторівна;

КУРЯЧІЙ Ксенії, вихованці театрального гуртка “Маска”, комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої та юнацької творчості “Ріднокрай” Криворізької міської ради (м. Кривий Ріг),  керівник Лагода Валентина Анатоліївна;

ЛИМАРЕНКО Катерині, вихованці театральної студії “Аншлаг”, комунального закладу Криворізький навчально-виховний комплекс №35 “Загальноосвітня школа I-III ступенів – багатопрофільний ліцей “Імпульс” Криворізької міської ради (м. Кривий Ріг), керівники Левченко Вікторія Вікторівна, Мавріна Катерина Аркадіївна;

ЛЯШЕНКО Олександрі, вихованці гуртка театр ляльок “Колобок”, комунального закладу “Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітній навчальний заклад I–II ступенів–академічний ліцей № 15” Кам'янської міської ради (м.Кам’янське), керівник Богасевич Євгенія Вікторівна;

МАЗІНУ Павлу, вихованцю зразкової театральної студіії “Інженю”, комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи № 2” Дніпровської міської ради (м. Дніпро), керівники Прасула Валентина Миколаївна, Закутіна Дар’я Миколаївна;

МАНЬКОВСЬКІЙ Олесі, вихованці театральної студії “Натхнення” комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №96” Дніпровської міської ради, м. Дніпро, керівник Маньковська Олександра Сергіївна;

МЕРЕНЧУК Кірі, вихованці театрального колективу “Експромт” комунального багатопрофільного позашкільного закладу “Центр дитячої та юнацької творчості” відділу освіти Синельниківської міської ради, м.Синельникове, керівник Панасевич Наталія Володимирівна;

МЕРКУЛОВУ Роману, вихованцю колективу “Натхнення” комунального закладу “Будинок дитячої творчості” Кам’янської міської ради, м. Кам’янське, керівник Штефан Світлані Миколаївні;

МІРОШНИЧЕНКУ Даніїлу, вихованцю зразкової театральної студії “Дебют” комунального позашкільного навчального закладу “Нікопольський Будинок дитячої та юнацької творчості”, м.Нікополь, керівник Саллінен Ірина Василівна;

МІСЮРІ Меланії, вихованці зразкової театральної студії  “Велика перерва”, комунального позашкільного навчального закладу  “Нікопольський Будинок дитячо-юнацької творчості”, м.Нікополь, керівник Лагутіна Ірина Василівна;

МОЗОЛЬ Дар’ї, вихованці театрального гуртка “Світ дитячого театру” комунального закладу “Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з класами вечірньої форми навчання № 4 Тернівської міської ради Дніпропетровської області”, м. Тернівка, керівник Кокшарова Олександра Сергіївна;

НІЩУК Вікторії, вихованці колективу “Буратіно” гуртка “Театр ляльок”, комунального закладу “Будинок дитячої творчості” Кам’янської міської ради (м.Кам’янське), керівник   Макарова Наталія Юхимівна;

ОМЕЛЬЧАК Марії, вихованці театрального гуртка “Діалог” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої та юнацької творчості “Гармонія” Довгинцівського району, м. Кривий Ріг, керівник Удовенко Віктор Федорович;

ПАШИСТІЙ Юліїі, вихованці зразкової театральної студіії “Інженю”, комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи № 2” Дніпровської міської ради (м. Дніпро), керівники Прасула Валентина Миколаївна, Закутіна Дар’я Миколаївна;

ПОТАПОВІЙ Поліні, вихованці дитячого театрального колективу “Апельсин”, комунального закладу “Центр дитячої творчості м. Тернівка” (м. Тернівка), керівник Сгібнєва Оксана Юріївна;

РОМАНЦОВІЙ Альбіні, вихованці гуртка “Театральне мистецтво” комунального закладу “Софіївський центр творчості“ Софіївської селищної ради Софіївського району Дніпропетровської області, керівник Білоус Наталя Олександрівна;

САМУСЕНКУ Євгенію, вихованцю театрального гуртка “Діалог” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої та юнацької творчості “Гармонія” Довгинцівського району, м. Кривий Ріг, керівник Удовенко Віктор Федорович;

САРКІСОВІЙ Анні, вихованці театральної студії “4.09”, комунального закладу “Центр позашкільної роботи та дитячої творчості” Кам`янської міської ради, (м.Кам’янське), керівник Щербина Олександр Григорович;

СЕРДЮК Серафимі, вихованці театральної студії “СвітлоFor” (молодша група), комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради” (м. Дніпро), керівник Сириця Наталія Вікторівна;

СМИРНОВУ Євгенію, вихованцю театральної студії “Натхнення” комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №96” Дніпровської міської ради, м. Дніпро, керівник Маньковська Олександра Сергіївна;

СМОЧИЛО Єві, вихованці театральної студії “4.09”, комунального закладу “Центр позашкільної роботи та дитячої творчості” Кам`янської міської ради, (м.Кам’янське), керівник Щербина Олександр Григорович;

СРІБНІЙ Дар’ї, вихованці студії акторської майстерності “Початок”, комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”, м. Дніпро, керівник  Бондаренко Наталія Олександрівна;

СТРАТАН Олександрі, вихованці студії акторської майстерності “Початок”, комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”, м. Дніпро, керівник  Бондаренко Наталія Олександрівна;

ТАМІЛОВІЙ Дані, вихованці шкільної театральної студії “Глобус”, комунального закладу загальної середньої освіти № 1 (м. Новомосковськ), керівники Ревіна Олена Володимирівна, Тарасенко Тетяна Дмитрівна

УМАНОВУ Михайлу, вихованцю театральної студії “СвітлоFor” (молодша група), комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради” (м. Дніпро), керівник Сириця Наталія Вікторівна;

ЧЕРЕДНИЧЕНКУ Олегу, вихованцю театрального гуртка “Світ дитячого театру” комунального закладу “Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з класами вечірньої форми навчання № 4 Тернівської міської ради Дніпропетровської області”, м. Тернівка, керівник Кокшарова Олександра Сергіївна;

ЧЕРНУСІ Марії, вихованці колективу “Журавка” гуртка “Театральний”, комунального закладу “Будинок дитячої творчості” Кам’янської міської ради (м. Кам’янське), керівник Буренко Антоніна Григорівна;

ШИШАЦЬКІЙ Карині, вихованці зразкового художнього театрального колективу “Серпантин”, комунального позашкільного навчального закладу “Палац творчості дітей та юнацтва” Дніпровської міської ради (м. Дніпро), керівник Горностаєва Марина Юріївна;

 

ІІ. Звання “Кращий театральний колектив” присуджується:

Зразковому художньому колективу “Театральна студія “Лицедії” комунального позашкільного навчального закладу “Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району” Криворізької міської ради, м. Кривий Ріг, керівник Мотрюк Люся Михайлівна;

Зразковій театральній студії “Дебют” комунального позашкільного навчального закладу “Нікопольський Будинок дитячої та юнацької творчості”, м. Нікополь, керівник Саллінен Ірина Василівна;

Театральній студії “4.09” комунального  закладу  “Центр   позашкільної роботи та дитячої творчості” Кам`янської міської ради,  м. Кам’янське, керівник Щербина Олександр Григорович;

Театральній студії “Аншлаг” комунального закладу “Криворізький навчально-виховний комплекс №35 “Загальноосвітня школа I-III ступенів – багатопрофільний ліцей “Імпульс” Криворізької міської ради, м. Кривий Ріг, керівники Левченко Вікторія Вікторівна, Мавріна Катерина Аркадіївна;

Театру КВК “Дєтка” комунального закладу позашкільної освіти  “Центр дитячої та юнацької творчості” Жовтоводської міської ради, м. Жовті Води, керівник Бурмак Олена Іванівна;

Зразковому художньому театральному колективу “Серпантин” комунального позашкільного навчального закладу “Палац творчості дітей та юнацтва” Дніпровської міської ради, керівник Горностаєва Марина Юріївна;

Зразковій театральній студії “Велика перерва” (середня група) комунального позашкільного навчального закладу “Нікопольський Будинок дитячо-юнацької творчості” м. Нікополь, керівник Лагутіна Ірина Василівна;

Театральній студії “СвітлоFor” (молодша група) комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради” м. Дніпро, керівник Сириця Наталія Вікторівна;

Шкільній  театральній студії “Глобус” комунального  закладу освіти “Загальна середня школа № 1– загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів” м. Новомосковськ, керівники Ревіна Олена Володимирівна, Тарасенко Тетяна Дмитрівна;

Студії театру ляльок “Синтез” комунального позашкільного навчального закладу “Палац творчості дітей та юнацтва” м. Павлоград, керівник Максимова Надія Валеріївна;

Колективу “Буратіно” комунального закладу “Будинок дитячої творчості” Кам’янської міської ради, м. Кам’янське, керівник Макарова Наталія Юхимівна;

 

ІІІ. Нагорода “Гран-прі” присуджується:

Зразковій театральній студії “Інженю” комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи № 2” Дніпровської міської ради,  м. Дніпро, керівники: Прасула Валентина Миколаївна, Закутіна Дар’я Миколаїівна.

(Переглянути фото)            (Переглянути виступи кращих театральних колективів)

 

 

Бажаємо творчих злетів та наснаги!

Останні відеороліки