Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS

Нагородження переможців обласного конкурсу творчості юних журналістів “ЮНТЕЛЕПРЕС” 2019

ІНФОРМАЦІЯ

про урочисте нагородження переможців обласного конкурсу творчості юних журналістів  “ЮНТЕЛЕПРЕС” 
та педагогів, які підготували переможців
 

18 травня 2019 року в приміщенні комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”  за адресою: м. Дніпро, вул. Харківська, 3 (ІІІ поверх) відбулося урочисте нагородження переможців щорічного обласного конкурсу творчості юних журналістів “Юнтелепрес” (далі – Конкурс) та педагогів, які підготували переможців.

Організаторами Конкурсу є департамент освіти і науки обласної державної адміністрації та комунальний позашкільний навчальний заклад “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”.

Темою цьогорічного Конкурсу стала відома приказка “Рамки” у твоїй голові”. Коли організатори думали над  темою Конкурсу, дуже хотілося, щоб діти проаналізували свої можливості, свої думки, свою поведінку, бо становлення їх особистості припало на сучасні роки, наповнені бурхливими подіями. 

Учасниками Конкурсу цього року стали понад 200 юних авторів   з 15 регіонів Дніпропетровської області, які подали до оргкомітету Конкурсу більш  ніж 100 творчих доробків у  таких номінаціях: “Текст для друкованого ЗМІ”, “Телесюжет”, “Радіопередача”, “Фоторепортаж”, “Газета”.  Це безперечний доказ небайдужості нового покоління українців, яким притаманне почуття справедливості, гідності громадянина.

Високий рівень більшості конкурсних робіт та серйозна робота педагогів – творчих наставників юних обдарувань – дає впевненість в майбутньому  української журналістики.

Конкурсні роботи  у номінаціях  оцінювало професійне журі, до складу якого увійшли члени обласних організацій творчих спілок України, діячі літератури та журналістики.

Активну участь у Конкурсі взяли обдаровані діти з міст Дніпра, Вільногірськ, Жовті Води, Кривого Рогу, Кам’янського, Марганцю, Новомосковська, Павлограда, Тернівка; Васильківського, Магдалинівського, Синельниківського, Солонянського, Томаківського районів; Раївської ОТГ.

(Переглянути фото)

В цьому році переможцями визнано:

1. У номінації “Текст для друкованого ЗМІ” (старша вікова група) присудити:
 
І місце
ІРИНІ БУГАЙЧУК, вихованці комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”, (керівник Мосолова Еліна Василівна);
 
ІІ місце
СОФІЇ БРЕЗГІНІЙ, учениці Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 114 Криворізької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Брезгіна Алла Олександрівна);
АМІНІ КАРПОВІЙ, вихованці літературного гуртка “Ліра” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої та юнацької творчості “Терноцвіт” Криворізької міської ради” Дніпропетровської області, (керівник Білецька Олена Петрівна);
СЕРГІЮ МОСКАЛЮКУ, учню Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів№117 Криворізької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Колісник Світлана Валентинівна);
ДАР’Ї ФЕДОРЕНКО, вихованці комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”, (керівник Мосолова Еліна Василівна);
 
ІІІ місце
ОРИНІ ЛОБОДІ, вихованці комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”, (керівник Мосолова Еліна Василівна);
НАДІЇ ФЕДОСЄЄВІЙ, учениці Магдалинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Магдалинівської районної ради Дніпропетровської області,  (керівник Хилай Надія Петрівна);
ДАРИНІ ЩЕРБИНІ, вихованці комунального закладу “Центр профільного навчання та дитячої творчості” Вільногірської міської ради  Дніпропетровської області (керівник Левковець Ольга Сергіївна);
ЮЛІЇ РОДЗІНСЬКІЙ, учениці Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 55 Криворізької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Лівак Вікторія Вікторівна).
 
2. У номінації “Текст для друкованого ЗМІ” (середня вікова група) присудити:
 
І місце
ОЛЬЗІ СИРОТІНІЙ, учениці Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 121 Криворізької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Вірченко Ірина Ігорівна);
 
ІІ місце
АЛЬОНІ ФЕДЧЕНКО, вихованці комунального закладу позашкільної освіти “Центр дитячої та юнацької творчості” Жовтоводської міської ради (керівник Ісак Галина Володимирівна);
ЮЛІЇ БОНДАРЕНКО, учениці Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №126 Криворізької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Юшманова Оксана Володимирівна); 
 
ІІІ місце
ВАЛЕРІЇ ЦИКУНКОВІЙ, учениці Навчально-виховного комплексу “Ліцей-спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10” Марганецької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Цикункова Яна Вікторівна);
АНТОНУ НЕВІНЧАНОМУ, учню Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №126” Криворізької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Юшманова Оксана Володимирівна); 
АННІ СЕМЕНЮТІ, учениці Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 102  Криворізької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Козаченко Світлана Іванівна).
 
3. У номінації “Телесюжет” присудити:
 
І місце
АНАСТАСІЇ АНАСТАСІНІЙ, АНДРІЮ БІЛЯНКІНУ, ВЛАДИСЛАВУ БУРЦІ, ОЛЕКСАНДРУ ГАРЬКАВОМУ, ДАР’Ї ГАВРИШКОВІЙ, АТІЛЛІ МАМЕДОВУ, ЄВГЕНІЮ ПАДАЛЦІ, АНАСТАСІЇ ПЕДОРИЧ, АЛІНІ СІРЯК, ВЛАДИСЛАВУ ХОРОЛЬСЬКОМУ  - творчій групі Котівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Магдалинівської районної ради Дніпропетровської області (керівник Ковальова Оксана Олександрівна);
 
ІІ місце
ОЛЕКСАНДРІ КАЛІНЕВИЧ,  МАКСИМУ ПРОКОПЕНКУ, ЮЛІЇ ЯВОРСЬКІЙ – творчій групі комунального закладу освіти “Миролюбівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Раївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області, (керівник Ткач Дарія Олександрівна);
 
ІІІ місце
КАМІЛІ ОЛІЙНИК, АНДРІЮ ЮШКЕВИЧУ –  творчій групі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 61 Криворізької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Зарянкіна Світлана Олегівна);
ТЕТЯНІ БУДКО, ВОЛОДИМИРУ ЛУБЕНЦЮ – вихованцям гуртка “Кіношкола” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої та юнацької творчості “Терноцвіт” Криворізької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Будко Володимир Станіславович);
ЮРІЮ ДВОРЕЦЬКОМУ, ДАМІРУ КИРИЄВСЬКОМУ, САВЕЛІЮ КОРОЦУ, АЛЕКСІЮ МАНОЙЛУ, ВІРІ МОСКАЛЕНКО, УЛЯНІ СВОДКОВСЬКІЙ – творчому колективу середньої групи дитячої фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” м. Дніпро, (керівник Москаленко Андрій Вікторович).
 
4. У номінації “Радіопередача” присудити:
 
І місце
ХРИСТИНІ АГЕЄВІЙ, СОФІЇ ВОЄННІЙ, РАЇСІ ГРИЛЮК – колективу творчого об’єднання “Телерадіостудія “Зміна” комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної освіти “Зміна” Криворізької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Охрімчук Наталія Володимирівна);  
 
ІІ місце 
ІВАНУ БОРІСЕНКОВУ,  ЯРОСЛАВІ ВОРОНОВІЙ, ІВАНУ ГОНЧАРУ, ДЕНИСУ НАЗІМУ, ВІТАЛІНІ ШЕВЧЕНКО – творчій групі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 73 Криворізької міської ради Дніпропетровської області, (керівники Аршулік Тетяна Миколаївна, Воронова Анна Миколаївна);
 
ІІІ місце
АНТОНУ БЕЗРОДНЬОМУ, АНАСТАСІЇ БОСІЙ – творчій групі комунального опорного закладу освіти “Кислянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Зайцівської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області,  (керівник Чубченко Вікторія Віталіївна).
 
5. У номінації “Фоторепортаж” (старша вікова група) присудити :
 
І місце
ДАНІЇЛУ МАЛИШКУ, учню Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Марганецької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Козаченко Світлана Леонідівна);
 
ІІ місце
ДАР’Ї ЧОРНІЙ, учениці Марганецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням англійської мови Марганецької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Ещенко Ірина Федорівна);
ВАСИЛИСІ МАТВЄЄВІЙ, вихованці комунального позашкільного навчального закладу “Обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” м. Дніпро, (керівник Москаленко Андрій Вікторович);
 
ІІІ місце
АНДРІЮ КІГІТОВУ, вихованцю гуртка “Світ фото” Міського центру науково-технічної творчості м. Марганець Дніпропетровської області,  (керівник Рахвалова Ірина Робертівна);
ДІАНІ КОЖОКАР, учениці Дмухайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Магдалинівської районної ради Дніпропетровської області, (керівник Гулієва Наталія Вікторівна);
 
6. У номінації “Фоторепортаж” (середня вікова група) присудити:
 
І місце
НАТАЛІЇ ЄВМЕНЕНКО,  учениці Марганецької спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 11 Марганецької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Ілляшенко Світлана Миколаївна);
 
ІІ місце
КАТЕРИНІ АЛТИНБАЄВІЙ, КАТЕРИНІ БОРИСЕНКОВІЙ, АЛЬОНІ ДАЦЕНКО, АННІ ДАЦЕНКО, ученицям Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 55 Криворізької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Алтинбаєва Лариса Миколаївна); 
СОФІЇ ВАРШАВСЬКІЙ, учениці комунального закладу “Середня загальноосвітня школа № 44” Кам’янської міської ради Дніпропетровської області, (керівник Ломака Маріанна Олексіївна);
 
ІІІ місце
ОЛЬЗІ КУЗНЕЦОВІЙ, вихованці комунального закладу “Центр дитячої творчості  м. Тернівка” Дніпропетровської області, (керівник Легень Марина Іванівна);
АРТЕМУ СТЕПАНИЩЕВУ,  учню Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 116 Криворізької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Степанищева Віра Олександрівна);
АННІ ТАБУНЩИК, учениці Криворізької гімназії № 127 Криворізької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Табунщик Наталя Анатоліївна).
 
7. У номінації “Газета” присудити:
 
І місце
АНГЕЛІНІ ОСЕЛЕДЧЕНКО, учениці Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 12 Марганецької міської ради Дніпропетровської області, (керівники, Козаченко Світлана Леонідівна, Кроцюк Валентина Андріївна);
 
ІІ місце
СЕРГІЮ ЦИКУНКОВУ, ВАЛЕРІЇ ЦИКУНКОВІЙ, авторам спецвипусків газети “eTwinningBox”, “Коли війна не просто слово” Навчально-виховного комплексу “Ліцей-спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10” Марганецької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Цикункова Яна Вікторівна);
ВЕРОНІЦІ КОШОВІЙ, ДАР’Ї ТЄЛІНІЙ – колективу газети “Вітамін–44” комунального закладу “Середня загальноосвітня школа № 44”  Кам’янської міської ради Дніпропетровської області, (керівник Біла Ольга Володимирівна);
 
ІІІ місце
КАТЕРИНІ ГОРБ, НАТАЛІЇ ЗАХАРОВІЙ, МАКСИМУ КОШКІНУ, НАТАЛІЇ КРИВИЦЬКІЙ – колективу газети гуртка “Основи видавничих технологій”  Міського центру науково-технічної творчості м. Марганець Дніпропетровської області, (керівник Козаченко Світлана Леонідівна);
АНАСТАСІЇ ВОЛОДІНІЙ, КАТЕРИНІ ДАВИДЕНКО, ЄЛИЗАВЕТІ ФІЩИНІЙ – колективу журналу “71 километр” Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 71 Криворізької міської ради Дніпропетровської області (керівник Смирнова Олена Сергіївна);
ВІКТОРІЇ ВЯЛІЙ, автору випуску газети “1+1=11” Марганецької спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 11 Марганецької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Лінник Ангеліна Вікторівна);
ЮЛІЇ ГОНЧАР, ДАРІЇ ГУМОВСЬКІЙ, ПОЛІНІ ДЕРКАЧ, АНАСТАСІЇ КОВАЛЕНКО, ЄЛИЗАВЕТІ СОКОЛОВІЙ – творчому колективу Колегіуму № 11 – загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів Новомосковської міської ради Дніпропетровської області, (керівник Крайняк Надія Вікторівна);
КАТЕРИНІ ДІДИК, МАРИНІ ІВАНЧЕНКО, колективу газети “Олімп” Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 90 Криворізької міської ради Дніпропетровської області, (керівник Шляпець Олена Миколаївна).
 
Разом з цим слід зазначити, що юні журналісти з міст Нікополя, Першотравенська, Апостолівського, Верхньодніпровського, Дніпровського, Криворізького, Криничанського, Межівського, Новомосковського, Павлоградського, Петриківського, Петропавлівського, Покровського, П’ятихатського, Софіївського, Царичанського, Широківського, Юр’ївського  районів, нажаль, не взяли участі у Конкурсі.

Але ж Конкурс відбувся!!! 

Ми щиро вітаємо переможців! Бажаємо юним обдаруванням творчого натхнення, креативного підходу, сміливості! Організаційний комітет обласного конкурсу юних журналістів “ЮНТЕЛЕПРЕС 2020” з нетерпінням чекає  на цікаві роботи!

Останні відеороліки