Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS

«ЦікАва лЯля» 2019

 
Прес-реліз
обласного дитячо-юнацького фестивалю анімаційного кіно
«ЦікАва лЯля» 2019
 

16 листопада 2019 року о 10.00 на базі комунального позашкільного навчального закладу «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» Дніпропетровської обласної ради» (далі – кіноцентр «Веснянка») за адресою: м. Дніпро, вул. Харківська, 3, відбувся перший обласний дитячо-юнацький фестиваль анімаційного кіно “ЦікАва лЯля”.

Організаторами  фестивалю є Департамент освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та кіноцентр «Веснянка».

Кіноцентр «Веснянка» це заклад,  який майже  47 років дає можливість дітям реалізувати свої анімаційні мрії. І цього року він гостинно запрошує на свято анімації однодумців - дітей та педагогів студій області, які створюють мультфільми.

Для участі у фестивалі  було надіслано 62 фільми 25-ти студій з міст Дніпра, Кам’янського, Кривого Рогу, Нікополя, Тернівки та Новомосковського району.

Відбіркова комісія підготувала до конкурсного перегляду програму з 54 фільмів 24 студій. Більш, ніж  200 юних авторів брали участь у створенні цих фільмів. 

Переможців фестивалю визначило кваліфіковане журі, до  складу якого увійшли;

- ЯМПОЛЬСЬКА Ольга Олександрівна, викладач Державного вищого навчального закладу “Придніпровська державна академія будівництва та архітектури”, художник-графік, аніматор,

-  ЧАЙКА Вікторія Миронівна, режисер анімаційного кіно, книжковий графік, дизайнер;

- ЛИСЬКОВ Микита Юрійович, художник, режисер анімаційного кіно, володар Гран-при Міжнародного фестивалю “Turku Animated Film Festival” (Туреччина).

Вони відзначили високий рівень робіт студій з Кривого Рогу у номінації «Комп’ютерна анімація», студії з Нікополя у номінації «Предметна анімація», а також роботи гуртківців кіноцентру «Веснянка».

(Переглянути фото)

Тож,  17 нагород знайшли своїх володарів. 

У номінації «Комп’ютерна анімація»:

І місце - творча група Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19, Криворізької міської ради за фільм «Новорічні дива»;

ІІ місце - гурток “Інформатики” комунального позашкільного навчального закладу “Міський палац дитячої та юнацької творчості “Горицвіт” Криворізької міської ради за роботу «Пригоди Капітошки»;

ІІІ місце - гурток ”Комп’ютерна графіка та анімація”, комунального закладу “Центр дитячої творчості м. Тернівка за програму фільмів: «День їжака», «Моя школа», «Тернівка»

У номінації «Предметна анімація»:

І місце - комунальний позашкільний навчальний заклад «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» Дніпропетровської обласної ради» м. Дніпро, (педагог Панко Вікторія Миколаївна) за фільм «Гра»;

ІІ місце - гурток дитячої анімації  комунального позашкільного навчального закладу освіти «Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості» м. Нікополь  за програму фільмів: «Пригоди у пустелі», «Вітальна листівка», «Русалонька»;

ІІІ місце - кіногурток «Дивосвіт», комунальний заклад позашкільної освіти «Центр позашкільної освіти» Новомосковського району за фільм «Принади осені».

У номінації «Перекладна анімація»:

І місце - комунальний позашкільний навчальний заклад «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» Дніпропетровської обласної ради» м. Дніпро, (педагог Лагута Катерина Олександрівна) за фільм «Шість вдячних статуй»;

ІІ місце - комунальний позашкільний навчальний заклад «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» Дніпропетровської обласної ради» м. Дніпро, (педагог Осипова Дар’я Миколаївна) за фільм «Любов до яблук»;

ІІІ місце - комунальний позашкільний навчальний заклад «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» Дніпропетровської обласної ради» м. Дніпро, (педагог Соловйова Тетяна Алімівна) за фільм «Ліхтарики».

У номінації «Мальована анімація»:

І місце - комунальний позашкільний навчальний заклад «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» Дніпропетровської обласної ради» м. Дніпро, (педагог Власова Наталія Степанівна) за фільм «Сірість»;

ІІ місце - творча група Криворізького навчально-виховного комплексу №35 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - багатопрофільний ліцей «Імпульс» Криворізької міської ради за фільм «Називатися людьми»;

ІІІ місце - комунальний позашкільний навчальний заклад «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» Дніпропетровської обласної ради» м. Дніпро, (педагог Власова Наталія Степанівна) за фільм «Ще один портрет».

У номінації «Кращий сценарій анімаційного фільму» - комунальний позашкільний навчальний заклад «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» Дніпропетровської обласної ради» м. Дніпро, (педагог Кольцова Світлана Михайлівна) за фільм «День пінгвіна».

У номінації «Краща режисерська робота» - комунальний позашкільний навчальний заклад «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» Дніпропетровської обласної ради» м. Дніпро, (педагог Осипова Дар’я Миколаївна) за фільм «Життя - гра».

У номінації «Кращий анімаційний фільм за національно – патріотичною тематикою» - творчий колектив  Школи образотворчих мистецтв «Суцвіття» комунального позашкільного навчального закладу «Центр позашкільної роботи № 1» Дніпровської міської ради за фільм «Зроблено в Україні».

У номінації «Кращий персонаж анімаційного фільму» - комунальний позашкільний навчальний заклад «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» Дніпропетровської обласної ради» м. Дніпро, (педагог Соловйова Тетяна Алімівна) за фільм «Сонечко».

У номінації «Краще художньо – естетичне рішення анімаційного фільму» - комунальний позашкільний навчальний заклад «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» Дніпропетровської обласної ради» м. Дніпро, (педагог Довгялло Ніна Петрівна) за фільм «Пустеля».

Після закінчення перегляду всієї програми, відбувся майстер-клас, який проводив член журі ЛИСЬКОВ Микита Юрійович. Він щиро поділився досвідом своєї роботи. 

На урочистій церемонії нагородження усі переможці фестивалю отримали дипломи та пам’ятні подарунки.    

Студіям, фільми яких увійшли до програми конкурсного перегляду, були вручені сертифікати учасників фестивалю.  

Після церемонії  нагородження та загального фото учасникам було запропоновано проведення  «круглого столу», де усі члени журі були готові обговорити представлені роботи.

Перший млинець не був грудкою! Фестиваль відбувся!!! Чекаємо наступного!

Останні відеороліки