Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS


Бесплатный модуль социальных закладок для joomla.
Листи

Лист про організацію щорічного обласного конкурсу творчості юних журналістів „Юнтелепрес”

Про організацію щорічного
обласного конкурсу творчості
юних журналістів „Юнтелепрес”
 
Відповідно до наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 12.02.2016 № 100/0/212-16 „Про проведення обласного конкурсу творчості юних журналістів „Юнтелепрес” протягом березня − травня поточного року буде проведений (заочно) обласний конкурс творчості юних журналістів „Юнтелепрес” (далі – Конкурс), за темою: „Моя країна − Україна”, присвячений 25-річчю незалежності України, відповідно до інформаційно-методичних рекомендацій, що додаються.
Для участі у Конкурсі необхідно до 18 квітня 2016 року надіслати заявки та роботи учасників на адресу: комунальний позашкільний навчальний заклад „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”, пр. Карла Маркса, 32, м. Дніпропетровськ, 49044 (з поміткою „На обласний щорічний конкурс журналістики „Юнтелепрес”).
Додаткова інформація за телефонами: (056)745-20-68 − секретар, 
(067) 997 99 92, (056) 745-20-79 − Мосолова Еліна Василівна методист 
КПНЗ „ДОДЮК „Веснянка” ДОР”.
 
Додаток: на 3 арк. в 1 прим.
 
 
 
Директор департаменту                О.В.ПОЛТОРАЦЬКИЙ
 
 
Федорченко Катерина Євгенівна 770-82-59

Лист про проведення Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»

Про проведення Всеукраїнського конкурсу  
творчості дітей та учнівської молоді 
«За нашу свободу»
 
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 25.12.2015 № 1360 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2016 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) та Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на 2016 рік» наприкінці серпня місяця у місті Києві Українським державним центром позашкільної освіти буде проведено заключний етап Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» (заочний). 
До участі у конкурсі запрошуються учні, вихованці загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та інших навчальних закладів віком від 8 до 19 років. 

Детальніше: Лист про проведення Всеукраїнського конкурсу   творчості дітей та учнівської молоді...

Лист про проведення Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина»

Про проведення Всеукраїнського 
фестивалю дитячої художньої 
творчості «Єдина родина»
 
 
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 25.12.2015 року № 1360 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2016 рік за основними напрямами позашкільної освіти» з 10 до 19 червня цього року у місті Очаків Миколаївської області Українським державним центром позашкільної освіти спільно з обласним Будинком художньої творчості буде проведено Всеукраїнський фестиваль дитячої художньої творчості «Єдина родина» (додаток).
До участі запрошуються учні (вихованці) загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів віком від 6 до 21 року (включно).

Детальніше: Лист про проведення Всеукраїнського  фестивалю дитячої художньої  творчості «Єдина...

Лист про проведення Всеукраїнського дитячого фольклорно-етнографічного фестивалю «Весна у «Київській Русі»

 

 

 

 

 

 

Про проведення Всеукраїнського
дитячого фольклорно-етнографічного
фестивалю «Весна у «Київській Русі»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 25.12.2015 № 1360 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2016 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) та Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на 2016 рік» 14-15 травня 2016 року Українським державним центром позашкільної освіти спільно з департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» буде проведено Всеукраїнський дитячий фольклорно-етнографічний фестиваль «Весна у «Київській Русі» (далі – фестиваль).

Детальніше: Лист про проведення Всеукраїнського  дитячого фольклорно-етнографічного  фестивалю...

Лист про проведення обласного семінару для керівників гуртків образотворчого мистецтва

Інформація про проведення обласного семінару для керівників гуртків образотворчого мистецтва.

(Завантажити лист)

Обласний семінар для керівників творчих об’єднань юних літераторів КПНЗ „ДОДЮК „Веснянка” ДОР”

22 жовтня 2015 року у приміщені музею „Літературне Придніпров’я” відбувся обласний семінар для керівників творчих об’єднань юних літераторів, який був проведений комунальним позашкільним навчальним закладом „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”.
 

Детальніше: Обласний семінар  для керівників творчих об’єднань юних літераторів  КПНЗ „ДОДЮК...

Інформація про проведення обласного семінару для організаторів та керівників обласної фольклорно-етнографічної експедиції „Звичаї, обряди та традиції мого краю”

Відповідно до наказів департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 29.12.2014 № 841/0/212-14 „Про затвердження орієнтовного Плану обласних та участі у всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходах з дітьми та учнівською молоддю на 2015 рік за основними напрямками позашкільної освіти”, 07.10.2014 № 600/0/212-14 „Про проведення 
у 2014-2015 навчальному році обласної фольклорно-етнографічної експедиції „Звичаї, обряди та традиції мого краю”, з метою удосконалення досвіду роботи керівників обласної експедиції надсилаємо рекомендації щодо проведення обласної фольклорно-етнографічної експедиції „Звичаї, обряди та традиції мого краю”.
 

Лист про проведення обласного конкурсу творчості юних журналістів „Юнтелепрес”

"Про проведення обласного конкурсу творчості юних журналістів „Юнтелепрес” (Завантажити лист).

Лист про організацію фестивалю "Театральна мозаїка" 2015.

"Про організацію щорічного обласного фестивалю дитячих театральних колективів закладів освіти "Театральна мозаїка" у 2015 році" (Завантажити лист).

Лист Департаменту освіти і науки від 27.11.2014 № 5529/0/211-14

Про проведення обласного семінару                                                                   (Завантажити лист)

для керівників дитячих театральних

колективів закладів освіти

 На виконання наказу департаменту освіти і науки від 3 лютого 2014 року № 50/0/212-14 ,,Про затвердження плану обласних семінарів, семінарів-практикумів з художньо-естетичного напрямку по комунальному позашкільному навчальному закладу ,,Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр ,,Веснянка” Дніпропетровської обласної ради” на 2014 рік, з метою вдосконалення художньо-естетичної діяльності, підвищення майстерності педагогічних працівників, з метою популяризації дитячої театральної творчості 03 грудня 2014 року відбудеться обласний семінар для керівників дитячих театральних колективів закладів освіти.

Детальніше: Лист Департаменту освіти і науки від 27.11.2014 № 5529/0/211-14