Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS

Новини

ІНФОРМАЦІЯ про проведення обласного етапу Всеукраїнської виставки конкурсу декоративно-вжиткового і образотворчого мистецтв „Знай і люби свій край” у 2016 році

ІНФОРМАЦІЯ
про проведення обласного етапу Всеукраїнської виставки конкурсу 
декоративно-вжиткового і образотворчого мистецтв 
„Знай і люби свій край” у 2016 році
 
На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 16 червня 2015 року № 641 „Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах”, наказудепартаменту освіти і науки облдержадміністрації від 11березня 2016 року № 167/0/212/16„Проорганізацію та проведення І (міських/районних) та ІІ (обласного) етапів Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-вжиткового і образотворчого мистецтв „Знай і люби свій край” у 2016 році”, з метою виявлення, підтримки обдарованих та талановитих дітей та учнівської молоді, популяризації їх творчості з декоративно-вжиткового та образотворчого мистецтв у гуртках декоративно-вжиткового та образотворчого мистецтв та підведення підсумків роботи гуртків цих напрямків.

Детальніше: ІНФОРМАЦІЯ про проведення обласного етапу Всеукраїнської виставки конкурсу ...

Інформація про дитячий кінофестиваль вихованців кіноцентру «Веснянка» «Золота Веснушка» 2015

 
Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» Дніпропетровської обласної ради, який в цьому році святкує свою 25 річницю, який, до речі, єдиний в Україні,  приділяє значну увагу розвитку в дітях почуття прекрасного, підтримує талановиту молодь, її інтелектуальний потенціал.
«Веснянка» - це дім для тих  багатьох, хто вже пішов підкорювати великі землі. Дім для тих, хто зараз навчається тут. Дім рідний, теплий, затишний. Дім, куди приходять всією сім’єю. Дім, де виховують  за допомогою кіно. Тому, що  кіно – чудовий засіб  розвитку в дитині бажання бачити красу навколо себе, виявлення його здібностей у всіх видах мистецтва: літературі, музиці, живопису, театрі.
Фільми, які створюють вихованці кіноцентру «Веснянка»  – це маленькі шедеври, які зроблені дітьми для дітей. «Веснянка» з її фільмами, була, є та буде країною Миру, Добра, Радості та щастливого дитинства!
 

Детальніше: Інформація про дитячий кінофестиваль вихованців кіноцентру «Веснянка» «Золота...

ІНФОРМАЦІЯ про проведення обласного семінару для керівників гуртків юних журналістів, телестудій, редакторів газет

 
12 листопада 2015 року на базі комунального позашкільного навчальног закладу „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради” ( пр. Карла Маркса, 32) відбувся обласний семінар для керівників гуртків юних журналістів, телестудій, редакторів газет.
У роботі семінару прийняли участь 21  представник з 6 міст  області: Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Новомосковська, Кривого Рогу, Тернівки, Синельникового; 4 сільських районів: Криничанського, Томаківського, Синельниківського, Новомосковського. 
Розпочала семінар заступник директора з методичної роботи кіноцентра Хоменко О.М. Вона присвятила свій виступ методиці викладання під час роботи у гуртках юних журналістів, телестудій, редакцій газет у позашкільних навчальних закладах.
 

Детальніше: ІНФОРМАЦІЯ  про проведення обласного семінару для керівників гуртків юних...

Останні відеороліки