Обласний фестиваль екранних мистецтв «Дніпровські погостини» 2013

30 листопада 2013 с 10.00 по 15.00 у Палаці студентів ДНУ пройшов обласний фестиваль екранних мистецтв «Дніпровські погостини». Фестиваль організований Департаментом освіти і науки облдержадміністрації та комунальним позашкільним навчальним закладом «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка».

 

На фестиваль були надіслані телепередачі та фільми в шести номінаціях: ігрове кіно, хронікально-документальне, телевізійні програми, анімаційні фільми у техніці традиційної, нетрадиційної і комп’ютерної анімації.

Було надіслано 63 фільми 44 студій з міст: Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Павлоград, Жовті Води, з Верхньодніпровського,  Новомосковського, Синельниківського, Павлоградського районів області.

До участі у фестивалі допущено 37 фільмів з 29 студій.

Переможців фестивалю визначило кваліфіковане журі, що складалося з членів національної Спілки журналістів та національної Спілки кінематографістів України. Переможцями  стали 24 різножанрових роботи різних студій - учасників з різних куточків нашої області: 1нагорода залишилась в м. Дніпропетровськ, 12 – поїхали до м. Кривий Ріг, 1 – до м. Павлоград, 1 – до Верхньодніпровського,  3 – до Новомосковського та 1 – до Синельниківського районів Дніпропетровської області. 5 фільмів – переможців створено вихованцями обласного кіноцентру «Веснянка».