Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS

Гурток комп’ютерного монтажу

На сьогодні до числа найбільш актуальних питань освіти належить виховання всебічно розвиненої, свідомої, творчої особистості. Допомогою у  цьому є  гуртки та студії аудіовізуальних напрямків (кіно, анімація, тележурналістика,)

Кіно та телебачення  являють собою  унікальний синтез драматургії, акторської та операторської майстерності, фотографії, образотворчого мистецтва та музики. Напрямками роботи гуртків та студій аудіовізуального профілю є ознайомлення підлітків та молоді з кращими творами світового кінематографу, виховання вміння вірно орієнтуватися у сучасному медіа-контенті, сприяння створенню учнями власних кіноробіт та медіа-проектів.

Мета програми – формування засобами кіно всебічно розвиненої, самостійної, творчої особистості дитини.

Дана навчальна програма передбачає навчання гуртківців старшого віку, які мають досвід роботи над фільмами.  Вік вихованців, на яких розрахована програма 13 – 17 років. Це учні, які   навчаються   ІІІ-ІV рік у закладі та входять до складу творчих груп. Вони мають вищий рівень підготовки: самостійні, креативні, знайомі з елементами режисури, створенням сюжетів та зйомкою відеоряду.

Ця навчальна програма реалізується на заключному етапі роботи над фільмами у гуртках ігрового та документального кіно, анімації, тележурналістики.

Завдання навчальної програми:

  • ознайомлення вихованців з кращими творами світового кінематографу, фотографії, театру, музичного та образотворчого  мистецтва;
  • формування вірної системи оцінювання медіа-контенту;
  • засвоєння теоретичних знань з монтажу кіно та відеозображень;
  • вивчення комп’ютерних програм для монтажу та обробки цифрових зображень, відео та звуку (Adobe Premiere, Adobe After Effects, Heroglyph, Adobe Photoshop, Particleillusion, Sound Forge ) ;
  • розвиток творчої уяви, фантазії, пошук та створення індивідуального стилю;
  • розвиток позитивних якостей особистості: наполегливість у досягненні мети та відповідальність за результат власної діяльності;
  • створення власних кіноробіт.

Навчальна програма передбачає 1 рік навчання.

Заняття індивідуальні, кількість у групі – 2-3 учні.

Заняття мають теоретично-практичний характер.

 Основні методи навчання:

- словесні;

- наочні;

- практичні;

 Вихованці на заняттях вчаться розуміти мову кіно, з повагою ставитися до найкращих зразків світового кінематографу, оволодівають знаннями, вміннями та навичками, які використовують під час творчої практичної діяльності.

Останні відеороліки