Комунальний позашкільний навчальний заклад Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр

Наші друзі

Підписатися на статтi

Підпишіться і отримуйте нові статті на свою поштову скриньку.

Введіть свою email адресу:


RSS

Література

Суцвіття талантів Дніпропетровщини 2020 (випуск 15)

Суцвіття талантів Дніпропетровщини: Збірник методичних рекомендацій на допомогу керівникам гуртків, методистам, заступникам директорів з методичної роботи комплексних закладів позашкільної освіти Дніпропетровської області. Випуск п’ятнадцятий. Видання доповнено та перероблено.

(Завантажити тут)


 

Українські народні прикраси з бісеру (Олена Федорчук)

У книжці  Олени Федорчук вперше досліджено походження та розвиток художніх виробів а бісеру на українських теренах. Найбільшу увагу зосереджено на народних прикрасах з бісеру - самобутньому явищі української культури ХІХ - ХХ столітть. У книзі добре описано технологію виготовлення та комлозиційно-художні особливості цих, свого часу надзвичайно популярних, доповнень народної ноші українців.

Федорчук Олена, Українські народні прикраси з бісеру. - Львів: Свічадо, 2007. - 120 с.

(Завантажити книгу)


 

Мультфильм руками детей

В книзі розкривається досвід педагогічного керівництва мультиплікаційною студією для дітей. Автори - педагоги мультстудії м. Дніпропетровська "Веснянка" - детально розглядають можливості мультиплікації у всесторонньому розвитку та вихованні дітей, особливо в формуванні образного мислення, яке сприяє розвитку творчої активності.

Книга допоможе вчителям, організаторам позакласної та позашкільної роботи в організації та осмисленні педагогічної діяльності.

Красный Ю.Е., Курдюкова Л.И. Мультфильм руками детей: Кн. для учителя.-М.:Просвещение, 1990.-176 с.

(Завантажити книгу)


 

Каталог фільмів створених в мульстудії "Веснянка" у 1973-1998 рр.

Каталог з описом фільмів та посиланням на авторів, а також із зазначенням отриманих нагород.

(Завантажити каталог)


 

Буклет народної мультстудії "Веснянка"

Короткий опис діяльності народної мультстудії "Веснянка", кадри з мультфільмів та багато іншої цікавої інформації у нашому буклеті.

(Завантажити буклет)


 

Как снимают мультфильм

Мультиплікаційні фільми дуже популярні серед кінолюбителів, так як виготовлення їх не пов'язано з подорожами, постановками, інтер'єрами, участю великої кількості людей і т.і. У книзі розповідається, як самому виготовити просту плоску маріонетку, ляльку, зробити багатоплановий верстат та створити рух ляльки на кіноекрані.