Методичні посібники
День Європи — свято, що відзначається 9 травня в Європейському Союзі та інших країнах на відзначення миру та єдності на континенті.
День Європи, разом з єдиною валютою (євро), прапором і гімном, є символом ЄС з 1985 року. Раніше, на європейському рівні, День Європи відзначався 5 травня, але тепер ця дата залишилася лише щорічною згадкою про заснування Ради Європи.
Традиції святкування: у цей день проводять освітні заходи про Європейський Союз, культурні та творчі ініціативи, виступають на підтримку європейської інтеграції, відбувається вручення відзнак чи премій.
Скоромовки як малий фольклорний жанр виник давно, як захоплююча гра, не тільки для дітей але й дорослих.
Гра полягала в уміння швидко, чисто і правильно вимовляти найскладніші поєднання.
Скоромовки крім мови розвивають логіку, уяву, удосконалювати пам'ять та увагу дітей.
Проєкт може бути продовженням вже виконаних: “Козацькі пісні Дніпропетровщини”, “Фольклорно-етнографічна спадщина одного села”, “До народних джерел”, “Фольклор одного села”, “Дитячий фольклор” тощо.
Суцвіття талантів Дніпропетровщини: Збірник методичних рекомендацій на допомогу керівникам гуртків, методистам, заступникам директорів з методичної роботи комплексних закладів позашкільної освіти Дніпропетровської області. Випуск шістнадцятий. Видання доповнено та перероблено.
Розраховано на студентів гуманітарних спеціальностей, науковців, викладачів народознавства, учнів, усіх, кого цікавлять проблеми побутування й розвитку української народної культури регіону. У цьому виданні зібрано унікальний матеріал - взірці фольклору, етнографічні записи, здійснені на всій території Дніпропетровської області наприкінці XX- початку XXI. Видання дає змогу ознайомитись з живою народною традицією краю.
До збірки включені фольклорно-етнографічні записи, зібрані у ході обласних фольклорно-етнографічних експедицій "Звичаї, обряди та традиції мого краю».
Суцвіття талантів Дніпропетровщини: Збірник методичних рекомендацій на допомогу керівникам гуртків, методистам, заступникам директорів з методичної роботи комплексних закладів позашкільної освіти Дніпропетровської області. Випуск п’ятнадцятий. Видання доповнено та перероблено.
У книжці Олени Федорчук вперше досліджено походження та розвиток художніх виробів а бісеру на українських теренах. Найбільшу увагу зосереджено на народних прикрасах з бісеру - самобутньому явищі української культури ХІХ - ХХ столітть. У книзі добре описано технологію виготовлення та комлозиційно-художні особливості цих, свого часу надзвичайно популярних, доповнень народної ноші українців.
Федорчук Олена, Українські народні прикраси з бісеру. - Львів: Свічадо, 2007. - 120 с.
Мультиплікаційні фільми дуже популярні серед кінолюбителів, так як виготовлення їх не пов'язано з подорожами, постановками, інтер'єрами, участю великої кількості людей і т.і. У книзі розповідається, як самому виготовити просту плоску маріонетку, ляльку, зробити багатоплановий верстат та створити рух ляльки на кіноекрані.
Короткий опис діяльності народної мультстудії "Веснянка", кадри з мультфільмів та багато іншої цікавої інформації у нашому буклеті.
Каталог з описом фільмів та посиланням на авторів, а також із зазначенням отриманих нагород.
В книзі розкривається досвід педагогічного керівництва мультиплікаційною студією для дітей. Автори - педагоги мультстудії м. Дніпропетровська "Веснянка" - детально розглядають можливості мультиплікації у всесторонньому розвитку та вихованні дітей, особливо в формуванні образного мислення, яке сприяє розвитку творчої активності.
Книга допоможе вчителям, організаторам позакласної та позашкільної роботи в організації та осмисленні педагогічної діяльності.
Красный Ю.Е., Курдюкова Л.И. Мультфильм руками детей: Кн. для учителя.-М.:Просвещение, 1990.-176 с.
09.06.2022 «Веснянка» в сюжеті Единого марафону
01.06.2022 Кіно-толока «Веснянка» – дітям» Всі