Фільми вихованців кіноцентру «Веснянка» фіналісти на XIV Міжнародному дитячому медіафестивалі «Дитятко»

7 вересня 2022 року в Харкові стартував XIV Міжнародний дитячий медіафестиваль «Дитятко» і тривав по 10 вересня. У конкурсній програмі змагалися 142 роботи з 34 країн світу. Покази фільмів відбувалися в метро та бомбосховищах. Також окремі покази відбувались у Тернополі та Гримайлові. Журі оголосило переможців в онлайн-режимі. 

Мета "Дитятко" підтримка обдарованих дітей, дитячих студій та гуртків, що займаються екранною творчістю; розвиток дитячого кіно та телебачення; підвищення професійного рівня телебачення, орієнтованого на дитячу цільову аудиторію. Міжнародний дитячий медіафестиваль «Дитятко» - це кілька яскравих і насичених днів, наповнених майстер-класами та тренінгами, презентаціями та творчими зустрічами, переглядом та обговоренням конкурсних робіт, заходами культурної програми фестивалю.

Вихованці комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка”  не перший рік  беруть участь у щорічному XIV Міжнародному дитячому медіафестивалі «Дитятко» (м.Харків, Україна) і кожного року творчі роботи наших талановитих дітей стають фіналістами. В цьому році роботи наших вихованців: анімаційний фільм «Sitis» (педагог Кольцова С.М.), ігровий фільм  «Долоньки», (педагоги АлєксєєнкоА.В., Фарятьєв К.Л) та  ігровий фільм «Йди за мрією!» (педагоги Мосолова Е.В., Долгова М.Д.) потрапили до фіналу та отримали дипломи.
Вітаємо команду авторів та педагогів!!!
 
        

 

Коментарі (0)