Анімаційна робота «Я — птах!» визнана Найкращим українським дитячим фільмом року на «ЧІЛДРЕНКІНОФЕСТ»

ВІТАЄМО НАШИХ ТАЛАНОВИТИХ ДІТЕЙ ТА ПЕДАГОГІВ!

«ЧІЛДРЕНКІНОФЕСТ» (м. Київ, Україна)– щорічний кінофестиваль, який знайомить молоду українську аудиторію як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою. 

В 2022 році до  участі у конкурсі короткометражних фільмів «ЧІЛДРЕНКІНОФЕСТ» було надіслано понад 100 заявок, почесною амбасадоркою IX-го ЧІЛДРЕНКІНОФЕСТУ є Ірма Вітовська — акторка театру й кіно, заслужена артистка України.  Понад 26 000 глядачів і глядачок з України та Польщі долучилися до онлайн-показів та обрали найкращу дитячу стрічку.  Переможців визначило професійне журі українських кінематографістів: режисерка і сценаристка фільму «Стоп-Земля» Катерина Горностай, режисер і сценарист фільму «Мої думки тихі» Антоніо Лукіч, а також акторка театру і кіно («Погані дороги», «Клондайк») Оксана Черкашина.

По результатам  конкурсу цього року - анімаційна робота «Я — птах!» визнана Найкращим українським дитячим фільмом року - авторка цієї роботи Марія Ажислапова ( 14р.) педагог: Кольцова С.М.

Картина розповідає про маленького пінгвіна, який сприймає чайку за свою маму, і тому злітає у небо.

Ще одну Спеціальну відзнаку журі отримав Іван Кудренко (13р.) педагоги:  АлєксєєнкоА.В., Фарятьєв К.Л., за свою комедійну роботу «Потрібен новий телефон».

Коментарі (0)