День відкритих дверей

 
Прес-анонс про День відкритих дверей
у комунальному позашкільному навчальному закладі 
“Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка”
Дніпропетровської обласної Ради”

З 1990 року у м. Дніпрі працює позашкільний навчальний заклад нового типу – обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка”, який був створений на базі відомої народної мультстудії. Сьогодні це – єдина дитяча творча організація в Україні, головним завданням якої є комплексний художньо-естетичний розвиток дітей засобами аудіовізуальної, народної та художньої культури.

В цьому році нам – 48! За цей час дітьми створено понад 900 різноманітних фільмів, які здобули визнання не тільки в Україні, але й у всьому світі!

Вихованці кіноцентру є переможцями багатьох дитячих кінофестивалів і виставок різного рівня, які проходили у  Австрії, Німеччині, Бельгії, Польщі, Франції, Чехії, в містах Києві, Парижі, Берні, Празі, Лідіце, Тбілісі, Каунасі.

За високий рівень майстерності, успіхи у Міжнародних кінофестивалях, здобутки у програмі пошуку, навчання та виховання обдарованих дітей та молоді, оригінальну авторську методику розвитку дитини кіноцентр “Веснянка” вважається одним з провідних позашкільних навчальних закладів України.

 

“Веснянка” співпрацює з різноманітними науковими та творчими організаціями (ДНУ, Спілки письменників, журналістів, художників, композиторів, кінематографістів), постійно проводить різноманітні семінари, семінари-практикуми, майстер-класи, творчі майстерні для педагогів, конкурси та фестивалі.

Для колективу кіноцентру “Веснянка” виховання дітей є найважливішою справою, тому що патріотичне суспільство з почуттям національної гідності - це майбутнє  нашої держави. Метою кожного з педагогів є виявлення та підтримка обдарованих дітей, формування у них почуття гідності громадянина, виховання інтелектуально й духовно розвиненого підростаючого покоління – майбутньої еліти України!

Всі, без виключення,  щиро віддають частку свого серця дітям, залучаючи їх до світу творчості і краси.

Зі святом творчості, створеним власноруч!

Ласкаво запрошуємо до нас!

Ми на Вас чекаємо!  

10 вересня 2021 року (п’ятниця)!

 З 14.00 до 15.00 та з 17.30 до 18.30!

 За адресою: пр. Дмитра Яворницького, 32, 3-й поверх.