Інформація про дитячий кінофестиваль вихованців кіноцентру «Веснянка» «Золота Веснянка» 2014

 Дитячий кінофестиваль

вихованців кіноцентру «Веснянка»

«Золота Веснянка» 2014

 

Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка», який був створений в 1990 році, який, до речі, єдиний в Україні,  приділяє значну увагу розвитку в дітях почуття прекрасного, підтримує талановиту молодь, її інтелектуальний потенціал.

 

«Веснянка» - це дім для багатьох її випускників, дім для тих, хто зараз навчається тут. Дім рідний, теплий, затишний. Дім, куди приходять всією сім’єю . Дім, де виховують  за допомогою кіно. Тому, що  кіно – чудовий засіб  розвитку в дитині бажання бачити красу навкруги себе, виявлення його здібностей у всіх видах мистецтва: літературі, музиці, живопису, театрі.

 

Фільми, які створюють вихованці «Веснянки»  – це маленькі шедеври, зроблені дітьми для дітей. «Веснянка» з її фільмами, була, є та буде країною Миру, Добра, Радості та щастливого дитинства!

 

Кожного року ми з любов’ю вітаємо «Веснянку» з Днем народження! Дитячий кінофестиваль вихованців кіноцентру «Веснянка» «Золотая Веснушка»  проводиться щорічно та є своєрідним звітом про своиї перемоги, про свої досягнення за рік, що минає, про те, що хотілося б ще зробити.

 

 (Завантажити фото)

 

Цього року фестиваль «Золотая Веснушка» проходив 21 грудня в кінозалі готелю «Рассвет» за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Фучика, 30.

 

  Понад 200 дітей та їх батьків стали гостями цього свята. 26 робіт зроблені в таких жанрах як анімація, ігрове кіно. 185 авторів та 8 їх педагогів доклали зусиль, щоб ми змогли насолодитися  цікавими, яскравими, музикальними, зробленими з бурхливою фантазією фільмами.

 

Традиційно професійного журі на цьому фестивалі нема. Всі присутні – це і є журі, яке нагороджує більш вподобані роботи. Ні один фільм не залишився без нагороди! У кожного свій смак та свої улюбленці.

 

Ну і нарешті, який же День народження без смачного торта?! Був! Був торт!!! Всім дісталось по шматочку святкового чуда!!! 

 

З Днем народження, «Веснянка»! Нових перемог, тобі, нових  цікавих фільмів!!!