ІНФОРМАЦІЯ про проведення Всеукраїнського семінару-практикуму для голів обласних та міських методичних об’єднань, керівників гуртків кіно-, відео мистецтва на тему: „Національно-патріотичне виховання дітей та молоді засобами екранних мистецтв”

 

 

 

          З 24 по 26 листопада 2015 року на базі комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” Дніпропетровської обласної ради” відбувся Всеукраїнський семінар-практикум для голів обласних та міських методичних об’єднань, керівників гуртків кіно-, відео мистецтва „Національно-патріотичне виховання дітей та молоді засобами екранних мистецтв”.

 

(Заватажити фото)


          У роботі семінару-практикуму взяли участь Демура А.Л. – заступник директора департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Федорченко К.Є. – головний спеціаліст відділу дошкільної, позашкільної освіти та соціального захисту департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Свінцицький В.Й. – завідуючий відділом виставкової діяльності Українського державного центру позашкільної освіти, Рижій К.Г. – науковий співробітник науково-дослідного відділу інформаційних технологій та відкритих систем комунального вищого навчального закладу „Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти”,  Кучма О.І. – директор кіноцентру „Веснянка”, заступники директора кіноцентру „Веснянка” – Хоменко О.М., Юровська Л. Г. та педагоги  кіноцентру, а також голови обласних і міських методичних об’єднань та керівники гуртків кіно-, відеомистецтва з міст Кременчук, Хмельницький, Полтава, Тернопіль, Добропілля, Вінниця, Черкаси, Миколаїв, Тростянець, Кіровоград, Тернівка,  Марганець, Жовті Води, Кривий Ріг, Верхньодніпровськ, Павлоград; Таращинського району Київської області, Сторожинецького району Чернівецької області, Новомосковського, Криничанського та Васильківського районів Дніпропетровської області.

          Семінар-практикум „Національно-патріотичне виховання дітей та молоді засобами екранних мистецтв” було відкрито пленарним засіданням у приміщенні департамента освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації  заступником директора департаменту А. Л. Демурою.

У ході роботи семінару-практикуму було проведено майстер-класи з ігрового та документального дитячого фільму (Солдатенко Г.М. –  керівник народної дитячої кіностудії „Ракурс” Палацу дитячої та юнацької творчості     м. Верхньодніпровська) та з анімаційного дитячого фільму (Кольцова С.М. –  художній керівник, Довгялло Н.П. –  методист та Якимець О.В. – керівник гуртка кіноцентру „Веснянка”).

         Презентацію Палацу творчості дітей та юнацтва м. Павлограда Дніпропетровської області провела директор закладу Мехоношина Л.Г. Багаторічним досвідом роботи поділилася Мяліцина М.  І., керівник зразкової студії дитячого телебачення „Юніон-TV”. 

          На базі комунального закладу культури  „Дніпровський міський телевізійний театр” (художній керівник та директор – Волошина О.М.) відбулася інтерактивна зустріч з провідними фахівцями в області кіномистецтва, членами журі Дніпропетровського обласного фестивалю „Дніпровські погостини”,  режисерами Клименком Л.Д. та Родіоновим І. В..  

          Приємним доповненням у роботі семінару став майстер-клас з петриківського розпису від  талановитих юних вихованців Будинку дитячої творчості Петриківського району Дніпропетровської області (директор – Власенко Л.О.) та їх керівників Булгак Т.В. та Сташиви Л.Г..

          А відвідування музею козацької культури просто неба у с. Галушківка  Петриківського району Дніпропетровської області викликало та зміцнило почуття національної гідності в учасників семінару та стало яскравим підсумком усього заходу.

Всі учасники Всеукраїнського семінару-практикуму виразили щиру подяку організаторам за корисну та насичену програму, надані методичні друковані та відео матеріали, за натхнення та бажання втілювати нові задуми. 

 

 

 

 

Директор комунального 

навчального закладу 

„Дніпропетровський обласний 

дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка” 

Дніпропетровської обласної ради”                                                        О.І.КУЧМА