Обласна виставка дитячого малюнку «Різдвяні свята»

У 1995 році кіноцентром «Веснянка» була вперше проведена обласна виставка «Різдвяні свята», яка з тих пір проводиться один раз в два роки. Це вже 10-та  виставка організована департаментом освіти і науки облдержадміністрації, комунальним позашкільним навчальним закладом «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» та музеєм історії комсомолу Дніпропетровщини з 33 міст і районів області 780 юних авторів від 6 до 18 років надіслали яскраві 875 робіт. Цікаві колекції прийшли з міст Дніпропетровська, Кривого Рогу, Павлограда, Верхньодніпровського, Дніпропетровського, Криворізького, Павлоградського районів.

52 учасника виставки нагороджені грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації. На виставці представлені 120 найкращих робіт живопису.

Це говорить про те, що Різдво стало улюбленим святом дітей. Багато цікавих робіт, як з точки зору колористики, так і композиційного рішення.

Виставка добра і світла, як душа дитини. Вона відкривається 26 грудня о 14.00 в приміщені музею історії комсомолу Дніпропетровщини (пл. Жовтнева, 15).