Обласний семінар для завідувачів відділами, методистів та керівників гуртків декоративно-вжиткового мистецтва багатопрофільних позашкільних навчальних закладів області

9 жовтня 2013 року у приміщенні КПНЗ облДЮК «Веснянка» (вул. Харківська,3) відбувся обласний семінар для завідувачів відділами, методистів та керівників гуртків декоративно-вжиткового мистецтва багатопрофільних позашкільних навчальних закладів області.

 

На семінарі були присутні біля 100 педагогів з 12 міст  та 20 сільських районів області. Згідно з планом проведення семінару виступили Марфобудінова М.М., зав. науково-дослідною лабораторією  українського фольклору, народного говору та літератури Нижньої Наддніпрянщини ДНУ, яка відзначила значення збереження традиційної української культури у декоративно-вжитковому мистецтві, та  Датченко Ю.В.,  кандидат філологічних наук, доцент ДНУ, яка розкрила тему «Дотримання народних традицій у використанні орнаментальних мотивів».

         На семінарі було презентовано збірку методичних рекомендацій «Суцвіття талантів Дніпропетровщини» (випуск № 8), яка містить досвід з проектної діяльності Палацу дитячої та юнацької творчості «Сонях», Центру дитячої творчості  «Дивосвіт»  Центрально-Міського району  м. Кривого Рогу і досвід роботи гуртків «Народне пластичне мистецтво»  (керівник  Счастнєва Н.Г.), «Петриківський розпис» (керівник Уртушева-Жукова О.П.)  Центру дитячої творчості   м. Тернівки.  

         З досвідом роботи з проектної діяльності виступила методист Центру дитячої творчості «Дивосвіт»  Совенко Л.В.; методист Центру дитячої та юнацької творчості «Гармонія» Дьяченко М.П. висвітлила тему підвищення якості навчально-виховного процесу у гуртках декоративно-ужиткового мистецтва (за матеріалами Всеукраїнського семінару).

Дивитись фотографії