Обласний семінар для керівників гуртків образотворчого мистецтва у 2018 році

 

24 січня 2018 року у приміщенні комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради”  (вул. Харківська, 3) відбувся обласний семінар для керівників гуртків аудіовізуального напрямку. 

На семінарі були присутні 53 учасники з міст: Верхньодніпровська, Вільногірська, Дніпра, Жовтих Вод, Кам’янського, Кривого Рогу, Марганця, Нікополя, Новомосковська, Павлограда, Синельниково, Тернівки, Апостолівського, Верхньодніпровського, Дніпропетровського, Криничанського, Магдалинівського, Новомосковського Синельниківського та Солонянського  районів.

Відкрила семінар методист кіноцентру “Веснянка” Довгялло Н.П. Вона оголосила програму семінару та надала рекомендації щодо заповнення документів, які супроводжують конкурсні образотворчі роботи.  

Далі до слова запросили художнього керівника кіноцентру “Веснянка” Кольцову С.М., яка дала оцінку роботи студій образотворчого напрямку Дніпропетровської області за 2017 рік та  підвела підсумки участі колективів у обласних конкурсах творчості юних художників “Різдвяні свята” та “За нашу свободу”.  Вона  також надала інформацію про міжнародні конкурси дитячих малюнків. 

(Завантажити фото)

Потім слово надали заступнику директора з науково-методичної роботи кіноцентру “Веснянка” Хоменко О.М. з інформацією щодо річного плану заходів кіноцентру, які мають відношення до образотворчого напрямку.

Учасники семінару із задоволенням прослухали цікаву доповідь керівника гуртка школи образотворчого мистецтва  “Суцвіття” комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи № 1” Дніпровської міської ради Скульської Т.О. на тему: “Арт книга: макет, складові частини”. 

Завідуюча центром художнього та технічного розвитку комунального позашкільного навчального закладу “Міський палац дітей та юнацтва” Дніпровської міської ради Рахманова  М.Б. провела  учасника семінару цікавий 45-хвилинний майстер-клас, на якому вони дізнались про подробиці роботи у техніках ліногравюри та гравюри на картоні, побачили на власні очі, як робляться відбитки з кліше, дізнались про матеріали та деякі прийоми виконання.

Після чого  Довгялло Н.П. познайомила присутніх з творчістю наших земляків: сучасного художника Михайла Ритяєва та його сина – скульптора Дмитра Ритяєва. Глядачі подивились підбірку фотографій з творами митців.

Підсумки семінару підвела  художній керівник  Кольцова С.М. Вона  побажала всі присутнім творчих успіхів та натхнення у подальшій роботі. 

 

Художній керівник КПНЗ

“ДОДЮК “Веснянка” ДОР”                                                  С.М. КОЛЬЦОВА