Обласний семінар для керівників гуртків, студій образотворчого мистецтва 2019

 

Обласний семінар для керівників гуртків, студій образотворчого мистецтва 2019

 

02 жовтня 2019 року комунальним позашкільним навчальним закладом “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради” (далі – КПНЗ “ДОДЮК “Веснянка” ДОР”) у приміщенні за адресою:  м. Дніпро, вул. Харківська, 3. було проведено обласний семінар для керівників студій, гуртків образотворчого мистецтва (далі – Семінар).  

На Семінарі були присутні 53 керівника з гуртків та студій образотворчого мистецтва області, зокрема міст: Дніпра,  Кам’янського, Кривого Рогу, Марганця, Новомосковська, Павлограда, Тернівки, Томаківки; а також Апостолівського, Верхньодніпровського, Дніпровського, Криничанського, Магдалинівського, Павлоградського, Петриківського, П’ятихатського, Синельниківського, Солонянського районів.

З привітальним словом до учасників Семінару звернулася художній керівник КПНЗ “ДОДЮК “Веснянка” ДОР” С.М. Кольцова.

Заступник директора КПНЗ “ДОДЮК “Веснянка” ДОР”  О.М. Хоменко оголосила масові заходи, які відбудуться до кінця поточного навчального року та  участь у яких запланована для студій та гуртків образотворчого напряму.

(Переглянути фото)

 

Методист КПНЗ “ДОДЮК “Веснянка” ДОР”  Н.П. Довгялло виступила з інформацією щодо оформлення документів до робіт, які надаються на конкурси.

Дуже цікавим на  Семінарі був виступ провідного наукового співробітника  Дніпропетровського художнього музею, мистецтвознавця І.Б. Труша. Його доповідь на тему “Художній музей та дитяча творчість” мала не аби який резонанс у слухачів.

Наступним доповідачем була О.О. Ямпольська,  старший викладач архітектурного факультету Придніпровської академії будівництва та архітектури, член журі обласних конкурсів дитячих малюнків “Різдвяні свята”, “Собори наших душ” та ін.  Тема її виступу: “Проблема авторського самовираження дітей у образотворчому мистецтві”.

Після закінчення Семінару представники гуртків та студій мали змогу забрати дитячі роботи минулорічних конкурсів. 

О 13:00 відбулося фотографування та  роз’їзд учасників Семінару.

 

 

Художній керівник КПНЗ

“ДОДЮК “Веснянка” ДОР”                                                  С.М.КОЛЬЦОВА