Обласний семінар для керівників творчих об’єднань юних літераторів

24 жовтня у приміщенні музею «Літературне Придніпров’я» відбувся обласний семінар для керівників творчих об’єднань юних літераторів, який був проведений КПНЗ облДЮК «Веснянка».

            У семінарі взяли участь представники різних регіонів області.

Тараненко Л.В., завідуюча бібліографічним та інформаційним відділом Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей, висвітлила питання про нові видання та сучасних авторів для дітей, Гарченко Г.М., член Національної Спілки письменників України, провів бесіду з керівниками гуртків та зробив аналіз участі початкуючих літераторів в обласних конкурсах.

Під час семінару відбулася презентація другої збірки «На крилах». Вихованці літературно-творчого об’єднання «Зелена лампа» гімназії №3 м. Дніпропетровська оприлюднили свої твори, а керівник Тимченко С.В. розповіла про роботу об’єднання та поділилася методами та формами роботи. Присутні взяли участь у практичних вправах.

Методист КПНЗ облДЮК «Веснянка» Бершак Л.Д. висвітлила організаційні питання та ознайомила учасників семінару з методами та формами роботи літературних гуртків області, умовами та положеннями літературних конкурсів на новий навчальний рік.

Дивитись фотографії