Обласний семінар-практикум для керівників дитячо-юнацьких фольклорних колективів та колективів які виконують українські пісні

 

Інформація

про проведення обласного семінару-практикуму для керівників

дитячо-юнацьких фольклорних колективів та колективів

які виконують українські пісні

 

14 листопада 2018 року відбувся обласний семінар-практикум для керівників дитячо-юнацьких фольклорних колективів та колективів  які виконують українські пісні. (далі Семінар-практикум).

Відкрила Семінар-практикум заступник директора з науково-методичної роботи Комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради” Ольга Миколаївна Хоменко. Вона ознайомила учасників з порядком денним та звернула увагу на важливість національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, засобами народної культури. Розповіла про роботу етнокультурного Центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді з вивчення відродження й  успадкування дітьми і молоддю історичної культурної спадщини та традиційної культури Рівненщини.

Хоменко О.М. наголосила, що приорітетним завданням творчо-освітнього (музично-виконавчого) напряму є створення умов для успадкування традицій народної культури Дніпропетровщини через оволодіння підростаючим поколінням традиційною манерою вокального виконання, прийомами та реконструкцією обрядодійств. Зупинилася на участі у обласному дитячо-юнацькому фестивалі українського фольклору “Дніпровий зорепад”.

(Переглянути фото)

Карпович Вікторія Євгенівна, музикознавець, методист групи аналізу у сфері гуманітарної освіти та навчання молоді Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара зробила аналіз виступів на обласному дитячо-юнацькому фестивалі Українського фольклору “Дніпровий зорепад” та регіональних особливостях виконання фольклорних творів.

З обміном досвіду виступила керівник фольклорного колективу “Родослав”, Онищенко Наталія Миколаївна. 

У семінарі-практикумі взяли участь керівники фольклорних колективів з міст Дніпра, Кам’янського, Марганця, Синельникового, Верхньодніпровського, Дніпровського, Петриківського, Синельниківського районів області.

Всі присутні отримали методичний матеріал-розробку проведення  майстер-класу.

 

Заступник директора з методичної роботи                         О.М. ХОМЕНКО