Обласний семінар-практикум для організаторів та керівників обласної фольклорно-етнографічної експедиції “Звичаї, обряди та традиції мого краю”

 

ІНФОРМАЦІЯ

про проведення обласного семінару-практикуму для

організаторів та керівників обласної фольклорно-етнографічної експедиції

“Звичаї, обряди та традиції мого краю”

 

16 жовтня 2018 року на базі комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради” (далі – КПНЗ “ДОДЮК “Веснянка” ДОР”) за адресою: вул. Харківська, 3 відбувся обласний семінар-практикум для організаторів та керівників обласної фольклорно-етнографічної експедиції “Звичаї, обряди та традиції мого краю” (далі – Семінар-практикум).

У семінарі взяли участь більш, ніж 30 осіб з 6 міст та 7 сільських районів нашої області.

Відкрила Семінар-практикум заступник директора КПНЗ “ДОДЮК “Веснянка” ДОР” з науково-методичної роботи Хоменко Ольга Миколаївна. Вона оголосила програму Семінару-практикуму та зробила аналіз обласної фольклорно-етнографічної експедиції “Звичаї, обряди та традиції мого краю” (далі – Експедиція) за минулий навчальний рік.

На Семінар-практикум  були запрошені представники Дніпровського національного університету ім. О.Гончара, члени журі Експедиції: Маріна Зоя Павлівна, кандидат історичних наук, доцент, яка зробила акцент  на необхідності збереження матеріальної та духовної культури українців у ході експедиційної роботи на місцях; Марфобудінова Марія Михайлівна, методист групи аналізу у сфері гуманітарної освіти та навчання молоді проаналізувала пошуково-дослідні роботи минулого навчального року.

(Переглянути фото)

 

З обміном досвіду виступили: Джумар Лідія Ульяновна, керівник гуртка “Народознавство” комунального позашкільного навчального закладу “Петриківський Будинок дитячої творчості”; Швайка Оксана Володимирівна, вчитель історії Курилівського закладу освіти І-ІІІ ступенів Петриківської районної ради. Вони продемонстрували цікаві проекти та відеоматеріали.

На Семінар-практикум  також були запрошені переможці Експедиції 2016-2017 навчального року, які були нагороджені грамотами департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації та пам’ятними подарунками та їх керівники, відмічені грамотами департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

Наприкінці Семінару-практикуму О.М. Хоменко  надала інформацію щодо річного Плану заходів КПНЗ “ДОДЮК “Веснянка” ДОР”, провела анкетування, роздала учасникам Семінару-практикуму “Методичні рекомендації щодо проведення експедиції” та зразок проекту “Фольклорно-етнографічна спадщина одного села”.

 

Заступник директора кіноцентру                                  О.М.ХОМЕНКО