Прес-анонс про позашкільний навчальний заклад “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної Ради”

 

УВАГА !!!

З 1990 року у м. Дніпрі працює позашкільний навчальний заклад нового типу – обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка”, який був створений на базі відомої народної мультстудії. Сьогодні це – єдина дитяча творча організація в Україні, головним завданням якої є комплексний естетичний розвиток дітей засобами аудіовізуальної, народної та художньої культури.

Нам 44 роки. За цей час дітьми створено більш ніж 500 різноманітних фільмів, які здобули визнання не тільки в Україні, але й у всьому світі.
Педагогами напрацьована оригінальна методика розвитку дитини, про яку неодноразово писала педагогічна та спеціальна преса (“Новини кіноекрану”, “Мистецтво і освіта”, “Культура і життя”, “Искусство в школе” та ін.).
Вихованці кіноцентру є переможцями багатьох дитячих кінофестивалів і виставок різного рівня, які проходили у Австрії, Німеччині, Бельгії, Польщі, в містах Києві, Парижі, Берні, Празі, Москві, Тбілісі, Каунасі, Санкт-Петербурзі, Ярославлі, Старому Осколі.


За високий рівень майстерності, успіхи у Міжнародних кінофестивалях (одинадцять Гран-прі, три з яких фестивалю “Х муза” в Парижі, приз Уолта Діснея та Дінари Асанової), здобутки у програмі пошуку, навчання та виховання обдарованих дітей та молоді, оригінальну авторську методику розвитку дитини кіноцентр “Веснянка” вважається одним з провідних позашкільних навчальних закладів України.
Напрямки роботи: традиційна анімація, ігрове та документальне кіно, Спілка творчо обдарованих дітей, театральні групи, школа юного журналіста.
Велика робота проводиться по популяризації дитячої творчості: проведення кінофестивалів (“Дніпровські погостини”), організація виставок (образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва (“Різдвяні свята”, “Знай і люби свій край”, “З Україною в серці”, “Райдуга на склі” тощо), презентація фільмів, видання кращих зразків художньої та літературної творчості (збірник “Собори наших душ”).
“Веснянка” співпрацює з різноманітними науковими та творчими організаціями (ДНУ, Спілки письменників, журналістів, художників, композиторів, кінематографістів), постійно проводить різноманітні семінари, семінари-практикуми, майстер-класи, творчі майстерні для педагогів.
Для колективу кіноцентру “Веснянка” виховання дітей є найважливішою справою, тому що патріотичне суспільство з почуттям національної гідності - це майбутнє нашої держави.
Керівництво кіноцентром “Веснянка” здійснює адміністрація у складі: директор – Кучма Олександр Іванович, художній керівник – Кольцова Світлана Михайлівна, заступники директора: Юровська Людмила Григорівна та Хоменко Ольга Миколаївна. У кіноцентрі працюють талановиті й освічені педагоги-ентузіасти: Довгялло Н.П., Власова Н.С., Соловйова Т.А., Лимаренко О.О., Бондаренко Н.О., Сириця Н.В. Приємно, що випускники “Веснянки” повертаються в свій рідний дім педагогами: Лагута К.О., Осипова Д.М., Томашевскі Ю.В. Всі, без виключення, щиро віддають частку свого серця дітям, залучаючи їх до світу творчості і краси.
Зі святом творчості, створеним власноруч!
Ласкаво запрошуємо до нас! Ми на Вас чекаємо!

10 вересня 2017 року (неділя)
11-00
пр. Дмитра Яворницького, 32, 3-й поверх.